Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-01-2017 13:15:00

Wałęsa broni Kijowskiego!

OPINIA: P. Lech Wałęsa stanął w obronie p. Mateusza Kijowskiego, lidera KOD-u - donosi wprost.pl.

 

Po ujawnieniu, że p. Kijowski z pieniędzy ze zbiórek prowadzonych przez Komitet Społeczny KOD opłacał faktury wystawiane na firmę prowadzoną przez niego wraz z żoną wybuchł skandal. Sprawa nie oburzyła jednak byłego prezydenta.

- Nie da się zaczynać podobnej działalności w podobnej sytuacji od intercyzy. Na początku każdy oddany działacz stawia wszystko w tym cały swój prywatny majątek. Uporządkowanie i rozdział następuje później. Nie znam nikogo w Polsce i na świecie, kto by inaczej zaczynał i postępował - przekonuje p. Wałęsa.

 

Zobacz także: Frasyniuk pluje na władze KOD

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Demokracja

    Wszystkie wypowiedzi Pana JKM są przemyślane, rzeczowe i dobrze uargumentowane oprócz ... demokracji. Demokracja jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów dokonywania wyboru. Należy tu...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • 2 maja 2009: "Wałęsa nie był agentem" czyli: paranoja do kwadratu

    Komentarze do tego wpisu: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID375870146,index.html I na wstepie kilka pytan do p. Janusza: 1) Kto tak naprawde pana zdaniem stoi za dzisiejszą włądzą? 2) Czy...
  • 7 maja 2009: Biedni uczniowie! PS.: Co robić w wyborach?

    Komentuj blog http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Poczytaj również

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.

  • Prostytutki wykorzystują RODO | 19-06-2018 21:45:00

    INFO: Prostytutki z największego seksportalu żądają usunięcia swoich danych. Powołują się na RODO - pisze wp.pl.

  • Nowe zasady zadłużania się samorządów | 19-06-2018 19:30:00

    INFO: Resort finansów opracował nowe zasady zadłużeniowe dla samorządów - podaje pb.pl.

  • Agora zacznie agresywnie przejmować firmy! | 19-06-2018 17:30:00

    FUTURO: Wydawca "Gazety Wyborczej" wyda prawie 500 mln zł na przejęcia - donosi interia.pl.

  • Minister rolnictwa złożył dymisję | 19-06-2018 15:30:00

    INFO: Minister Krzysztof Jurgiel ze względów osobistych złożył rezygnację ze stanowiska ministra rolnictwa i rozwoju wsi - donosi bankier.pl.

  • Utrącą reformę Gowina? | 19-06-2018 13:15:00

    INFO: Z Pałacu Prezydenckiego dobiegają sygnały, że tzw. ustawa 2.0 nie podoba się JE Andrzejowi Dudzie - czytamy w "Fakcie".

  • NIK krytycznie o wydatkach kancelarii Szydło | 19-06-2018 11:00:00

    INFO: Nieuzasadnione wydatki na wizaż, gigantyczne koszty podróży służbowymi limuzynami i nagrody dla swoich - to główne zarzuty NIK w stosunku do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w okresie, kiedy funkcję premiera pełniła JE Beata Szydło - informuje fakt.pl.

  • Kierowcy Ubera muszą mieć licencje | 19-06-2018 06:45:00

    INFO: Uber w Polsce się ugiął i zobowiązuje kierowców do wyrobienia licencji na krajowy przewóz osób samochodem osobowym - informuje bankier.pl.

  • Sopot chce ograniczyć liczbę aut w mieście | 18-06-2018 21:45:00

    INFO: Władze Sopotu mają pomysł na to, aby zachęcić kierowców, by w sezonie wakacyjnym nie wjeżdżali pojazdami do centrum kurortu oraz w pobliże plaży - podaje bankier.pl.

  • PO dogadała się z Unią ws. dotacji?! | 18-06-2018 19:30:00

    INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

  • Akcjonariuszem Ruchu Chorzów została... skarbówka! | 18-06-2018 17:30:00

    INFO: I Śląski Urząd Skarbowy z siedzibą w Sosnowcu objął 5,45% akcji klubu piłkarskiego Ruch Chorzów - podaje dziennik.pl.