Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-03-2018 11:00:00

W największych miastach protestowano przeciwko rasizmowi

INFO: W największych polskich miastach odbyły się demonstracje przeciwko rasizmowi - informuje stooq.pl.

 

W największych miastach odbyły się demonstracje w związku z przypadającym na 21 marca Światowym Dniem Walki z Dyskryminacją Rasową. Demonstranci nieśli ze sobą transparenty z hasłami: "Dość rasizmu i faszyzmu", "Polska biała tylko zimą", "Zamknąć rząd, otworzyć granice", "Walka klas, nie narodów".

- Nie chcemy w Polsce zwolenników brunatnych poglądów i rasizmu; nie ma tutaj miejsca na faszyzm - mówili przedstawiciele koalicji Zjednoczeni Przeciwko Rasizmowi.

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • ZAGADKA

    Obiekt o masie,kształcie,miejscu w układzie słonecznym i składzie 60 głównych pierwiastków takim jak Ziemia wychładza się do temperatury bliskiej 0 kelwina w czasie od 60-80 milionów lat. Co...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Podatek EKO-ZŁODZIEJSKI - PROTEST!

    Panie Januszu! Od tygodnia próbuję zwrócić Pana uwagę na blogu na Onecie - bezskutecznie. Dobrze że wreszcie tutaj trafiłem, może będzie lepiej. Dziwi mnie trochę, że pisze Pan ostatnio na...
  • Plan generalny

    Ponieważ możemy się domyślać, że masy głosujące miast i wsi także za tym razem wykażą uległość wpływom telewizji, a liczba sympatyków partii WiP wyraźnie rośnie, trzeba by już dziś rozpocząć...
  • Marsz oburzonych

    Co myslicie o tym dzisiejszym wydarzeniu? Czy ludzie bioracy udzial w tym przedsiewzieciu odzwierciedlaja poglady wiekszosci polskiej mlodziezy? Jesli tak to jestem mocno zaniepokojony. Osobiscie...
  • 29 listopada 2012: Świat pełen terroru...

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/swiat_pelen_terroru/1560 Ten czterotonowy terrorysta najpewniej będzie nadal w użyciu. Oto postanowiło, że Sejm będzie płotem ogrodzony. Wcześniej experci...

Poczytaj również

  • Sędzia stanie przed sądem? | 22-01-2019 21:45:00

    INFO: Jak dowiedział się portal tvp.info, sędzia Wojciech Łączewski może stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań i doniesienie o przestępstwie, którego nie było.

  • Reforma PiS kosztowała 7 mld zł | 22-01-2019 19:30:00

    INFO: Obniżony wiek emerytalny mógł dodać 300 tys. emerytów i kosztować 7 mld zł w 2018 r. - szacują ekonomiści Santander Bank Polska.

  • "Rachunek sumienia" Tomasza Lisa | 22-01-2019 17:30:00

    INFO: Rachunek sumienia należy zaczynać od siebie. To zaczynam - napisał na Twitterze p. Tomasz Lis - donosi dorzeczy.pl.

  • NIK: W Polsce nie funkcjonuje skuteczny system ochrony ludności | 22-01-2019 15:30:00

    INFO: NIK w swoim raporcie ostrzega, że w Polsce nie ma odpowiednich planów i procedur, a służby nie mają właściwych warunków do odpowiedniej koordynacji działań, szczególnie w sytuacjach kryzysowych - informuje dorzeczy.pl.

  • Lokatorzy ostrzegają przed "konfiskacyjnym podwyższaniem czynszu" | 22-01-2019 13:15:00

    FUTURO: Od kwietnia lokatorzy mieszkań komunalnych będą musieli ujawniać dochody, ryzykując jednocześnie podwyżkę opłat za mieszkanie - donosi money.pl.

  • RPO chce zmiany kodeksu karnego | 22-01-2019 11:00:00

    INFO: RPO, p. Adam Bodnar chce, by Polacy mieli prawo do odszkodowania za niesłuszne zarzuty i oskarżenia - podaje polsatnews.pl.

  • Prezes Pracodawców RP pracował dla tajnych służb PRL? | 22-01-2019 06:45:00

    INFO: Jak donosi tygodnik "Do Rzeczy", p. Andrzej Malinowski, prezes Pracodawców RP, pracował dla tajnych służb PRL.

  • Prokuratura lekceważy hejt? | 21-01-2019 21:45:00

    INFO: Prokuratura wyhamowała ze zwalczaniem przestępstw dokonanych z nienawiści. Śledczych szkolonych w tym zakresie przesunięto do innych spraw - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Rządowy Boeing nie przewiózł żadnego pasażera | 21-01-2019 19:30:00

    INFO: Zakupiony pod koniec 2017 r. przez rząd Boeing 737 nikogo jeszcze nie przewiózł, bo żaden wojskowy pilot nie ma odpowiednich umiejętności i uprawnień, aby usiąść za sterami - podaje fakt.pl.

  • Ludowiec sfałszował dokumenty kupna wozu strażackiego | 21-01-2019 17:30:00

    INFO: Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko politykowi PSL, któremu zarzucono sfałszowanie dokumentów zakupu wozu strażackiego dla OSP w Prusinowicach (woj. opolskie) - podaje tvp.info.

  • Mocne tąpnięcie w polskim przemyśle | 21-01-2019 15:30:00

    INFO: Produkcja przemysłowa w grudniu 2018 r. wzrosła jedynie o 2,8% rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła aż o 11,5% - informuje businessinsider.com.pl.

  • Trzaskowski walczy z nienawiścią we własnych szeregach | 21-01-2019 13:15:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Rafał Trzaskowski wezwał na dywanik p. Jarosława Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych - donosi nczas.com.

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.