Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-03-2018 11:00:00

W największych miastach protestowano przeciwko rasizmowi

INFO: W największych polskich miastach odbyły się demonstracje przeciwko rasizmowi - informuje stooq.pl.

 

W największych miastach odbyły się demonstracje w związku z przypadającym na 21 marca Światowym Dniem Walki z Dyskryminacją Rasową. Demonstranci nieśli ze sobą transparenty z hasłami: "Dość rasizmu i faszyzmu", "Polska biała tylko zimą", "Zamknąć rząd, otworzyć granice", "Walka klas, nie narodów".

- Nie chcemy w Polsce zwolenników brunatnych poglądów i rasizmu; nie ma tutaj miejsca na faszyzm - mówili przedstawiciele koalicji Zjednoczeni Przeciwko Rasizmowi.

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • ZAGADKA

    Obiekt o masie,kształcie,miejscu w układzie słonecznym i składzie 60 głównych pierwiastków takim jak Ziemia wychładza się do temperatury bliskiej 0 kelwina w czasie od 60-80 milionów lat. Co...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Podatek EKO-ZŁODZIEJSKI - PROTEST!

    Panie Januszu! Od tygodnia próbuję zwrócić Pana uwagę na blogu na Onecie - bezskutecznie. Dobrze że wreszcie tutaj trafiłem, może będzie lepiej. Dziwi mnie trochę, że pisze Pan ostatnio na...
  • Plan generalny

    Ponieważ możemy się domyślać, że masy głosujące miast i wsi także za tym razem wykażą uległość wpływom telewizji, a liczba sympatyków partii WiP wyraźnie rośnie, trzeba by już dziś rozpocząć...
  • Marsz oburzonych

    Co myslicie o tym dzisiejszym wydarzeniu? Czy ludzie bioracy udzial w tym przedsiewzieciu odzwierciedlaja poglady wiekszosci polskiej mlodziezy? Jesli tak to jestem mocno zaniepokojony. Osobiscie...
  • 29 listopada 2012: Świat pełen terroru...

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/swiat_pelen_terroru/1560 Ten czterotonowy terrorysta najpewniej będzie nadal w użyciu. Oto postanowiło, że Sejm będzie płotem ogrodzony. Wcześniej experci...

Poczytaj również

  • Polacy chcą jawności stanu zdrowia polityków | 21-07-2018 20:45:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że informacje o zdrowiu najważniejszych polityków w państwie i liderów partii powinny być jawne.

  • Exit tax uderzy w zwykłego Kowalskiego | 21-07-2018 17:30:00

    INFO: Przepisy o tzw. podatku od wyjścia mogą dotknąć nie tylko przedsiębiorców, ale i zwykłego Kowalskiego przenoszącego się za granicę - pisze rp.pl.

  • Zamieszki pod Sejmem | 21-07-2018 14:15:00

    INFO: Przed siedzibą Sejmu doszło do starć z policją i przepychanek - podaje dorzeczy.pl.

  • Śledczy nie sprawdzali willi Kiszczaka | 21-07-2018 11:00:00

    INFO: Wdowa po peerelowskim generale Czesławie Kiszczaku sama wydała dokumenty będące w posiadaniu męża. Śledczy nie sprawdzali, czy miała w domu jeszcze inne akta komunistycznej SB - informuje rp.pl.

  • Sejmowy restaurator zatrzymany przez CBA | 21-07-2018 08:45:00

    INFO: Biznesmen z rozbitej przez CBA grupy "załatwiaczy" był ważną postacią w sejmowej gastronomii - ustaliła "Rzeczpospolita".

  • FOR: Polsce grozi los Grecji i Włoch | 20-07-2018 21:45:00

    INFO: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju ostrzega, że Polsce może grozić los Grecji i Włoch. Wszystko przez fakt, że praca większości polskich pracowników jest mało wydajna - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej".

  • Prokuratura postawiła zarzuty byłemu szefowi CBA | 20-07-2018 19:30:00

    INFO: Prokuratura postawiła zarzuty p. Pawłowi Wojtunikowi, byłemu szefowi CBA, o naruszenie uprawnień jako funkcjonariusza publicznego - donosi onet.pl.

  • PiS wycofuje się z zapowiedzi Kaczyńskiego | 20-07-2018 17:30:00

    INFO: Politycy PiS funkcjonujący w spółkach skarbu państwa jednak będą mogli kandydować w wyborach samorządowych. Jest tylko jeden warunek - donosi "Rzeczpospolita".

  • Spiszą nas wszystkich | 20-07-2018 15:30:00

    INFO: GUS przygotował projekt ustawy, która przewiduje przeprowadzenie od 1 września do 30 listopada 2021 r. narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań - informuje bankier.pl.

  • PiS realizuje program "Urzędnik plus" | 20-07-2018 13:15:00

    INFO: PiS od 2015 r. realizuje tajny program dotyczący urzędników. To Urzędnik+ - pisze "Fakt".

  • Gierek otrzymał ulicę... we Francji | 20-07-2018 11:00:00

    INFO: We francuskim mieście Auby odbyła się uroczystość nadania jednej z ulic imienia Edwarda Gierka - podaje dziennikzachodni.pl.

  • Minister zdrowia za utrzymaniem obowiązku szczepień | 20-07-2018 06:45:00

    INFO: Minister zdrowia JE Łukasz Szumowski negatywnie ocenił obywatelski projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień - informuje stooq.pl.

  • PiS tworzy kodeks wyborczy pod siebie | 19-07-2018 21:45:00

    INFO: PiS tworzy kodeks wyborczy, który spowoduje, że w nadchodzących wyborach do PE duże komitety wyborcze będą miały większe szanse i liczbę mandatów w okręgach - donosi wp.pl.

  • Rząd szykuje rewolucję w zasadach waloryzacji emerytur | 19-07-2018 19:30:00

    FUTURO: Jak podaje portal businessinsider.com.pl, rząd szykuje zmiany zasad waloryzacji rent i emerytur. Zyskać mają osoby z najniższymi świadczeniami.

  • Po akcji CBA PiS usunęło ze swoim szeregów polityka z Pomorza | 19-07-2018 17:30:00

    INFO: PiS usunęło ze swoich szeregów p. Przemysława M. - podaje interia.pl.