Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-12-2010 14:20:00

UPR popiera PiS ws. belkowego

INFO: UPR chwali inicjatywę posłów PiS, którzy złożyli w Sejmie projekt ograniczenia podatku od dochodów kapitałowych, zwanego powszechnie „belkowym”.

 

Wg założeń projektu z podatku miałyby zostać zwolnione dochody osób fizycznych z tytułu odsetek od środków zgromadzonych na kontach bankowych.

 

Inicjatorem i pomysłodawcą proponowanych rozwiązań jest przyjaciel konserwatywnych liberałów poseł Artur Górski, autorem projektu ustawy poseł Jarosław Jagiełło, a wśród popierających projekt znaleźli się m.in. długoletni członek UPR poseł Zbigniew Kozak oraz posłowie Zbigniew Girzyński i Maks Kraczkowski.

 

Źródło: www.uniapolitykirealnej.pl

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • MarcinSzewczyk | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    11-12-2010 14:59:15 | odpowiedz
    • MDebowski | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      11-12-2010 16:35:01 | odpowiedz

  • Gminna uchwała śmieciowa

    Gmina w uchwale określiła normę produkcji śmieci na głowę. Oczywiście norma jest grubo z sufitu. Nie bardzo wiem jak poradzić sobie z taką uchwałą skoro nie produkuję ilości śmieci jak...
  • 24 kwietnia 2009: Kolejny postulat UPR spełniony!!

    Zapraszamy do dyskusji korwin-mikke.blog.onet.pl
  • Chcą podnieść VAT!

    Na tej stroni piszą o możliwej podwyżce VAT: http://podatki.onet.pl/1983056,1,0,wiadomosci.html Nie dajmy się i piszmy jak najwięcej, że UPR nie będzie prabować obywateli.
  • 17 sierpnia 2009: Jeszcze o podatkach

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Jeszcze-o-podatkach,2,ID388871084,n W wariancie liberalnym (zastosowanym przez Napoleona I Buonaparte): każdy może przyjść, rzucić na stół wartość...
  • Jak spłacić emerytów i rencistów?

    Na różnych forach zetknąłem się z sympatykami JKM. Przyznam, że zaintrygowali mnie i jednocześnie wzbudzili moją ciekawość. Jednym z nurtujących mnie pytań są wypłaty dla obecnych i przyszłych...

Poczytaj również

  • Król: "Faszystowska Polska" dobrze sprzedaje się w lewackiej Europie | 20-02-2017 15:30:00

    OPINIA: Stwarzanie w lewicowej Europie obrazu Polski opętanej faszystowskim terrorem dobrze się sprzedaje - powiedział w Telewizji Republika red. Marek Król, były naczelny "Wprost".

  • Macierewicz wyrzucił fortunę w błoto? | 20-02-2017 13:15:00

    INFO: Gigantyczne pieniądze przeznaczone na wykształcenie najlepszych generałów w Polsce zostały po prostu wyrzucone. Ich wiedza zmarnowana - pisze fakt.pl.

  • Szczurek: Czytałem "Najwyzszy Czas!" | 20-02-2017 11:00:00

    INFO: We wczesnych latach 90. zaczytywałem się w "Najwyższym Czasie!" - zdradził na antenie Tok Fm p. Mateusz Szczurek, były minister finansów.

  • Książki do kosza, pieniądze do kasy MEN | 20-02-2017 06:45:00

    INFO: 4,34 zł - tyle Ministerstwo Edukacji Narodowej liczy sobie za zniszczony lub zgubiony egzemplarz darmowego podręcznika, z którego właśnie zrezygnowano - donosi wp.pl.

  • W Jarocinie zakazali obchodzenia imienin | 19-02-2017 20:45:00

    INFO: Starosta Teodor Grobelny zadecydował, że mieszkańcy wielkopolskiego Jarocina nie będą obchodzić urodzin i imienin - podaje wp.pl.

  • Dwie nowe instytucje zadbają o prawa przedsiębiorców | 19-02-2017 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Rozwoju powoła dwie nowe instytucje, które mają zatroszczyć się o przedsiębiorców - podaje portal podatki.biz.

  • Gigantyczne nagrody za pracę dla częstochowskich urzędników | 19-02-2017 14:15:00

    INFO: Urzędnicy z częstochowskiego ratusza byli hojnie obdarowywani nagrodami w 2016 r. - donosi portal czestochowa.cz.

  • PiS jednym ruchem zaorał rynek | 19-02-2017 11:00:00

    INFO: PSL wypunktowało ustawę o ziemi, przeforsowaną przez PiS - donosi wprost.pl.

  • Narodowcy chcą przejść przez Hajnówkę | 19-02-2017 06:45:00

    FUTURO: Pod koniec lutego przez podlaskie miasteczko Hajnówka przejdzie prawdopodobnie II Hajnowski Marsz Żołnierzy Wyklętych - podaje fakt.pl.

  • Morawiecki tłumaczy się ze słów, że "prawo nie jest najważniejsze" | 18-02-2017 20:45:00

    INFO: Prawo nie jest najważniejsze - powiedział w telewizji Deutsche Welle wicepremier Mateusz Morawiecki. Polsat News otrzymał od wicepremiera wyjaśnienie w sprawie tych słów.

  • 6-godzinny dzień pracy? | 18-02-2017 17:30:00

    INFO: 6-godzinny dzień pracy wprowadzają powoli niektóre szwedzkie przedsiębiorstwa. Pomysł, by i w Polsce radykalnie skrócić czas pracy, z pozycji wolnorynkowych krytykują Nowoczesna i Kukiz'15 - pisze interia.pl.

  • Kaczyński: miasta i gminy potrzebują przewietrzenia | 18-02-2017 14:15:00

    OPINIA: Zdaniem WCz. Jarosława Kaczyńskiego, polskie "miasta i gminy potrzebują przewietrzenia", a także zmian w układzie sił u władzy - podaje wp.pl.

  • Agora odnotowała 13 mln zł straty | 18-02-2017 11:00:00

    INFO: W 2016 r. spółka Agora SA odnotowała ok. 13,2 mln zł straty. Również o 20% zmalały wpływy z reklam zamieszczanych w „Gazecie Wyborczej” - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • Rząd poszerza sieć płatnych dróg | 18-02-2017 06:45:00

    FUTURO: Od 9 lipca sieć dróg objętych systemem elektronicznych opłat viaToll wydłuży się aż o 359 km - podaje rp.pl.

  • Bezprawnie przetrzymywano tajne dokumenty | 17-02-2017 21:45:00

    INFO: W powstającym Centrum Eksperckim NATO bezprawnie przetrzymywano kilkadziesiąt tajnych dokumentów - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" p. Piotr Bączek, szef kontrwywiadu wojskowego.