Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

26-06-2017 15:30:00

Ujawniono nagrania z udziałem byłego szefa Amber Gold

INFO: Portal wpolityce.pl pisze o stenogramach z podsłuchiwanych rozmów p. Marcina P., byłego współwłaściciela i prezesa Amber Gold. Z ich treści ma wynikać, że podsłuchiwany wiedział o inwigilacji służb. P. uważał ponadto, że zatrudnienie p. Michała Tuska miało być dla firmy zabezpieczeniem.

 

Wśród nagranych rozmów jest również ta, którą p. Marcin P. miał przeprowadzić z p. Andrzejem Korytkowskim, szefem parabanku Finroyal, który miał zostać kupiony przez Amber Gold. P. powiedział wówczas: "Jak pan wie, u mnie pracuje syn premiera - pracował w OLT - i dopóki on pracował, to wydaje mi się, że nikt nas nie ruszył. W chwili obecnej może być tak, że ktoś nas ruszy".

 

Zobacz także: Wypłata dla syna Tuska bezprawna?

 

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • O zwycięstwie Sprawy zdecydują kadry

    Realna siła organizacji antypaństwowej to siła kadr, czyli werbunek i selekcja dla uzyskania silnego kernela. Banda zdrajców rządząca naszym krajem nie przestraszy się partii złożonej z niewielu...
  • Dowody osobiste

    http://fakty.interia.pl/polska/news/nowe-dowody-osobiste-to-bedzie-rewolucja,1411306 Co Państwo na to? Poddaję pod dyskusję. "Nowością jest dopuszczenie fotografii z przyciemnianymi...
  • Problemy z chuliganami

    Od wczorajszego dnia nasze lewackie media naokrągło trąbią o chuliganach na stadionach oraz jak to nasz rząd planuje z nimi walczyć (nawet nie ma czasu na kolejne wątki o...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • Wykop! JKM i SM Czas się liczy!

    http://www.wykop.pl/link/1253919/paraolimpiada-janusz-korwin-mikke/ http://www.wykop.pl/link/1253905/amber-gold-panstwo-zdalo-egzamin/

Poczytaj również

  • Petru powołał nową partię | 18-11-2018 14:15:00

    INFO: Teraz! - taką nazwę nosić będzie nowa partia, założona przez WCz. Ryszarda Petru - podaje tysol.pl.

  • Jakubiak zakłada Federację dla Rzeczypospolitej | 18-11-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak buduje nową partię - Federację dla Rzeczypospolitej - donosi tvn24.pl.

  • Wyciekły szokujące zdjęcia dziennikarza TVN | 18-11-2018 08:00:00

    INFO: Portal wPolityce.pl opublikował szokujące zdjęcia operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu "Polscy neonaziści".

  • Masowe odejścia z Nowoczesnej | 17-11-2018 20:45:00

    INFO: Jak informuje portal tvp.info, około 200 działaczy Nowoczesnej z regionu podkarpackiego złożyło rezygnacje z członkostwa w partii.

  • Prezes NBP: Czarnecki mógł mnie nagrać | 17-11-2018 17:30:00

    INFO: Prof. Adam Glapiński, prezes NBP, nie wykluczył, że może istnieć nagranie jego rozmowy z biznesmenem Leszkiem Czarneckim - podaje bankier.pl.

  • MSZ finansuje polskim rolnikom... zagraniczną konkurencję | 17-11-2018 14:15:00

    INFO: Polscy dyplomaci z rozmachem starają się wspomóc rolnictwo na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii i Gruzji - alarmuje portal warszawskagazeta.pl.

  • Depozyty Polaków zagrożone? | 17-11-2018 11:00:00

    INFO: Władze uspokajają klientów banków, ale wkótce zbierze się Komitet Stabilności Finansowej - podaje bankier.pl.

  • Mocno rosną kary za prowadzenie psa bez smyczy | 17-11-2018 06:45:00

    INFO: 15 listopada weszła w życie nowelizacja kodeksu wykroczeń dotycząca pilnowania psów, która wprowadza ostrzejsze kary - podaje portal expressilustrowany.pl.

  • Pluł na Polskę, a dostał dotację | 16-11-2018 21:45:00

    INFO: Ukraiński dziennikarz, który pluł na Polskę i PiS, dostał od polskich władz dotację na prowadzenie portalu - podaje magnapolonia.org.

  • Od kogo UE wymusi na Polsce kupno OZE? | 16-11-2018 19:30:00

    INFO: Z raportu NIK wynika, że osiągnięcie przez Polskę wymuszanego unijnymi przepisami celu 15% udziału energii ze źródeł odnawialnych w ogólnym zużyciu energii brutto w 2020 r. może być zagrożone.

  • Skandaliczne zachowanie Owsiaka w sądzie | 16-11-2018 17:30:00

    INFO: O skandalicznym zachowaniu p. Jerzego Owsiaka w sądzie informuje portal dorzeczy.pl.

  • Szeremietiew nie wierzy w armię europejską | 16-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Wojsko jest jednym z głównych atrybutów niepodległości państwa. Nie sądzę, by poszczególne kraje zdecydowały się łatwo na rezygnację z armii - powiedział portalowi DoRzeczy.pl prof. Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony narodowej.

  • 70 "narodowych" ciąż | 16-11-2018 13:15:00

    INFO: Jak donosi dziennik.pl, Narodowy Program Prokreacyjny w ciągu 2 lat kosztował 30 mln zł. Jego efektem jest 70 ciąż.

  • Podatek od czystych pieców | 16-11-2018 11:00:00

    INFO: Dotacje na wymianę pieców i ocieplenie domów jednorodzinnych w ramach programu Czyste Powietrze traktowane są jak dodatkowy dochód i trzeba od nich zapłacić podatek - donosi "Fakt".

  • Paraliż śmieciowy na Mazowszu! | 16-11-2018 06:45:00

    INFO: Władze woj. mazowieckiego zawiadomiły ABW i NIK o paraliżu śmieciowym, do którego - ich zdaniem - doprowadził resort środowiska - podaje dziennik.pl.