Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-05-2017 21:45:00

Szykuje się rozłam w Kukiz'15

INFO: Współpracownicy posła Piotra Liroya-Marca próbują się dogadać z przeciwnikami WCz. Pawła Kukiza - ujawnia "Rzeczpospolita".

 

Stowarzyszenie Skuteczni, które założył poseł Liroy-Marzec, chce wystartować w wyborach samorządowych z ruchem Bezpartyjni, zapleczem p. Kukiza z kampanii prezydenckiej - dowiedziała się "Rz". Mimo zapewnień obu stron, że konflikt posła z liderem ugrupowania to tylko plotki, sytuacja robi się coraz bardziej napięta - pisze gazeta. Dodaje też, że towarzyszące jej działania trudno nazwać próbą pojednania. "Rz" ustaliła, że w Warszawie tworzy się koalicja przed wyborami samorządowymi, w której skład mają wejść - oprócz Skutecznych i Bezpartyjnych - także stowarzyszenie Miasto Jest Nasze, Warszawska Wspólnota Samorządowa i Nasz Ursynów, którego współzałożycielem jest p. Piotr Guział.

 

Źródło: rp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 31-05-2017 23:00:18 | odpowiedz
  Poczytajcie sobie chociaż na wiki, kim jest tm ***** piotr guział. Skurwysyn niemiecki szkolony w koloni, bolszewik pierwszy do koryta, gość w mennicy polskiej. I ciekawe co jeszcze. Śmierć zdrajcom! Nie ma porządnych ludzi na takich stanowiskach, wszyscy w wsi, i innych służbach to zdrajcy narodu Polskiego, petelicki, leper, to wszystko skurwysyny co to pierw żarli z koryta a jak ich od ciągli, to chcieli sypać na kogo popadnie i ich zlikwidowali.

 • 14 maja 2009: Po co UPR idzie do tych wyborów?

  Zapraszamy do dyskusji http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
 • Wybory prezydeckie 2010

  Witam Jak sądzicie czy JKM będzie startował w wyborach na prezydenta? I czy będzie potrzeba zbierania podpsiów żeby mógł wystartować?
 • Program partii

  Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek partię (szczególnie jeśli ma być ona poważnie traktowana) bez kompleksowego programu. W UPR od 20 lat istnieje jedynie program gospodarczy, a ten "ogólny" trudno...
 • UPR będzie rozmawiać z "każdym"

  Wiarygodne źródło: Jak mawia Kocik w wywiadzie dla Korespondenta, który ukaże się jutro: UPR przygotowuje się do samodzielnego startu, jednak będzie rozmawiał z każdym, nie tylko z PIS-em. A...

Poczytaj również