Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-10-2018 06:45:00

Szwajcarzy ujawnili stan kont Polaków

INFO: Szwajcarska Federalna Administracja Podatkowa dołączyła do globalnego standardu automatycznej wymiany informacji i przekazała polskiemu fiskusowi informacje o kontach Polaków w Szwajcarii - podaje privatebanking.pl.

 

Portal podaje, że polska skarbówka jest już w posiadaniu danych o kontach polskich podatników w szwajcarskich bankach i instytucjach finansowych. Przekazane dane to m.in. imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, państwa rezydencji, numer identyfikacji podatkowej, numer rachunku, saldo rachunku lub wartość aktywów ustalone według stanu na koniec danego roku kalendarzowego.

 

Źródło: privatebanking.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 20-10-2018 08:02:17 | odpowiedz
    I tym samym, szwajcarscy geniusze, usunęli jedyny powód, dla którego ichnie konta, były atrakcyjne dla naszych rodaków.

  • Pieniądz

    JKM swierdził że bardzo byułby kontent gdyby w Polsce obowiązywało kilka lub nawet kilkanaście systemów walutowych.Otórz jednostki teretorialne w Polsce mają prawo wydawac swój własny pieniądz ale...
  • Kiedy można zabrać dziecko rodzicom?

    http://www.tvn24.pl/12691,1602597,0,1,to-ojciec-skazal-ja-na-zycie-wsrod-zwierzat,wiadomosc.html Zabrać czy nie? Jak uwazacie? I gdzie jest granica?
  • Nowy front walki

    Wspominałem o tym już wcześniej w innym wpisie i zauważyłem pewien ruch :) Chodzi mi o fora i komentarze na portalach wyborcza.pl gazeta.pl oraz blox.pl Komentuję i wtrącam swoje 3 gorsze już...
  • Doradca podatkowy nr ew.00001

    wp.pl News jak news. Lewizna jak zwykle. Mój wzrok przykuła auto demaskacja intencji W.Modzelewskiego. Spójrzcie na zdanie: wartość stwierdzonych przez nich nieprawidłowości skoczyła aż o 40...
  • Sprawa Polańskiego, czyli na jakim świecie żyjemy

    Co do meritum tej sprawy wiem niewiele ale chciałem nie o samej sprawie, a o reakcji (polityków, "twórców") na nią kilka słów napisać. Otóż przed chwilą w TVN24 niejaka Karolina...
  • I pomyśleć, że środowisko Rydzykowe nazywa się prawicą!

    źródło: http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20110520&typ=my&id=my03.txt WKLEJKA: Podatki to odpowiedzialność za państwo Prof. Jerzy Żyżyński Rewolucjoniści i uszczęśliwiacze...

Poczytaj również

  • Trzaskowski walczy z nienawiścią we własnych szeregach | 21-01-2019 13:15:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Rafał Trzaskowski wezwał na dywanik p. Jarosława Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych - donosi nczas.com.

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.

  • Wilk: Tworzy się sekta gdańska | 20-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem posła KORWiN-y, WCz. Jacka Wilka mamy do czynienia z narodzinami "sekty gdańskiej" - podaje dorzeczy.pl.

  • Tempo wzrostu składek na ZUS budzi niepokój | 20-01-2019 14:15:00

    INFO: Składka ZUS dla przedsiębiorcy od nowego roku to 1316 zł. Wg ekspertów to bardzo dużo - donosi fakt.pl.

  • Problemy z wypłatą "500 plus" | 20-01-2019 11:00:00

    INFO: Olbrzymie opóźnienia występują w wypłacaniu świadczenia "500 plus" dla rodzin, w których jedno z rodziców pracuje za granicą - informuje "Super Express".

  • Owsiak wraca do Orkiestry | 20-01-2019 06:45:00

    INFO: P. Jerzy Owsiak oświadczył, że wróci na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP - podaje onet.pl.

  • TK oburzył środowiska kresowe | 19-01-2019 20:45:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z Konstytucją przepisy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, zawierające określenia „ukraińscy nacjonaliści” i „Małopolska Wschodnia” - informuje WCz. Tomasz Rzymkowski, poseł UPR.

  • Mentzen krytycznie o walce z mową nienawiści | 19-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Walka z mową nienawiści jest ideologicznym narzędziem do krępowania wolności słowa! - powiedział dr Sławomir Mentzen, wiceprezes KORWiN-y.

  • PSL chce stworzenia specjalnego funduszu | 19-01-2019 14:15:00

    INFO: Ludowcy chcą utworzenia specjalnego Funduszu Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych, który ma być gwarantem dochodów - donosi businessinsider.com.pl.

  • Andruszkiewicz będzie walczył z patostreamami | 19-01-2019 11:00:00

    INFO: Wiceminister cyfryzacji, p. Adam Andruszkiewicz zapowiada walkę z patostreamami, czyli pełnymi przemocy i wulgaryzmów transmisjami internetowymi - donosi dorzeczy.pl.

  • Kierownictwo Lasów Państwowych z gigantycznymi nagrodami | 19-01-2019 06:45:00

    INFO: Po 38 tys. zł na osobę - to średnia wysokość nagród wypłaconych w 2018 r. kierownictwu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych - donosi Radio ZET.

  • Już 20 zatrzymanych ws. mowy nienawiści | 18-01-2019 21:45:00

    INFO: Policja podaje, że od poniedziałku zatrzymała już ponad 20 osób podejrzanych o kierowanie gróźb pod adresem prezydentów, urzędników, polityków i samorządowców oraz takich, które publicznie drwiły ze śmierci śp. Pawła Adamowicza - informuje stooq.pl.

  • Michalkiewicz pod ostrzałem hejtu po wypowiedziach o WOŚP | 18-01-2019 19:30:00

    INFO: Red. Stanisław Michalkiewcz znów znalazł się w ogniu krytyki po nieprzychylnych opiniach na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.