Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-09-2016 21:45:00

Szef MSWiA: O Polakach można źle pisać, bo jesteśmy chrześcijanami

OPINIA: Na zachodzie Europy panuje reżim poprawności politycznej, ale nie obejmuje on krzywdzącej opinii wobec Polaków - stwierdził w rozmowie z Radiem Zet JE Mariusz Błaszczak, szef MSWiA z PiS.

 

P. Błaszczak stwierdził, że Polacy w Wielkiej Brytanii są źle traktowani - chociażby przez media. Jego zdaniem poprawność polityczna zobowiązuje je do tego, by nie atakować innych nacji, jednak "Polacy są z tego wyłączeni i to powiedziałem mojego odpowiednikowi".

- O Polakach można źle pisać. Wie pan dlaczego? Bo jesteśmy chrześcijanami - powiedział p. Błaszczak. - Boris Johnson zapowiedział, że będzie reagował, kiedy będzie dochodziło do bezpodstawnych zarzutów wobec Polaków - zapewnił.

Pytany o delegalizację ONR, odpowiedział:

- Nie zajmujmy się marginesem marginesów, bo to problem tworzony przez KOD. Stawiam na tej samej płaszczyźnie KOD i ONR.

 

Źródło: radiozet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
  • Wyniki wyborów do PE - kolejna porażka

    Po raz kolejny UPR dała ciała w wyborach. Nie ma co bełkotać o tym że to do PE i że to nas średnio bierze, wybory przegrane, tragicznie przegrane. Nie ma co bełkotać że głosy rozbite, że to nie...
  • Re: Chrześcijańskie korzenie Europy ?

    Na to stwierdzenie: !!! Katolicyzm nie ma absolutnie nic wspólnego z chrześcijaństwem !!! Hmmm, można spróbować odpowiedzieć, tak jak "Hiob": "Czym jest Świątynia Jerozolimska? Jakie ma...
  • Za Tuskiem pojde do piekla!

    wiadomosc z dziennika: http://www.dziennik.pl/polityka/article468567/Tusk_delegalizuje_drobny_hazard.html cytuje d.tuska: "Zastanawialiśmy się po pierwsze - jak ograniczyć i wyplenić gry,...
  • Unia Europejska, Matka Kurka przeprasza Korwina Mikkego

    Ta druga część tytułu jest ważniejsza niż pierwsza, gdyż po raz pierwszy korona spadła królowi. Niech Mikke trzyma za słowo, tudzież jaja Matkę Kurkę, bo jak się dało obietnicę to trzeba...

Poczytaj również

  • Kierowcom Ubera przybędzie obowiązków | 23-09-2017 14:15:00

    INFO: Na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym - informuje se.pl.

  • Będą kasować konta piratów | 23-09-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie zadecydował, że serwis Chomikuj.pl ma kasować nie tylko rozpowszechniane za jego pośrednictwem nielegalne kopie filmów, ale także konta użytkowników, którzy się tego dopuścili - informuje fakt.pl.

  • Władze Gdańska dbają o finanse dziennikarzy antypisowskich | 23-09-2017 06:45:00

    INFO: Władze Gdańska zorganizowały Gdański Tydzień Demokracji i dały w ten sposób zarobić dziennikarzom, takich mediów jak Onet czy "Newsweek" - podaje niezalezna.pl.

  • Kolejny absurd państwa opiekuńczego | 22-09-2017 21:45:00

    INFO: NIK przeprowadziła kontrolę szkół dla dorosłych. Z najnowszego raportu wynika, że poziom nauki w tych placówkach jest bardzo niski - tylko co piąty uczeń kończy naukę - informuje rmf24.pl.

  • Nie chcą wieżowców tylko drzewka | 22-09-2017 19:30:00

    INFO: Nadciąga nowa afera warszawska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • MinFin ustaliło maksymalną stawkę opłaty uzdrowiskowej | 22-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Opłata uzdrowiskowa w 2018 r. będzie mogła wynosić maksymalnie 4,33 zł - podaje gazetaprawna.pl.

  • Gospodynie zaczęły się bać | 22-09-2017 15:30:00

    INFO: Po ostatnich kontrolach skarbówki koła gospodyń wiejskich zaczęły bać się wszelkich festynów, na których do tej pory wystawiały swoje domowe napitki - informuje polskatimes.pl.

  • Minister zdrowia o zmianie prawa aborcyjnego | 22-09-2017 13:15:00

    INFO: Rząd PiS sekunduje wszystkim inicjatywom zwiększającym prawo dzieci nienarodzonych do życia - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" JE Konstanty Radziwiłł, szef resortu zdrowia.

  • Wyborcy niezadowoleni z partii | 22-09-2017 11:00:00

    INFO: Aż 51% wyborców jest niezadowolonych z oferty partii politycznych - wynika z sondażu opublikowanego przez "Rzeczpospolitą".

  • Skarbówka zajęła konto HGW | 22-09-2017 06:45:00

    INFO: Urząd skarbowy zajął na prywatnym rachunku bankowym prezydent Warszawy p. Hanny Gronkiewicz-Waltz z PO ponad 12 tys. zł - donosi niezalezna.pl.

  • Minister energii: Polsce już nie grozi blackout | 21-09-2017 21:45:00

    INFO: Polsce nie grozi blackout, gdyż budowane są nowe bloki energetyczne, a jako pierwszy w styczniu przyszłego roku do sieci włączony zostanie blok w Elektrowni Kozienice - powiedział w Telewizji Republika JE Krzysztof Tchórzewski, minister energii z PiS.

  • Agora zastawiła swoją siedzibę | 21-09-2017 19:30:00

    INFO: Spółka Agora, wydawca "Gazety Wyborczej", poinformowała o ustanowieniu hipoteki na należącym do niej warszawskim biurowcu - podaje niezalezna.pl.

  • Duda grozi kolejnym wetem | 21-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Prezydent Andrzej Duda wysyła sygnały, że może zawetować projekt ustawy o Państwowej Służbie Ochrony, przygotowany przez MSWiA  - czytamy w "Fakcie".

  • "Porywacze" własnego dziecka przeszli do kontrataku | 21-09-2017 15:30:00

    INFO: Rodzice, którzy zabrali swoje niemowlę ze szpitala w Białogardzie, złożyli do prokuratury zawiadomienie dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa przez lekarzy - podaje wprost.pl.

  • CBA zatrzymało burmistrza Koła | 21-09-2017 13:15:00

    INFO: Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało burmistrza Koła (woj. wielkopolskie) w śledztwie dotyczącym ustawiania przetargów na śmieciarki za 2,5 mld zł - informuje onet.pl.