Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-09-2016 21:45:00

Szef MSWiA: O Polakach można źle pisać, bo jesteśmy chrześcijanami

OPINIA: Na zachodzie Europy panuje reżim poprawności politycznej, ale nie obejmuje on krzywdzącej opinii wobec Polaków - stwierdził w rozmowie z Radiem Zet JE Mariusz Błaszczak, szef MSWiA z PiS.

 

P. Błaszczak stwierdził, że Polacy w Wielkiej Brytanii są źle traktowani - chociażby przez media. Jego zdaniem poprawność polityczna zobowiązuje je do tego, by nie atakować innych nacji, jednak "Polacy są z tego wyłączeni i to powiedziałem mojego odpowiednikowi".

- O Polakach można źle pisać. Wie pan dlaczego? Bo jesteśmy chrześcijanami - powiedział p. Błaszczak. - Boris Johnson zapowiedział, że będzie reagował, kiedy będzie dochodziło do bezpodstawnych zarzutów wobec Polaków - zapewnił.

Pytany o delegalizację ONR, odpowiedział:

- Nie zajmujmy się marginesem marginesów, bo to problem tworzony przez KOD. Stawiam na tej samej płaszczyźnie KOD i ONR.

 

Źródło: radiozet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
  • Wyniki wyborów do PE - kolejna porażka

    Po raz kolejny UPR dała ciała w wyborach. Nie ma co bełkotać o tym że to do PE i że to nas średnio bierze, wybory przegrane, tragicznie przegrane. Nie ma co bełkotać że głosy rozbite, że to nie...
  • Re: Chrześcijańskie korzenie Europy ?

    Na to stwierdzenie: !!! Katolicyzm nie ma absolutnie nic wspólnego z chrześcijaństwem !!! Hmmm, można spróbować odpowiedzieć, tak jak "Hiob": "Czym jest Świątynia Jerozolimska? Jakie ma...
  • Za Tuskiem pojde do piekla!

    wiadomosc z dziennika: http://www.dziennik.pl/polityka/article468567/Tusk_delegalizuje_drobny_hazard.html cytuje d.tuska: "Zastanawialiśmy się po pierwsze - jak ograniczyć i wyplenić gry,...
  • Unia Europejska, Matka Kurka przeprasza Korwina Mikkego

    Ta druga część tytułu jest ważniejsza niż pierwsza, gdyż po raz pierwszy korona spadła królowi. Niech Mikke trzyma za słowo, tudzież jaja Matkę Kurkę, bo jak się dało obietnicę to trzeba...

Poczytaj również

  • Prezydent chce dymisji Szydło i Macierewicza | 20-11-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński premierem, a p. Krzysztof Szczerski, dotychczasowy szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy, szefem resortu spraw zagranicznych. Do tego zmiana szefa Ministerstwa Obrony Narodowej - tak według "Super Expressu" ma wyglądać, ustalony podczas spotkań pp. Dudy i Kaczyńskiego, scenariusz rekonstrukcji rządu.

  • Morawiecki obniży akcyzę browarom rzemieślniczym | 20-11-2017 17:30:00

    FUTURO: Od początku 2018 r. akcyza dla browarów rzemieślniczych zostanie obniżona o 50% - podaje businessinsider.com.pl.

  • Lewicowi dziennikarze donoszą na Polskę | 20-11-2017 15:30:00

    INFO: Lewicowe Towarzystwo Dziennikarzy poskarżyło się kolegom z zagranicy - donosi wPolityce.pl.

  • Beata Szydło prezydentem Warszawy? | 20-11-2017 13:15:00

    FUTURO: Jak donosi wprost.pl, premier Beata Szydło może kandydować na prezydenta Warszawy.

  • Tuskowi puszczają nerwy | 20-11-2017 11:00:00

    INFO: Skandaliczny wpis na Twitterze p. Donalda Tuska, szefa Rady Europejskiej, rozpalił do czerwoności internautów i polityków PiS - donosi portal niezalezna.pl.

  • Będzie totalny atak na Polskę? | 20-11-2017 06:45:00

    OPINIA: W UE dojdzie do próby totalnego ataku na Polskę we współdziałaniu z opozycją - prognozuje politolog prof. Kazimierz Kik.

  • Frasyniuk pluje na polską demokrację | 19-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Naszym obowiązkiem jest zaprotestować przeciwko temu, że twarzą polskiej demokracji stał się faszysta i rasista - wrzeszczał p. Władysław Frasyniuk podczas demonstracji we Wrocławiu.

  • Wiceminister rozwoju zachwalał kartę praw przedsiębiorcy | 19-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Prawo przedsiębiorców nazywam swoistą kartą praw przedsiębiorcy - powiedział w TVP Info p. Mariusz Haładyj, wiceminister rozwoju.

  • Kukiz`15: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego | 19-11-2017 14:15:00

    OPINIA: WCz. Nobert Kaczmarczyk, poseł Kukiz`15, odniósł się do kontrowersyjnego projektu likwidacji hodowli zwierząt futerkowych - informuje wsensie.pl.

  • Gdynia wygrała ws. lotniska przed sądem UE | 19-11-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Unii Europejskiej przyznał rację Gdyni i stwierdził nieważność decyzji Komisji Europejskiej, która zahamowała przekształcenie lotniska z wojskowego w wojskowo-cywilne - podaje stooq.pl.

  • Resort zdrowia spisuje zbuntowanych rezydentów | 19-11-2017 06:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia zbiera dane rezydentów, którzy wypowiedzieli klauzulę opt-out - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Utracona szansa na modernizację | 18-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Porzucenie przetargu na nowego operatora systemu ViaToll na rzecz powierzenia prawa do poboru myta Inspekcji Transportu Drogowego to kolejny rządowy program, który można ocenić jako "pomysł dobry, ale wykonanie tragiczne" - ocenia p. Bartosz Jakubowski, ekspert Centrum Analiz ds. transportu.

  • Morawiecki: Państwo najlepszym organizatorem gospodarki | 18-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Kapitalizm nie powinien służyć tylko udziałowcom firm, ale różnym interesariuszom - mówił podczas Kongresu 590 w Rzeszowie wicepremier Mateusz Morawiecki - donosi businessinsider.com.pl.

  • Minister budownictwa uszczęśliwia ludzi na siłę | 18-11-2017 14:15:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa, podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - donosi tvn24bis.pl.

  • 5 lat więzienia za cofanie liczników samochodowych | 18-11-2017 11:00:00

    FUTURO: Projekt ustawy przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości zakłada, że za cofnięcie licznika samochodowego będzie grozić odpowiedzialność karna od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - podaje businessinsider.com.pl.