Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-09-2016 21:45:00

Szef MSWiA: O Polakach można źle pisać, bo jesteśmy chrześcijanami

OPINIA: Na zachodzie Europy panuje reżim poprawności politycznej, ale nie obejmuje on krzywdzącej opinii wobec Polaków - stwierdził w rozmowie z Radiem Zet JE Mariusz Błaszczak, szef MSWiA z PiS.

 

P. Błaszczak stwierdził, że Polacy w Wielkiej Brytanii są źle traktowani - chociażby przez media. Jego zdaniem poprawność polityczna zobowiązuje je do tego, by nie atakować innych nacji, jednak "Polacy są z tego wyłączeni i to powiedziałem mojego odpowiednikowi".

- O Polakach można źle pisać. Wie pan dlaczego? Bo jesteśmy chrześcijanami - powiedział p. Błaszczak. - Boris Johnson zapowiedział, że będzie reagował, kiedy będzie dochodziło do bezpodstawnych zarzutów wobec Polaków - zapewnił.

Pytany o delegalizację ONR, odpowiedział:

- Nie zajmujmy się marginesem marginesów, bo to problem tworzony przez KOD. Stawiam na tej samej płaszczyźnie KOD i ONR.

 

Źródło: radiozet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
  • Wyniki wyborów do PE - kolejna porażka

    Po raz kolejny UPR dała ciała w wyborach. Nie ma co bełkotać o tym że to do PE i że to nas średnio bierze, wybory przegrane, tragicznie przegrane. Nie ma co bełkotać że głosy rozbite, że to nie...
  • Re: Chrześcijańskie korzenie Europy ?

    Na to stwierdzenie: !!! Katolicyzm nie ma absolutnie nic wspólnego z chrześcijaństwem !!! Hmmm, można spróbować odpowiedzieć, tak jak "Hiob": "Czym jest Świątynia Jerozolimska? Jakie ma...
  • Za Tuskiem pojde do piekla!

    wiadomosc z dziennika: http://www.dziennik.pl/polityka/article468567/Tusk_delegalizuje_drobny_hazard.html cytuje d.tuska: "Zastanawialiśmy się po pierwsze - jak ograniczyć i wyplenić gry,...
  • Unia Europejska, Matka Kurka przeprasza Korwina Mikkego

    Ta druga część tytułu jest ważniejsza niż pierwsza, gdyż po raz pierwszy korona spadła królowi. Niech Mikke trzyma za słowo, tudzież jaja Matkę Kurkę, bo jak się dało obietnicę to trzeba...

Poczytaj również

  • "Dobry system na wyciąganie kasy unijnej" | 25-07-2017 15:30:00

    INFO: 370 mln zł wydane na Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach zostały zmarnowane - donosi money.pl.

  • Słomka liderem konstruktywnej opozycji! | 25-07-2017 13:15:00

    INFO: Opinia p. Adama Słomki, lidera Konfederacji Polski Niepodległej - NIEZŁOMNI, którą wygłosił w TVP, bije rekordy popularności i ukazuje polityka jako lidera konstruktywnej opozycji - donosi portal ngopole.pl.

  • ZUS chce nowego systemu informatycznego | 25-07-2017 11:00:00

    INFO: ZUS chce nowego Kompleksowego Systemu Informatycznego 2.0, który ma być projektem, jakiego polska informatyka jeszcze nie widziała - podaje money.pl.

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla każdego? | 25-07-2017 06:45:00

    FUTURO: Kancelaria Prezydenta zapowiedziała projekt nowelizacji ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej - donosi tvp.info.

  • PO silnie oddziaływała na sądy | 24-07-2017 21:45:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ujawnił, że jego partia miała swoich ludzi w sądach - podaje tvp.info.

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.