Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-09-2016 21:45:00

Szef MSWiA: O Polakach można źle pisać, bo jesteśmy chrześcijanami

OPINIA: Na zachodzie Europy panuje reżim poprawności politycznej, ale nie obejmuje on krzywdzącej opinii wobec Polaków - stwierdził w rozmowie z Radiem Zet JE Mariusz Błaszczak, szef MSWiA z PiS.

 

P. Błaszczak stwierdził, że Polacy w Wielkiej Brytanii są źle traktowani - chociażby przez media. Jego zdaniem poprawność polityczna zobowiązuje je do tego, by nie atakować innych nacji, jednak "Polacy są z tego wyłączeni i to powiedziałem mojego odpowiednikowi".

- O Polakach można źle pisać. Wie pan dlaczego? Bo jesteśmy chrześcijanami - powiedział p. Błaszczak. - Boris Johnson zapowiedział, że będzie reagował, kiedy będzie dochodziło do bezpodstawnych zarzutów wobec Polaków - zapewnił.

Pytany o delegalizację ONR, odpowiedział:

- Nie zajmujmy się marginesem marginesów, bo to problem tworzony przez KOD. Stawiam na tej samej płaszczyźnie KOD i ONR.

 

Źródło: radiozet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
  • Wyniki wyborów do PE - kolejna porażka

    Po raz kolejny UPR dała ciała w wyborach. Nie ma co bełkotać o tym że to do PE i że to nas średnio bierze, wybory przegrane, tragicznie przegrane. Nie ma co bełkotać że głosy rozbite, że to nie...
  • Re: Chrześcijańskie korzenie Europy ?

    Na to stwierdzenie: !!! Katolicyzm nie ma absolutnie nic wspólnego z chrześcijaństwem !!! Hmmm, można spróbować odpowiedzieć, tak jak "Hiob": "Czym jest Świątynia Jerozolimska? Jakie ma...
  • Za Tuskiem pojde do piekla!

    wiadomosc z dziennika: http://www.dziennik.pl/polityka/article468567/Tusk_delegalizuje_drobny_hazard.html cytuje d.tuska: "Zastanawialiśmy się po pierwsze - jak ograniczyć i wyplenić gry,...
  • Unia Europejska, Matka Kurka przeprasza Korwina Mikkego

    Ta druga część tytułu jest ważniejsza niż pierwsza, gdyż po raz pierwszy korona spadła królowi. Niech Mikke trzyma za słowo, tudzież jaja Matkę Kurkę, bo jak się dało obietnicę to trzeba...

Poczytaj również

  • Sopot chce ograniczyć liczbę aut w mieście | 18-06-2018 21:45:00

    INFO: Władze Sopotu mają pomysł na to, aby zachęcić kierowców, by w sezonie wakacyjnym nie wjeżdżali pojazdami do centrum kurortu oraz w pobliże plaży - podaje bankier.pl.

  • PO dogadała się z Unią ws. dotacji?! | 18-06-2018 19:30:00

    INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

  • Akcjonariuszem Ruchu Chorzów została... skarbówka! | 18-06-2018 17:30:00

    INFO: I Śląski Urząd Skarbowy z siedzibą w Sosnowcu objął 5,45% akcji klubu piłkarskiego Ruch Chorzów - podaje dziennik.pl.

  • Zacznie się jatka pod dyktando lobbingu banksterów? | 18-06-2018 15:30:00

    INFO: Pod pretekstem dobrych zmian dla konsumentów rządzący zawiesili działanie przedawnienia długów względem roszczeń bankowych i windykacyjnych - alarmuje portal anuluj-dlug.pl.

  • Krzysztof Kawęcki następcą Marka Jurka | 18-06-2018 13:15:00

    INFO: Na posiedzeniu Rady Naczelnej Prawicy Rzeczypospolitej CEP Marek Jurek zdecydował o przekazaniu obowiązków prezesa partii, zgodnie ze statutem, wskazanemu przez Radę Naczelną wiceprezesowi.

  • Mafia ściąga do Polski imigrantów | 18-06-2018 11:00:00

    INFO: Mafia nielegalnie ściąga do Polski z Azji i Afryki nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie - podaje wPolityce.pl.

  • Armia zbiera dane o obywatelach polskich obcego pochodzenia | 18-06-2018 06:45:00

    INFO: Wojsko zbiera wrażliwe informacje na temat obywateli polskich obcego pochodzenia - informuje RMF FM.

  • Młoda prawicowa działaczka zginęła w tajemniczych okolicznościach | 17-06-2018 20:45:00

    INFO: P. Anastazja Majcher, prawicowa działaczka, dziennikarka Programu 7 oraz TAKT.TV, nie żyje - donosi portal wprawo.pl.

  • Ziobro reaguje na decyzję Sądu Najwyższego | 17-06-2018 17:30:00

    INFO: Minister sprawiedliwości JE Zbigniew Ziobro zareagował na decyzję Sądu Najwyższego, który oddalił jego kasację w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT - podaje interia.pl.

  • Skarga handlarzy roszczeń odrzucona | 17-06-2018 14:15:00

    INFO: Sąd odrzucił skargę handlarzy roszczeń na decyzję ministra rozwoju, odbierającą im przejętą wcześniej przez nich działkę przy warszawskim placu Defilad. Grupa skarżących domaga się wielomilionowych odszkodowań za cofnięcie decyzji zwrotowej - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • Duda mało ułaskawia | 17-06-2018 11:00:00

    INFO: JE Andrzej Duda tylko 46 razy skorzystał do tej pory z przysługującego mu prawa łaski. "Super Express" podkreśla, że jego poprzednicy korzystali z tego prawa dużo częściej.

  • Naciągnęli fakty, by wybielić rządową ochronę | 17-06-2018 06:15:00

    INFO: Prokuratura mocno nagięła fakty, by wybronić z zarzutów rządową ochronę pani premier - pisze "Rzeczpospolita", powołując się na materiały ze śledztwa w sprawie wypadku p. Beaty Szydło, do którego doszło w ubiegłym roku w Oświęcimiu.

  • Zaprezentowano treść Konwencji Praw Rodziny | 16-06-2018 20:45:00

    INFO: W Warszawie zaprezentowano projekt Konwencji Praw Rodziny, która zawiera w sobie prawa rodziców, małżonków i dzieci.

  • Chcą, by Toruń spłacał swoje zadłużenie | 16-06-2018 17:30:00

    INFO: Od 16 do 25 czerwca 2018 r. można głosować na projekt ogólnomiejski pt. "Mniejszy dług - bogatszy Toruń" do budżetu partycypacyjnego Torunia na 2019 rok.

  • Petru założył koło poselskie | 16-06-2018 14:15:00

    INFO: Byli posłowie Nowoczesnej WCz.WCz. Ryszard Petru, Joanna Scheuring-Wielgus oraz Joanna Schmidt powołali koło poselskie o nazwie Liberalno-Społeczni - informuje dorzeczy.pl.