Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-03-2018 17:30:00

SN ulitował się nad sędzią, który ukradł element wiertarki

INFO: Sąd Najwyższy zmienił karę dyscyplinarną dla sędziego, który ukradł część wiertarki w jednym ze szczecińskim supermarketów - podaje tvp.info.

 

Karę usunięcia z urzędu orzekł Sąd Dyscyplinarny w Gdańsku w listopadzie zeszłego roku. Uznał sędziego za winnego kradzieży przegubowego łącznika wiertarki na kwotę około 100 zł. Teraz SN orzekł, że sędzia przez 2 lata będzie miał o 20% obniżoną pensję. Sąd uzasadnił, że przy zmianie kary wzięto pod uwagę, iż w pracy sędzia cieszył się nieposzlakowaną opinią.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 18-03-2018 17:37:26 | odpowiedz
    No tak, yntylygenci osądzili yntyligenta...


    Prostytut

    Prostytut (błędnie Instytutem zwany)
    „Nauk społecznych rozwiązuje brak“.
    Zasoby jego ludzkie schorowany
    Simon Mol poznał. Nim go trafił szlag.

    Czterdzieści dziewcząt, głównie psycholożek,
    Czarnoskóremu oddawało się.
    (Wśród nich dziewice trzy zaliczył bożek.)
    „Prezerwatywa? To rasizm, a fe!”

    W tej „Wyższej Szkole Sztuki Gotowania
    Na Gazie” postęp trwa! I stąd nie dziw,
    Że wykonano późno dość badania:
    „Prawie połowa ma już wirus HIV!”

    Ach, rasistowskie jakże snuć domysły,
    Kto pozarażał młode Polki te?!
    Społecznych nauk rozum nie jest ścisły...
    A w Polsce można darmo leczyć się!

    Choć, po wyroku, AIDS Kameruńczyka
    Wysmagał na śmierć, jak rasisty bicz,
    Dla podatnika wniosek ten wynika:
    Prostytut zamknij i swą forsę licz!


  • 18-03-2018 18:28:27 | odpowiedz
    Jeden sędzia ukradł 50 złotych na stacji benzynowej ([sędzia]"Agnieszka Piotrowska stwierdziła, że czyn sędziego można traktować jako „fatalną pomyłkę” ale nie kradzież. Za pomyłkę odpowiadać miało roztargnienie wysokiego stopnia i przepracowanie wywołane nawałem obowiązków"), teraz następny sędzia element wiertarki za 100 złotych. Może środowisko pobiera głodowe pensje?
    • 18-03-2018 19:53:32 | odpowiedz
      Osoba, która położyła te 50 zł na ladzie, nie ma jeszcze zarzutów za przekroczenie uprawnień i zorganizowanie nielegalnej prowokacji?
  • 19-03-2018 08:48:15 | odpowiedz
    przynajmniej skończyło się mydlenie Narodowi oczu o konieczniej budowie nowego sprawiedliwego sądu polskiego.
    Sad Najwyższy? jaki qrwa sąd najwyższy- zbieranina przypadkowych, słabych urzędasów.
    Żebro, jak tam zdrówko, koleś?

  • O tym się nie mówi - skatowana przez babskich bokserów w mundurach

    http://www.smog.pl/wideo/24423/policjanci_skatowali_zatrzymana/ - pozostawię bez komentarza. Moje zdanie jest takie, by oceniać każdego indywidualnie, a nie jak w tym przypadku, pisać o całej...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • Monopol na wolnym rynku

    Niedawno wdałem się w dyskusje na temat monopolu na wolnym rynku.Kolega zapytał co się stanie jak jakaś firma zdominuje jakaś branże i zacznie dyktować ceny jakie jej się podobają. Odpowiedziałem...
  • sąd kontra obywatel

    Przeszło dwa lata temu w domu aukcyjnym Rempex w Warszawie prokuratura wrocławska zajęła moje 17-sto wieczne rzeźby podejrzewając, że zostały one skradzione z wrocławskiego kościoła św. Marii...

Poczytaj również

  • Minister rolnictwa ostro o budżecie rolnym UE | 23-07-2018 15:30:00

    OPINIA: Budżet na Wspólną Politykę Rolną, zaproponowany przez Komisję Europejską, jest krzywdzący dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej - ocenił JE Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa z PiS.

  • Gminy nie zapewniają opieki senioralnej | 23-07-2018 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli alarmuje, że co piąta gmina w Polsce nie zapewnia seniorom opieki w miejscu zamieszkania, mimo że należy to do obowiązków własnych samorządów - podaje interia.pl.

  • Eksperci przestrzegają przed Orlikami | 23-07-2018 11:00:00

    INFO: Eksperci alarmują, że Orliki są w katastrofalnym stanie - informuje interia.pl.

  • PiS odżegnuje się od porównań do PZPR | 23-07-2018 06:45:00

    INFO: W Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie) zaatakowano lokale PiS. Nieznani sprawcy zostawili napisy "PZPR" i "Czas na Sąd Ostateczny" - donosi Onet.

  • Rząd bliski zablokowania budowy zamku w Puszczy Noteckiej | 22-07-2018 20:45:00

    INFO: Prokuratura intensywnie zajmuje się zawiadomieniem ministra środowiska ws. budowy zamku w Stobnicy na terenie Puszczy Noteckiej - podaje onet.pl.

  • Żona posła PiS kandydatką na prezydenta Nowego Sącza | 22-07-2018 17:30:00

    INFO: P. Iwona Mularczyk, żona posła PiS, została kandydatką partii na prezydenta Nowego Sącza - informuje dorzeczy.pl.

  • Rząd szykuje pożyczki dla powracających do kraju | 22-07-2018 14:15:00

    FUTURO: Polakom, którzy zdecydują się wrócić do kraju rząd chce zaoferować niskooprocentowane pożyczki - podaje fakt.pl.

  • Państwo ostatecznie przejęło Stocznię Gdańską | 22-07-2018 11:00:00

    INFO: Agencja Rozwoju Przemysłu przejęła wszystkie udziały w Stoczni Gdańskiej - podaje pb.pl.

  • Minister rolnictwa wyzywa polskich przedsiębiorców od łajdaków i lumpów | 22-07-2018 06:45:00

    INFO: JE Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa z PiS, w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat polskich rolników i przedsiębiorców, którzy zajmują się hodowlą zwierząt futerkowych - podaje portal pomorska.pl.

  • Polacy chcą jawności stanu zdrowia polityków | 21-07-2018 20:45:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że informacje o zdrowiu najważniejszych polityków w państwie i liderów partii powinny być jawne.

  • Exit tax uderzy w zwykłego Kowalskiego | 21-07-2018 17:30:00

    INFO: Przepisy o tzw. podatku od wyjścia mogą dotknąć nie tylko przedsiębiorców, ale i zwykłego Kowalskiego przenoszącego się za granicę - pisze rp.pl.

  • Zamieszki pod Sejmem | 21-07-2018 14:15:00

    INFO: Przed siedzibą Sejmu doszło do starć z policją i przepychanek - podaje dorzeczy.pl.

  • Śledczy nie sprawdzali willi Kiszczaka | 21-07-2018 11:00:00

    INFO: Wdowa po peerelowskim generale Czesławie Kiszczaku sama wydała dokumenty będące w posiadaniu męża. Śledczy nie sprawdzali, czy miała w domu jeszcze inne akta komunistycznej SB - informuje rp.pl.

  • Sejmowy restaurator zatrzymany przez CBA | 21-07-2018 08:45:00

    INFO: Biznesmen z rozbitej przez CBA grupy "załatwiaczy" był ważną postacią w sejmowej gastronomii - ustaliła "Rzeczpospolita".

  • FOR: Polsce grozi los Grecji i Włoch | 20-07-2018 21:45:00

    INFO: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju ostrzega, że Polsce może grozić los Grecji i Włoch. Wszystko przez fakt, że praca większości polskich pracowników jest mało wydajna - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej".