Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-04-2017 11:00:00

Słomka spędza święta w więzieniu

INFO: P. Adam Słomka, znany działacz KPN Niezłomni, po raz kolejny trafił do więzienia - podaje prawicowyinternet.pl.

 

Sąd zadecydował o wykonaniu kary pozbawienia wolności, skazując p. Słomkę za... wiezienie pasażerów autem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz odmowę zdjęcia podczas rozprawy sądowej czapki-maciejówki. W sprawie interweniował już poseł Kukiz’15 dr hab. Józef Brynkus, który złożył interpelację w tej sprawie.

Próba wykonania nieprawomocnej kary za dumę z bycia Polakiem w czasie istotnych w Kościele katolickim liturgii Świąt Wielkiej Nocy jest wynikiem jawnej nagonki na KPN i Adama Słomkę ze strony „nadzwyczajnej kasty”. Ponadto w swoim zamyśle ma zniechęcać Polki i Polaków do okazywania przywiązania do własnego kraju - czytamy w interpelacji.

- Jest to skandal. Jest to czysta złośliwość tych ludzi, którzy go skazali. To jest zastraszenie społeczeństwa - skomentował p. Zygmunt Miernik, więzień polityczny III RP.

 

Zobacz także: Komunistyczni zbrodniarze nadal są sędziami!

 

Źródło: prawicowyinternet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 17-04-2017 15:00:24 | odpowiedz
    Patrząc na takie przypadki dochodze do wniosku, że wymiana sędziów ma sens. I nie chodzi o wyrok, tylko o samą datę jego wykonania.
    • 21-04-2017 19:17:10 | odpowiedz
      Wymienić też należy prezydenta Polski.
      Skoro ułaskawia WINNEGO Mariusza Kamińskiego PRZED wyrokiem, a nie ułaskawia NIEwinnych po skandalicznych wyrokach...

      A teraz 2 najświeższe limeryki:


      Fulda

      Donator KUL-u z miasta Fulda
      Z islamskim Kurdem piwo dulda.
      Funduje piwo wciąż dla Kurda,
      Mówiąc: "Pij, albo z Fuldy furda!"
      Stawia mu piwo... A na KUL da?!



      Mosul

      Kurd, skoro wrócił do Mosulu,
      Zapomniał już o głowy bólu.
      We Fuldzie go prowadził ból
      Do myśli, by sprowadzić KUL...
      I browar Lublin, o matulu!
  • 21-04-2017 09:47:23 | odpowiedz
    A ja pytam się. Jaka jest wiarygodność KPN skoro orzeł KPN niejaki ***** M. był TW i brał udział w nocnej zmianie ? Czy robienie sobie jaj - metoda dobra co najwyżej do poziomu KOD - jest metodą godną dla prawicowej organizacji ? Moim zdaniem Pan Adam S. (prywatnie zięć L.M.) specjalnie uskutecznia dziecinadę aby propaganda nie musiała się wysilać stawiając przed jego nazwiskiem epitet - "wariat".
    Może więc już czas wydorośleć i obrać metody, które mniej będą kojarzone z prowokacją, a więcej z powagą, dorosłością i polityką. Z tym, że moim zdaniem niektórzy nigdy nie dorosną.
    • 21-04-2017 09:51:08 | odpowiedz
      Ciekawe dlaczego cenzura wygwiazdkowała w moim tekście imię ***** ... Czyżby słowo "*****" podlegało tu specjalnej ochronie ?
    • 21-04-2017 10:06:49 | odpowiedz
      ***** – staropolskie imię męskie. Etymologia niejasna. Do XIII wieku używane jako Lestek. W późniejszych historycznych odmianach spotykane także jako Leszko. Pokrewne imiona to Lstek, wtórnie Lestek. Potencjalnie pochodziło od słowa lstiti. Również w innych językach słowiańskich istniały imiona formowane przy użyciu tego członu, np. czeski Lstimir.

      Wbrew potocznej opinii ***** nie jest zdrobnieniem od imienia Lech. Mimo że etymologia obu tych imion jest trudna do określenia, patrząc na chronologię pojawiania się tych imion w historii, można stwierdzić iż, to ***** jest imieniem pierwotnym, a Lech jego pochodną.

      Pochodzenie imienia na gruncie polskim wyprowadził pierwszy Wincenty Kadłubek w dziele "Kronika polska", pisząc: "dano mu imię Lestko, to jest przebiegły, ponieważ więcej nieprzyjaciół zniszczył przebiegłością niż siłą. Potem był jeszcze drugi książę tego samego imienia, lecz z innego powodu nazwany Lestkiem".
  • 21-04-2017 10:34:19 | odpowiedz
    To teraz za jazdę bez pasów i chodzenie w czapce idzie się do pierdla? Chyba nie wszystko tu powiedziano. Generalnie wygląda to bardziej na sposób na zaistnienie niż na prześladowania - w końcu kogo obchodzi jakiś Słomka?
    • 21-04-2017 12:49:14 | odpowiedz
      Pewnie sędzia go poprosił o zdjęcie czapki na rozprawie, bo będzie go musiał go ukarać za obrazę sądu. No to tamten odpowiedział, że nie zdejmie, bo ten oszołom o niczym tak nie marzy jak o zostaniu męczennikiem. No to sędzia go skazał, jak by to w takiej sytuacji zrobił każdy sędzia w każdym kraju.

      A koalicja PiS/Kukiz/Korwin będzie to teraz wykorzystywać jako argument do ograniczenia niezawisłości sądów. Proszę tylko posłuchać: poseł (władza wykonawcza) wystosowuje interpelacje (czyli do władzy wykonawczej) w sprawie wyroku sądu, który jest teoretycznie ciągle niezawisły i ani posłowie ani ministrowie nic do niego nie mają.
  • 21-04-2017 11:03:00 | odpowiedz
    ...a za czapkę-leninówkę by go rozstrzelali...
    • 21-04-2017 12:29:12 | odpowiedz
      A mamusia nie uczyła, że czapeczkę zdejmujemy w pomieszczeniu? Ciekawe czy ten Słomka nigdy jej nie zdejmuje? Np. w kościele?
      • 21-04-2017 23:25:09 | odpowiedz
        Więc aby być "on a par" z wyrokiem sądu: za nieściągnięcie czapki swoje dziecko pobiłbyś do nieprzytomności?

  • Wyższe pensje urzędników, by nie byli podatni na łapówki::o

    Nie raz chyba słyszeliście w TV jak to się mówiło, że politykom, urzędnikom i innym tego typu ludziom należy dać podwyżki, by nie brali łapówek. Tylko jak trzeba być zaślepionym i głupim, bo po...
  • Kwestie wiary

    Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Dwie koncepcje chrześcijańskie

    Jest ledwie kilka rzeczy co do których z p. JKM się nie zgadzam (co pokrzepiające bo dziwnym co najmniej byłoby gdybym zgadzał się we wszystkim). Jedną z tych dziedzin jest (w pewnej mierze)...
  • 19 czerwca 2009:Niech to szlag!

    P. Januszu, nie znalazł Pan, bo jest to incydent zbyt jaskrawy i większość ludzi, jak to przeczyta, to pomyśli to samo, co Pan. Lewicowe gazety czasami popełniają takie błędy, ale już następne nie...
  • Sytuacja osób psychicznie chorych w wolnym i kapitalistycznym kraju

    1) Czy prawo przewidywałoby przymusowe zatrzymanie osoby która zagraża swoją chorobą dla otoczenia? 2) Czy prawo przeiwydwałoby przymusowe zatrzymanie osoby która chce zagrozić swojemu zdrowiu...

Poczytaj również

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla każdego? | 25-07-2017 06:45:00

    FUTURO: Kancelaria Prezydenta zapowiedziała projekt nowelizacji ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej - donosi tvp.info.

  • PO silnie oddziaływała na sądy | 24-07-2017 21:45:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ujawnił, że jego partia miała swoich ludzi w sądach - podaje tvp.info.

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.

  • Kaczyński i PiS nie mają żadnej wizji? | 23-07-2017 06:45:00

    OPINIA: Kaczyński nie ma żadnego określonego celu, nie ma żadnej wizji Polski - stwierdził w rozmowie z portalem dziennik.pl p. Ludwik Dorn, były bliski wspołpracownik lidera PiS.

  • Zwolnienie z podatku spadkobierców firm | 22-07-2017 20:45:00

    FUTURO: Płynne kontynuowanie działalności firmy po śmierci przedsiębiorcy - taki ma być skutek ustawy o sukcesji firm jednoosobowych, której projekt Ministerstwo Rozwoju skierowało do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych - podaje tvp.info.

  • Co czwarty Polak na socjalu! | 22-07-2017 17:30:00

    INFO: Z ostatnich badań wynika, że 26% Polaków deklaruje korzystanie z pomocy finansowej państwa, a 40% badanych jest zdania, że trzeba wykorzystywać system opieki społecznej i pomoc państwa jak tylko się da - donosi wprost.pl.