Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-04-2017 11:00:00

Słomka spędza święta w więzieniu

INFO: P. Adam Słomka, znany działacz KPN Niezłomni, po raz kolejny trafił do więzienia - podaje prawicowyinternet.pl.

 

Sąd zadecydował o wykonaniu kary pozbawienia wolności, skazując p. Słomkę za... wiezienie pasażerów autem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz odmowę zdjęcia podczas rozprawy sądowej czapki-maciejówki. W sprawie interweniował już poseł Kukiz’15 dr hab. Józef Brynkus, który złożył interpelację w tej sprawie.

Próba wykonania nieprawomocnej kary za dumę z bycia Polakiem w czasie istotnych w Kościele katolickim liturgii Świąt Wielkiej Nocy jest wynikiem jawnej nagonki na KPN i Adama Słomkę ze strony „nadzwyczajnej kasty”. Ponadto w swoim zamyśle ma zniechęcać Polki i Polaków do okazywania przywiązania do własnego kraju - czytamy w interpelacji.

- Jest to skandal. Jest to czysta złośliwość tych ludzi, którzy go skazali. To jest zastraszenie społeczeństwa - skomentował p. Zygmunt Miernik, więzień polityczny III RP.

 

Zobacz także: Komunistyczni zbrodniarze nadal są sędziami!

 

Źródło: prawicowyinternet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 17-04-2017 15:00:24 | odpowiedz
    Patrząc na takie przypadki dochodze do wniosku, że wymiana sędziów ma sens. I nie chodzi o wyrok, tylko o samą datę jego wykonania.
    • 21-04-2017 19:17:10 | odpowiedz
      Wymienić też należy prezydenta Polski.
      Skoro ułaskawia WINNEGO Mariusza Kamińskiego PRZED wyrokiem, a nie ułaskawia NIEwinnych po skandalicznych wyrokach...

      A teraz 2 najświeższe limeryki:


      Fulda

      Donator KUL-u z miasta Fulda
      Z islamskim Kurdem piwo dulda.
      Funduje piwo wciąż dla Kurda,
      Mówiąc: "Pij, albo z Fuldy furda!"
      Stawia mu piwo... A na KUL da?!



      Mosul

      Kurd, skoro wrócił do Mosulu,
      Zapomniał już o głowy bólu.
      We Fuldzie go prowadził ból
      Do myśli, by sprowadzić KUL...
      I browar Lublin, o matulu!
  • 21-04-2017 09:47:23 | odpowiedz
    A ja pytam się. Jaka jest wiarygodność KPN skoro orzeł KPN niejaki ***** M. był TW i brał udział w nocnej zmianie ? Czy robienie sobie jaj - metoda dobra co najwyżej do poziomu KOD - jest metodą godną dla prawicowej organizacji ? Moim zdaniem Pan Adam S. (prywatnie zięć L.M.) specjalnie uskutecznia dziecinadę aby propaganda nie musiała się wysilać stawiając przed jego nazwiskiem epitet - "wariat".
    Może więc już czas wydorośleć i obrać metody, które mniej będą kojarzone z prowokacją, a więcej z powagą, dorosłością i polityką. Z tym, że moim zdaniem niektórzy nigdy nie dorosną.
    • 21-04-2017 09:51:08 | odpowiedz
      Ciekawe dlaczego cenzura wygwiazdkowała w moim tekście imię ***** ... Czyżby słowo "*****" podlegało tu specjalnej ochronie ?
    • 21-04-2017 10:06:49 | odpowiedz
      ***** – staropolskie imię męskie. Etymologia niejasna. Do XIII wieku używane jako Lestek. W późniejszych historycznych odmianach spotykane także jako Leszko. Pokrewne imiona to Lstek, wtórnie Lestek. Potencjalnie pochodziło od słowa lstiti. Również w innych językach słowiańskich istniały imiona formowane przy użyciu tego członu, np. czeski Lstimir.

      Wbrew potocznej opinii ***** nie jest zdrobnieniem od imienia Lech. Mimo że etymologia obu tych imion jest trudna do określenia, patrząc na chronologię pojawiania się tych imion w historii, można stwierdzić iż, to ***** jest imieniem pierwotnym, a Lech jego pochodną.

      Pochodzenie imienia na gruncie polskim wyprowadził pierwszy Wincenty Kadłubek w dziele "Kronika polska", pisząc: "dano mu imię Lestko, to jest przebiegły, ponieważ więcej nieprzyjaciół zniszczył przebiegłością niż siłą. Potem był jeszcze drugi książę tego samego imienia, lecz z innego powodu nazwany Lestkiem".
  • 21-04-2017 10:34:19 | odpowiedz
    To teraz za jazdę bez pasów i chodzenie w czapce idzie się do pierdla? Chyba nie wszystko tu powiedziano. Generalnie wygląda to bardziej na sposób na zaistnienie niż na prześladowania - w końcu kogo obchodzi jakiś Słomka?
    • 21-04-2017 12:49:14 | odpowiedz
      Pewnie sędzia go poprosił o zdjęcie czapki na rozprawie, bo będzie go musiał go ukarać za obrazę sądu. No to tamten odpowiedział, że nie zdejmie, bo ten oszołom o niczym tak nie marzy jak o zostaniu męczennikiem. No to sędzia go skazał, jak by to w takiej sytuacji zrobił każdy sędzia w każdym kraju.

      A koalicja PiS/Kukiz/Korwin będzie to teraz wykorzystywać jako argument do ograniczenia niezawisłości sądów. Proszę tylko posłuchać: poseł (władza wykonawcza) wystosowuje interpelacje (czyli do władzy wykonawczej) w sprawie wyroku sądu, który jest teoretycznie ciągle niezawisły i ani posłowie ani ministrowie nic do niego nie mają.
  • 21-04-2017 11:03:00 | odpowiedz
    ...a za czapkę-leninówkę by go rozstrzelali...
    • 21-04-2017 12:29:12 | odpowiedz
      A mamusia nie uczyła, że czapeczkę zdejmujemy w pomieszczeniu? Ciekawe czy ten Słomka nigdy jej nie zdejmuje? Np. w kościele?
      • 21-04-2017 23:25:09 | odpowiedz
        Więc aby być "on a par" z wyrokiem sądu: za nieściągnięcie czapki swoje dziecko pobiłbyś do nieprzytomności?

  • Wyższe pensje urzędników, by nie byli podatni na łapówki::o

    Nie raz chyba słyszeliście w TV jak to się mówiło, że politykom, urzędnikom i innym tego typu ludziom należy dać podwyżki, by nie brali łapówek. Tylko jak trzeba być zaślepionym i głupim, bo po...
  • Kwestie wiary

    Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Dwie koncepcje chrześcijańskie

    Jest ledwie kilka rzeczy co do których z p. JKM się nie zgadzam (co pokrzepiające bo dziwnym co najmniej byłoby gdybym zgadzał się we wszystkim). Jedną z tych dziedzin jest (w pewnej mierze)...
  • 19 czerwca 2009:Niech to szlag!

    P. Januszu, nie znalazł Pan, bo jest to incydent zbyt jaskrawy i większość ludzi, jak to przeczyta, to pomyśli to samo, co Pan. Lewicowe gazety czasami popełniają takie błędy, ale już następne nie...
  • Sytuacja osób psychicznie chorych w wolnym i kapitalistycznym kraju

    1) Czy prawo przewidywałoby przymusowe zatrzymanie osoby która zagraża swoją chorobą dla otoczenia? 2) Czy prawo przeiwydwałoby przymusowe zatrzymanie osoby która chce zagrozić swojemu zdrowiu...

Poczytaj również

  • Będą przekopywać się przez "wagony kolejowe dokumentow" | 24-09-2017 20:45:00

    OPINIA: Komisja śledcza ds. wyłudzeń VAT jest niezbędna; to największa afera finansowa III RP - stwierdził WCz. Janusz Szewczak, poseł PiS.

  • Odsłonią twarze ohydnych pedofilów | 24-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Od października w nowo utworzonym rejestrze przestępców seksualnych znajdą się dane ok. 800 najgroźniejszych sprawców - podaje tvp.info.

  • Ładowanie autobusów elektrycznych może destabilizować sieć | 24-09-2017 14:15:00

    INFO: Jak informuje portal wnp.pl, szybkie doładowywanie autobusów na trasie może powodować na tyle duże piki poboru prądu, że okoliczni odbiorcy mogą odczuwać zaburzenia dostaw, skoki napięcia.

  • Będzie dymisja w rządzie premier Szydło? | 24-09-2017 11:00:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa z PiS, od miesięcy wskazywany jest jako niemal pewny i pierwszy kandydat do wymiany - pisze "Fakt".

  • Rokita dostał 120 tys. zł za walkę z komuną | 24-09-2017 06:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Krakowie przyznał p. Janowi Rokicie 120 tys. zł odszkodowania za prawie pół roku internowania w stanie wojennym i za utracony zarobek - podaje se.pl.

  • IPN nie odpuszcza trucicielom Walentynowicz | 23-09-2017 20:45:00

    INFO: Sprawa uniewinnienia przez sąd 3 byłych esbeków, których IPN oskarżył o próbę otrucia w 1981 r. śp. Anny Walentynowicz, nie jest zamknięta. IPN domaga się osądzenia funkcjonariuszy bezpieki i zapowiada apelację - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • "Darmowe" owoce i mleko dla dzieci w szkołach | 23-09-2017 17:30:00

    FUTURO: 2 października rusza unijny program, który ma promować zdrowe odżywianie się dzieci. Na jego finansowanie UE przeznaczy 240 mln zł - informuje onet.pl.

  • Kierowcom Ubera przybędzie obowiązków | 23-09-2017 14:15:00

    INFO: Na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym - informuje se.pl.

  • Będą kasować konta piratów | 23-09-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie zadecydował, że serwis Chomikuj.pl ma kasować nie tylko rozpowszechniane za jego pośrednictwem nielegalne kopie filmów, ale także konta użytkowników, którzy się tego dopuścili - informuje fakt.pl.

  • Władze Gdańska dbają o finanse dziennikarzy antypisowskich | 23-09-2017 06:45:00

    INFO: Władze Gdańska zorganizowały Gdański Tydzień Demokracji i dały w ten sposób zarobić dziennikarzom, takich mediów jak Onet czy "Newsweek" - podaje niezalezna.pl.

  • Kolejny absurd państwa opiekuńczego | 22-09-2017 21:45:00

    INFO: NIK przeprowadziła kontrolę szkół dla dorosłych. Z najnowszego raportu wynika, że poziom nauki w tych placówkach jest bardzo niski - tylko co piąty uczeń kończy naukę - informuje rmf24.pl.

  • Nie chcą wieżowców tylko drzewka | 22-09-2017 19:30:00

    INFO: Nadciąga nowa afera warszawska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • MinFin ustaliło maksymalną stawkę opłaty uzdrowiskowej | 22-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Opłata uzdrowiskowa w 2018 r. będzie mogła wynosić maksymalnie 4,33 zł - podaje gazetaprawna.pl.

  • Gospodynie zaczęły się bać | 22-09-2017 15:30:00

    INFO: Po ostatnich kontrolach skarbówki koła gospodyń wiejskich zaczęły bać się wszelkich festynów, na których do tej pory wystawiały swoje domowe napitki - informuje polskatimes.pl.

  • Minister zdrowia o zmianie prawa aborcyjnego | 22-09-2017 13:15:00

    INFO: Rząd PiS sekunduje wszystkim inicjatywom zwiększającym prawo dzieci nienarodzonych do życia - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" JE Konstanty Radziwiłł, szef resortu zdrowia.