Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-04-2017 11:00:00

Słomka spędza święta w więzieniu

INFO: P. Adam Słomka, znany działacz KPN Niezłomni, po raz kolejny trafił do więzienia - podaje prawicowyinternet.pl.

 

Sąd zadecydował o wykonaniu kary pozbawienia wolności, skazując p. Słomkę za... wiezienie pasażerów autem bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz odmowę zdjęcia podczas rozprawy sądowej czapki-maciejówki. W sprawie interweniował już poseł Kukiz’15 dr hab. Józef Brynkus, który złożył interpelację w tej sprawie.

Próba wykonania nieprawomocnej kary za dumę z bycia Polakiem w czasie istotnych w Kościele katolickim liturgii Świąt Wielkiej Nocy jest wynikiem jawnej nagonki na KPN i Adama Słomkę ze strony „nadzwyczajnej kasty”. Ponadto w swoim zamyśle ma zniechęcać Polki i Polaków do okazywania przywiązania do własnego kraju - czytamy w interpelacji.

- Jest to skandal. Jest to czysta złośliwość tych ludzi, którzy go skazali. To jest zastraszenie społeczeństwa - skomentował p. Zygmunt Miernik, więzień polityczny III RP.

 

Zobacz także: Komunistyczni zbrodniarze nadal są sędziami!

 

Źródło: prawicowyinternet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 17-04-2017 15:00:24 | odpowiedz
    Patrząc na takie przypadki dochodze do wniosku, że wymiana sędziów ma sens. I nie chodzi o wyrok, tylko o samą datę jego wykonania.
    • 21-04-2017 19:17:10 | odpowiedz
      Wymienić też należy prezydenta Polski.
      Skoro ułaskawia WINNEGO Mariusza Kamińskiego PRZED wyrokiem, a nie ułaskawia NIEwinnych po skandalicznych wyrokach...

      A teraz 2 najświeższe limeryki:


      Fulda

      Donator KUL-u z miasta Fulda
      Z islamskim Kurdem piwo dulda.
      Funduje piwo wciąż dla Kurda,
      Mówiąc: "Pij, albo z Fuldy furda!"
      Stawia mu piwo... A na KUL da?!



      Mosul

      Kurd, skoro wrócił do Mosulu,
      Zapomniał już o głowy bólu.
      We Fuldzie go prowadził ból
      Do myśli, by sprowadzić KUL...
      I browar Lublin, o matulu!
  • 21-04-2017 09:47:23 | odpowiedz
    A ja pytam się. Jaka jest wiarygodność KPN skoro orzeł KPN niejaki ***** M. był TW i brał udział w nocnej zmianie ? Czy robienie sobie jaj - metoda dobra co najwyżej do poziomu KOD - jest metodą godną dla prawicowej organizacji ? Moim zdaniem Pan Adam S. (prywatnie zięć L.M.) specjalnie uskutecznia dziecinadę aby propaganda nie musiała się wysilać stawiając przed jego nazwiskiem epitet - "wariat".
    Może więc już czas wydorośleć i obrać metody, które mniej będą kojarzone z prowokacją, a więcej z powagą, dorosłością i polityką. Z tym, że moim zdaniem niektórzy nigdy nie dorosną.
    • 21-04-2017 09:51:08 | odpowiedz
      Ciekawe dlaczego cenzura wygwiazdkowała w moim tekście imię ***** ... Czyżby słowo "*****" podlegało tu specjalnej ochronie ?
    • 21-04-2017 10:06:49 | odpowiedz
      ***** – staropolskie imię męskie. Etymologia niejasna. Do XIII wieku używane jako Lestek. W późniejszych historycznych odmianach spotykane także jako Leszko. Pokrewne imiona to Lstek, wtórnie Lestek. Potencjalnie pochodziło od słowa lstiti. Również w innych językach słowiańskich istniały imiona formowane przy użyciu tego członu, np. czeski Lstimir.

      Wbrew potocznej opinii ***** nie jest zdrobnieniem od imienia Lech. Mimo że etymologia obu tych imion jest trudna do określenia, patrząc na chronologię pojawiania się tych imion w historii, można stwierdzić iż, to ***** jest imieniem pierwotnym, a Lech jego pochodną.

      Pochodzenie imienia na gruncie polskim wyprowadził pierwszy Wincenty Kadłubek w dziele "Kronika polska", pisząc: "dano mu imię Lestko, to jest przebiegły, ponieważ więcej nieprzyjaciół zniszczył przebiegłością niż siłą. Potem był jeszcze drugi książę tego samego imienia, lecz z innego powodu nazwany Lestkiem".
  • 21-04-2017 10:34:19 | odpowiedz
    To teraz za jazdę bez pasów i chodzenie w czapce idzie się do pierdla? Chyba nie wszystko tu powiedziano. Generalnie wygląda to bardziej na sposób na zaistnienie niż na prześladowania - w końcu kogo obchodzi jakiś Słomka?
    • 21-04-2017 12:49:14 | odpowiedz
      Pewnie sędzia go poprosił o zdjęcie czapki na rozprawie, bo będzie go musiał go ukarać za obrazę sądu. No to tamten odpowiedział, że nie zdejmie, bo ten oszołom o niczym tak nie marzy jak o zostaniu męczennikiem. No to sędzia go skazał, jak by to w takiej sytuacji zrobił każdy sędzia w każdym kraju.

      A koalicja PiS/Kukiz/Korwin będzie to teraz wykorzystywać jako argument do ograniczenia niezawisłości sądów. Proszę tylko posłuchać: poseł (władza wykonawcza) wystosowuje interpelacje (czyli do władzy wykonawczej) w sprawie wyroku sądu, który jest teoretycznie ciągle niezawisły i ani posłowie ani ministrowie nic do niego nie mają.
  • 21-04-2017 11:03:00 | odpowiedz
    ...a za czapkę-leninówkę by go rozstrzelali...
    • 21-04-2017 12:29:12 | odpowiedz
      A mamusia nie uczyła, że czapeczkę zdejmujemy w pomieszczeniu? Ciekawe czy ten Słomka nigdy jej nie zdejmuje? Np. w kościele?
      • 21-04-2017 23:25:09 | odpowiedz
        Więc aby być "on a par" z wyrokiem sądu: za nieściągnięcie czapki swoje dziecko pobiłbyś do nieprzytomności?

  • Wyższe pensje urzędników, by nie byli podatni na łapówki::o

    Nie raz chyba słyszeliście w TV jak to się mówiło, że politykom, urzędnikom i innym tego typu ludziom należy dać podwyżki, by nie brali łapówek. Tylko jak trzeba być zaślepionym i głupim, bo po...
  • Kwestie wiary

    Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Dwie koncepcje chrześcijańskie

    Jest ledwie kilka rzeczy co do których z p. JKM się nie zgadzam (co pokrzepiające bo dziwnym co najmniej byłoby gdybym zgadzał się we wszystkim). Jedną z tych dziedzin jest (w pewnej mierze)...
  • 19 czerwca 2009:Niech to szlag!

    P. Januszu, nie znalazł Pan, bo jest to incydent zbyt jaskrawy i większość ludzi, jak to przeczyta, to pomyśli to samo, co Pan. Lewicowe gazety czasami popełniają takie błędy, ale już następne nie...
  • Sytuacja osób psychicznie chorych w wolnym i kapitalistycznym kraju

    1) Czy prawo przewidywałoby przymusowe zatrzymanie osoby która zagraża swoją chorobą dla otoczenia? 2) Czy prawo przeiwydwałoby przymusowe zatrzymanie osoby która chce zagrozić swojemu zdrowiu...

Poczytaj również

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.

  • Macierewicz nie założy nowej partii | 18-01-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Antoni Macierewicz, były minister obrony z PiS, zdementował doniesienia, jakoby miał zakładać nową partię. Oskarżył byłych agentów WSI o rozsiewanie takich plotek - podaje onet.pl.

  • Wciąż zdarzają się kradzieże puszek WOŚP | 18-01-2018 17:30:00

    INFO: Młoda kobieta ukradła z jednego ze sklepów w Łodzi puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pisze wp.pl.

  • 30 lekarzy zrezygnowało z pracy | 18-01-2018 15:30:00

    INFO: 30 lekarzy ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy (woj. podlaskie) złożyło wypowiedzenia z pracy - podaje dziennik.pl.

  • Opozycja myli guziki podczas głosowań | 18-01-2018 13:15:00

    INFO: Ostatnia wpadka opozycji podczas głosowania to jedna z wielu takich pomyłek. "Rzeczpospolita" wylicza Platformie i Nowoczesnej nieprawidłowości, jakie posłowie tych partii popełnili podczas głosowań.

  • Lekarz nie chciał przyjmować pacjentów z PiS | 18-01-2018 11:00:00

    INFO: P. Wojciech Wieczorek, lekarz rodzinny z Rumi, wyleciał z pracy, bo nie chciał przyjmować pacjentów z PiS - donosi wprost.pl.

  • RPO: Naukowcy są nierówno traktowani | 18-01-2018 06:45:00

    INFO: Definicja młodego naukowca zawarta w ustawie o zasadach finansowania nauki może mieć charakter dyskryminujący ze względu na zamieszczone w nim kryterium wieku - ocenia rzecznik praw obywatelskich.

  • Paradoksalny skutek zakazu handlu w niedziele | 17-01-2018 21:45:00

    INFO: Przybędzie zatrudnionych, których można zmusić do pracy w dni świąteczne - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Wysokie nagrody w resorcie rolnictwa | 17-01-2018 19:30:00

    INFO: Wszyscy wiceministrowie w resorcie rolnictwa otrzymali bonusy za ubiegły rok w wysokości 51,4 tys. zł - ustalił "Super Express". Łączna kwota nagród wyniosła 5957 tys. zł.

  • Nie ma chętnych do nowej KRS | 17-01-2018 17:30:00

    INFO: Na razie nie wpłynęło ani jedno zgłoszenie kandydatury sędziego do nowej Krajowej Rady Sądownictwa - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

  • Autobusy elektryczne zwracają się po 30 latach! | 17-01-2018 15:30:00

    OPINIA: Przy obecnych cenach kupowanie auta czy autobusu elektrycznego to żadna oszczędność. Wydatek będzie się zwracał tyle lat, że nie ma to sensu ekonomicznego - pisze p. Jacek Frączyk, analityk portalu money.pl.

  • UE znów przepuszcza atak na polskie stocznie | 17-01-2018 13:15:00

    INFO: Komisja Europejska wszczęła kolejne postępowanie przeciwko Polsce w sprawie wsparcia dla stoczni - podaje portal niewygodne.info.pl.