Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-07-2017 11:00:00

Skąd Frasyniuk miał pieniądze na tak potężną firmę?

OPINIA: P. Ryszard Majdzik, opozycjonista w czasach PRL, ostro skrytykował tzw. Obywateli RP - podaje telewizjarepublika.pl.

 

Zdaniem p. Majdzika, tzw. Obywatele RP to lewactwo najgorszego wydania. "Najgorszy element, jaki mógł się znaleźć w naszym kraju".

- Wałęsa, agent sowiecki i SB-cki, nosi w klapie Matkę Boską, nie można dopuścić, żeby przeszkadzali ludziom w modlitwie. Nie mają szacunku do niczego. Do Krakowa (18. dnia każdego miesiąca) przyjeżdżają cztery osoby z Warszawy, niezłym samochodem, z niezłym sprzętem nagłaśniającym, potrafią tańczyć na naszym świętym miejscu - przed Krzyżem Katyńskim. Mówię wszem i wobec - chciałbym się dowiedzieć, skąd Frasyniuk miał pieniądze na tak potężną firmę? Gdzie jest złoto, które szło z Włoch do Polski? Gdzie są pieniądze z Zachodu? Nigdy nie rozliczyli się z tego ani Frasyniuk, ani Wałęsa. Ta cała banda, która powstała przeciwko Smoleńskowi, broni ubeków. Widać, kto ich stworzył. To konstrukcja Kiszczaka - grzmiał p. Majdzik.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 17-07-2017 11:46:49 | odpowiedz
  Uciułał w więzieniu ? Wygrał w totka ? Dostał spadek ? Dawał du..py ? Dostał jak inni od kardynała ?
 • 17-07-2017 11:53:34 | odpowiedz
  Jak to K##WA gdzie są pieniądze, przecież za te pieniądze powstałą całkowita siatka brudnej jewropejskiej solidarności! Od początku ta pierdolona zachodnia ku3wa przez brudny watykan i katolickich brudasów, bez problemu stworzyła mechanizm likwidacji pzpr. Gdyby nie te wszystkie awantury za pomocą zachodnich agentów, pieniędzy i sprzedawczyków, to Polska dzisiaj byłą by na takim samym etapie jak, Chiny, Korea Południowa, Wietnam, Tajwan, Malezja, Filipiny. Dzisiaj Polska byłą by krajem w 100% Polskim, z całym spektrum gospodarczym i walczylibyśmy konkurencyjnie z ww. państwami w dziale technologi. Ludzi by się rozmnażali, brakowało by rąk do pracy, przyjeżdżali by do nas z rosji, ukrainy, Białorusi, w te 30 lat byli by już spolszczeni. Mieli byśmy teraz minimum 120 mln obywateli. A hamerykańskie brudasy trzymali by się od nas z daleka jak z Filipinami, np.
  • 19-07-2017 01:36:12 | odpowiedz
   Dodajmy, że w przeciwieństwie do tzw. Tygrysów Azjatyckich Polska miała jeszcze w 1990 WYKSZTAŁCONĄ KADRĘ TECHNICZNĄ. Przy swobodnym, niecenzurowanym dostępie do zachodnich technologii zjedlibyśmy nie tylko Europę, ale i USA.

 • Członkostwo w UPR

  "STATUT UNII POLITYKI REALNEJ ROZDZIAL II – CZŁONKOWIE 11. Członkiem Zwyczajnym jest obywatel RP, który zadeklarował poparcie dla zasad i Programu UPR, nie jest członkiem innej partii, zakończył...
 • efekty dodruku pieniądza w Anglii..

  no i stało się... http://ft.onet.pl/11,22617,bank_anglii_wpompuje_w_gospodarke_75_mld_funtow,artykul.html Jakie będą tego efekty? A jakie byłyby efekty "osuwania się gospodarki w deflację"?
 • Czy nie będzie tak, że... ?

  Obecnie są Państwa tzw. zachodu (bo to jest kwestia względna), które obecnie stanowią "ostoję" demokracji. Oczywistym jest, że demokracja nie musi być związana z lokalizacją tego Państwa, choć...
 • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

  Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
 • czy rzeczywiscie nie ma wolnosci bez solidarnosci?

  Mam taki dylemat/pytanie jako zwolennik wolnego rynku. Z tego co Pan Janusz najczesciej pisze wynika iz wolnosc jest niemozliwa z solidarnoscia bo w koncu jesli trzymamy sie razem dla realizacji...
 • Seasteading - o tym się nie mówi

  Na oceanach i morzach demokracja nie działa. Jeszcze żaden kapitan statku nie zdecydował się na rozpisanie referendum z pytaniem do pasażerów czy warto opłynąć sztorm. Oceany zajmuja 71%...

Poczytaj również