Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-07-2017 11:00:00

Skąd Frasyniuk miał pieniądze na tak potężną firmę?

OPINIA: P. Ryszard Majdzik, opozycjonista w czasach PRL, ostro skrytykował tzw. Obywateli RP - podaje telewizjarepublika.pl.

 

Zdaniem p. Majdzika, tzw. Obywatele RP to lewactwo najgorszego wydania. "Najgorszy element, jaki mógł się znaleźć w naszym kraju".

- Wałęsa, agent sowiecki i SB-cki, nosi w klapie Matkę Boską, nie można dopuścić, żeby przeszkadzali ludziom w modlitwie. Nie mają szacunku do niczego. Do Krakowa (18. dnia każdego miesiąca) przyjeżdżają cztery osoby z Warszawy, niezłym samochodem, z niezłym sprzętem nagłaśniającym, potrafią tańczyć na naszym świętym miejscu - przed Krzyżem Katyńskim. Mówię wszem i wobec - chciałbym się dowiedzieć, skąd Frasyniuk miał pieniądze na tak potężną firmę? Gdzie jest złoto, które szło z Włoch do Polski? Gdzie są pieniądze z Zachodu? Nigdy nie rozliczyli się z tego ani Frasyniuk, ani Wałęsa. Ta cała banda, która powstała przeciwko Smoleńskowi, broni ubeków. Widać, kto ich stworzył. To konstrukcja Kiszczaka - grzmiał p. Majdzik.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 17-07-2017 11:46:49 | odpowiedz
    Uciułał w więzieniu ? Wygrał w totka ? Dostał spadek ? Dawał du..py ? Dostał jak inni od kardynała ?
  • 17-07-2017 11:53:34 | odpowiedz
    Jak to K##WA gdzie są pieniądze, przecież za te pieniądze powstałą całkowita siatka brudnej jewropejskiej solidarności! Od początku ta pierdolona zachodnia ku3wa przez brudny watykan i katolickich brudasów, bez problemu stworzyła mechanizm likwidacji pzpr. Gdyby nie te wszystkie awantury za pomocą zachodnich agentów, pieniędzy i sprzedawczyków, to Polska dzisiaj byłą by na takim samym etapie jak, Chiny, Korea Południowa, Wietnam, Tajwan, Malezja, Filipiny. Dzisiaj Polska byłą by krajem w 100% Polskim, z całym spektrum gospodarczym i walczylibyśmy konkurencyjnie z ww. państwami w dziale technologi. Ludzi by się rozmnażali, brakowało by rąk do pracy, przyjeżdżali by do nas z rosji, ukrainy, Białorusi, w te 30 lat byli by już spolszczeni. Mieli byśmy teraz minimum 120 mln obywateli. A hamerykańskie brudasy trzymali by się od nas z daleka jak z Filipinami, np.
    • 19-07-2017 01:36:12 | odpowiedz
      Dodajmy, że w przeciwieństwie do tzw. Tygrysów Azjatyckich Polska miała jeszcze w 1990 WYKSZTAŁCONĄ KADRĘ TECHNICZNĄ. Przy swobodnym, niecenzurowanym dostępie do zachodnich technologii zjedlibyśmy nie tylko Europę, ale i USA.

  • Członkostwo w UPR

    "STATUT UNII POLITYKI REALNEJ ROZDZIAL II – CZŁONKOWIE 11. Członkiem Zwyczajnym jest obywatel RP, który zadeklarował poparcie dla zasad i Programu UPR, nie jest członkiem innej partii, zakończył...
  • efekty dodruku pieniądza w Anglii..

    no i stało się... http://ft.onet.pl/11,22617,bank_anglii_wpompuje_w_gospodarke_75_mld_funtow,artykul.html Jakie będą tego efekty? A jakie byłyby efekty "osuwania się gospodarki w deflację"?
  • Czy nie będzie tak, że... ?

    Obecnie są Państwa tzw. zachodu (bo to jest kwestia względna), które obecnie stanowią "ostoję" demokracji. Oczywistym jest, że demokracja nie musi być związana z lokalizacją tego Państwa, choć...
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • czy rzeczywiscie nie ma wolnosci bez solidarnosci?

    Mam taki dylemat/pytanie jako zwolennik wolnego rynku. Z tego co Pan Janusz najczesciej pisze wynika iz wolnosc jest niemozliwa z solidarnoscia bo w koncu jesli trzymamy sie razem dla realizacji...
  • Seasteading - o tym się nie mówi

    Na oceanach i morzach demokracja nie działa. Jeszcze żaden kapitan statku nie zdecydował się na rozpisanie referendum z pytaniem do pasażerów czy warto opłynąć sztorm. Oceany zajmuja 71%...

Poczytaj również

  • Tak się gospodaruje na państwowym | 27-04-2018 06:45:00

    INFO: CBA wpadła na trop korupcji w przetargach publicznych organizowanych przez 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie.

  • Polska będzie więcej wpłacać do UE niż dostawać! | 26-04-2018 21:45:00

    FUTURO: W 2027 r. będziemy wpłacać do budżetu Unii Europejskiej więcej, niż dostawać - podaje interia.pl.

  • Żabka uruchomi lawinę? | 26-04-2018 19:30:00

    INFO: Jak podaje portal money.pl, część sklepów sieci Żabka jest zarejestrowana również jako działalność pocztowa i kurierska, więc może być otwarta w niedzielę. Trik mogą zastosować inne sieci sklepów.

  • Państwo wybuduje... drewniane domy! | 26-04-2018 17:30:00

    INFO: Nowa państwowa spółka - Polskie Domy Drewniane - zajmie się budową i zarządzaniem ekologicznymi domami na wynajem i hotelami na niezalesionych terenach parków narodowych - podaje gazetaprawna.pl.

  • Ministrowie rozdają pieniądze nawet szoferom | 26-04-2018 15:30:00

    INFO: "Fakt" nie ustaje w tropieniu nagród w ministerstwach.

  • Chcą, by rząd walczył ze smrodem | 26-04-2018 13:15:00

    INFO: Mieszkańcy Siemianowic Śląskich oraz innych polskich miast piszą petycję do władz, by opracowały regulacje prawne, które pozwolą samorządom na skuteczną walkę z uciążliwościami zapachowymi.

  • Chcą przyznania Alfiemu polskiego obywatelstwa | 26-04-2018 11:00:00

    INFO: Przed brytyjską ambasadą w Warszawie manifestowano poparcie dla rodziców dwuletniego Alfiego Evansa, który decyzją brytyjskiego sądu został odłączony od aparatury podtrzymującej życie - informuje dziennik.pl.

  • Shaded: Muzułmanie napływają do Polski | 26-04-2018 06:45:00

    OPINIA: W Polsce jest coraz więcej muzułmanów. Jest tragedia - powiedziała p. Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera.

  • Nowy biurokratyczny twór zwalczy oszustów? | 25-04-2018 21:45:00

    INFO: Prokuratura nie daje sobie rady z przestępcami gospodarczymi, dlatego postuluje powołanie Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych - podaje interia.pl.

  • Bunt właścicieli stacji kontroli pojazdów | 25-04-2018 19:30:00

    FUTURO: Przygotowywana nowelizacja prawa o ruchu drogowym wywraca do góry nogami dotychczasowy system badań technicznych pojazdów. Właściciele stacji kontroli pojazdów zapowiadają sabotaż - pisze Interia.

  • Rząd pozwany za wiatraki | 25-04-2018 17:30:00

    INFO: Spółka Invenergy rozpoczyna arbitraż przeciwko Polsce. Amerykanie, którzy zainwestowali nad Wisłą setki milionów dolarów, zarzucają Warszawie brak ochrony inwestycji, co miała gwarantować m.in. umowa dwustronna z Waszyngtonem - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Budżet PFN znacznie wyższy, niż się spodziewano | 25-04-2018 15:30:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa na promocję naszego kraju miała mieć 100 mln zł. Okazuje się jednak, że budżet fundacji jest ponaddwukrotnie wyższy - podaje newsweek.pl.

  • GDDKiA nie zabezpieczyła interesu Skarbu Państwa | 25-04-2018 13:15:00

    INFO: Umowy zawierane przez GDDKiA z wykonawcami inwestycji drogowych niedostatecznie zabezpieczały interes Skarbu Państwa - ocenia NIK.

  • Nowoczesna złożyła projekt ustawy o związkach partnerskich | 25-04-2018 11:00:00

    INFO: Jak podaje portal wprost.pl, Nowoczesna złożyła w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich.

  • Sosnowiec zakaże ulicznych reklam? | 25-04-2018 06:45:00