Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-07-2017 11:00:00

Skąd Frasyniuk miał pieniądze na tak potężną firmę?

OPINIA: P. Ryszard Majdzik, opozycjonista w czasach PRL, ostro skrytykował tzw. Obywateli RP - podaje telewizjarepublika.pl.

 

Zdaniem p. Majdzika, tzw. Obywatele RP to lewactwo najgorszego wydania. "Najgorszy element, jaki mógł się znaleźć w naszym kraju".

- Wałęsa, agent sowiecki i SB-cki, nosi w klapie Matkę Boską, nie można dopuścić, żeby przeszkadzali ludziom w modlitwie. Nie mają szacunku do niczego. Do Krakowa (18. dnia każdego miesiąca) przyjeżdżają cztery osoby z Warszawy, niezłym samochodem, z niezłym sprzętem nagłaśniającym, potrafią tańczyć na naszym świętym miejscu - przed Krzyżem Katyńskim. Mówię wszem i wobec - chciałbym się dowiedzieć, skąd Frasyniuk miał pieniądze na tak potężną firmę? Gdzie jest złoto, które szło z Włoch do Polski? Gdzie są pieniądze z Zachodu? Nigdy nie rozliczyli się z tego ani Frasyniuk, ani Wałęsa. Ta cała banda, która powstała przeciwko Smoleńskowi, broni ubeków. Widać, kto ich stworzył. To konstrukcja Kiszczaka - grzmiał p. Majdzik.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 17-07-2017 11:46:49 | odpowiedz
    Uciułał w więzieniu ? Wygrał w totka ? Dostał spadek ? Dawał du..py ? Dostał jak inni od kardynała ?
  • 17-07-2017 11:53:34 | odpowiedz
    Jak to K##WA gdzie są pieniądze, przecież za te pieniądze powstałą całkowita siatka brudnej jewropejskiej solidarności! Od początku ta pierdolona zachodnia ku3wa przez brudny watykan i katolickich brudasów, bez problemu stworzyła mechanizm likwidacji pzpr. Gdyby nie te wszystkie awantury za pomocą zachodnich agentów, pieniędzy i sprzedawczyków, to Polska dzisiaj byłą by na takim samym etapie jak, Chiny, Korea Południowa, Wietnam, Tajwan, Malezja, Filipiny. Dzisiaj Polska byłą by krajem w 100% Polskim, z całym spektrum gospodarczym i walczylibyśmy konkurencyjnie z ww. państwami w dziale technologi. Ludzi by się rozmnażali, brakowało by rąk do pracy, przyjeżdżali by do nas z rosji, ukrainy, Białorusi, w te 30 lat byli by już spolszczeni. Mieli byśmy teraz minimum 120 mln obywateli. A hamerykańskie brudasy trzymali by się od nas z daleka jak z Filipinami, np.
    • 19-07-2017 01:36:12 | odpowiedz
      Dodajmy, że w przeciwieństwie do tzw. Tygrysów Azjatyckich Polska miała jeszcze w 1990 WYKSZTAŁCONĄ KADRĘ TECHNICZNĄ. Przy swobodnym, niecenzurowanym dostępie do zachodnich technologii zjedlibyśmy nie tylko Europę, ale i USA.

  • Członkostwo w UPR

    "STATUT UNII POLITYKI REALNEJ ROZDZIAL II – CZŁONKOWIE 11. Członkiem Zwyczajnym jest obywatel RP, który zadeklarował poparcie dla zasad i Programu UPR, nie jest członkiem innej partii, zakończył...
  • efekty dodruku pieniądza w Anglii..

    no i stało się... http://ft.onet.pl/11,22617,bank_anglii_wpompuje_w_gospodarke_75_mld_funtow,artykul.html Jakie będą tego efekty? A jakie byłyby efekty "osuwania się gospodarki w deflację"?
  • Czy nie będzie tak, że... ?

    Obecnie są Państwa tzw. zachodu (bo to jest kwestia względna), które obecnie stanowią "ostoję" demokracji. Oczywistym jest, że demokracja nie musi być związana z lokalizacją tego Państwa, choć...
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • czy rzeczywiscie nie ma wolnosci bez solidarnosci?

    Mam taki dylemat/pytanie jako zwolennik wolnego rynku. Z tego co Pan Janusz najczesciej pisze wynika iz wolnosc jest niemozliwa z solidarnoscia bo w koncu jesli trzymamy sie razem dla realizacji...
  • Seasteading - o tym się nie mówi

    Na oceanach i morzach demokracja nie działa. Jeszcze żaden kapitan statku nie zdecydował się na rozpisanie referendum z pytaniem do pasażerów czy warto opłynąć sztorm. Oceany zajmuja 71%...

Poczytaj również

  • Frasyniuk pluje na polską demokrację | 19-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Naszym obowiązkiem jest zaprotestować przeciwko temu, że twarzą polskiej demokracji stał się faszysta i rasista - wrzeszczał p. Władysław Frasyniuk podczas demonstracji we Wrocławiu.

  • Wiceminister rozwoju zachwalał kartę praw przedsiębiorcy | 19-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Prawo przedsiębiorców nazywam swoistą kartą praw przedsiębiorcy - powiedział w TVP Info p. Mariusz Haładyj, wiceminister rozwoju.

  • Kukiz`15: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego | 19-11-2017 14:15:00

    OPINIA: WCz. Nobert Kaczmarczyk, poseł Kukiz`15, odniósł się do kontrowersyjnego projektu likwidacji hodowli zwierząt futerkowych - informuje wsensie.pl.

  • Gdynia wygrała ws. lotniska przed sądem UE | 19-11-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Unii Europejskiej przyznał rację Gdyni i stwierdził nieważność decyzji Komisji Europejskiej, która zahamowała przekształcenie lotniska z wojskowego w wojskowo-cywilne - podaje stooq.pl.

  • Resort zdrowia spisuje zbuntowanych rezydentów | 19-11-2017 06:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia zbiera dane rezydentów, którzy wypowiedzieli klauzulę opt-out - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Utracona szansa na modernizację | 18-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Porzucenie przetargu na nowego operatora systemu ViaToll na rzecz powierzenia prawa do poboru myta Inspekcji Transportu Drogowego to kolejny rządowy program, który można ocenić jako "pomysł dobry, ale wykonanie tragiczne" - ocenia p. Bartosz Jakubowski, ekspert Centrum Analiz ds. transportu.

  • Morawiecki: Państwo najlepszym organizatorem gospodarki | 18-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Kapitalizm nie powinien służyć tylko udziałowcom firm, ale różnym interesariuszom - mówił podczas Kongresu 590 w Rzeszowie wicepremier Mateusz Morawiecki - donosi businessinsider.com.pl.

  • Minister budownictwa uszczęśliwia ludzi na siłę | 18-11-2017 14:15:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa, podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - donosi tvn24bis.pl.

  • 5 lat więzienia za cofanie liczników samochodowych | 18-11-2017 11:00:00

    FUTURO: Projekt ustawy przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości zakłada, że za cofnięcie licznika samochodowego będzie grozić odpowiedzialność karna od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - podaje businessinsider.com.pl.

  • Szczecin bez Pomnika Wdzięczności | 18-11-2017 06:45:00

    INFO: W Szczecinie trwają prace przy demontażu Pomnika Wdzięczności dla Armii Radzieckiej - podaje onet.pl.

  • Będą milionowe kary za śmierć w miejscu pracy? | 17-11-2017 21:45:00

    FUTURO: Jeżeli w miejscu pracy na skutek wypadku zginie człowiek, odpowiedzialność spadnie również na firmę, a nie jak do tej pory - jedynie na menedżerów. Takie rozwiązanie chciałby wprowadzić resort sprawiedliwości - pisze "Gazeta Prawna".

  • Przez demokrację wszystko idzie wolno | 17-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Ja wiem, że Aleksander Macedoński w ciągu pół roku podbił pół Azji, ale nie miał konsultacji społecznych i konsultacji międzyresortowych. To wydłuża troszkę proces - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

  • PiS szykuje nowe rozwiązania socjalne | 17-11-2017 15:30:00

    INFO: Emeryci, samotni rodzice z niskimi dochodami i ludzie wracający z zagranicy to grupy, dla których PiS szykuje ofertę na kolejne 2 lata rządów - donosi fakt.pl.

  • Państwowe gospodarowanie w praktyce | 17-11-2017 13:15:00

    INFO: NIK skrytykowała budowę szkoły w Kazimierzu Dolnym.