Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-11-2017 06:45:00

Sensacyjne zeznania ws. śmierci Ziętary

INFO: Poznański gangster, p. Maciej B. ps. Baryła miał powiedzieć współwięźniowi, p. Mirosławowi M., że "Gawronik rozwalił sobie rękę, bijąc Ziętarę" - pisze portal niezalezna.pl.

 

Poznański sąd kontynuuje proces p. Aleksandra Gawronika, byłego senatora i byłego najbogatszego Polaka, oskarżonego przez prokuraturę o nakłanianie do porwania, pozbawienia wolności, a następnie zabójstwa śp. Jarosława Ziętary, reportera "Gazety Poznańskiej".

Sąd przytoczył m.in. zeznania p. Mirosława M. Mężczyzna podkreślał w nich, że p. Baryła w rozmowach stwierdził, że w sprawę śp. Ziętary zamieszani są pp. Gawronik i Świtalski. Dziennikarz miał przeszkadzać biznesmenom w interesach.

- Maciej powiedział, że w tym miejscu, w dawnej siedzibie Elektromisu podczas bicia pana Ziętary Aleksander Gawronik rozwalił sobie na nim rękę. On mówił, że świadkowie tego zdarzenia, a miało ich być trzech, w większości już nie żyją - zeznawał p. Mirosław M.

Gangsterzy wycofują się jednak z wcześniejszych zeznań - informuje portal.

 

Źródło: niezalezna.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • aborcja industry atakuje

    może nie każdy już wie ale trwa właśnie proces przeciwko jednemu z "ostatnich skautów" - Joannie Najfeld: więcej na portalu mamproces.pl No i doczekałam się. Moi oponenci ostrzegali,...
  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • Czy Polacy to w 97% idioci ?

    Musiałem zacząć od takiego tematu bo po prostu mną trzęsie. Wiem że jest 1 do 3% mądrych ludzi w Polsce, ale dlaczego te parę procent nie wystrzela reszty i nie zrobi porządku w tym kraju ?...
  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.
  • Powieście bydlę wysoko! [FAQ]

    Od razu z grubej rury, bo nie chce mi się tracić czasu na wstępy. Aha, zaznaczam, że tekst nie jest ani "prawicowy", ani "lewacki", ani sponsorowany przez żydokomunę i boliwijskie kartele...
  • Oni rządzą polską ulicą - nieprzekrecony cytat z JKM

    http://wiadomosci.onet.pl/1608990,2677,oni_rzadza_polska_ulica,kioskart.html wreszcie pozytywnie i bez przegięć. Bezsilne prawo, zuchwali bandyci Najmłodsi przestępcy wiedzą, że...

Poczytaj również

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

  • PiS szykuje nowe rozwiązania socjalne | 17-11-2017 15:30:00

    INFO: Emeryci, samotni rodzice z niskimi dochodami i ludzie wracający z zagranicy to grupy, dla których PiS szykuje ofertę na kolejne 2 lata rządów - donosi fakt.pl.

  • Państwowe gospodarowanie w praktyce | 17-11-2017 13:15:00

    INFO: NIK skrytykowała budowę szkoły w Kazimierzu Dolnym.

  • Turecki trop Amber Gold | 17-11-2017 11:00:00

    INFO: Śledczy badają, czy spółki OLT miały być kupione m.in. przez Turkish Airlines - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Idiotyczne przepisy opóźniają autobusy | 17-11-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, kierowca Polskiego Busa nieoczekiwanie zatrzymał autobus i oświadczył pasażerom, że robi sobie przerwę.

  • Lewandowski straci Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski? | 16-11-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Adam Andruszkiewicz, były poseł Kukiz'15, a obecnie członek koła Wolni i Solidarni, zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o odebranie CEP-owi Januszowi Lewandowskiemu Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski - informuje dorzeczy.pl.

  • Program 500+ zatrzymał milion osób w Polsce? | 16-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Mateusza Morawieckiego, wicepremiera, ministra rozwoju i finansów z PiS, gdyby nie rządowy program "Rodzina 500+", z kraju wyjechałby milion osób - informuje bankier.pl.

  • Pół miliarda na ochronę polskiej armii! | 16-11-2017 17:30:00

    INFO: Jak donosi se.pl, polskie wojsko korzysta... z zewnętrznych agencji ochrony. Tylko w tym roku resort miał wydać 470 mln zł na wynajęcie wartowników.

  • Wolność krytykuje zmiany ordynacji wyborczej | 16-11-2017 15:30:00

    INFO: Politycy Wolności p. Zbigniew Wysocki, członek zarządu krajowego i WCz. Jacek Wilk, poseł na Sejm, ocenili poselski projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych.

  • Rybak jednak trafi do więzienia | 16-11-2017 13:15:00

    INFO: P. Piotr Rybak, skazany prawomocnie za spalenie kukły Żyda, jednak trafi do więzienia - informuje radiozet.pl.

  • Będzie pozew za słowa Verhofstadta | 16-11-2017 11:00:00

    INFO: P. Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, zapowiedział pozew za słowa CEP-a Gwidona Verhofstadta w PE.

  • Sprzeciw TK po słowach Timmermansa | 16-11-2017 06:45:00

    INFO: Biuro Trybunału Konstytucyjnego w specjalnym komunikacie wyraziło stanowczy sprzeciw wobec wypowiedzi p. Franciszka Timmermansa, wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej - podaje wprost.pl.

  • Lewacy próbowali podpalić siedzibę Stowarzyszenia Marsz Niepodległości | 15-11-2017 21:45:00

    INFO: Portal kresy.pl informuje, że doszło do próby podpalenia siedziby organizatorów Marszu Niepodległości w Warszawie.

  • Ziemkiewicz krytykuje Wszechpolaków | 15-11-2017 19:30:00

    OPINIA: "My chcemy Boga", ale jego matki to już nie, bo to, jak wie każdy, kto był na Jasnej Górze, Murzynka. Niech sobie tam siedzi na swoim kontynencie. Brawo Młodzież Wszechpolska i jej rzecznik - komentuje na Facebooku red. Rafał Ziemkiewicz.

  • Resort środowiska doradzał, jak legalnie zanieczyszczać? | 15-11-2017 17:30:00

    INFO: Resort środowiska doradza elektrowniom, jak „legalnie” zanieczyszczać środowisko - pisze newsweek.pl.