Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Polska wyemituje "zielone obligacje"? | 07-12-2016 21:45:00

    INFO: Polska może być pierwszym krajem na świecie, który zadłuży się pod ekologiczne projekty - pisze "Puls Biznesu".

  • CBA doniosło na Wielkopolski Urząd Marszałkowski | 07-12-2016 19:30:00

    INFO: CBA zgłosiło do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez p. Leszka Wojtasiaka, członka zarządu województwa wielkopolskiego z PO - podaje tvp.info.

  • Absurd w ustawie o zakazie handlu w niedzielę | 07-12-2016 17:00:00

    INFO: Portal money.pl donosi o absurdach, jakie dostrzeżono w ustawie o zakazie handlu w niedzielę autorstwa "Solidarności".

  • W Warszawie wprowadzą bony żłobkowe | 07-12-2016 15:30:00

    FUTURO: W 2017 r. w Warszawie zostanie wprowadzony bon żłobkowy w wysokości 400 zł miesięcznie - donosi bankier.pl.

  • Poczta Polska chce powyżek cen! | 07-12-2016 13:15:00

    INFO: Poczta Polska złożyła w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej wniosek o zmianę cennika usługi powszechnej - podaje pb.pl.

  • Niezabitowska miała konto w Szwajcarii | 07-12-2016 11:00:00

    INFO: P. Małgorzata Niezabitowska, rzecznik rządu śp. Tadeusza Mazowieckiego miała konto w szwajcarskim banku Mirabaud - donosi "Gazeta Polska Codziennie".

  • Sytuacja w Agorze dużo gorsza niż się spodziewano | 07-12-2016 06:45:00

    INFO: Spółka Agora chce zwolnić znacznie więcej pracowników, niż pierwotnie zakładano - podaje niezalezna.pl.

  • Absurdy w NFZ jeżą włosy na głowie | 06-12-2016 21:45:00

    INFO: Z raportu NIK wynika, że zmarli lekarze w 2015 r. "wystawili" ponad 75 tys. recept - podaje wp.pl.

  • Szokujące wyniki sondażu nt. dostępu do broni | 06-12-2016 19:30:00

    INFO: Jak wynika z badania IBRIS, przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej", prawie 80% ankietowanych nie popiera ułatwienia dostępu Polakom do broni palnej.

  • Refundowane szczepionki nie chronią do końca | 06-12-2016 17:30:00

    INFO: W listopadzie szef resortu zdrowia podpisał rozporządzenie, zgodnie z którym obowiązkowymi szczepieniami przeciw pneumokokom będą objęte wszystkie dzieci urodzone od 1 stycznia 2017 r. Jak podaje "Rzeczpospolita", szczepionka, którą chce sfinansować ministerstwo, nie zabezpiecza przed najgroźniejszymi szczepami bakterii.

  • Nie ma woli politycznej, by rozliczać afery | 06-12-2016 15:30:00

    OPINIA: Prawo jest wystarczające do tego, żeby ci, którzy popełnili czyny naruszające prawo, ponieśli karę. Ale tu nie ma woli politycznej - powiedział w TVP Info p. Jerzy Jachowicz, dziennikarz śledczy „wSieci”.

  • Polska skarży Komisję Europejską | 06-12-2016 13:15:00

    INFO: Polska zaskarżyła do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości decyzję Komisji Europejskiej dotyczącą podatku handlowego w naszym kraju - informuje telewizjarepublika.pl.

  • Ziemkiewicz: Lewacy nie mają przywódcow | 06-12-2016 11:00:00

    OPINIA: Zdaniem red. Rafała Ziemkiewicza, lewacy mają straszny problem z przywództwem i dlatego "nie są w stanie niczego stworzyć, niczego wykreować, nikogo wyłonić".

  • Prezydent: Nic nie zastąpi węgla | 06-12-2016 06:45:00

    INFO: Węgiel jest podstawowym surowcem energetycznym Polski; nie zastąpi go żadna inna energia, bo to się nie opłaca - powiedział JE Andrzej Duda na spotkaniu z górnikami z kopalni "Bogdanka" na Lubelszczyźnie.

  • SKW ramię w ramię z FSB? | 05-12-2016 21:45:00

    INFO: "Gazeta Polska Codziennie" dotarła do szczegółów śledztwa, w którym postawiono zarzuty gen. Januszowi Noskowi oraz jego następcy na stanowisku szefa SKW p. Piotrowi Pytlowi.