Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE - konkurs na najlepszą pracę magisterską z ekonomii
Do końca roku przedłużony został termin nadsyłania prac do IV edycji konkursu Magister PAFERE, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs skierowany jest do absolwentów uczelni, którzy napisali
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Wipler: nie chcemy koalicji z PiS | 31-07-2014 21:45:00

    OPINIA: KNP nie chce koalicji z PiS. Zdaniem partii, taka współpraca byłaby niewygodna dla obu stron - mówił w Radiu Dla Ciebie WCz. Przemysław Wipler, poseł KNP.

  • Kasy fiskalne wszędzie - tego chce MinFin | 31-07-2014 19:30:00

    FUTURO: Od przyszłego roku wszyscy lekarze, dentyści, prawnicy, fryzjerzy, kosmetyczki, a nawet mechanicy mają stosować - niezależnie od osiąganych obrotów - kasy fiskalne. Tak wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez MinFin, do którego dotarł "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Prokuratura wszczęła dochodzenia ws. spoliczkowania Boniego | 31-07-2014 17:30:00

    INFO: Prokuratura zdecydowała o wszczęciu dochodzenia w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej CEP-a Michała Boniego, unioposła PO, poprzez uderzenie go otwartą dłonią w policzek - podaje wp.pl.

  • Toruń ma najtańszy urząd | 31-07-2014 15:30:00

    INFO: Ósmy raz z rzędu Urząd Miasta Torunia zwyciężył w rankingu na najtańszy urząd administracji samorządowej - donoszą "Nowości".

  • Lewica przeciwko deklaracji wiary dla nauczycieli | 31-07-2014 13:15:00

    INFO: SLD i Twój Ruch sprzeciwiają się deklaracji wiary dla nauczycieli. Dokument napisał jeden z prawicowych blogerów i umieścił go w Internecie - podaje stooq.pl.

  • Dostęp do billingów częściowo niekonstytucyjny | 31-07-2014 11:00:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za częściowo niekonstytucyjne przepisy o dostępie do bilingów - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd Tuska ma niewiarygodnego ministra | 31-07-2014 06:45:00

    INFO: "Fakt" podaje, że WCz. Zbigniew Rynasiewicz, wiceminister infrastruktury i poseł PO, przez 15 lat ukrywał przed żoną, że miał kochankę i troje nieślubnych dzieci.

  • IPN pomoże wędliniarzom | 30-07-2014 21:45:00

    INFO: Krakowski oddział IPN sprawdzi, w których miejscowościach na terenie Małopolski nielegalnie wędzono wędliny w czasach PRL - informuje "Gazeta Wyborcza".

  • Lawina pozwów za rury w ziemi | 30-07-2014 19:30:00

    INFO: Właściciele gruntów kierują pierwsze pisma do sądów w sprawie bezprawnie położonych pod ich działką mediów komunalnych - pisze "Dziennik Gazeta Prawna". Gminy chcą ograniczyć prawa mieszkańców.

  • Grzegorz Braun za kratami! | 30-07-2014 17:30:00

    INFO: P. Grzegorz Braun, reżyser m.in. takich obrazów jak "TW Bolek" czy "Transformacja" znalazł się w areszcie. 6 lat temu reżyser miał pobić 6 policjantów!

  • Będzie można zapłacić podatek za inną osobę | 30-07-2014 15:30:00

    FUTURO: "Rzeczpospolita" donosi, że szykują się spore zmiany w prawie fiskalnym.

  • Minister edukacji grozi nauczycielom | 30-07-2014 13:15:00

    INFO: JE Joanna Kluzik-Rostkowska, minister edukacji z PO, powiedziała, że jeśli jakiś nauczyciel będzie uczył wg wiary katolickiej, to złamie Konstytucję - podaje portal wpolityce.pl.

  • Nowe przepisy uzdrawiają polską armię, policję i straż | 30-07-2014 11:00:00

    INFO: Choć żołnierze, strażnicy graniczni i policjanci wciąż biorą dużo zwolnień, ich liczba w końcu spada - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Coraz więcej agresji w szkołach | 30-07-2014 06:45:00

    INFO: Jak wynika z kontroli przeprowadzonej przez NIK, coraz częściej dzieci i młodzież szkolna narażeni są na przemoc słowną oraz fizyczną - podaje portal gosc.pl.

  • Co piąty Polak na państwowej posadzie! | 29-07-2014 21:45:00

    INFO: Co piąty Polak pracuje na państwowej posadzie - informuje portal zus.pox.pl i wyjaśnia, kto finansuje pensje dla licznej rzeszy ludzi.