Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE - konkurs na najlepszą pracę magisterską z ekonomii
Do końca roku przedłużony został termin nadsyłania prac do IV edycji konkursu Magister PAFERE, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs skierowany jest do absolwentów uczelni, którzy napisali
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Kasy fiskalne na koniach? | 02-10-2014 06:45:00

    INFO: Posłowie z Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt chcą, aby fiakrzy założyli kasy fiskalne na zaprzęgach lub żeby przesiedli się na meleksy - podaje "Rzeczpopsolita".

  • Hartman wyleciał z Twojego Ruchu | 01-10-2014 21:45:00

    INFO: Prof. Jan Hartman został usunięty z Twojego Ruchu w związku z wypowiedzią o kazirodztwie - podaje "Gazeta Wyborcza".

  • Prywatne żłobki powstają jak grzyby po deszczu | 01-10-2014 19:30:00

    INFO: Prywatne podmioty coraz częściej rejestrują działalność związaną z prowadzeniem opieki nad dziećmi - wynika z danych resortu pracy, do których dotarł "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Ministerstwo utrudni prowadzenie biznesu | 01-10-2014 17:30:00

    FUTURO: Rodzaje działalności gospodarczej w Krajowym Rejestrze Sądowym mają wreszcie odzwierciedlać faktycznie prowadzony biznes - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

  • Warszawa wydaje setki tysięcy złotych na promocję homoseksualizmu | 01-10-2014 15:30:00

    INFO: Władze Warszawy wydają z kieszeni podatnika setki tysięcy złotych na wspieranie instytucji propagującej homoseksualizm - podaje pch24.pl.

  • Kandydat KNP rozdaje leki dla emerytów | 01-10-2014 13:15:00

    INFO: P. Bartosz Saniewski będzie kandydatem KNP na burmistrza Pionek (woj. świętokrzyskie) - podaje echodnia.eu.

  • Wipler w obronie działkowców | 01-10-2014 11:00:00

    OPINIA: Polski Związek Działkowców to postkomunistyczny twór działający na niekorzyść działkowców, naruszający ich prawa i wolności, w tym zwłaszcza konstytucyjną wolność zrzeszania się - pisze WCz. Przemysław Wipler, poseł KNP.

  • Firmy węglowe likwidują przywileje dla pracowników | 01-10-2014 06:45:00

    INFO: Jastrzębska Spółka Węglowa rezygnuje z wypłacania emerytowanym pracownikom i rencistom deputatu - wynika z informacji "Pulsu Biznesu".

  • Biernacki o możliwym rozpadzie PO | 30-09-2014 21:45:00

    OPINIA: WCz. Marek Biernacki, poseł PO i były minister sprawidliwości, uważa, że skręt w lewo może oznaczać rozpad ugrupowania.

  • "Służby specjalne" zakazane? | 30-09-2014 19:30:00

    OPINIA: P. Patryk Vega, reżyser filmu "Służby specjalne" twierdzi, że media mają zakaz mówienia o jego najnowszym filmie - podaje "Wprost".

  • Kolejny przypadek nepotyzmu w rządzie Kopacz? | 30-09-2014 17:30:00

    INFO: Córka p. Iwony Sulik, rzeczniczki rządu JE Ewy Kopacz, została zatrudniona w państwowej spółce PGE - donosi "Wprost".

  • Paweł Biłant kandydatem KNP na prezydenta Zamościa | 30-09-2014 15:30:00

    INFO: P. Paweł Biłant, szef zamojskiego oddziału KNP, jest już oficjalnym kandydatem na prezydenta miasta Zamość - donosi portal roztocze.net.

  • 20 lat dłużej będziemy chronić praw piosenkarzy | 30-09-2014 13:15:00

    FUTURO: Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna", z 50 do 70 lat zostanie wydłużony okres ochrony praw wykonawców piosenek i producentów płyt

  • Samorządy obawiają się porzucić papierowe dokumenty | 30-09-2014 11:00:00

    INFO: W większości urzędów miejskich obieg dokumentów w postaci elektronicznej działa, ale równocześnie z tym papierowym - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Prof. Hartman chce dyskusji na temat legalizacji kazirodztwa | 30-09-2014 06:45:00

    INFO: Prof. Jan Hartman, lewicowy filozof, wieszczy upadek "kazirodczego tabu" i chce dyskusji na ten temat - podaje niezalezna.pl.