Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Polacy powoli zaczynają dostrzegać problem emerytur | 29-08-2015 06:45:00

    INFO: W pierwszym półroczu br. aż o 16% wzrosła liczba indywidualnych kont emerytalnych i indywidualnych kont zabezpieczenia emerytalnego, na które dokonano wpłat - informuje "Rzeczpospolita".

  • PO: Samorządy stracą na podniesieniu kwoty wolnej | 28-08-2015 21:45:00

    INFO: Politycy PO przekonują, że na podwyżce kwoty wolnej od podatku samorządy mogą stracić nawet 9 mld zł - donosi bankier.pl.

  • Polacy wolą referendum Dudy | 28-08-2015 19:30:00

    INFO: 55% ankietowanych deklaruje udział w referendum p. Bronisława Komorowskiego 6 września, a 65% - w plebiscycie JE Andrzeja Dudy 25 października. To wyniki sondażu przeprowadzonego dla "Dziennika Gazety Prawnej" zrealizowanego przez panel badawczy Ariadna.

  • 38 mld zł zaległości podatkowych | 28-08-2015 17:30:00

    INFO: Zaległości podatników przekroczyły już 38 mld zł - wynika z najnowszych danych Ministerstwa Finansów, które publikuje "Rzeczpospolita".

  • Jak Dubieniecki nas okradał | 28-08-2015 15:30:00

    INFO: Jak donosi "Gazeta Wyborcza", pomysł p. Marcina Dubienieckiego na oszukanie socjalistycznego wytworu, jakim jest PFRON, narodził się zapewne, gdy ojciec adwokata - też prawnik - bronił "pefronowskiego" oszusta - p. Adama S. Złodzieja ułaskawił wtedy prezydent teść, a zięć mecenas zaczął robić z ułaskawionym biznesy.

  • Kłótnie wśród kukizowców przybierają na sile | 28-08-2015 13:15:00

    INFO: "Rzeczpospolita" donosi o pogłębiających się sporach personalnych wewnątrz ruchu p. Pawła Kukiza.

  • Polacy mają już dość Tuska i Kaczyńskiego | 28-08-2015 11:00:00

    INFO: IBRIS przeprowadził na zlecenie "Super Expressu" sondaż, w którym zapytał o miejsce w krajowej polityce dla WCz. Jarosława Kaczyńskiego i p. Donalda Tuska. Wyniki badania są dla polityków miażdżące.

  • Brakuje 150 leków! | 28-08-2015 06:45:00

    INFO: Nowelizacja prawa farmaceutycznego nie przynosi zamierzonego efektu. Na Pomorzu nadal brakuje 150 rodzajów leków - donosi portal wp.pl.

  • Rząd stworzy specjalne zasiłki dla kredytobiorców | 27-08-2015 21:45:00

    FUTURO: Rząd PO-PSL przygotowuje projekt ustawy, którego celem jest wprowadzenie osłony socjalnej dla osób, które spłacają kredyty hipoteczne niezależnie od waluty, w której zaciągnęli zobowiązanie - informuje bankier.pl.

  • Konstytucjonaliści podzieleni ws. referendów | 27-08-2015 19:30:00

    OPINIA: Zdaniem konstytucjonalistów politycy nadużywają instytucji plebiscytu do pytania o kwestie, które nie odpowiadają charakterowi referendum - podaje wp.pl.

  • Kopacz chce powołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego | 27-08-2015 17:30:00

    INFO: JE Ewa Kopacz zaapelowała do prezydenta Andrzeja Dudy, aby powołał Radę Bezpieczeństwa Narodowego - podaje TVN 24.

  • HGW jeździ na uczelnię służbowym samochodem? | 27-08-2015 15:30:00

    INFO: P. Krzysztof Zygrzak, burmistrz warszawskiej dzielnicy Bemowo, zarzuca prezydent Warszawy p. Hannie Gronkiewicz-Waltz z PO, że jeździ służbowym samochodem na wykłady na uczelni. Burmistrz zapowiedział, że zgłosi sprawę do prokuratury - podaje TVN Warszawa.

  • Nadzór państwa nad finansami partii to fikcja | 27-08-2015 13:15:00

    INFO: Nadzór państwa nad partyjnymi finansami to fikcja. Powinna je kontrolować NIK - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Loty Ewy Kopacz pod lupą prokuratury | 27-08-2015 11:00:00

    INFO: Prokuratorzy zajmą się podróżami JE Ewy Kopacz. Premier publicznie potwierdziła, że latała do Gdańska w odwiedziny do swojej córki. Koszty pokryli podatnicy - informuje "Gazeta Polska Codziennie".

  • Polska przystąpi jednak do chińskiego banku | 27-08-2015 06:45:00

    INFO: Rząd PO-PSL zgodził się na podpisanie umowy, która umożliwi przystąpienie Polski do Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) - podaje pb.pl.