Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE - konkurs na najlepszą pracę magisterską z ekonomii
Do końca roku przedłużony został termin nadsyłania prac do IV edycji konkursu Magister PAFERE, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs skierowany jest do absolwentów uczelni, którzy napisali
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Przedsiębiorcy chcą pomocy osłonowej przed kryzysem ukraińskim | 23-07-2014 22:15:00

    INFO: Jak informuje "Gazeta Wyborcza", prawie połowa ankietowanych przez Grant Thornton przedsiębiorców uważa, że państwo polskie nie udziela żadnej pomocy osłonowej firmom, które odczuwają skutki kryzysu na Ukrainie.

  • Urzędnicy pójdą do sądu po podwyżki | 23-07-2014 20:00:00

    INFO Pracownicy administracji rządowej chcą walczyć w sądzie o waloryzację, której nie przyznano im siódmy rok z rzędu. To kolejna grupa po funkcjonariuszach służb mundurowych, która w ten sposób chce uzyskać podwyżki - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Wydłuża się lista grup, które będą musiały składać oświadczenia majatkowe | 23-07-2014 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce, by więcej grup zawodowych składało oświadczenia majątkowe. Resort uzupełnił projekt ustawy w tej sprawie, która ma wejść w życie 1 maja przyszłego roku - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

  • SSE będa musiały współpracować ze szkołami zawodowymi | 23-07-2014 15:30:00

    FUTURO: Ministerstwo Gospodarki planuje w nowelizacji ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych dopisanie do ich zadań współpracy ze szkołami zawodowymi - pisze "Puls Biznesu".

  • "JKM to skorpion" | 23-07-2014 13:15:00

    OPINIA: JKM powinien pokazać polskiej opinii publicznej, że potrafi być poważnym politykiem, a nie tylko kpiarzem - pisze p. Jerzy Bukowski, dziennikarz portalu rmf24.pl.

  • Wałęsa wypowiedział się o JKM | 23-07-2014 11:00:00

    OPINIA: Z braku laku dobry i kit. Janusz Korwin-Mikke mówi dość prosto i śmiesznie, i to się widać podoba - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" były prezydent Lech Wałęsa.

  • Prof. Jerzy Robert Nowak nie widzi możliwości współpracy z Korwinem | 23-07-2014 06:45:00

    OPINIA: Trzeba debatować z innymi partiami, ale akurat nie z Nową Prawicą - powiedział prof. Jerzy Robert Nowak na spotkaniu ze swoimi symaptykami w Kielcach.

  • Płacą haracz na PSL | 22-07-2014 21:45:00

    INFO: 3% ze swojej pensji ma płacić w PSL każdy, kto dzięki partii dostał pracę - donosi "Gazeta Wyborcza".

  • Milion Polaków wybiera OFE | 22-07-2014 19:30:00

    INFO: Jak donosi "Rzeczpospolita”, skokowo przybywa chętnych do pozostania w OFE.

  • Łatwiej przeprowadzać zbiórki publiczne | 22-07-2014 17:30:00

    INFO: Jak podaje portal stooq.pl, w życie weszły nowe przepisy dotyczące zbiórek publicznych.

  • Bury dostał złoto od biznesmena z Leżajska? | 22-07-2014 15:30:00

    INFO: CBA i prokuratura podejrzewają, że WCz. Jan Bury, poseł PSL dostał od znajomego biznesmena z Leżajska sztabkę złota. Miała to być "zapłata" za pomoc w załatwieniu nominacji sędziowskiej dla jego córki - podaje "Gazeta Wyborcza".

  • Za dużo wysokich oficerów w polskiej armii | 22-07-2014 13:15:00

    INFO: W Wojsku Polskim jest rekordowo mało generałów i admirałów. Wciąż jednak jest zbyt wielu oficerów wysokiej rangi - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

  • PSL chce bronić polskiej ziemi przed spekulacjami | 22-07-2014 11:00:00

    INFO: PSL broni polskiej ziemi przed spekulacjami. 1 maja 2016 r. kończy się okres ochronny na wykup ziemi przez cudzoziemców - podaje "Wprost".

  • Słowo na "ch" to dopuszczalna krytyka papieża? | 22-07-2014 06:45:00

    INFO: Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna", prokuratura umorzyła sprawę znieważenia papieża przez p. Ewę Wójciak, szefową Teatru Ósmego Dnia.

  • Giertych żąda przeprosin za swoje słowa | 21-07-2014 21:45:00

    INFO: Biznesmen Leszek Czarnecki chce przeprosin od "Wprost" za słowa p. Romana Giertycha. Reprezentuje go... mec. Roman Giertych - donosi "Gazeta Wyborcza".