Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE - konkurs na najlepszą pracę magisterską z ekonomii
Do końca roku przedłużony został termin nadsyłania prac do IV edycji konkursu Magister PAFERE, organizowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE). Konkurs skierowany jest do absolwentów uczelni, którzy napisali
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Prof. Chazan wystartuje w wyborach samorządowych | 17-09-2014 11:00:00

    INFO: Prof. Bogdan Chazan został liderem listy koalicji katolicko-narodowej do rady Warszawy. Komitet organizuje Ruch Narodowy wspólnie ze środowiskami pro life - donosi "Fakt".

  • Gminy muszą zwracać milionowe dotacje | 17-09-2014 06:45:00

    INFO: Fiskus domaga się od samorządów wielomilionowych zwrotów subwencji oświatowej. Według różnych szacunków problem dotyczy od kilkudziesięciu do nawet ponad 200 miast, powiatów czy gmin. Kwoty sięgają milionów - pisze "Rzeczpospolita.

  • Czeka nas wielka demobilizacja armii | 16-09-2014 21:45:00

    FUTURO: Blisko 35 tys. żołnierzy, czyli ponad 1/3 wszystkich, musi odejść z wojska w latach 2016-22. Nie będzie łatwo ich zastąpić - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

  • Polacy chcą powrotu obowiązkowego poboru | 16-09-2014 19:30:00

    INFO: Z badań CBOS wynika, że coraz więcej Polaków chce powrotu do obowiązkowego poboru do wojska - pisze "Metro".

  • Polskie sądy wciąż niewydolne | 16-09-2014 17:30:00

    INFO: Mimo podwojenia wydatków na sądownictwo oraz zmian procedur i reorganizacji, za rządów PO-PSL liczba zaległości w polskich sądach rosła - pisze "Dziennik Polski".

  • MSW wesprze Ukrainę | 16-09-2014 15:30:00

    INFO: Polski sprzęt policyjny trafi na Ukrainę. Kijów dostanie go bezpłatnie, polscy podatnicy pokryją nawet koszty transportu - informuje "Rzeczpospolita".

  • Dziennikarka TVP rzeczniczką rządu | 16-09-2014 13:15:00

    INFO: Rzecznikiem rządu JE Ewy Kopacz może zostać p. Iwona Sulik, która pracowała jako dziennikarka TVP. Stanowisko dla p. Sulik jest niemal pewne - twierdzi "Rzeczpospolita".

  • "Rzeczpospolita" o rzekomym konflikcie w Nowej Prawicy | 16-09-2014 11:00:00

    INFO: "Rzeczpospolita" informuje o rzekomym konflikcie w łonie Kongresu Nowej Prawicy. Dziennik twierdzi, że szef ugrupowania CEP Janusz Korwin-Mikke skłócił się z czołowymi politykami swojej partii.

  • Urzędnik chce zapłacić za swój błąd z własnej kieszeni | 16-09-2014 06:45:00

    INFO: Pomorski urzędnik zapomniał wystąpić o pozwolenie na budowę przepustu pod drogę. Nadzór budowlany zażądał od urzędu miasta 125 tys. zł kary za budowę, która kosztowała... 84 tys. zł. Urzędnik postanowił za swój błąd zapłacić z własnej kieszeni - podaje tvn24.pl.

  • Polska na 16. miejscu pod względem sprawiedliwości społecznej | 15-09-2014 21:45:00

    INFO: W Polsce zmniejsza się bieda i spada liczba społecznie wykluczonych - tak wynika z raportu Fundacji Bertelsmanna, która zbadała poziom sprawiedliwości społecznej w krajach UE - pisze "Gazeta Wyborcza".

  • Media są złe i stronnicze! | 15-09-2014 19:30:00

    INFO: Badania przeprowadzone na SWPS wykazały, że polskie media są stronnicze i coraz gorsze - podaje dziennik.pl.

  • Posłowie szykują ustawę zadowalającą kibiców | 15-09-2014 17:30:00

    INFO: Posłowie przygotowują projekt ustawy, która zagwarantuje, że wszystkie transmisje z udziałem polskich reprezentacji narodowych będą transmitowane w pasmach ogólnodostępnych - informuje dziennik.pl.

  • Polska rajem dla wysokich urzędników | 15-09-2014 15:30:00

    INFO: W Polsce wynagrodzenie najwyższych urzędników cywilnych - znajdujących się w hierarchii tuż poniżej ministra lub sekretarza stanu - ponad 6-krotnie przekracza pensję przeciętnego Kowalskiego - podaje bankier.pl.

  • PiS przeprowadzi audyt rządu Tuska | 15-09-2014 13:15:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, lider PiS zapowiedział, że jego ugrupowanie przygotuje audyt dokonań odchodzącego rządu PO-PSL, który obejmie wszystkie dziedziny życia społecznego - donosi wp.pl.

  • Alkohol na telefon nielegalny? | 15-09-2014 11:00:00

    INFO: Sklepy proponujące sprzedaż alkoholu z dowozem do klienta łamią prawo. "Nasz Dziennik" pisze, że taka forma handlu w ogóle nie jest przewidziana w koncesjach.