Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Tak kłamie posłanka PO | 21-08-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Joanna Mucha, posłanka PO, twierdziła, że została pobita w Sejmie. Teraz zaprzecza własnym słowom - podaje wprost.pl.

  • RPO potwierdził wyrok sądu ws. przeprosin za "polskie obozy" | 21-08-2017 17:30:00

    INFO: Polski sąd i orzekający sędziowie, którzy nakazali niemieckiej telewizji ZDF przeprosić byłego więźnia Auschwitz, p. Karola Tenderę za użycie sformułowania „polskie obozy śmierci”, są niezawiśli - podkreślił Rzecznik Praw Obywatelskich.

  • Rząd demoralizuje ludzi | 21-08-2017 15:30:00

    OPINIA: Po co się ubezpieczać, skoro dobry rząd da nam pieniądze? - pyta red. Łukasz Warzecha na łamach "Do Rzeczy".

  • Szydło ingeruje w rynek materiałów budowlanych | 21-08-2017 13:15:00

    INFO: JE Beata Szydło zaapelowała w Małej Kloni k. Gostycyna (woj. kujawsko-pomorskie) do sprzedawców, żeby nie podwyższali cen materiałów budowlanych po nawałnicach, które przeszły przez Polskę - podaje stooq.pl.

  • Prof. Zybertowicz: Potrzeba ekspertów od mentalności elit UE | 21-08-2017 11:00:00

    OPINIA: Prof. Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta, zauważył, że wśród ekspertów komentujących zamachy brakuje ekspertów od mentalności elit UE.

  • Dr Sadowski: Polska rozwija się poniżej swojego potencjału | 21-08-2017 06:45:00

    OPINIA: Dobra koniunktura w gospodarce będzie wtedy, kiedy osiągniemy wzrost gospodarczy, ale dwucyfrowy - powiedział dr Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha.

  • Więźniowie w końcu będą pracować! | 20-08-2017 20:45:00

    FUTURO: 6 hal produkcyjnych ma powstać w śląskich więzieniach. Zatrudnienie znajdzie tam prawie 200 osadzonych - donosi radio.katowice.pl.

  • Samorządy nie liczą się z publicznym groszem | 20-08-2017 17:30:00

    INFO: Przez zaniedbania włodarzy Włocławka, prezesom spółek komunalnych trzeba było wypłacić blisko 120 tys. zł ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy wypoczynkowe - informuje portal ddwloclawek.pl.

  • Drawsko Pomorskie nie chce spłacać długów Ostrowic | 20-08-2017 14:15:00

    INFO: Po tym jak MSWiA dało „zielone światło” do likwidacji zadłużonych Ostrowic i włączenia ich obszaru do gminy Drawsko Pomorskie, w samorządzie tej drugiej gminy zapanowała konsternacja - pisze portalsamorzadowy.pl.

  • Prawo wodne dobiera się do rolników | 20-08-2017 11:00:00

    INFO: Z dodatkowymi kosztami i uciążliwościami będą musieli zmagać się rolnicy po wejściu w życie nowego Prawa wodnego - podaje przekrojgospodarczy.pl.

  • Zabrakło pieniędzy na wypłaty dla urzędników! | 20-08-2017 06:45:00

    INFO: W kasie miasta Otwock brakuje pieniędzy na wypłaty dla urzędników - podaje portalsamorzadowy.pl.

  • Dwie polskie uczelnie w rankingu szanghajskim | 19-08-2017 20:45:00

    INFO: W rankingu szanghajskim, czyli prestiżowej liście 500 najlepszych uczelni świata, znalazły się zaledwie 2 polskie uczelnie - informuje wprost.pl.

  • Ziobro o wojnie z mafią VAT-owską | 19-08-2017 17:30:00

    INFO: Konieczna jest zdecydowana i skuteczna walka z przestępczością VAT-owską, bo na tych oszustwach tracimy wszyscy - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

  • Ergo Hestia nie chciała ubezpieczyć lesbijki | 19-08-2017 14:15:00

    INFO: Ergo Hestia odmówiła objęcia ubezpieczeniem partnera osoby homoseksualnej - podaje portal wirtualnemedia.pl.

  • Tak wygląda unijny wolny przepływ kapitałów | 19-08-2017 11:00:00

    INFO: Skarbówka przypomniała, że przewóz przez granicę gotówki odpowiadającej 10 tys. euro lub więcej trzeba zgłosić - podaje stooq.pl.