Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Spraw o mobbing jak na lekarstwo | 27-02-2015 21:45:00

    INFO: Jak donosi "Dziennik Gazeta Prawna", polskie sądy rozpatrują co roku zaledwie ok. 700 spraw o nękanie w miejscu pracy. Tylko 4% z nich kończy się wygraną.

  • In vitro tylko dla małżeństw niezgodne z konstytucją? | 27-02-2015 19:30:00

    INFO: In vitro ma być dostępne nie tylko dla małżeństw. Tak przynajmniej chce JE Ewa Kopacz - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

  • Biegli odwlekają proces Kiszczaka | 27-02-2015 17:30:00

    INFO: Do Sądu Apelacyjnego w Warszawie, gdzie toczy się proces gen. Czesława Kiszczaka, skazanego w pierwszej instancji za wprowadzenie stanu wojennego, do tej pory nie wpłynęła opinia medyczna lekarzy z Gdańska - informuje "Gazeta Polska Codziennie".

  • Polacy nie chcą szczepić dzieci | 27-02-2015 15:30:00

    INFO: Coraz więcej polskich rodziców rezygnuje ze szczepień dzieci - podaje "Rzeczpospolita".

  • Sienkiewicz: rządy PO niewyobrażalnie zmieniły Polskę | 27-02-2015 13:15:00

    OPINIA: Zdaniem p. Bartłomieja Sienkiewicza, byłego ministra spraw wewnętrznych z PO, Polacy nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo polityka PO zmieniła nasz kraj.

  • Coraz większe zdenerwowanie Szczurka z powodu deflacji | 27-02-2015 11:00:00

    INFO: Deflacja na dobre zadomowiła się w Polsce, a realne stopy procentowe należą do najwyższych w Unii Europejskiej. W resorcie finansów narasta irytacja - pisze "Puls Biznesu".

  • Skazany za niepoprawną książkę | 27-02-2015 06:45:00

    INFO: P. Roman Zieliński został skazany przez sąd na pół roku prac publicznych za napisanie książki „Jak pokochałem Adolfa Hitlera” - donosi tvp.pl.

  • 10 razy mniej mieszkań niż obiecano | 26-02-2015 21:45:00

    INFO: Jak podaje "Gazeta Wyborcza", w Pile oddano właśnie do użytkowania 10-tysięczny lokal, który powstał w ramach programu wspierania budownictwa socjalnego. Jednak politycy obiecywali, że takich mieszkań będzie 10 razy więcej.

  • Więzienie dla urzędników za pożar | 26-02-2015 19:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Szczecinie skazał urzędników, których zaniedbania doprowadziły do pożaru, w którym zginęły 23 osoby - podaje stooq.pl.

  • Rząd znosi meldunek i zastępuje go nowym | 26-02-2015 17:30:00

    INFO: W MSW przygotowano zarządzenie, które ma poprzedzić zniesienie obowiązku meldunkowego w 2016 r. - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Cejrowski: Ogórek kandydatem Putina | 26-02-2015 15:30:00

    OPINIA: Ogórek kandydatem Putina w wyborach na prezydenta RP - napisał na Facebooku p. Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i pisarz.

  • Ruch Kontroli Wyborów żąda obecności OBWE | 26-02-2015 13:15:00

    INFO: Ruch Kontroli Wyborów zaapelował do OBWE o kontrolowanie tegorocznych wyborów w Polsce - podaje Onet.

  • Rząd gotów zaostrzyć przepisy dotyczące molestowania | 26-02-2015 11:00:00

    INFO: JE Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy z PSL, oświadczył, że jest otwarty na zweryfikowanie prawa dotyczącego mobbingu i molestowania - podaje wPolityce.pl.

  • Szycha z PSL zatrzymana przez CBA | 26-02-2015 06:45:00

    INFO: Jak donosi "Gazeta Wyborcza", p. Bogusław P., były dyrektor podkarpackiego biura zarządu PSL w Rzeszowie, został zatrzymany przez CBA.

  • Lublin też ma urzędnika od chodników | 25-02-2015 21:45:00

    INFO: Samorządy powołują pełnomocników ds. pieszych w miastach - pisze "Rzeczpospolita".