Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Działacze PO zamieszani w aferę policką | 23-06-2017 13:15:00

    INFO: Dwóch działaczy Platformy Obywatelskiej zatrzymało Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku z nieprawidłowościami w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne "Police". Łącznie w tej sprawie śledczy zatrzymali 10 osób.

  • Rząd blokuje rozwój zielonej energii | 23-06-2017 11:00:00

    INFO: W ocenie posłów z Zespołu Energii Odnwialnej, rząd traktuje OZE jak zło konieczne i blokuje rozwój zielonej energii - podaje portal psl.pl.

  • Taksówkarze żądają paragonów od uberowców | 23-06-2017 06:45:00

    INFO: Taksówkarze znaleźli nowy sposób na walkę z uberowcami. Zamawiają przejazd, a po dotarciu na miejsce proszą kierowcę o paragon - pisze onet.pl.

  • TVP ścigać będzie piratów | 22-06-2017 21:45:00

    INFO: TVP chce zaangażować firmę, która będzie monitorowała serwisy internetowe pod kątem piractwa - podaje wmeritum.pl.

  • PSL ma pomysł na rozwiązanie problemu z imigrantami | 22-06-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje tvp.info, PSL przygotowało projekt uchwały Sejmu, w którym wzywa rząd do wypracowania wspólnego stanowiska ws. rozwiązania kryzysu migracyjnego.

  • Nowoczesna dostała za bezcen prestiżowy lokal w centrum Warszawy! | 22-06-2017 17:30:00

    INFO: "Fakt" ustalił, że ugrupowanie WCz. Ryszarda Petru otrzymało od warszawskiego Urzędu Dzielnicy Śródmieście lokal w prestiżowej części miasta. Mieści się w nim siedziba Biura Krajowego Nowoczesnej.

  • W Szczecinie dekomunizują ulice | 22-06-2017 15:30:00

    INFO: W związku z ustawą dekomunizacyjną szczecińscy rajcowie zmienili nazwy kilkunastu ulic w mieście na... takie, jakie były - donosi dziennik.pl.

  • Tak inwestują władze | 22-06-2017 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła przygotowanie do realizacji inwestycji Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej.

  • Rozpoczął się proces Tyrmand-Agora | 22-06-2017 11:00:00

    INFO: Ruszył proces, który komentator polityczny i ekonomista Mateusz Tyrmand wytoczył Agorze - podaje dziennik.pl.

  • Uber w Polsce bezpieczny | 22-06-2017 06:45:00

    INFO: Rząd szykuje przepisy, które "zalegalizują" działalność Ubera w Polsce - donosi wp.pl.

  • Kolejna polska ofiara muzułmanów | 21-06-2017 21:45:00

    INFO: Polski kierowca vana zginął w pobliżu obozu dla uchodźców we francuskim Calais - podaje wprost.pl.

  • Prezydent Gdańska złamie prawo, jeśli przyjmie uchodźców | 21-06-2017 19:30:00

    INFO: P. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, wcześniej z PO, na siłę próbuje ściągnąć imigrantów do Polski. Zdaniem JE Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych z PiS, jeśli p. Adamowicz to zrobi, to złamie prawo - podaje niezalezna.pl.

  • Pawłowicz znów ostro o UE i znów pod lupą antyrasistów | 21-06-2017 17:30:00

    INFO: WCz. prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, ostro skomentowała na swoim profilu na Facebooku to, co w jej opinii dzieje się obecnie w UE. Sprawą zainteresowali się antyrasiści - donosi tvp.info.

  • Ziobro zapowiedział kasację ws. drukarza | 21-06-2017 15:30:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, zapowiedział kasację ws. drukarza, który odmówił druku plakatów LGBT - podaje dziennik.pl.

  • Skazany za łapówkarstwo nadal jest sędzią | 21-06-2017 13:15:00

    INFO: P. Janusz K., który został skazany prawomocnym wyrokiem za branie łapówek, nadal jest sędzią - donosi niezalezna.pl.