Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • PiS straci subwencję? | 26-01-2015 21:45:00

    INFO: PiS może stracić roczną subwencję - donosi "Newsweek".

  • Rolnicy chcą zablokować centrum Warszawy | 26-01-2015 19:30:00

    INFO: Rolniczy związkowcy grożą, że rozbiją "zielone miasteczko" na ulicy Marszałkowskiej i zablokują centrum Warszawy - podaje dziennik.pl.

  • Sesja Sejmu i Senatu w Poznaniu? | 26-01-2015 17:30:00

    FUTURO: Abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, chce zaprosić do Poznania Sejm i Senat. Zgromadzenie Narodowe miałoby tu obradować z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski - donosi stooq.pl.

  • Kwiatkowski opuszcza Palikota | 26-01-2015 15:30:00

    INFO: P. Robert Kwiatkowski, były prezes TVP poinformował, że opuszcza Twój Ruch. Skrytykował także lidera partii - WCz. Janusz Palikota - podaje tvp.info.

  • Milczanowski zrywa współpracę z Wałęsą | 26-01-2015 13:15:00

    INFO: P. Andrzej Milczanowski poróżnił się z p. Lechem Wałęsą w kwestii agenturalności śp. Józefa Oleksego i postanowił zerwać współpracę z byłym prezydentem.

  • 15% parlamentarzystów ma kredyty we frankach | 26-01-2015 11:00:00

    INFO: Jak podaje Onet, z oświadczeń majątkowych wynika, że 15% polskich parlamentarzystów spłaca kredyt we frankach szwajcarskich.

  • Podwyżki dla nauczycieli w zamian za likwidację Karty nauczyciela? | 26-01-2015 06:45:00

    OPINIA: Zapłaćmy za likwidację Karty nauczyciela - apeluje p. Bartosz Marczuk w "Rzeczpospolitej".

  • Prezes polskiego banku: Bankowcy to kryminaliści | 25-01-2015 20:45:00

    OPINIA: Prezes jednego z polskich banków powiedział anonimowo "Gazecie Wyborczej", że to co się działo z kredytami we frankach szwajcarskich było kryminałem.

  • Patrioci zmienili Głogów nie do poznania | 25-01-2015 17:30:00

    INFO: Patrioci z Głogowa dokonali cudu. W miejscu UB-ckiego monumentu stanie pomnik podziemia niepodległościowego - podaje Niezalezna.pl.

  • Sulik celowo pogrążała Kopacz? | 25-01-2015 14:15:00

    INFO: Rzecznik rządu p. Iwona Sulik celowo kompromitowała premier Ewę Kopacz - donosi "Gazeta Polska".

  • Jest dyskryminacja, czy nie ma? | 25-01-2015 11:00:00

    INFO: Jak wynika z analizy fundacji zajmujących się prawami człowieka, na 286 sądów, jedynie w 6 znalazły się sprawy o dyskryminację. Było ich 22, ale tych dotyczących ustawy równościowej, wprowadzonej w 2011 r. - tylko 5.

  • Grzegorz Braun startuje na prezydenta Polski | 25-01-2015 06:30:00

    INFO: P. Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, zapowiedział start w wyborach prezydenckich - donosi wp.pl.

  • JKM na Marszu Zgody | 24-01-2015 20:45:00

    INFO: CEP Janusz Korwin-Mikke, lider Partii KORWiN wziął udział w Marszu na Zgodę 2015, któy rozpoczął obchody 70. rocznicy Tragedii Górnoślaskiej z 1945 r. - podaje wPolityce.pl.

  • Resort finansów nie chce słuchać biznesu | 24-01-2015 17:30:00

    INFO: MinFin zmienił zdanie i z projektu ustawy o radzie oceniającej, czy firmy unikają podatków, wykreślił zapis o miejscu dla przedstawiciela przedsiębiorców - pisze "Puls Biznesu".

  • Korwin-Mikke przeciwny pomocy dla frankowiczów | 24-01-2015 14:15:00

    OPINIA: CEP Janusz Korwin-Mikke, szef partii KORWiN, zdecydowanie sprzeciwił się jakiejkolwiek pomocy dla osób posiadającyh kredyty we franku szwajcarskim - podaje Bankier.pl.