Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • 2017 - rokiem troski o trzeźwość narodu? | 16-01-2017 19:30:00

    INFO: Posłowie PiS, Kukiz`15 i Nowoczesnej proponują, by 2017 r. ustanowić rokiem troski o trzeźwość narodu - podaje rmf24.pl.

  • Morawiecki: Akcyza to odpowiedź na smog | 16-01-2017 17:30:00

    OPINIA: Wstrzeliliśmy się bardzo dobrze z naszą inicjatywą zmiany stawek akcyzowych. One mają w inny sposób obciążać samochody, które spalają paliwo w sposób najbardziej szkodliwy dla środowiska - tłumaczy w rozmowie z RMF FM wicepremier Mateusz Morawiecki.

  • Kijowski pod lupą śledczych | 16-01-2017 15:30:00

    INFO: Radio ZET informuje, że sprawą lidera KOD p. Mateusza Kijowskiego zajmą się śledczy.

  • Dlaczego Bazelak nie wspiera WOŚP? | 16-01-2017 13:15:00

    OPINIA: P. Kamil Bazelak, znany strongman, wyjaśnił na Facebooku, dlaczego nie wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy p. Jerzego Owsiaka.

  • Skandaliczne zachowanie KOD-owców w Żaganiu | 16-01-2017 11:00:00

    INFO: KOD próbował zakłócić powitanie wojsk amerykańskich w Żaganiu (woj. lubuskie) - donosi tvp.info.

  • Rząd wypowie konwencję antyprzemocową? | 16-01-2017 06:45:00

    INFO: Rzecznik Praw Obywatelskich poinformował, że jest projekt wypowiedzenia Konwencji antyprzemocowej. Tymczasem rząd PiS temu zaprzeczył - podaje wPolityce.pl.

  • Ks. Międlar: Jan Paweł II popełnił błąd | 15-01-2017 20:45:00

    OPINIA: Zdaniem ks. Jacka Międlara, papież Jan Paweł II popełnił błąd, całując Koran - podaje polsatnews.pl.

  • Prezydent Duda za kulturą żydowską w Polsce | 15-01-2017 17:30:00

    INFO: Ogromnie cieszy mnie to, że kultura żydowska w Polsce odradza się i że wspiera to tak wielu Polaków - mówił prezydent Andrzej Duda na noworocznym spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce.

  • Liroy chce jednej tablicy rejestracyjnej na stałe | 15-01-2017 14:15:00

    INFO: WCz. Piotr "Liroy" Marzec, poseł Kukiz`15 chce wprowadzenia jednej tablicy rejestracyjnej do jednego auta na zawsze - donosi dziennik.pl.

  • Rząd rusza do walki ze smogiem | 15-01-2017 11:00:00

    INFO: Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów ustalił szczegółowy plan działania w ramach walki z zanieczyszczeniem powietrza - podaje pb.pl.

  • Doniesienie ws. sprzedaży polskich flag-wycieraczek do butów | 15-01-2017 06:45:00

    INFO: Reduta Dobrego Imienia zapowiedziała, że złoży doniesienie do prokuratury w sprawie polskiej flagi, która sprzedawana jest w Internecie w formie wycieraczki do butów - podaje dziennik.pl.

  • Są nowe faktury Kijowskiego | 14-01-2017 20:45:00

    INFO: Nie 90 tys. zł, ale ponad 120 tys. zł miało trafić z kont Komitetu Obrony Demokracji do firmy MKM-Studio należącej do p. Mateusza Kijowskiego i jego żony - podała "Rzeczpospolita".

  • Ile zapłaciliśmy za zabezpieczenie kryzysu sejmowego? | 14-01-2017 17:30:00

    INFO: 6863 - tylu funkcjonariuszy pilnowało w dniach 16-21 grudnia budynku parlamentu, który przez większość tego okresu był niemal pusty - donosi "Fakt".

  • Gminy nieskutecznie działały na rzecz ograniczania niskiej emisji | 14-01-2017 14:15:00

    INFO: NIK w swoim raporcie wskazuje, że skontrolowane gminy z województwa śląskiego nieskutecznie działały na rzecz ograniczania niskiej emisji z kotłowni przydomowych i gminnych.

  • Marszałek Kuchciński wymięka? | 14-01-2017 11:00:00

    INFO: Po zajściach, jakie miały miejsce 16 grudnia w Sejmie, marszałek Marek Kuchciński chciał sam ustąpić ze stanowiska - donosi "Fakt".