Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Ludowcy mają dość Sikorskiego | 21-12-2014 14:15:00

    INFO: PSL chce zaproponować premier Ewie Kopacz i prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu odwołanie marszałka Radosława Sikorskiego. Na jego miejsce - do czasu wyborów - proponują WCz. Józefa Zycha - twierdzi "Fakt".

  • Posłowie przyjęli kolejny budżet z deficytem | 21-12-2014 11:00:00

    INFO: Posłowie przyjęli budżet Polski na 2015 r., który przewiduje ponad 46 mld zł deficytu - donosi wp.pl.

  • Znany piosenkarz: czuję niechęć do homoseksualistów | 21-12-2014 06:45:00

    OPINIA: P. Sławomir Świerzyński, lider zespołu muzycznego Bayer Full, w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" wyraził swoją niechęć do homseksualistów.

  • MOPS-y wzmocnią ochronę | 20-12-2014 20:45:00

    INFO: RMF FM donosi o panice w ośrodkach pomocy społecznej w całym kraju.

  • Sejm odrzucił wniosek o referendum ws. Lasów Państwowych | 20-12-2014 17:30:00

    INFO: Sejm odrzucił wniosek o referendum ws. Lasów Państwowych i wyprzedaży polskiej ziemi - donosi portal parezja.pl.

  • OC wzrośnie nawet o 50% | 20-12-2014 14:15:00

    FUTURO: Przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych zapowiadają, że przyszły rok będzie oznaczał dla kierowców nawet 50% podwyżki cen obowiązkowego ubezpieczenia OC - pisze "Gazeta Wyborcza".

  • Posłowie PiS wtrącają się do rozkładu jazdy PKP | 20-12-2014 11:00:00

    INFO: Część posłów PiS chce przywrócenia do rozkładu PKP pociągu Interregio "Matejko", kursującego między Krakowem i Warszawą. Chcą zwołania nadzwyczajnego posiedzenia sejmowej komisji infrastruktury - podaje TVN 24.

  • Radni obniżają prezydentom pensje | 20-12-2014 06:45:00

    INFO: Nowy prezydent Gorzowa Wielkopolskiego będzie zarabiał o 2,5 tys. zł mniej niż jego poprzednik. To decyzja radnych z Gorzowa. Podobnie dzieje się w innych gminach - pisze "Rzeczpospolita".

  • Będą protestować przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej | 19-12-2014 21:45:00

    FUTURO: Prawie 10 tys. osób zgłosiło swój udział w proteście przeciwko finansowaniu Świątyni Opatrzności Bożej z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - donosi wprost.pl.

  • MEN zwalnia za e-podręcznik | 19-12-2014 19:30:00

    INFO: Cały zespół pracujący nad sztandarowym rządowym projektem e-podręcznika stracił pracę - donosi "Rzeczpospolita".

  • Górnicy z rekordowymi emeryturami | 19-12-2014 17:30:00

    INFO: Średnia emerytura górnicza to już blisko 3900 zł brutto. Żadna z grup podległych ZUS nie dostaje więcej - pisze "Gazeta Wyborcza".

  • Będzie powtórka "losowanych" wyborów | 19-12-2014 15:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Szczecinie zdecydował, że w gminie Świerzno (woj. zachodniopomorskie), gdzie jednego z radnych wybrano w losowaniu, wybory należy powtórzyć - podaje "Gazeta Polska Codziennie".

  • E-myta długo nie będzie | 19-12-2014 13:15:00

    INFO: Kierowcy nieprędko doczekają się wdrożenia elektronicznych opłat na polskich autostradach. Powszechne e-myto zacznie obowiązywać najwcześniej za 4 lata - pisze "Puls Biznesu".

  • Klub PSL-u rośnie w siłę | 19-12-2014 11:00:00

    INFO: 6 posłów z sejmowego koła Bezpieczeństwo i Gospodarka przeszło do Polskiego Stronnictwa Ludowego - informuje portal stooq.pl.

  • Taksówkarze chcą ograniczeń na rynku przewozów | 19-12-2014 06:45:00

    INFO: Około 100 taksówkarzy protestowało w Warszawie przeciwko nielegalnym przewoźnikom - podaje dziennik.pl.