Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Kariera śmieciówek nie jest przypadkowa | 30-10-2014 21:45:00

    INFO: 1,6 mln Polaków pracuje na tzw. umowach śmieciowych - wyliczył "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Państwowa firma w centrum oszustw paliwowych | 30-10-2014 19:30:00

    INFO: Spółka paliwowa, która oszukała skarb państwa na minimum 100 mln zł, korzystała z magazynów firmy kontrolowanej przez skarb państwa - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • Polska potrzebuje imigrantów na gwałt | 30-10-2014 17:30:00

    INFO: Jeśli chcemy zatrzymać nadchodzącą katastrofę demograficzną, potrzebujemy 140 tys. imigrantów. I to co roku! - pisze "Gazeta Wyborcza".

  • Prawnicy krytykują zmiany w ordynacji podatkowej | 30-10-2014 15:30:00

    INFO: Rada Legislacyjna stwierdziła, że pomysł resortu finansów na klauzulę obejścia prawa powinien zostać gruntownie naprawiony albo wyrzucony do kosza - podaje "Puls Biznesu".

  • Odznaczenia dla Kmiecików to nieporozumienie? | 30-10-2014 13:15:00

    INFO: Nie wszystkim podoba się pomysł, by śp. Dariusz Kmiecik i śp. Brygida Frosztęga-Kmiecik, tragicznie zmarli w Katowicach dziennikarze, dostali pośmiertne odznaczenia od prezydenta - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Prokurator żąda kar dla strażników miejskich | 30-10-2014 11:00:00

    INFO: Kar więzienia w zawieszeniu i po 2 tys. zł grzywny zażądał prokurator dla 11 białostockich strażników miejskich - podaje stooq.pl.

  • PARPA chce, by zmniejszyć ilość punków z alkoholem | 30-10-2014 06:45:00

    INFO: Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych alarmuje, że każda złotówka podatku z alkoholu kosztuje nas potem 4 zł w innych dziedzinach życia - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Zbigniew Stonoga rozpoczął porządki w kraju | 29-10-2014 21:45:00

    INFO: P. Zbigniew Stonoga, biznesmen od lat walczący z urzędnikami oferuje nietypową pracę dla 10 osób - podaje portal pikio.pl.

  • NRA za likwidacją e-aptek | 29-10-2014 19:30:00

    INFO: W ocenie Naczelnej Rady Aptekarskiej co trzeci specyfik oferowany w Internecie pochodzi z nielegalnego źródła - pisze "Gazeta Wyborcza".

  • JKM strzelał z Magnum | 29-10-2014 17:30:00

    INFO: Przy Forcie Augustówka w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Kongresu Nowej Prawicy, która poświęcona była jednemu z punktów programu wyborczego WCz. Przemysława Wiplera, kandydata KNP na prezydenta stolicy, dotyczącego utworzenia strzelnicy przy Forcie Augustówka na Siekierkach.

  • Polacy coraz bardziej sfrustrowani | 29-10-2014 15:30:00

    OPINIA: Prowadzone badania przez OECD wykazały niezbicie i jednoznacznie, że Polacy utracili wiarę w siebie i w swoją przyszłość - pisze p. Andrzej Przybylski na swoim blogu w portalu Interia.pl.

  • Polskie miasta chcą zakazać rozmów przez komórkę | 29-10-2014 13:15:00

    INFO: Duże polskie miasta szykują się do wprowadzenia ograniczeń głośnych rozmów telefonicznych w środkach publicznego transportu - podaje hotmoney.pl.

  • Wielkie otwarcie muzeum dla Żydów w Polsce | 29-10-2014 11:00:00

    INFO: 40 pracowników muzeum będzie poprawiało historię Polski od Chrztu Polski w 966 r., wykazując rolę żydów w ponadtysiącletniej historii Polski.

  • NFZ wprowadza w błąd pacjentów | 29-10-2014 07:00:00

    INFO: Na oficjalnych stronach internetowych NFZ podaje nieprawdziwe, zaniżone czasy oczekiwania na wizytę u lekarza i badania specjalistyczne - donosi "Fakt".

  • Wyższy wiek emerytalny pomaga budżetowi | 28-10-2014 21:45:00

    INFO: Choć rząd zapewniał, że to tylko zmiany strukturalne, to podwyższenie wieku emerytalnego przyniesie realne korzyści dla budżetu - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".