Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Ustawiane konkursy w resorcie administracji | 22-10-2014 21:45:00

    INFO: Prokuratura w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko dwóm osobom podejrzanym o ustawienie fikcyjnego konkursu w resorcie administracji i cyfryzacji - donosi portal wPolityce.pl.

  • Prezydent poprawi nam krajobraz | 22-10-2014 19:30:00

    INFO: JE Bronisław Komorowski wypowiedział wojnę reklamom i budynkom, które psują nasz krajobraz - pisze "Super Express".

  • Coraz więcej Polaków jest przeciwko wejściu do strefy euro | 22-10-2014 17:30:00

    INFO: Odsetek przeciwników przyjęcia euro przez Polskę wzrósł w październiku o 1 pkt proc. do ponad 76% - podaje serwis kresy.pl.

  • MEN ukrywa prawdę o 6-latkach | 22-10-2014 15:30:00

    INFO: MEN nie chce opublikować wyników sprawdzianów szóstoklasistów - donosi "Rzeczpospolita".

  • Sądy coraz chętniej ubezwłasnowolniają Polaków | 22-10-2014 13:15:00

    INFO: Rośnie liczba Polaków, którzy nie mają prawa decydowania o sobie. Ubezwłasnowolnionych jest teraz 77,6 tys. osób, a to o połowę więcej niż dekadę temu - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Wipler chce Warszawy gospodarnej | 22-10-2014 11:00:00

    OPINIA: Jako prezydent Warszawy obniżę daniny, jakie płacą mieszkańcy stolicy - powiedział w Radiu Wnet WCz. Przemysław Wipler, poseł KNP i kandydat na prezydenta Warszawy.

  • SLD: PSL kradnie | 22-10-2014 06:45:00

    INFO: SLD oskarża marszałka województwa mazowieckiego z PSL o wykorzystywanie publicznych pieniędzy do kampanii samorządowej - donosi stooq.pl.

  • Kierownictwo TVP ubezpieczy się na 100 mln zł | 21-10-2014 21:45:00

    INFO: Kierownictwo TVP zostanie na kolejny rok ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej na 100 mln zł - donosi Onet.

  • Odsetki karne zostaną obniżone | 21-10-2014 19:30:00

    INFO: Jak podaje RMF FM, ustawowe odsetki karne zostaną obniżone.

  • Cicha likwidacja kominówki | 21-10-2014 17:30:00

    INFO: Menedżerowie spółek Skarbu Państwa zarobią więcej. Jednocześnie ich uposażenia będą jawne - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Władze Rudy Śląskiej sprzątają po PO | 21-10-2014 15:30:00

    INFO: Władze Rudy Śląskiej sprzątają po PO i pokazują, że nawet w Polsce można realnie ograniczyć urzędnicze imperium marnotrawstwa - podaje polskiepiekielko.pl.

  • Balcerowicz tworzy KLD bis? | 21-10-2014 13:15:00

    INFO: Wg tygodnika "Wprost", prof. Leszek Balcerowicz tworzy partię, która ma być wersją bis Kongresu Liberalno-Demokratycznego.

  • JKM przyjechał, by głosić normalność | 21-10-2014 11:00:00

    INFO: CEP Janusz Korwin-Mikke, europoseł i lider Kongresu Nowej Prawicy, gościł w Gorzowie Wielkopolskim. Na spotkanie z jednym z najbarwniejszych polskich polityków do Biblioteki im. Herberta przybyły tłumy, największa amfiteatralna sala pękała w szwach.

  • GDDKiA wybrała beton | 21-10-2014 06:30:00

    INFO: Inżynierowie toczą akademicką dyskusję, czy lepiej budować trasy asfaltowe, czy betonowe. Takich dylematów już nie ma Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - pisze "Puls Biznesu".

  • Politycy chcą, by 2015 był rokiem Anny Przybylskiej | 20-10-2014 20:30:00

    INFO: Politycy z sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu chcą, aby patronką przyszłego roku była śp. Anna Przybylska - podaje "Super Express".