Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Lewica nie ma szans | 24-08-2016 15:30:00

    OPINIA: Lewica nie ma już gdzie szukać. W Polsce wije się w coraz bardziej bolesnych konwulsjach - pisze p. Mariusz Stanszewski we "Wprost".

  • Prokuratura sprawdza korupcję w Sądzie Najwyższym | 24-08-2016 13:15:00

    INFO: Prokuratura na nowo zbada aferę na szczytach sądownictwa. O podjęciu na nowo umorzonego śledztwa w sprawie powoływania się na wpływy oraz domniemanej korupcji w Sądzie Najwyższym zdecydowała po analizie akt Prokuratura Krajowa - donosi "Rzeczpospolita".

  • Posłowie czerpią garściami z przywilejów | 24-08-2016 11:00:00

    INFO: 162 posłów otrzymuje obecnie comiesięczny ryczałt na wynajem lokum w stolicy - informuje "Super Express". Jak dowodzi gazeta, część z nich to mieszkańcy podwarszawskich miejscowości, którzy zdaniem gazety mogliby dojeżdżać na obrady Sejmu.

  • "GW" przeprowadza wywiady ze zmarłymi | 24-08-2016 06:45:00

    INFO: Jak informuje telewizjarepublika.pl. "Gazeta Wyborcza" przeprowadziła wywiad z nieżyjącym od 16 lat ks. Józefem Tischnerem.

  • "Nie dla islamu" we Włocławku | 23-08-2016 21:45:00

    INFO: Na jednym z wiaduktów we Włocławku powieszono transparent z napisem "Nie dla islamu". Sprawą natychmiast zajęła się policja - podaje portal ddwloclawek.pl.

  • CBA kontroluje lotnisko w Lublinie | 23-08-2016 19:30:00

    INFO: CBA zawiadomiło prokuraturę w Lublinie o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezesa Portu Lotniczego Lublin SA w Lublinie - donosi tvp.info.

  • Politycy powstrzymają mordowanie bezbronnych? | 23-08-2016 17:30:00

    INFO: Fundacja Pro-Prawo do życia chce, by obywatele namawiali posłów do głosowania za całkowitym zakazem aborcji w Polsce. W tym celu rozpoczęła kampanię "Zadzwoń do posła" - podaje "Gazeta Wyborcza".

  • Prokuraturzy rozłożą parasol ochronny nad "nieporadnymi życiowo" | 23-08-2016 15:30:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, wydał prokuratorom wytyczne dot. zwalczania pożyczek lichwiarskich - podaje stooq.pl.

  • Partia Razem doniosła na muzyków, kochających naszą rasę | 23-08-2016 13:15:00

    INFO: Zespoły znane z nienawiści do imigrantów i uwielbienia dla białej rasy mogą wystąpić na zamku w Ogrodzieńcu. Urzędnicy są na tak, ale Partia Razem mówi: "Nie". I zawiadamia prokuraturę - donosi "Gazeta Wyborcza".

  • Kowalski skomentował pogubienie się Hołdysa | 23-08-2016 11:00:00

    OPINIA: Pan Zbigniew Hołdys sam nie widzi owoców swojego trudu - powiedział p. Marian Kowalski, działacz narodowy, w programie "Idź pod prąd".

  • Mniejszość Niemiecka donosi na Polskę do niemieckich mediów | 23-08-2016 06:45:00

    INFO: Działacze Mniejszości Niemieckiej zaatakowali polskie władze w niemieckich mediach za to, że zgodziły się na powiększenie miasta Opole - podaje polskaniepodlegla.pl.

  • Lewacy kompletnie pogubili się w swoim "humanizmie" | 22-08-2016 21:45:00

    INFO: P. Zbigniew Hołdys, znany muzyk i aktywny lewicowy komentator polskiego życia społeczno-politycznego, komentując olimpiadę, wpadł we własne sidła.

  • Frankowicze opracują listę "trujących banków" | 22-08-2016 19:30:00

    INFO: Środowisko "frankowiczów" zamierza stworzyć listę "trujących" banków i namawiać do przenoszenia swoich pieniędzy do innych - podaje stooq.pl.

  • TVP w coraz większych tarapatach finansowych | 22-08-2016 17:30:00

    INFO: Spada oglądalność kanałów TVP, a co za tym idzie, wpływy z reklam. Dodatkowo maleją wpływy z abonamentu - cieszy się wyborcza.biz.

  • Warszawa uruchomi system publicznych samochodów | 22-08-2016 15:30:00

    FUTURO: Jak podaje portal bankier.pl, w drugiej połowie 2017 r. Warszawa planuje uruchomienie wypożyczalni miejskich samochodów w formule tzw. carsharingu.