Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2009 08:20:21

Sejm zlikwidował abonament RTV

INFO: Uchwalona przez Sejm ustawa przewiduje m.in. likwidację abonamentu RTV od 2010 r. oraz finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa, a także przekształcenie regionalnych oddziałów TVP w samodzielne spółki.

 

Wg PO, Lewicy i PSL to wielki sukces, a wg PiS - katastrofa mediów publicznych.

 

Za ustawą głosowało 257 posłów, 162 było przeciw, a 6 posłów wstrzymało się od głosu.

 

Źródło: www.onet.pl

Opracował: Tomasz Cukiernik

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-05-2009 11:01:12 | odpowiedz
    katastrofa. telewizja powinna być kompletnie w 100% zprywatyzowana. gnoje wszystko zprywatyzowali a telewizje sobie zostawili do swoich manipulacji. ciekawe jak teraz beda zakrzywiac rzeczywistość :/

  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • PO likwiduje podatek PO-główny!!!

    Sejm przyjął tzw. "ustawę medialną" autorstwa PO. Zakłada ona m.in. likwidację abonamentu telewizyjnego. Chciałem zauważyć, że jest to podatek pogłówny - płaci go każdy w tej samej...
  • Państwo bezbożne czy można zaprosić Boga do polityki?

    Ja uważam, że nie tylko można, ale nawet trzeba
  • Liczba zamordowanych Zydow, czyli zarty JKM

    Szanowny Panie JKM, Panskie obliczenia co do liczby Zydow wymordowanych przez Niemcow na koncu kazdego wpisu na onet sa niesmaczne, wrecz zenujace. Nie chodzi mi o liczby (milion zamordowali...
  • Prawica

    Panie Januszu czy ludziska Ci co prawdziwie mają serce po prawej stronie doczekają się o od prawicowych przywódców wreszcie wspólnego frontu porozumienia, żeby to całe lewactwo w Polsce miało...

Poczytaj również

  • Młodzi z PiS-u dostają lukratywne posady | 10-02-2016 21:45:00

    INFO: Po wyborach młodzi członkowie PiS kolekcjonują posady - pisze "Fakt".

  • Macierewicz wystąpił o awans generalski dla Kuklińskiego | 10-02-2016 19:30:00

    INFO: JE Antoni Macierewicz, minister obrony z PiS, wystąpił do prezydenta Andrzeja Dudy o awans generalski dla śp. płk. Ryszarda Kuklińskiego - podaje niezalezna.pl.

  • Samorządowcy szykują się do zatrudniania urzędasów od zasiłków na dzieci | 10-02-2016 17:30:00

    INFO: Samorządowcy wyczekują szczegółów programu 500+, by się przygotować do jego obsługi. Konieczne będzie zatrudnianie nowych urzędników - podaje pb.pl.

  • Mało młodzieży w sektorze publicznym | 10-02-2016 15:30:00

    INFO: Coraz bardziej kurczy się liczba młodych w pracowników najemnych w sektorze publicznym. Młodzi do 25. roku życia pracują głównie w prywatnych przedsiębiorstwach - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Sprzedaż broni bije rekordy | 10-02-2016 13:15:00

    INFO: Sprzedaż uzbrojenia i sprzętu wojskowego z demobilu bije rekordy - informuje  "Rzeczpospolita".

  • Ile zarobią członkowie podkomisji smoleńskiej? | 10-02-2016 11:00:00

    INFO: P. Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON, ujawnił wysokość wynagrodzenia członków podkomisji do sprawy zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej - pisze "Super Express".

  • Wójcikowski ostro i rzeczowo o programie 500+ | 10-02-2016 06:00:00

    OPINIA: Pieniądze, które rząd chce wydać na program "Rodzina 500 plus", będą zmarnowane, bo nie przyniesie on żadnego efektu - ocenił w Sejmie WCz. Rafał Wójcikowski, poseł Kukiz'15.

  • Wilk skrytykował program 500+ | 09-02-2016 20:30:00

    OPINIA: Cały ten program zbudowany jest na fałszywej świadomości - mówił w Sejmie o programie 500+ WCz. Jacek wilk, poseł Kukiz`15.

  • Z programów dla bezrobotnych korzystają przypadkowe osoby | 09-02-2016 17:30:00

    INFO: Z programów specjalnych dla bezrobotnych korzystają przypadkowe osoby - wynika z ustaleń NIK, o czym donosi portal wnp.pl.

  • "Rodzina 500+" obejmie też cudzoziemców | 09-02-2016 15:30:00

    INFO: JE Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej z PiS, poinformowała, że program "Rodzina 500+" obejmie również cudzoziemców - donosi wprost.pl.

  • SLD na skraju bankructwa? | 09-02-2016 13:15:00

    INFO: Jak informuje portal wprost.pl, SLD szuka oszczędności i pieniędzy, żeby przeżyć.

  • Zielona Góra zawiesi działalność straży miejskiej | 09-02-2016 11:00:00

    INFO: Prezydent Zielonej Góry podjął decyzję o zawieszeniu działalności straży miejskiej - podaje portalsamorzadowy.pl.

  • Kaczyński unika Trybunału Stanu? | 09-02-2016 06:45:00

    INFO: Podpisu WCz. Jarosława Kaczyńskiego nie ma pod żadną z ustaw PiS - podaje "Super Express".

  • Pozwolą aptekarzom na udzielanie porad lekarskich | 08-02-2016 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia zamierza wprowadzić przepisy, pozwalające aptekarzom udzielać konsultacji lekarskich. Na ten cel mają zostać przeznaczone pieniądze z budżetu państwa - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

  • Wipler triumfuje ws. lewej kasy Petru | 08-02-2016 19:30:00

    INFO: Wiele wskazuje, że miałem rację z lewą kasą Pięknego Rysia. Lektura ich sprawozdania finansowego - fascynująca… - napisał na Facebooku p. Przemysław Wipler, były poseł partii KORWiN, o czym informuje portal stefczyk.info.