Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-08-2017 14:15:00

Sędzia splagiatowała uzasadnienie swojego orzeczenia

INFO: Sędzia Agnieszka Pilarczyk przepisała uzasadnienie swojego orzeczenie od kolegi orzekającego w zupełnie innej sprawie - donosi fakt.pl.

 

Sędzia Pilarczyk skopiowała od kolegi nawet błędy składniowe i interpunkcyjne - podkreśla portal.

- Tu nawet nie było mowy o czerpaniu inspiracji. To był zwyczajny, ordynarny plagiat. Wszystko przepisane zdanie po zdaniu nawet z tymi samymi błędami - mówią gazecie osoby zainteresowane w sprawie.

To, że sędziowie nie znają ortografii i interpunkcji to już jest inna sprawa.

 

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Ustawa o "ochronie nieletnich"

    Witam. Proponuję ustawę o "ochronie nieletnich" na wzór litewski. Cyt. za Onet.pl :"Zgodnie z ustawą każda informacja publiczna będąca reklamą stosunków homoseksualnych, biseksualnych i...
  • Mam wątpliwosci prosze o pomoc!

    Mlody i prosty ze mnie czlowiek-nie wszystko wiem a raczej wiecej nie wiem niz wiem...Temu zwracam sie do was z prosba o pomoc w wyjasnieniu kilku kwestii ktore ujmne w ppytaniach za wszelkie...
  • Okazjonalny kosument marihuany

    W ostatnich dniach minister Czuma rzucił hasło: nie ścigajmy okazjonalnych konsumentów narkotyków (chyba miał na myśli marihuanę). Ma to polegać na tym, że policja, prokuratura i sądy miałyby...
  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • sprawa Polańskiego a Wolny Rynek i Wolność

    Sprawa jest ciekawa z tego względu, że dotyka prawdopodobnie ISTOTY wszystkich problemów, a jakimi mamy do czynienia, w tym kwestie Wolnego Rynku i wolności osobistej ... Chodzi o PRAWNIKÓW, a...
  • Propozycje zmian w wymiarze sprawiedliwosci

    Proponuje rozpoczac dyskusje programowa dotyczaca zmian w wymiarze sprawiedliwosci. Podzwoliem sobie wypisac pare propozycji, niektore od JKM, niektore z krajow anglosaskich, niektore moje...

Poczytaj również

  • Chińczycy zbudują nam elektrownię atomową? | 21-08-2017 21:45:00

    INFO: Rząd ma nową koncepcję budowy elektrowni atomowej - podaje money.pl.

  • Tak kłamie posłanka PO | 21-08-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Joanna Mucha, posłanka PO, twierdziła, że została pobita w Sejmie. Teraz zaprzecza własnym słowom - podaje wprost.pl.

  • RPO potwierdził wyrok sądu ws. przeprosin za "polskie obozy" | 21-08-2017 17:30:00

    INFO: Polski sąd i orzekający sędziowie, którzy nakazali niemieckiej telewizji ZDF przeprosić byłego więźnia Auschwitz, p. Karola Tenderę za użycie sformułowania „polskie obozy śmierci”, są niezawiśli - podkreślił Rzecznik Praw Obywatelskich.

  • Rząd demoralizuje ludzi | 21-08-2017 15:30:00

    OPINIA: Po co się ubezpieczać, skoro dobry rząd da nam pieniądze? - pyta red. Łukasz Warzecha na łamach "Do Rzeczy".

  • Szydło ingeruje w rynek materiałów budowlanych | 21-08-2017 13:15:00

    INFO: JE Beata Szydło zaapelowała w Małej Kloni k. Gostycyna (woj. kujawsko-pomorskie) do sprzedawców, żeby nie podwyższali cen materiałów budowlanych po nawałnicach, które przeszły przez Polskę - podaje stooq.pl.

  • Prof. Zybertowicz: Potrzeba ekspertów od mentalności elit UE | 21-08-2017 11:00:00

    OPINIA: Prof. Andrzej Zybertowicz, doradca prezydenta, zauważył, że wśród ekspertów komentujących zamachy brakuje ekspertów od mentalności elit UE.

  • Dr Sadowski: Polska rozwija się poniżej swojego potencjału | 21-08-2017 06:45:00

    OPINIA: Dobra koniunktura w gospodarce będzie wtedy, kiedy osiągniemy wzrost gospodarczy, ale dwucyfrowy - powiedział dr Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha.

  • Więźniowie w końcu będą pracować! | 20-08-2017 20:45:00

    FUTURO: 6 hal produkcyjnych ma powstać w śląskich więzieniach. Zatrudnienie znajdzie tam prawie 200 osadzonych - donosi radio.katowice.pl.

  • Samorządy nie liczą się z publicznym groszem | 20-08-2017 17:30:00

    INFO: Przez zaniedbania włodarzy Włocławka, prezesom spółek komunalnych trzeba było wypłacić blisko 120 tys. zł ekwiwalentu za niewykorzystane urlopy wypoczynkowe - informuje portal ddwloclawek.pl.

  • Drawsko Pomorskie nie chce spłacać długów Ostrowic | 20-08-2017 14:15:00

    INFO: Po tym jak MSWiA dało „zielone światło” do likwidacji zadłużonych Ostrowic i włączenia ich obszaru do gminy Drawsko Pomorskie, w samorządzie tej drugiej gminy zapanowała konsternacja - pisze portalsamorzadowy.pl.

  • Prawo wodne dobiera się do rolników | 20-08-2017 11:00:00

    INFO: Z dodatkowymi kosztami i uciążliwościami będą musieli zmagać się rolnicy po wejściu w życie nowego Prawa wodnego - podaje przekrojgospodarczy.pl.

  • Zabrakło pieniędzy na wypłaty dla urzędników! | 20-08-2017 06:45:00

    INFO: W kasie miasta Otwock brakuje pieniędzy na wypłaty dla urzędników - podaje portalsamorzadowy.pl.

  • Dwie polskie uczelnie w rankingu szanghajskim | 19-08-2017 20:45:00

    INFO: W rankingu szanghajskim, czyli prestiżowej liście 500 najlepszych uczelni świata, znalazły się zaledwie 2 polskie uczelnie - informuje wprost.pl.

  • Ziobro o wojnie z mafią VAT-owską | 19-08-2017 17:30:00

    INFO: Konieczna jest zdecydowana i skuteczna walka z przestępczością VAT-owską, bo na tych oszustwach tracimy wszyscy - powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

  • Ergo Hestia nie chciała ubezpieczyć lesbijki | 19-08-2017 14:15:00

    INFO: Ergo Hestia odmówiła objęcia ubezpieczeniem partnera osoby homoseksualnej - podaje portal wirtualnemedia.pl.