Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-08-2017 14:15:00

Sędzia splagiatowała uzasadnienie swojego orzeczenia

INFO: Sędzia Agnieszka Pilarczyk przepisała uzasadnienie swojego orzeczenie od kolegi orzekającego w zupełnie innej sprawie - donosi fakt.pl.

 

Sędzia Pilarczyk skopiowała od kolegi nawet błędy składniowe i interpunkcyjne - podkreśla portal.

- Tu nawet nie było mowy o czerpaniu inspiracji. To był zwyczajny, ordynarny plagiat. Wszystko przepisane zdanie po zdaniu nawet z tymi samymi błędami - mówią gazecie osoby zainteresowane w sprawie.

To, że sędziowie nie znają ortografii i interpunkcji to już jest inna sprawa.

 

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Ustawa o "ochronie nieletnich"

    Witam. Proponuję ustawę o "ochronie nieletnich" na wzór litewski. Cyt. za Onet.pl :"Zgodnie z ustawą każda informacja publiczna będąca reklamą stosunków homoseksualnych, biseksualnych i...
  • Mam wątpliwosci prosze o pomoc!

    Mlody i prosty ze mnie czlowiek-nie wszystko wiem a raczej wiecej nie wiem niz wiem...Temu zwracam sie do was z prosba o pomoc w wyjasnieniu kilku kwestii ktore ujmne w ppytaniach za wszelkie...
  • Okazjonalny kosument marihuany

    W ostatnich dniach minister Czuma rzucił hasło: nie ścigajmy okazjonalnych konsumentów narkotyków (chyba miał na myśli marihuanę). Ma to polegać na tym, że policja, prokuratura i sądy miałyby...
  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • sprawa Polańskiego a Wolny Rynek i Wolność

    Sprawa jest ciekawa z tego względu, że dotyka prawdopodobnie ISTOTY wszystkich problemów, a jakimi mamy do czynienia, w tym kwestie Wolnego Rynku i wolności osobistej ... Chodzi o PRAWNIKÓW, a...
  • Propozycje zmian w wymiarze sprawiedliwosci

    Proponuje rozpoczac dyskusje programowa dotyczaca zmian w wymiarze sprawiedliwosci. Podzwoliem sobie wypisac pare propozycji, niektore od JKM, niektore z krajow anglosaskich, niektore moje...

Poczytaj również

  • NIK skrytykowała politykę koncesyjną | 15-12-2017 19:30:00

    INFO: Polska nie określiła i nie prowadziła spójnej polityki koncesyjnej w zakresie poszukiwania i rozpoznawania złóż miedzi i węglowodorów, w tym gazu łupkowego - twierdzi NIK.

  • Gronkiewicz-Waltz traci stanowisko w PO | 15-12-2017 17:30:00

    FUTURO: W sobotę p. Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, przestanie być wiceprzewodniczącą PO - donosi Radio ZET.

  • Korwin przeciwko nadmiernej produkcji prawa | 15-12-2017 15:30:00

    INFO: Podczas konferencji politycy Wolności odnieśli się do niepokojącego zjawiska postępującej inflacji prawa, którą było szczególnie widać w 2017 r., podczas którego uchwalono niemal 35 tys. stron A4 ustaw.

  • Gierek straci rondo w Sosnowcu | 15-12-2017 13:15:00

    INFO: Wojewoda śląski, p. Jarosław Wieczorek zdecydował o dekomunizacji ronda im. Edwarda Gierka w Sosnowcu oraz 10 innych ulic w województwie - informuje onet.pl.

  • Partia Razem zablokowała konferencję naukową na UJ! | 15-12-2017 11:00:00

    INFO: Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, pod naciskiem Partii Razem, podjęli decyzję o odwołaniu konferencji "Prawo dziecka do życia" - informuje portal stefczyk.info.

  • Rząd chce, by samorządy bardziej się zadłużały! | 15-12-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi gazetaprawna.pl, rząd zamierza poluzować śrubę samorządom.

  • Sejm wrzuci na luz | 14-12-2017 21:45:00

    INFO: Obrady Sejmu zwoływane rzadko i oddzielnie od posiedzeń komisji - to plan PiS na kolejne miesiące - pisze "Rzeczpospolita".

  • KJ: Budżet Obywatelski nie uzdrowi partycypacji społecznej | 14-12-2017 19:30:00

    OPINIA: Analitycy Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego negatywnie ocenili proponowane zmiany w systemie funkcjonowania budżetów partycypacyjnych.

  • PiS nada KRRiT nowe kompetencje kontrolne | 14-12-2017 17:30:00

    FUTURO: Rząd pracuje nad ustawą, która obejmie Internet nadzorem KRRiT - donosi portal crowdmedia.pl.

  • Radni zadbali o... komisy samochodowe | 14-12-2017 15:30:00

    INFO: Radni Myszkowa (woj. śląskie) podjęli decyzję o możliwości karania dzienną opłatą targową w wysokości nawet 751,65 zł wszystkich tych, którzy postanowią... wywiesić w swoim samochodzie kartkę z informacją o jego sprzedaży. Uchwała została podjęta na prośbę właścicieli lokalnych... komisów samochodowych - donoszą lokalne media.

  • Była posłanka PSL wstąpiła do PiS-u | 14-12-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Andżelika Możdżanowska, była posłanka PSL, dołączyła do klubu poselskiego PiS - podaje onet.pl.

  • Sanepid donosi na antyszczepionkowy spot | 14-12-2017 11:00:00

    INFO: Sanepid zawiadomił prokuraturę ws. antyszczepionkowego spotu wyświetlanego na telebimach w Pile (woj. wielkopolskie) - podaje onet.pl.

  • Wszyscy skorumpowani?! Nie ma kto rządzić! | 14-12-2017 06:45:00

    INFO: Gminą Białe Błota (woj. kujawsko-pomorskie) rządzi sekretarz gminy, na której ciążą zarzuty korupcyjne - donosi pomorska.pl.

  • Dług publiczny znów się powiększy | 13-12-2017 21:45:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki przyznał, że budżet w 2017 r. odnotuje niewielki deficyt - informuje stooq.pl.

  • Zatrzymano internautę, który nawoływał do "drugiego Majdanu" | 13-12-2017 19:30:00

    INFO: Policja zatrzymała mężczyznę, który w Internecie nawoływał do organizacji w Warszawie "drugiego Majdanu" - donosi dziennik.pl.