Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-09-2016 19:30:00

Sędzia Łączewski jednak wysyłał swoje zdjęcia Lisowi

INFO: "Super Express" donosi, że sędzia Wojciech Łączewski zeznał nieprawdę. Sprawa dotyczy dziennikarskiej prowokacji, w czasie której sędzia korespondował w portalu społecznościowym z fałszywym kontem p. Tomasza Lisa.

 

"Panie Tomaszu! (...) Nie zorientował się pan, że walenie w to towarzystwo przynosi efekt odwrotny do zamierzonego? Sugeruję zmianę strategii" - pisał do p. Lisa na Twitterze sędzia Łączewski. Konto dziennikarza było fałszywe. P. Łączewski oskarżany o chęć zaszkodzenia PiS-owi, co podważałoby jego niezależność jako sędziego, bronił się, przekonując, że wpisów dokonał ktoś, kto włamał się na jego konto w portalu społecznościowym. Tłumaczył również, że stawił się w miejscu, gdzie miało odbyć się umówione w Internecie jego spotkanie z rzekomym p. Lisem tylko po to, by odebrać książkę dla przyjaciela.

Tymczasem "SE", powołując się na informacje od anonimowego prokuratora, twierdzi jednak, że wersja p. Łączewskiego nie wytrzymała konfrontacji z faktami ze śledztwa w tej sprawie. Biegli przebadali komputery używane przez sędziego, jego telefon komórkowy oraz tablet i nie stwierdzili włamania. W laptopie p. Łączewskiego znaleziono jego zdjęcie wysłane do rzekomego p. Lisa.

 

Źródło: se.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 06-09-2016 20:04:27 | odpowiedz
    I co?
    I UBecka banda trzyma się, że hej!
    • 07-09-2016 01:21:04 | odpowiedz
      Ubeckie to są metody pisiarni. Założyli sobie fałszywe konto Lisa i porozsyłali prowokacyjne maile - jeden odpisał i teraz robią z tego halo. Ale nie powiedzą już, ilu NIE odpisało - ciekawe, co? Celem tej hucpy jest oczywiście wymiana sędziów na pisowskich klaunów na usługach. Jeszcze tego brakuje.

  • Kłamstwa o Euro

    Na stronie onetu onet wyczytałem właśnie entuzjastyczną wypowiedź PRemiera dotyczącą wprowadzenia euro. Przeczytałem także pierwsze pięć stron komentarzy niekoniecznie zgadzające się z tą tezą. A...
  • Obleśny i zakłamany rzad RP

    Jestem obywatelem RP i mam prawo pisać prawdę na temat obecnej "władzy".W 2007 roku w Londynie tusek namawiał Polaków do powrotów do Polski oczywiście miało to miejsce przed wyborami.Ten tusek...
  • 3 czerwca 2011: Ach, ten Dziki Zachód

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Ach-ten-Dziki-Zachod,2,ID428323822,n Żeśmy są raczej Republiką Bananową. I to regularną - jeśli tak w ogóle można napisać. Ilość kłamstwa i manipulacji w...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • Kiedy regulowany rynek przestaje być "wolny"?

    Cały czas słyszę/czytam że nigdzie (szczególnie w Polsce) tak naprawdę nie ma kapitalizmu i/lub wolnego rynku. JKM kiedyś mówił że nie można być „trochę” wolnym – albo się jest wolnym albo...
  • W co wierzymy w boga czy religie i czy nie mozemy miec wlasnej narodowej religii??

    az nie wiem od czego zaczac bo temat jest tak oczywisty a zarazem tak nieoczywisty dla wiekszosci polskiego spoleczenstwa moze od poczatku zaczne od tego ze jestem praktycznie w 100% za...

Poczytaj również

  • Prof. Gwiazdowski chce reformować UE | 24-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Zdaniem prof. Roberta Gwiazdowskiego, Polska powinna pozostać w UE.

  • Nie kończą się wyłudzenia z NFZ | 24-01-2019 11:00:00

    INFO: W procesie o fałszowanie dokumentów i wyłudzenie ponad 11 mln zł z NFZ wyroki skazujące usłyszały 33 osoby związane z ośrodkiem opiekuńczo-leczniczym w Smoligowie (woj. lubelskie) - informuje portal kronikatygodnia.pl.

  • Psychiatra skazany za mowę nienawiści | 24-01-2019 06:45:00

    INFO: Wrocławski Sąd Okręgowy orzekł, że 44-letni psychiatra jest winny stosowania tzw. mowy nienawiści w Internecie - donosi dorzeczy.pl.

  • Rząd przyjął projekt "Mama 4 Plus" | 23-01-2019 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął projekt "Mama 4 Plus", o tzw. matczynych emeryturach - podaje bankier.pl.

  • Połowa Polaków nie chce religii w szkołach | 23-01-2019 19:30:00

    INFO: Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przed Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu", 50% badanych Polaków uważa, że lekcje religii nie powinny odbywać się w szkołach.

  • Wyłudzeniom wszelkich dotacji nie ma końca | 23-01-2019 17:30:00

    INFO: Śledczy wpadli na trop zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się wyłudzaniem dotacji z krajowych środków budżetowych, a także funduszy UE - podaje serwis pk.gov.pl.

  • CBA udaremniło przyznanie blisko 27 mln zł dotacji | 23-01-2019 15:30:00

    INFO: CBA wykryło nieprawidłowości w przetargu na dostawę ciepła w Środzie Wielkopolskiej.

  • Antyszczepionkowcy mają swojego człowieka w Sejmie | 23-01-2019 13:15:00

    INFO: P. Justyna Socha, liderka antyszczepionkowego stowarzyszenia STOP NOP, została asystentką WCz. Pawła Skuteckiego, posła Kukiz'15 - podała "Rzeczpospolita".

  • Biurokracja hamuje wykorzystywanie uniodotacji | 23-01-2019 11:00:00

    INFO: Zdaniem Konfederacji Lewiatan, z powodu biurokracji tempo wykorzystywania unijnych funduszy na badania i rozwój oraz innowacje jest bardzo niskie.

  • Lewicowi eksperci: Mężczyźni mogą być matkami | 23-01-2019 06:45:00

    INFO: Lewicowi eksperci, w tym prof. dr hab. Maria Flis, mocno zaprotestowali wobec stwierdzenia, że mężczyzna matką nie jest - podaje portal racjonalista.tv.

  • Sędzia stanie przed sądem? | 22-01-2019 21:45:00

    INFO: Jak dowiedział się portal tvp.info, sędzia Wojciech Łączewski może stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań i doniesienie o przestępstwie, którego nie było.

  • Reforma PiS kosztowała 7 mld zł | 22-01-2019 19:30:00

    INFO: Obniżony wiek emerytalny mógł dodać 300 tys. emerytów i kosztować 7 mld zł w 2018 r. - szacują ekonomiści Santander Bank Polska.

  • "Rachunek sumienia" Tomasza Lisa | 22-01-2019 17:30:00

    INFO: Rachunek sumienia należy zaczynać od siebie. To zaczynam - napisał na Twitterze p. Tomasz Lis - donosi dorzeczy.pl.

  • NIK: W Polsce nie funkcjonuje skuteczny system ochrony ludności | 22-01-2019 15:30:00

    INFO: NIK w swoim raporcie ostrzega, że w Polsce nie ma odpowiednich planów i procedur, a służby nie mają właściwych warunków do odpowiedniej koordynacji działań, szczególnie w sytuacjach kryzysowych - informuje dorzeczy.pl.

  • Lokatorzy ostrzegają przed "konfiskacyjnym podwyższaniem czynszu" | 22-01-2019 13:15:00

    FUTURO: Od kwietnia lokatorzy mieszkań komunalnych będą musieli ujawniać dochody, ryzykując jednocześnie podwyżkę opłat za mieszkanie - donosi money.pl.