Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-09-2016 19:30:00

Sędzia Łączewski jednak wysyłał swoje zdjęcia Lisowi

INFO: "Super Express" donosi, że sędzia Wojciech Łączewski zeznał nieprawdę. Sprawa dotyczy dziennikarskiej prowokacji, w czasie której sędzia korespondował w portalu społecznościowym z fałszywym kontem p. Tomasza Lisa.

 

"Panie Tomaszu! (...) Nie zorientował się pan, że walenie w to towarzystwo przynosi efekt odwrotny do zamierzonego? Sugeruję zmianę strategii" - pisał do p. Lisa na Twitterze sędzia Łączewski. Konto dziennikarza było fałszywe. P. Łączewski oskarżany o chęć zaszkodzenia PiS-owi, co podważałoby jego niezależność jako sędziego, bronił się, przekonując, że wpisów dokonał ktoś, kto włamał się na jego konto w portalu społecznościowym. Tłumaczył również, że stawił się w miejscu, gdzie miało odbyć się umówione w Internecie jego spotkanie z rzekomym p. Lisem tylko po to, by odebrać książkę dla przyjaciela.

Tymczasem "SE", powołując się na informacje od anonimowego prokuratora, twierdzi jednak, że wersja p. Łączewskiego nie wytrzymała konfrontacji z faktami ze śledztwa w tej sprawie. Biegli przebadali komputery używane przez sędziego, jego telefon komórkowy oraz tablet i nie stwierdzili włamania. W laptopie p. Łączewskiego znaleziono jego zdjęcie wysłane do rzekomego p. Lisa.

 

Źródło: se.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 06-09-2016 20:04:27 | odpowiedz
    I co?
    I UBecka banda trzyma się, że hej!
    • 07-09-2016 01:21:04 | odpowiedz
      Ubeckie to są metody pisiarni. Założyli sobie fałszywe konto Lisa i porozsyłali prowokacyjne maile - jeden odpisał i teraz robią z tego halo. Ale nie powiedzą już, ilu NIE odpisało - ciekawe, co? Celem tej hucpy jest oczywiście wymiana sędziów na pisowskich klaunów na usługach. Jeszcze tego brakuje.

  • Kłamstwa o Euro

    Na stronie onetu onet wyczytałem właśnie entuzjastyczną wypowiedź PRemiera dotyczącą wprowadzenia euro. Przeczytałem także pierwsze pięć stron komentarzy niekoniecznie zgadzające się z tą tezą. A...
  • Obleśny i zakłamany rzad RP

    Jestem obywatelem RP i mam prawo pisać prawdę na temat obecnej "władzy".W 2007 roku w Londynie tusek namawiał Polaków do powrotów do Polski oczywiście miało to miejsce przed wyborami.Ten tusek...
  • 3 czerwca 2011: Ach, ten Dziki Zachód

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Ach-ten-Dziki-Zachod,2,ID428323822,n Żeśmy są raczej Republiką Bananową. I to regularną - jeśli tak w ogóle można napisać. Ilość kłamstwa i manipulacji w...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • Kiedy regulowany rynek przestaje być "wolny"?

    Cały czas słyszę/czytam że nigdzie (szczególnie w Polsce) tak naprawdę nie ma kapitalizmu i/lub wolnego rynku. JKM kiedyś mówił że nie można być „trochę” wolnym – albo się jest wolnym albo...
  • W co wierzymy w boga czy religie i czy nie mozemy miec wlasnej narodowej religii??

    az nie wiem od czego zaczac bo temat jest tak oczywisty a zarazem tak nieoczywisty dla wiekszosci polskiego spoleczenstwa moze od poczatku zaczne od tego ze jestem praktycznie w 100% za...

Poczytaj również

  • Mąż ofiary Najsztuba zbulwersowany wyrokiem | 15-08-2018 17:30:00

    OPINIA: Mąż poszkodowanej przez dziennikarza p. Piotra Najsztuba skomentował rozstrzygnięcie wymiaru sprawiedliwości, nazywając je „skandalicznym” - podaje wprost.pl.

  • Poseł chce rartować polskie cukrownictwo | 15-08-2018 14:15:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Sachajko z Kukiz`15 wyraził zaniepokojenie cenami cukru.

  • Konflikt w ZPP nabiera rozpędu | 15-08-2018 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Pruszczyński, odwołany wiceprezes ZPP, wezwał p. Cezarego Kaźmierczaka do ustąpienia ze stanowiska szefa ZPP - podaje money.pl.

  • Fiasko audytu rządu PO-PSL | 15-08-2018 06:45:00

    INFO: Premier Beata Szydło oraz ministrowie jej rządu zapowiadali, że rozliczą 8 lat rządów koalicji PO-PSL. 27 miesięcy później efekty kontroli prezentują się jednak dość mizernie - pisze fakt.pl.

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.

  • W Polsce kwitnie praca tymczasowa | 14-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak informuje bankier.pl, zatrudnienie czasowe rośnie, a Polska jest na pierwszym miejscu wśród państw UE, w którym najczęściej stosuje się ten rodzaj zatrudnienia.

  • Ordo Iuris pisze nową konwencję | 14-08-2018 13:15:00

    INFO: Resort dyplomacji "z zainteresowaniem" przyjął projekt międzynarodowego dokumentu, autorstwa Ordo Iuris - podaje "Rzeczpospolita".

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.