Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-11-2017 11:00:00

Saryusz-Wolski gotów stanąć przeciw Tuskowi

INFO: CEP Jacek Saryusz-Wolski wyraził gotowość startu w wyborach prezydenckich, jeśli o urząd ten będzie się ubiegał również p. Donald Tusk, szef Rady Europejskiej - informuje bankier.pl.

 

"Jeszcze wczoraj by mi to na myśl nie przyszło, ale jeśli ta postać poważy się ubiegać o urząd Prezydenta RP, zgłaszam gotowość stanięcia w szranki, w obronie honoru Najjaśniejszej" - napisał na Twitterze p. Saryusz-Wolski.

Portal przypomina, że p. Saryusz-Wolski, były unioposeł PO, został zmuszony do odejścia z Platformy, gdy zgodził się być kontrkandydatem p. Tuska w wyborach na kolejną kadencję szefa Rady Europejskiej.

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 21-11-2017 12:12:41 | odpowiedz
    To jest jeden z głównych stręczycieli Wspólnoty, a następnie Unii w Polsce. Świetną alternatywę nam szykują...

  • po co komu precedens Kosowa?

    Stanisław Michalkiewicz, "Puszka pandory otwarta", Komentarz, tygodnik „Goniec” (Toronto), 2008-08-31 Jeśli zaś chodzi o prawdopodobne intencje, które przy uznaniu niepodległości Kosowa mogły...
  • oto "polacy"

    oto polscy eurodeputowani, głosujący przeciwko uhonorowaniu jednego z największych bohaterów najnowszej historii swojego kraju - rotmistrza Witolda Pileckiego: Jerzy Buzek (wybrany z listy...
  • Jak zmusić rząd do przedstawienia bilansu wejścia do UE ?

    Witam "Wybory" do europarlamentu w toku, ale w cieniu inna ważna sprawa. Wybory prezydenckie. Dotychczasowy raczej ma małe szanse na reelekcję, a Tusk z miejsca podpisze eurokonstytucję. Za...
  • Wybory prezydeckie 2010

    Witam Jak sądzicie czy JKM będzie startował w wyborach na prezydenta? I czy będzie potrzeba zbierania podpsiów żeby mógł wystartować?
  • Czy Platforma może POlec?

    Wątek na kanwie "afery hazardowej". W Polsce huczy od afery, zatrzęsienie analiz, wywiadów, prognoz itp. A na naszym forum cisza. I w ogóle mnie to nie dziwi :D No bo co ma niby wolnościowiec...
  • Poważnie zmiany do Konstytucji czy POpie*dółki?

    POmuniści zaproponowali, żeby zmienić treść Konstytucji. Ale tylko w małej części i nieznacząco. Gdyby wprowadzili zniesienie przymusu ubezpieczeń lub zaprowadzenie wolności gospodarczej, albo...

Poczytaj również

  • Izba Lekarska ostrzega przed chaosem z e-zwolnieniami | 18-11-2018 20:45:00

    INFO: Utrzymanie terminu 1 grudnia na wprowadzenie e-zwolnień może skutkować znacznym chaosem organizacyjnym i spowodować szereg utrudnień zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów - ostrzega Naczelna Rada Lekarska.

  • Prezydent Duda podpisał ustawy podatkowe | 18-11-2018 17:30:00

    INFO: JE Andrzej Duda podpisał ustawę zmieniającą kilka ustaw podatkowych - donosi interia.pl.

  • Petru powołał nową partię | 18-11-2018 14:15:00

    INFO: Teraz! - taką nazwę nosić będzie nowa partia, założona przez WCz. Ryszarda Petru - podaje tysol.pl.

  • Jakubiak zakłada Federację dla Rzeczypospolitej | 18-11-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak buduje nową partię - Federację dla Rzeczypospolitej - donosi tvn24.pl.

  • Wyciekły szokujące zdjęcia dziennikarza TVN | 18-11-2018 08:00:00

    INFO: Portal wPolityce.pl opublikował szokujące zdjęcia operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu "Polscy neonaziści".

  • Masowe odejścia z Nowoczesnej | 17-11-2018 20:45:00

    INFO: Jak informuje portal tvp.info, około 200 działaczy Nowoczesnej z regionu podkarpackiego złożyło rezygnacje z członkostwa w partii.

  • Prezes NBP: Czarnecki mógł mnie nagrać | 17-11-2018 17:30:00

    INFO: Prof. Adam Glapiński, prezes NBP, nie wykluczył, że może istnieć nagranie jego rozmowy z biznesmenem Leszkiem Czarneckim - podaje bankier.pl.

  • MSZ finansuje polskim rolnikom... zagraniczną konkurencję | 17-11-2018 14:15:00

    INFO: Polscy dyplomaci z rozmachem starają się wspomóc rolnictwo na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii i Gruzji - alarmuje portal warszawskagazeta.pl.

  • Depozyty Polaków zagrożone? | 17-11-2018 11:00:00

    INFO: Władze uspokajają klientów banków, ale wkótce zbierze się Komitet Stabilności Finansowej - podaje bankier.pl.

  • Mocno rosną kary za prowadzenie psa bez smyczy | 17-11-2018 06:45:00

    INFO: 15 listopada weszła w życie nowelizacja kodeksu wykroczeń dotycząca pilnowania psów, która wprowadza ostrzejsze kary - podaje portal expressilustrowany.pl.

  • Pluł na Polskę, a dostał dotację | 16-11-2018 21:45:00

    INFO: Ukraiński dziennikarz, który pluł na Polskę i PiS, dostał od polskich władz dotację na prowadzenie portalu - podaje magnapolonia.org.

  • Od kogo UE wymusi na Polsce kupno OZE? | 16-11-2018 19:30:00

    INFO: Z raportu NIK wynika, że osiągnięcie przez Polskę wymuszanego unijnymi przepisami celu 15% udziału energii ze źródeł odnawialnych w ogólnym zużyciu energii brutto w 2020 r. może być zagrożone.

  • Skandaliczne zachowanie Owsiaka w sądzie | 16-11-2018 17:30:00

    INFO: O skandalicznym zachowaniu p. Jerzego Owsiaka w sądzie informuje portal dorzeczy.pl.

  • Szeremietiew nie wierzy w armię europejską | 16-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Wojsko jest jednym z głównych atrybutów niepodległości państwa. Nie sądzę, by poszczególne kraje zdecydowały się łatwo na rezygnację z armii - powiedział portalowi DoRzeczy.pl prof. Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony narodowej.

  • 70 "narodowych" ciąż | 16-11-2018 13:15:00

    INFO: Jak donosi dziennik.pl, Narodowy Program Prokreacyjny w ciągu 2 lat kosztował 30 mln zł. Jego efektem jest 70 ciąż.