Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-03-2018 17:30:00

Sąd: Prezydent Łodzi jest winna!

INFO: Sąd uznał, że p. Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi z PO, jest winna poświadczenia nieprawdy w celu uzyskania kredytu przez jej partnera - informuje interia.pl.

 

Sąd skazał prezydent Łodzi na karę 20 tys. zł grzywny. Aktem oskarżenia w tej sprawie objęty był również p. Włodzimierz G., któremu zarzucono posługiwanie się nieprawdziwymi dokumentami w celu uzyskania kredytu. On również został uznany za winnego. Sąd wymierzył mu karę grzywny w wysokości 25 tys. zł. Wyrok jest nieprawomocny.

 

 

Źródło: interia.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 13-03-2018 23:14:48 | odpowiedz
    Niejednokrotnie też widziano jak przechodziła na czerwonym. Do tego w wieku 14 lat przysięgała że zrobi szpagat i nie zrobiła, w związku z czym prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie o krzywoprzysięstwo. Prokurator będzie wnioskował o najwyższy wymiar kary.

  • Czy banki odpowiadaja za udzielane kredyty?

    Ostatnio zastanawiam się nad takim problemem. Ciekaw jestem opinii Kolegów. Wiemy dobrze,że głównym problemem zastoju gospodarczego,czy wręcz "zwijania się" gospodarki jest problem z...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Pokrętne tłumaczenia...

    No i muszę napisać dość sporego posta (wybaczcie ci z was, którym nie chce się czytać... lenie.), jednak zmusza mnie do tego konieczność a poza tym myślę, że korzystnie będzie (zwłaszcza dla...
  • Monopol na wolnym rynku

    Niedawno wdałem się w dyskusje na temat monopolu na wolnym rynku.Kolega zapytał co się stanie jak jakaś firma zdominuje jakaś branże i zacznie dyktować ceny jakie jej się podobają. Odpowiedziałem...
  • Grecja: Socjalizm = Kryminał

    Będę bronił tezy, że kryzys grecki to nie tylko skutek socjalizmu, korupcji polityków i deprawacji całych narodów (o czym bębnią wszyscy), ale również i przede wszystkim przestępstwo finansowe...

Poczytaj również

  • Białorusin znieważył polską flagę | 17-08-2018 21:45:00

    INFO: Obywatel Białorusi otrzymał prokuratorskie zarzuty po tym, jak zerwał biało-czerwoną flagę powiewającą nad obeliskiem upamiętniającym poległych żołnierzy ze zgrupowania „Ruczaj” Armii Krajowej w Warszawie - podaje interia.pl.

  • Dostali 1,6 mln zł z naszej kieszeni, a i tak mają problemy | 17-08-2018 19:30:00

    INFO: Producent gier komputerowych - spółka Huckleberry Games wstrzymała produkcję - podaje bankier.pl.

  • PiS chce zmienić reguły wyborów do Sejmu | 17-08-2018 17:30:00

    INFO: PiS chce zmienić sejmową ordynację - alarmuje rp.pl.

  • Coraz więcej Arabów w Krakowie | 17-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak donosi Interia, w Krakowie można spotkać coraz więcej arabskich turystów.

  • NIK: Państwo pozwoliło bankom na zbyt wiele | 17-08-2018 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli zbadała skuteczność systemu ochrony konsumentów wobec problemu kredytów objętych ryzykiem walutowym w latach 2005-2017.

  • Lekarz zrezygnował z pracy, bo nie chciał szczepić dzieci | 17-08-2018 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, dr Andrzej Majkowski zrezygnował z pracy w państwowej przychodni, bo nie chciał dalej szczepić dzieci.

  • Polacy fatalnie oceniają prezydenta Dudę | 17-08-2018 06:45:00

    INFO: Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że Polacy źle oceniają prezydenta Andrzeja Dudę.

  • Prof. JR Nowak wystartuje z nardowcami | 16-08-2018 21:45:00

    INFO: Zawiodłem się na PiS, dlatego będę kandydował z list narodowców - ujawnił telewizji internetowej wrealu24 prof. Jerzy Robert Nowak.

  • Lustracja i dekomunizacja konieczna | 16-08-2018 19:30:00

    OPINIA: Przypadek pani Ewy Gawor pokazuje, dlaczego rzeczywistość we współczesnej Polsce wydaje się momentami „dziwaczna” - pisze p. Ryszard Makowski na portalu wPolityce.pl.

  • Prezydent chce, by było więcej weteranów wojennych | 16-08-2018 17:30:00

    FUTURO: Jak informuje portal bankier.pl, prezydencki projekt nowelizacji ustawy o weteranach zakłada, że o status weterana misji zagranicznych będzie się mogła ubiegać większa liczba żołnierzy.

  • Marsz narodowców przeszedł mimo blokad kontrmanifestantów | 16-08-2018 15:30:00

    INFO: Ulicami Warszawy przeszedł "IV Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej", zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" - donosi stooq.pl.

  • PiS uderza w środowisko strzeleckie? | 16-08-2018 13:15:00

    INFO: MSWiA w przepisach przejściowych przemyciło kompletną zmianę obecnej ustawy o broni i amunicji. W środowisku strzeleckim wrze - pisze publicysta p. Łukasz Warzecha na łamach "Rzeczpospolitej".

  • Lubelski sąd zmienił kontrowersyjny regulamin | 16-08-2018 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Lublinie wycofał zapis regulaminu o tym, że mogą do niego wchodzić wyłącznie osoby po okazaniu aktualnego wezwania lub zawiadomienia o terminie rozprawy lub posiedzenia lub po wykazaniu potrzeby wejścia - informuje "Rzeczpospolita".

  • Łożymy coraz więcej na lekkoatletykę | 16-08-2018 06:45:00

    INFO: Portal wp.pl podaje, że coraz większe pieniądze z kieszeni podatników trafiają do lekkoatletów.

  • Prezes NIK na ławie oskarżonych! | 15-08-2018 20:45:00

    INFO: P. Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK, stanął przed sądem, oskarżony o nadużycie władzy przy obsadzaniu stanowisk - informuje niezalezna.pl.