Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

25-10-2017 15:30:00

Sąd nakazał Wyszkowskiemu przeprosić Wałęsę

INFO: Sąd Okręgowy w Gdańsku nakazując p. Krzysztofowi Wyszkowskiemu przeproszenie p. Lecha Wałęsy za swoje wypowiedzi, że wygrał z b. prezydentem proces dot. pomówienia go o bycie "Bolkiem" - informuje dziennik.pl.

 

Sędzia Magdalena El-Hagin podkreśliła, że wypowiedzi takie "stanowią naruszenie dóbr osobistych powoda w postaci godności, czci, dobrego imienia, pozycji zawodowej i prestiżu".

Wyrok sądu zbulwersował p. Wyszkowskiego, który po wieloletniej batalii wciąż nie może dowieść przed sądem prawdy o "Bolku".

- Orzeczenie Sądu Okręgowego zapadło w chwili, gdy decyduje się kształt polskiego sądownictwa: czy "będzie, jak było", czy też dokonana zostanie reforma. Wobec tego, ograniczę się do zadedykowania tego wyroku panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie jako materiał do przemyśleń na kolejne spotkanie z panem prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim - powiedział p. Wyszkowski.

 

Zobacz także: Wyszkowski: Wałęsa jest najorszą kanalią, jaką kiedykolwiek spotkałem

 

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Jak zwalczyć biurokracje?

    Biurokracja jak i wielu biurokratów to ludzie cechujący się psychozą zawodową.90% urzędników chcąc nie chcąc bronić swoich posad jest w stanie klamać a nawet wierzyć, że ich praca jest niezbędnym...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html

Poczytaj również

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.