Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-05-2018 21:45:00

Radny kupił atrakcyjną działkę bez przetargu

INFO: Gdański radny z PO kupił od miasta działkę bez przetargu - podaje radiogdansk.pl.

 

Chodzi o atrakcyjny teren, który wcześniej radny dzierżawił pod swój salon samochodowy. Zdaniem działaczy Koalicji dla Gdańska transakcja została zawarta na preferencyjnych warunkach dla radnego. Wiceprezes Porozumienia, p. Karol Rabenda zaapelował do prezydenta Pawła Adamowicza o ujawnienie dokumentów sprzedaży.

 

Źródło: radiogdansk.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Pogłówny?

    Prosty jestem człowiek i nie do końca rozumiem. Może kto mi wyjaśni? Podatek pogłówny funkcjonował w największej skali, kiedy ludzie na kontynencie prowadzili życie raczej osiadłe. W przypadku...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Ochrona środowiska, parki narodowe, lasy

    Jakie są wasze poglądy na kwestie ochrony środowiska? Ja uwazam ze kwestia ochrony przyrody powinna byc podzielona pomiedyz panstwo a prywaciarzy. Calkowity wolny rynek doprowadziłby do tego,...
  • Spotkanie z JKM Gdansk

    Pan JKM wypowiedzial 2 opinie, ktore nie moge uznac za sluszne: 1. O nie-bezposrednich metodach finansowania sluzb specialnych (ad. prywatyzacji Stocznia Gdynia). Pan JKM zapowiedzial, ze woli...
  • SMOLEŃSK - kilka wybuchów? O co chodzi?

    "Jak mówił dr Kazimierz Nowaczyk z Uniwersytetu w Maryland, powołując się na najświeższe ekspertyzy australijskich badaczy katastrof lotniczych, wszystko wskazuje na to, że doszło do wybuchu na...

Poczytaj również

  • Rząd przyjął projekt "Mama 4 Plus" | 23-01-2019 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął projekt "Mama 4 Plus", o tzw. matczynych emeryturach - podaje bankier.pl.

  • Połowa Polaków nie chce religii w szkołach | 23-01-2019 19:30:00

    INFO: Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przed Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu", 50% badanych Polaków uważa, że lekcje religii nie powinny odbywać się w szkołach.

  • Wyłudzeniom wszelkich dotacji nie ma końca | 23-01-2019 17:30:00

    INFO: Śledczy wpadli na trop zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się wyłudzaniem dotacji z krajowych środków budżetowych, a także funduszy UE - podaje serwis pk.gov.pl.

  • CBA udaremniło przyznanie blisko 27 mln zł dotacji | 23-01-2019 15:30:00

    INFO: CBA wykryło nieprawidłowości w przetargu na dostawę ciepła w Środzie Wielkopolskiej.

  • Antyszczepionkowcy mają swojego człowieka w Sejmie | 23-01-2019 13:15:00

    INFO: P. Justyna Socha, liderka antyszczepionkowego stowarzyszenia STOP NOP, została asystentką WCz. Pawła Skuteckiego, posła Kukiz'15 - podała "Rzeczpospolita".

  • Biurokracja hamuje wykorzystywanie uniodotacji | 23-01-2019 11:00:00

    INFO: Zdaniem Konfederacji Lewiatan, z powodu biurokracji tempo wykorzystywania unijnych funduszy na badania i rozwój oraz innowacje jest bardzo niskie.

  • Lewicowi eksperci: Mężczyźni mogą być matkami | 23-01-2019 06:45:00

    INFO: Lewicowi eksperci, w tym prof. dr hab. Maria Flis, mocno zaprotestowali wobec stwierdzenia, że mężczyzna matką nie jest - podaje portal racjonalista.tv.

  • Sędzia stanie przed sądem? | 22-01-2019 21:45:00

    INFO: Jak dowiedział się portal tvp.info, sędzia Wojciech Łączewski może stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań i doniesienie o przestępstwie, którego nie było.

  • Reforma PiS kosztowała 7 mld zł | 22-01-2019 19:30:00

    INFO: Obniżony wiek emerytalny mógł dodać 300 tys. emerytów i kosztować 7 mld zł w 2018 r. - szacują ekonomiści Santander Bank Polska.

  • "Rachunek sumienia" Tomasza Lisa | 22-01-2019 17:30:00

    INFO: Rachunek sumienia należy zaczynać od siebie. To zaczynam - napisał na Twitterze p. Tomasz Lis - donosi dorzeczy.pl.

  • NIK: W Polsce nie funkcjonuje skuteczny system ochrony ludności | 22-01-2019 15:30:00

    INFO: NIK w swoim raporcie ostrzega, że w Polsce nie ma odpowiednich planów i procedur, a służby nie mają właściwych warunków do odpowiedniej koordynacji działań, szczególnie w sytuacjach kryzysowych - informuje dorzeczy.pl.

  • Lokatorzy ostrzegają przed "konfiskacyjnym podwyższaniem czynszu" | 22-01-2019 13:15:00

    FUTURO: Od kwietnia lokatorzy mieszkań komunalnych będą musieli ujawniać dochody, ryzykując jednocześnie podwyżkę opłat za mieszkanie - donosi money.pl.

  • RPO chce zmiany kodeksu karnego | 22-01-2019 11:00:00

    INFO: RPO, p. Adam Bodnar chce, by Polacy mieli prawo do odszkodowania za niesłuszne zarzuty i oskarżenia - podaje polsatnews.pl.

  • Prezes Pracodawców RP pracował dla tajnych służb PRL? | 22-01-2019 06:45:00

    INFO: Jak donosi tygodnik "Do Rzeczy", p. Andrzej Malinowski, prezes Pracodawców RP, pracował dla tajnych służb PRL.

  • Prokuratura lekceważy hejt? | 21-01-2019 21:45:00

    INFO: Prokuratura wyhamowała ze zwalczaniem przestępstw dokonanych z nienawiści. Śledczych szkolonych w tym zakresie przesunięto do innych spraw - czytamy w "Rzeczpospolitej".