Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

29-09-2014 17:30:00

Protesty przeciwko sowieckim pomnikom

INFO: Przed pomnikiem Armii Czerwonej w Nowym Sączu protestowali przeciwnicy sowieckich pomników w Polsce - podaje stooq.pl.

 

"Nie chcemy pomników sowieckich okupantów”, „Goń z pomnika bolszewika” - to niektóre z haseł, które pojawiły się na transparentach. Pikietę zorganizował Klub "Gazety Polskiej" w Nowym Sączu.

W proteście wzięły udział środowiska kombatanckie, niepodległościowe i patriotyczne z Małopolski. Uczestniczy domagają się, aby symbol chwały czerwonoarmistów raz na zawsze usunąć z centrum miasta zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej Nowego Sącza z 25 lutego 1992 r.

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • Jurij_KGB | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    29-09-2014 17:36:05 | odpowiedz
    • zeki | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      01-10-2014 16:41:19 | odpowiedz

  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Właściwe decyzje Korwina, a sprawa polska.

    Na blogu można przeczytać: "Ja dobrowolnie od wielu lat starałem się NIE wpływac na politykę Partii - w nadziei, że wyhoduję jakiegoś następcę. Najwyraźniej: nie udało się. Odkąd ustapiłem z...
  • Ostateczna Rozgrywka: Projekt Globalnego Zniewolenia

    Musicie zobaczyć ten film!!! Endgame: Blueprint for Global Enslavement (polskie napisy) http://video.google.pl/videoplay?docid=-5739634563260751371 "Włos jeży się na głowie! Najnowszy...
  • Północny komunikat o prowadzeniu J. Kaczyńskiego

    Pytanie moje brzmi: "Czy jest możliwym z punktu widzenia statystyki, by po przeliczeniu głosów z 51% PKW na prowadzenie wyszedł W.CZ. Jarosław Kaczyński?" zważywszy, że te 49% końcowe zadecydowały...
  • Ruch Poparcia Palikota

    Kalisz, Gretkowska, Wojewódzki, Kutz, Środa... Jak widzę tych wszystkich pacjentów, to mam odruchy wymiotne. Fajnie rzecz skomentował Jacek Sierpiński - Dymanie niepoświęconym...
  • Stosunek dr Freuda do socjalizmu

    Na hasło "Freud" większość myśli: psychologia, seks, ateizm, dziwne teorie i dziwny język. Nieliczni myślą: psychoanaliza - obszerny system teorii psychoterapeutycznych opartych na klinicznej...

Poczytaj również

  • Trzaskowski walczy z nienawiścią we własnych szeregach | 21-01-2019 13:15:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Rafał Trzaskowski wezwał na dywanik p. Jarosława Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych - donosi nczas.com.

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.

  • Wilk: Tworzy się sekta gdańska | 20-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem posła KORWiN-y, WCz. Jacka Wilka mamy do czynienia z narodzinami "sekty gdańskiej" - podaje dorzeczy.pl.

  • Tempo wzrostu składek na ZUS budzi niepokój | 20-01-2019 14:15:00

    INFO: Składka ZUS dla przedsiębiorcy od nowego roku to 1316 zł. Wg ekspertów to bardzo dużo - donosi fakt.pl.

  • Problemy z wypłatą "500 plus" | 20-01-2019 11:00:00

    INFO: Olbrzymie opóźnienia występują w wypłacaniu świadczenia "500 plus" dla rodzin, w których jedno z rodziców pracuje za granicą - informuje "Super Express".

  • Owsiak wraca do Orkiestry | 20-01-2019 06:45:00

    INFO: P. Jerzy Owsiak oświadczył, że wróci na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP - podaje onet.pl.

  • TK oburzył środowiska kresowe | 19-01-2019 20:45:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z Konstytucją przepisy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, zawierające określenia „ukraińscy nacjonaliści” i „Małopolska Wschodnia” - informuje WCz. Tomasz Rzymkowski, poseł UPR.

  • Mentzen krytycznie o walce z mową nienawiści | 19-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Walka z mową nienawiści jest ideologicznym narzędziem do krępowania wolności słowa! - powiedział dr Sławomir Mentzen, wiceprezes KORWiN-y.

  • PSL chce stworzenia specjalnego funduszu | 19-01-2019 14:15:00

    INFO: Ludowcy chcą utworzenia specjalnego Funduszu Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych, który ma być gwarantem dochodów - donosi businessinsider.com.pl.

  • Andruszkiewicz będzie walczył z patostreamami | 19-01-2019 11:00:00

    INFO: Wiceminister cyfryzacji, p. Adam Andruszkiewicz zapowiada walkę z patostreamami, czyli pełnymi przemocy i wulgaryzmów transmisjami internetowymi - donosi dorzeczy.pl.

  • Kierownictwo Lasów Państwowych z gigantycznymi nagrodami | 19-01-2019 06:45:00

    INFO: Po 38 tys. zł na osobę - to średnia wysokość nagród wypłaconych w 2018 r. kierownictwu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych - donosi Radio ZET.

  • Już 20 zatrzymanych ws. mowy nienawiści | 18-01-2019 21:45:00

    INFO: Policja podaje, że od poniedziałku zatrzymała już ponad 20 osób podejrzanych o kierowanie gróźb pod adresem prezydentów, urzędników, polityków i samorządowców oraz takich, które publicznie drwiły ze śmierci śp. Pawła Adamowicza - informuje stooq.pl.

  • Michalkiewicz pod ostrzałem hejtu po wypowiedziach o WOŚP | 18-01-2019 19:30:00

    INFO: Red. Stanisław Michalkiewcz znów znalazł się w ogniu krytyki po nieprzychylnych opiniach na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.