Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-12-2016 13:15:00

Prokuratura zajęła się poznańskimi homosiami

INFO: "Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu" - to nazwa spotkania, które ma odbyć się w siedzibie Grupy Stonewall w Poznaniu. Akcją poznańskich homosiów i feministek zajmuje się już prokuratura. Organizatorzy zapewniają, że nie odwołają wydarzenia - podaje "Gazeta Polska Codziennie".

 

Grupa Stonewall to poznańskie stowarzyszenie LGBT, działające za przyzwoleniem p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania z PO. Grupa zaczynała od obwieszania miasta tęczowymi flagami, potem organizowała parady równości. Przygotowała też skandalizujące nagranie z przebranym w damski strój mężczyzną, paradującym przed kościołem z lizakiem w kształcie penisa.

„GPC” informuje, że tym razem przedstawiciele LGBT posunęli się o krok dalej. W siedzibie grupy ma odbyć się spotkanie pod nazwą „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu”. Wśród prelegentów jest kilka feministek i "ekspertka do spraw reprodukcyjnych". Taka prowokacja wywołała falę protestów. Udzielanie kobiecie pomocy w przerywaniu ciąży jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. 

- To spotkanie to nie dyskusja, ale instrukcja, jak dokonać aborcji - tłumaczy p. Hubert Jach z Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Źródło: gpcodziennie.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Poznań

    Ktoś może chciałby czasem w sobotę wieczorem, przy piwku obsmarować władzuchnę i eurokołchoz???? Ja chętnie się gdzieś wybiorę. P.S. Brakuje forów regionalnych...panie Januszu - do dzieła!!!
  • Małżeństwo (z definicji)

    "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
  • Kolejny wyczyn kurdupla " pREZYDENTA" by Polska stała się pośmiewiskiem świata .

    Oto fragment dzisiejszego tekst informacyjnego: "prezydent" ogłosił trzydniową żałobę narodową. Prezydent Lech Kaczyński postanowił o ogłoszeniu trzydniowej żałoby narodowej, począwszy od...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...

Poczytaj również

  • Agora zastawiła swoją siedzibę | 21-09-2017 19:30:00

    INFO: Spółka Agora, wydawca "Gazety Wyborczej", poinformowała o ustanowieniu hipoteki na należącym do niej warszawskim biurowcu - podaje niezalezna.pl.

  • Duda grozi kolejnym wetem | 21-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Prezydent Andrzej Duda wysyła sygnały, że może zawetować projekt ustawy o Państwowej Służbie Ochrony, przygotowany przez MSWiA  - czytamy w "Fakcie".

  • "Porywacze" własnego dziecka przeszli do kontrataku | 21-09-2017 15:30:00

    INFO: Rodzice, którzy zabrali swoje niemowlę ze szpitala w Białogardzie, złożyli do prokuratury zawiadomienie dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa przez lekarzy - podaje wprost.pl.

  • CBA zatrzymało burmistrza Koła | 21-09-2017 13:15:00

    INFO: Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało burmistrza Koła (woj. wielkopolskie) w śledztwie dotyczącym ustawiania przetargów na śmieciarki za 2,5 mld zł - informuje onet.pl.

  • Informatycy pomogą Morawieckiemu uszczelnić system podatkowy | 21-09-2017 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Finansów jest partnerem dwudniowego maratonu informatycznego w Krakowie. Jak pisze "Dziennik Gazeta Prawna", informatycy mają pomóc ministrowi Mateuszowi Morawieckiemu w uszczelnianiu systemu podatkowego.

  • Protest w obronie rodziców, który "porwali" swoje dziecko | 21-09-2017 06:45:00

    INFO: Przed Sądem Rejonowym w Białogardzie odbył się protest w obronie rodziców, którym ograniczono prawa rodzicielskie z powodu braku zgody na zaszczepienie dziecka - podaje serwis magnapolonia.org.

  • Wiceminister PiS: Nie można domagać się reparacji od Rosji | 20-09-2017 21:45:00

    OPINIA: Nie ma podstaw prawnych, by domagać się reparacji od Rosji, bowiem ZSRR znalazł się po stronie zwycięzców II wojny światowej - oświadczył p. Jarosław Sellin, wiceminister kultury.

  • Polska wpłaci fortunę na łagodzenie kryzysu migracyjnego | 20-09-2017 19:30:00

    INFO: Polska wpłaci jeszcze w tym roku 50 mln euro na rzecz Inicjatywy Wzmocnienia Gospodarczego Europejskiego Banku Inwestycyjnego, która ma na celu łagodzenie skutków kryzysu migracyjnego - donosi wprost.pl.

  • ZBP nie chce finansować upadłości SKOK-ów | 20-09-2017 17:30:00

    INFO: Związek Banków Polskich uważa, że proces restrukturyzacji i upadłości SKOK-ów powinien być finansowany z innych środków niż te, które zostały zgromadzone w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym - informuje tvp.info.

  • Szczyt socjalizmu: Kosumenci zapłacą elektrowniom za... czekanie! | 20-09-2017 15:30:00

    INFO: Wprowadzenie rynku mocy przełoży się na wzrost rachunków za energię elektryczną od 2021-2022, przy czym opłaty zwiększą się wówczas o ok. 1,5-2 zł na miesiąc - przewiduje JE Krzysztof Tchórzewski, minister energii z PiS.

  • Rewolucja w ustawie o cmentarzach | 20-09-2017 13:15:00

    FUTURO: Rząd chce rewolucji w ustawie o cmentarzach. Dopuszczalne stanie się rozsypywanie prochów - pisze "Rzeczpospolita".

  • Norweżka stara się o schronienie w Polsce | 20-09-2017 11:00:00

    INFO: "Nasz Dziennik" przytacza historię Norweżki, która ubiega się o azyl w Polsce. Powodem jej działania jest ryzyko odebrania jej dziecka przez państwo.

  • Tak państwowe firmy sponsorują politykę | 20-09-2017 06:45:00

    INFO: Z państwowych koncernów szerokim strumieniem płyną pieniądze na konta Polskiej Fundacji Narodowej - podaje wnp.pl.

  • Pikieta Solidarności przeciwko ingerencji UE w polskie sprawy | 19-09-2017 21:45:00

    INFO: NSZZ "Solidarność" pikietował na ulicach Warszawy przeciwko ingerencji UE w polskie sprawy - donosi portal prawy.pl.

  • Jednolita cena książki zaszkodzi czytelnictwu | 19-09-2017 19:30:00

    INFO: Projekt ustawy o jednolitej cenie książki, przygotowany przez PSL, może doprowadzić do znacznego spadku sprzedaży nowości wydawniczych i obniżenia poziomu czytelnictwa - ostrzega Konfederacja Lewiatan.