Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-12-2016 13:15:00

Prokuratura zajęła się poznańskimi homosiami

INFO: "Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu" - to nazwa spotkania, które ma odbyć się w siedzibie Grupy Stonewall w Poznaniu. Akcją poznańskich homosiów i feministek zajmuje się już prokuratura. Organizatorzy zapewniają, że nie odwołają wydarzenia - podaje "Gazeta Polska Codziennie".

 

Grupa Stonewall to poznańskie stowarzyszenie LGBT, działające za przyzwoleniem p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania z PO. Grupa zaczynała od obwieszania miasta tęczowymi flagami, potem organizowała parady równości. Przygotowała też skandalizujące nagranie z przebranym w damski strój mężczyzną, paradującym przed kościołem z lizakiem w kształcie penisa.

„GPC” informuje, że tym razem przedstawiciele LGBT posunęli się o krok dalej. W siedzibie grupy ma odbyć się spotkanie pod nazwą „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu”. Wśród prelegentów jest kilka feministek i "ekspertka do spraw reprodukcyjnych". Taka prowokacja wywołała falę protestów. Udzielanie kobiecie pomocy w przerywaniu ciąży jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. 

- To spotkanie to nie dyskusja, ale instrukcja, jak dokonać aborcji - tłumaczy p. Hubert Jach z Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Źródło: gpcodziennie.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Poznań

    Ktoś może chciałby czasem w sobotę wieczorem, przy piwku obsmarować władzuchnę i eurokołchoz???? Ja chętnie się gdzieś wybiorę. P.S. Brakuje forów regionalnych...panie Januszu - do dzieła!!!
  • Małżeństwo (z definicji)

    "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
  • Kolejny wyczyn kurdupla " pREZYDENTA" by Polska stała się pośmiewiskiem świata .

    Oto fragment dzisiejszego tekst informacyjnego: "prezydent" ogłosił trzydniową żałobę narodową. Prezydent Lech Kaczyński postanowił o ogłoszeniu trzydniowej żałoby narodowej, począwszy od...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...

Poczytaj również

  • Tuskowi puszczają nerwy | 20-11-2017 11:00:00

    INFO: Skandaliczny wpis na Twitterze p. Donalda Tuska, szefa Rady Europejskiej, rozpalił do czerwoności internautów i polityków PiS - donosi portal niezalezna.pl.

  • Będzie totalny atak na Polskę? | 20-11-2017 06:45:00

    OPINIA: W UE dojdzie do próby totalnego ataku na Polskę we współdziałaniu z opozycją - prognozuje politolog prof. Kazimierz Kik.

  • Frasyniuk pluje na polską demokrację | 19-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Naszym obowiązkiem jest zaprotestować przeciwko temu, że twarzą polskiej demokracji stał się faszysta i rasista - wrzeszczał p. Władysław Frasyniuk podczas demonstracji we Wrocławiu.

  • Wiceminister rozwoju zachwalał kartę praw przedsiębiorcy | 19-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Prawo przedsiębiorców nazywam swoistą kartą praw przedsiębiorcy - powiedział w TVP Info p. Mariusz Haładyj, wiceminister rozwoju.

  • Kukiz`15: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego | 19-11-2017 14:15:00

    OPINIA: WCz. Nobert Kaczmarczyk, poseł Kukiz`15, odniósł się do kontrowersyjnego projektu likwidacji hodowli zwierząt futerkowych - informuje wsensie.pl.

  • Gdynia wygrała ws. lotniska przed sądem UE | 19-11-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Unii Europejskiej przyznał rację Gdyni i stwierdził nieważność decyzji Komisji Europejskiej, która zahamowała przekształcenie lotniska z wojskowego w wojskowo-cywilne - podaje stooq.pl.

  • Resort zdrowia spisuje zbuntowanych rezydentów | 19-11-2017 06:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia zbiera dane rezydentów, którzy wypowiedzieli klauzulę opt-out - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Utracona szansa na modernizację | 18-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Porzucenie przetargu na nowego operatora systemu ViaToll na rzecz powierzenia prawa do poboru myta Inspekcji Transportu Drogowego to kolejny rządowy program, który można ocenić jako "pomysł dobry, ale wykonanie tragiczne" - ocenia p. Bartosz Jakubowski, ekspert Centrum Analiz ds. transportu.

  • Morawiecki: Państwo najlepszym organizatorem gospodarki | 18-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Kapitalizm nie powinien służyć tylko udziałowcom firm, ale różnym interesariuszom - mówił podczas Kongresu 590 w Rzeszowie wicepremier Mateusz Morawiecki - donosi businessinsider.com.pl.

  • Minister budownictwa uszczęśliwia ludzi na siłę | 18-11-2017 14:15:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa, podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - donosi tvn24bis.pl.

  • 5 lat więzienia za cofanie liczników samochodowych | 18-11-2017 11:00:00

    FUTURO: Projekt ustawy przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości zakłada, że za cofnięcie licznika samochodowego będzie grozić odpowiedzialność karna od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - podaje businessinsider.com.pl.

  • Szczecin bez Pomnika Wdzięczności | 18-11-2017 06:45:00

    INFO: W Szczecinie trwają prace przy demontażu Pomnika Wdzięczności dla Armii Radzieckiej - podaje onet.pl.

  • Będą milionowe kary za śmierć w miejscu pracy? | 17-11-2017 21:45:00

    FUTURO: Jeżeli w miejscu pracy na skutek wypadku zginie człowiek, odpowiedzialność spadnie również na firmę, a nie jak do tej pory - jedynie na menedżerów. Takie rozwiązanie chciałby wprowadzić resort sprawiedliwości - pisze "Gazeta Prawna".

  • Przez demokrację wszystko idzie wolno | 17-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Ja wiem, że Aleksander Macedoński w ciągu pół roku podbił pół Azji, ale nie miał konsultacji społecznych i konsultacji międzyresortowych. To wydłuża troszkę proces - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".