Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-12-2016 13:15:00

Prokuratura zajęła się poznańskimi homosiami

INFO: "Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu" - to nazwa spotkania, które ma odbyć się w siedzibie Grupy Stonewall w Poznaniu. Akcją poznańskich homosiów i feministek zajmuje się już prokuratura. Organizatorzy zapewniają, że nie odwołają wydarzenia - podaje "Gazeta Polska Codziennie".

 

Grupa Stonewall to poznańskie stowarzyszenie LGBT, działające za przyzwoleniem p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania z PO. Grupa zaczynała od obwieszania miasta tęczowymi flagami, potem organizowała parady równości. Przygotowała też skandalizujące nagranie z przebranym w damski strój mężczyzną, paradującym przed kościołem z lizakiem w kształcie penisa.

„GPC” informuje, że tym razem przedstawiciele LGBT posunęli się o krok dalej. W siedzibie grupy ma odbyć się spotkanie pod nazwą „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu”. Wśród prelegentów jest kilka feministek i "ekspertka do spraw reprodukcyjnych". Taka prowokacja wywołała falę protestów. Udzielanie kobiecie pomocy w przerywaniu ciąży jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. 

- To spotkanie to nie dyskusja, ale instrukcja, jak dokonać aborcji - tłumaczy p. Hubert Jach z Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Źródło: gpcodziennie.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Poznań

    Ktoś może chciałby czasem w sobotę wieczorem, przy piwku obsmarować władzuchnę i eurokołchoz???? Ja chętnie się gdzieś wybiorę. P.S. Brakuje forów regionalnych...panie Januszu - do dzieła!!!
  • Małżeństwo (z definicji)

    "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
  • Kolejny wyczyn kurdupla " pREZYDENTA" by Polska stała się pośmiewiskiem świata .

    Oto fragment dzisiejszego tekst informacyjnego: "prezydent" ogłosił trzydniową żałobę narodową. Prezydent Lech Kaczyński postanowił o ogłoszeniu trzydniowej żałoby narodowej, począwszy od...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...

Poczytaj również

  • MSWiA sprawdzi poglądy policyjnego wykładowcy | 26-05-2018 20:45:00

    INFO: Biuro Nadzoru Wewnętrznego MSWiA sprawdzi jednego z wykładowców Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

  • Władze Torunia nie chcą licznika długu | 26-05-2018 17:30:00

    INFO: Młodzieżówka Nowoczesnej z Torunia złożyła wniosek o zainstalowanie licznika długu miasta. Władze odmówiły!

  • Rządzący tracą zaufanie Polaków | 26-05-2018 14:15:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że rządzący Polską traca zaufanie Polaków - podaje portal aktualnosci24.com.

  • Przez przepisy brakuje rąk do pracy | 26-05-2018 11:00:00

    INFO: Brakuje rąk do pracy przy zbiorach truskawek, dlatego Związek Sadowników RP zwrócił się do ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela z prośbą o pilne opracowanie wzoru umowy o pomocy przy zbiorach - podaje wp.pl.

  • Rolnicy chcą więcej od UE | 26-05-2018 06:45:00

    INFO: W Warszawie odbył się kolejny protest rolników - donosi nczas.com.

  • Korwin szerzej o aferze wenerycznej w Wolności | 25-05-2018 21:45:00

    INFO: P. Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem wp.pl ujawnił więcej szczegóły sprawy partyjnego działacza, który miał zarażać kobiety kiłą.

  • Coraz mniejszy antysemityzm wśród Polaków | 25-05-2018 19:30:00

    INFO: Portal niezalezna.pl donosi, że maleje liczba postępowań karnych związanych z antysemityzmem.

  • Dziennikarze obnażyli słabość państwa | 25-05-2018 17:30:00

    INFO: Prowokacja dziennikarzy portalu energetyka24.com pokazuje słabość polskiego państwa i jego nieskuteczność wobec mechanizmów wojny informacyjnej.

  • Lawinowy wzrost postępowań karnych skarbowych | 25-05-2018 15:30:00

    INFO: Nawet 100 tys. postępowań karnych skarbowych może zostać wszczętych tym roku wobec przedsiębiorców i menedżerów - donosi money.pl.

  • Żydzi chcą wstrzymania kanonizacji prymasa Polski | 25-05-2018 13:15:00

    INFO: Komitet Żydów Amerykańskich poinformował, że w piśmie do Watykanu wyraził głębokie zaniepokojenie w związku z ogłoszeniem przez papieża uznania heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, prymasa Polski w latach 1926-1948 - podaje dziennik.pl.

  • Wszechpolacy spisani za... koszulki | 25-05-2018 11:00:00

    INFO: Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki - donosi serwis medianarodowe.com.

  • W Warszawie zamalowano Baumana | 25-05-2018 06:45:00

    INFO: Pięć dni po odsłonięciu murala z Zygmuntem Baumanem na Dworcu Gdańskim w Warszawie, nieznani sprawcy zdewastowali dzieło, wypisując na nim słowo „morderca” - podaje wprost.pl.

  • Rząd policzył, ile pieniędzy dostają protestujący niepełnosprawni | 24-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd policzył, że osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie, a takie osoby protestują w Sejmie, wraz z opiekunem otrzymują miesięczne wsparcie w wysokości co najmniej 3 tys. zł - podaje tvp.info.

  • Rząd wzmoże kontrole aptek | 24-05-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce skuteczniej walczyć z nielegalnym wywozem leków z Polski, dlatego zamierza wprowadzić "kontrole sprawdzające" - donosi Interia.

  • Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu! | 24-05-2018 17:30:00

    INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.