Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-12-2016 13:15:00

Prokuratura zajęła się poznańskimi homosiami

INFO: "Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu" - to nazwa spotkania, które ma odbyć się w siedzibie Grupy Stonewall w Poznaniu. Akcją poznańskich homosiów i feministek zajmuje się już prokuratura. Organizatorzy zapewniają, że nie odwołają wydarzenia - podaje "Gazeta Polska Codziennie".

 

Grupa Stonewall to poznańskie stowarzyszenie LGBT, działające za przyzwoleniem p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania z PO. Grupa zaczynała od obwieszania miasta tęczowymi flagami, potem organizowała parady równości. Przygotowała też skandalizujące nagranie z przebranym w damski strój mężczyzną, paradującym przed kościołem z lizakiem w kształcie penisa.

„GPC” informuje, że tym razem przedstawiciele LGBT posunęli się o krok dalej. W siedzibie grupy ma odbyć się spotkanie pod nazwą „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu”. Wśród prelegentów jest kilka feministek i "ekspertka do spraw reprodukcyjnych". Taka prowokacja wywołała falę protestów. Udzielanie kobiecie pomocy w przerywaniu ciąży jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. 

- To spotkanie to nie dyskusja, ale instrukcja, jak dokonać aborcji - tłumaczy p. Hubert Jach z Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Źródło: gpcodziennie.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Poznań

    Ktoś może chciałby czasem w sobotę wieczorem, przy piwku obsmarować władzuchnę i eurokołchoz???? Ja chętnie się gdzieś wybiorę. P.S. Brakuje forów regionalnych...panie Januszu - do dzieła!!!
  • Małżeństwo (z definicji)

    "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
  • Kolejny wyczyn kurdupla " pREZYDENTA" by Polska stała się pośmiewiskiem świata .

    Oto fragment dzisiejszego tekst informacyjnego: "prezydent" ogłosił trzydniową żałobę narodową. Prezydent Lech Kaczyński postanowił o ogłoszeniu trzydniowej żałoby narodowej, począwszy od...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...

Poczytaj również

  • Taksówkarze żądają paragonów od uberowców | 23-06-2017 06:45:00

    INFO: Taksówkarze znaleźli nowy sposób na walkę z uberowcami. Zamawiają przejazd, a po dotarciu na miejsce proszą kierowcę o paragon - pisze onet.pl.

  • TVP ścigać będzie piratów | 22-06-2017 21:45:00

    INFO: TVP chce zaangażować firmę, która będzie monitorowała serwisy internetowe pod kątem piractwa - podaje wmeritum.pl.

  • PSL ma pomysł na rozwiązanie problemu z imigrantami | 22-06-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje tvp.info, PSL przygotowało projekt uchwały Sejmu, w którym wzywa rząd do wypracowania wspólnego stanowiska ws. rozwiązania kryzysu migracyjnego.

  • Nowoczesna dostała za bezcen prestiżowy lokal w centrum Warszawy! | 22-06-2017 17:30:00

    INFO: "Fakt" ustalił, że ugrupowanie WCz. Ryszarda Petru otrzymało od warszawskiego Urzędu Dzielnicy Śródmieście lokal w prestiżowej części miasta. Mieści się w nim siedziba Biura Krajowego Nowoczesnej.

  • W Szczecinie dekomunizują ulice | 22-06-2017 15:30:00

    INFO: W związku z ustawą dekomunizacyjną szczecińscy rajcowie zmienili nazwy kilkunastu ulic w mieście na... takie, jakie były - donosi dziennik.pl.

  • Tak inwestują władze | 22-06-2017 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła przygotowanie do realizacji inwestycji Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej.

  • Rozpoczął się proces Tyrmand-Agora | 22-06-2017 11:00:00

    INFO: Ruszył proces, który komentator polityczny i ekonomista Mateusz Tyrmand wytoczył Agorze - podaje dziennik.pl.

  • Uber w Polsce bezpieczny | 22-06-2017 06:45:00

    INFO: Rząd szykuje przepisy, które "zalegalizują" działalność Ubera w Polsce - donosi wp.pl.

  • Kolejna polska ofiara muzułmanów | 21-06-2017 21:45:00

    INFO: Polski kierowca vana zginął w pobliżu obozu dla uchodźców we francuskim Calais - podaje wprost.pl.

  • Prezydent Gdańska złamie prawo, jeśli przyjmie uchodźców | 21-06-2017 19:30:00

    INFO: P. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, wcześniej z PO, na siłę próbuje ściągnąć imigrantów do Polski. Zdaniem JE Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych z PiS, jeśli p. Adamowicz to zrobi, to złamie prawo - podaje niezalezna.pl.

  • Pawłowicz znów ostro o UE i znów pod lupą antyrasistów | 21-06-2017 17:30:00

    INFO: WCz. prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, ostro skomentowała na swoim profilu na Facebooku to, co w jej opinii dzieje się obecnie w UE. Sprawą zainteresowali się antyrasiści - donosi tvp.info.

  • Ziobro zapowiedział kasację ws. drukarza | 21-06-2017 15:30:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, zapowiedział kasację ws. drukarza, który odmówił druku plakatów LGBT - podaje dziennik.pl.

  • Skazany za łapówkarstwo nadal jest sędzią | 21-06-2017 13:15:00

    INFO: P. Janusz K., który został skazany prawomocnym wyrokiem za branie łapówek, nadal jest sędzią - donosi niezalezna.pl.

  • Przez PiS wzrosną ceny gazu | 21-06-2017 11:00:00

    FUTURO: Prywatni importerzy gazu ostrzegają, że nowe przepisy uderzą w konsumentów. Ich zdaniem jeszcze przed tegorocznym sezonem grzewczym ceny wzrosną nawet o 7%. Nowelizacja, nad którą pracują rządzący, spowoduje, że spółka PGNiG nie będzie miała konkurencji - podaje portal naTemat.pl.

  • Morawiecki opodatkuje nowinki papierosowe | 21-06-2017 06:45:00

    FUTURO: Resort finansów planuje opodatkować akcyzą papierosy elektroniczne i nowatorskie - podaje interia.pl.