Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-12-2016 13:15:00

Prokuratura zajęła się poznańskimi homosiami

INFO: "Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu" - to nazwa spotkania, które ma odbyć się w siedzibie Grupy Stonewall w Poznaniu. Akcją poznańskich homosiów i feministek zajmuje się już prokuratura. Organizatorzy zapewniają, że nie odwołają wydarzenia - podaje "Gazeta Polska Codziennie".

 

Grupa Stonewall to poznańskie stowarzyszenie LGBT, działające za przyzwoleniem p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania z PO. Grupa zaczynała od obwieszania miasta tęczowymi flagami, potem organizowała parady równości. Przygotowała też skandalizujące nagranie z przebranym w damski strój mężczyzną, paradującym przed kościołem z lizakiem w kształcie penisa.

„GPC” informuje, że tym razem przedstawiciele LGBT posunęli się o krok dalej. W siedzibie grupy ma odbyć się spotkanie pod nazwą „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu”. Wśród prelegentów jest kilka feministek i "ekspertka do spraw reprodukcyjnych". Taka prowokacja wywołała falę protestów. Udzielanie kobiecie pomocy w przerywaniu ciąży jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. 

- To spotkanie to nie dyskusja, ale instrukcja, jak dokonać aborcji - tłumaczy p. Hubert Jach z Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Źródło: gpcodziennie.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Witajcie!

    Tu Karol Juliusz Nowacki z Poznania. Niektórzy z Was kojarzą zapewne moje teksty z Korespondenta i WiK-u. Witam wszystkich i zapraszam do siebie: http://derepublica.blox.pl - moja strona...
  • Poznań

    Ktoś może chciałby czasem w sobotę wieczorem, przy piwku obsmarować władzuchnę i eurokołchoz???? Ja chętnie się gdzieś wybiorę. P.S. Brakuje forów regionalnych...panie Januszu - do dzieła!!!
  • Małżeństwo (z definicji)

    "Nawet Kościół Rzymsko-katolicki, skądinąd wyznający zasadę nierozerwalności małżeństw, w przypadku stwierdzonej (a nieznanej przed ślubem drugiemu małżonkowi) niezdolności do prokreacji uznaje...
  • Kolejny wyczyn kurdupla " pREZYDENTA" by Polska stała się pośmiewiskiem świata .

    Oto fragment dzisiejszego tekst informacyjnego: "prezydent" ogłosił trzydniową żałobę narodową. Prezydent Lech Kaczyński postanowił o ogłoszeniu trzydniowej żałoby narodowej, począwszy od...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...

Poczytaj również

  • Wachowski oszukał Wałęsę | 24-03-2017 21:45:00

    INFO: Jak pisze fakt.pl, p. Mieczysław Wachowski, były szef Kancelarii Prezydenta, poważnie nadużył zaufania p. Lecha Wałęsy.

  • Państwowy monopolista wchodzi na rynek ochrony | 24-03-2017 21:45:00

    INFO: Poczta Polska zapowiada powrót na rynek ochrony. Ma strzec lotnisk, instytucji publicznych i spółek skarbu państwa - ustaliła "Rzeczpospolita".

  • Rządzący szybko alienują się wobec rzeczywistości | 24-03-2017 19:30:00

    OPINIA: Zapowiadane przez PiS pełne oskładkowanie umów o dzieło potwierdza tezę, że rządzący bardzo szybko alienują się wobec rzeczywistości - pisze p. Jakub Wozinski dla portalu gf24.pl.

  • PiS o Polsce dla ONZ | 24-03-2017 17:30:00

    INFO: PiS czaruje ONZ prawami człowieka - pisze "Rzeczpospolita" o raporcie polskiego rządu przygotowanego na Powszechny Okresowy Przegląd Praw Człowieka.

  • Kolejne wątpliwe zachowanie sędziego | 24-03-2017 15:30:00

    INFO: Sędzia Waldemar Żurek, który jest twarzą KRS-u, skutecznie odwołał się do sądu o zmniejszenie kwoty świadczeń nas rzecz córek z pierwszego małżeństwa. Przystąpił nawet do odbierania nadpłaconych kwot - donosi "Gazeta Polska Codziennie".

  • Polacy chcą wycinać drzewa | 24-03-2017 13:15:00

    INFO: Wkrótce posłowie będą dyskutować nad zmianą zasad wycinki drzew. Czy jednak Polacy chcą modyfikacji przepisów? - zastanawia się "Super Express".

  • Ziemkiewicz śmieje się z pomysłu jednolitych cen książek | 24-03-2017 11:00:00

    OPINIA: Ciągle widzimy jakąś działalność lobbystyczną - stwierdził red. Rafał Ziemkiewicz na spotkaniu w Warszawie.

  • MEN zreformuje pensje nauczycieli | 24-03-2017 06:45:00

    INFO: "Dziennik Gazeta Prawna" informuje, że MEN chce związać pensje nauczycieli ze średnią krajową.

  • Lewacy organizują Marsz dla Europy | 23-03-2017 21:45:00

    FUTURO: 25 marca, w 60. rocznicę Traktatów Rzymskich, w Warszawie odbędzie się Marsz dla Europy - podaje warsawnow.pl.

  • Prezydent biednego miasta z PO zamówił sobie auto... za 200 tys. zł | 23-03-2017 19:30:00

    INFO: P. Dawid Kostempski, prezydent Świętochłowic z PO, czyli jednego z najbiedniejszych miast na prawach powiatu, zamówił sobie kolejne luksusowe auto - donosi wp.pl.

  • Polska zniesie zmiany czasu? | 23-03-2017 17:30:00

    INFO: Stowarzyszenie Interesu Społecznego "Wieczyste" domaga się zniesienia zmiany czasu - podaje wp.pl.

  • Były prezes i pracownicy ZUS pod lupą CBA | 23-03-2017 15:30:00

    INFO: Jak donosi wprost.pl, CBA złożyło zawiadomienie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez byłego prezesa i pracowników ZUS. Sprawa dotyczy umowy informatycznej z 2013 r. na kwotę 19,5 mln zł.

  • Urzędnicy walczą o kontrolę nad uniodotacjami | 23-03-2017 13:15:00

    INFO: Marszałkowie 2 północnych województw wycofują unijne fundusze z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Obawiają się, że nowa ustawa zapowiadana przez rząd mogłaby pozbawić ich kontroli nad częścią środków - donosi tvp.info.

  • Brednie resortu rozwoju: Dzięki uniodotacjom Polska urosła o 59% | 23-03-2017 11:00:00

    OPINIA: W latach 2004-15 Polska osiągnęła największy skumulowany wzrost PKB wśród państw członkowskich UE; w tym czasie polska gospodarka urosła o prawie 59%. Duży wpływ na to miały fundusze UE - twierdzi p. Adam Hamryszczak, wiceminister rozwoju.

  • Postulator beatyfikacji księdza Popiełuszki był agentem SB | 23-03-2017 06:45:00

    INFO: Ks. Tomasz Kaczmarek, postulator etapu rzymskiego procesu beatyfikacyjnego śp. ks. Jerzego Popiełuszki, był współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa i miał kontakty ze znajomymi zabójcy duchownego kapitana Grzegorza Piotrowskiego - donosi "Tygodnik Powszechny".