Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-03-2017 14:15:00

Prof. Gwiazdowski skomentował rekordową wygraną w Lotto

OPINIA: Prof. Robert Gwiazdowski z CAS skomentował na Twitterze rekordową wygraną, jaka padła w Lotto.

 

Jeden z graczy ze Skrzyszowa (woj. małopolskie) wygrał w Lotto aż 36 726 210,2 zł. Fakt ten postanowił skomentować p. Gwiazdowski.

- Ktoś wygrał w totka 36 mln. Odda z tego państwu 3,6 mln. Jakby tyle samo zapłacił mu pracodawca musiałby oddać państwu 13 mln! :) - zauważył ekspert.

 

Źródło: twitter.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Plakaty/Bilbordy z pomysłami

    Witam. Co powiecie na taki pomysł? Mianowicie plakaty lub bilbordy z prostymi stwierdzeniami np. 70% Twojej pensji oddajesz Państwu, później napis "Obniżymy do 5%" czy coś, a dalej "zobacz...
  • Podatek dochodowy

    Jan: Podatek dochodowy odbiera ludziom pieniądze,sprawia,że mniej opłaca się pracować,przez co zniechęca do pracy-a to obniża poziom życia. Paweł: Tak może być w pewnych przypadkach,a w innych...
  • Pociski niepenetracyjne a podatki

    http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=826 moja propozycja nowelizacji: Kontrolerzy mogą stosować jebnięcie w ryj i poprawienie z kopyta - w sytuacji uzasadnionego...
  • Zniszczmy system - zostańmy menelami lub urzędnikami!

    Przeczytałem dziś taką notkę na portalu: http://korwin-mikke.pl/artykuly/zobacz/991_mieszkancow_na_garnuszku_panstwa/34977 i naszła mnie taka oto refleksja, jaką wyraziłem pod notką: "A ja ich...
  • kapitalizm to kłamstwo !

    witam kiedyś dałem sie nabrać ze wolny rynek jest taki super bo korwin ładnie bajki opowiadał a wystarczy sie troche zorientować i nagle sie okazuje ze w takim singapurze zarabia sie aby 600...

Poczytaj również

  • Pierwsza ofiara "apteki dla aptekarza" | 27-07-2017 21:45:00

    INFO: Zamknięto aptekę Galenica w Poznaniu, która działała ponad pół wieku - podaje fakt.pl.

  • Kijowski wystąpił z KOD | 27-07-2017 19:30:00

    INFO: P. Mateusz Kijowski poinformował, że wystąpił z KOD - podaje rp.pl.

  • Macierewicz: Bez sądów wszystko mogą nam cofnąć | 27-07-2017 17:30:00

    OPINIA: JE Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej z PiS, zapewnił, że reforma sądownictwa jest absolutnie fundamentalna i rząd nie cofnie się z drogi reform - donosi wp.pl.

  • Wykładowca UMCS na dywaniku za słowa o protestujących | 27-07-2017 15:30:00

    INFO: Dr hab. Artur Górak, wykładowca UMCS w Lublinie, musi niezwłocznie złożyć wyjaśnienia ws. swojego komentarza do protestów zorganizowanych rzekomo w obronie niezawisłości sądów - informuje wprost.pl.

  • Problemy przedsiębiorców ciągle te same | 27-07-2017 13:15:00

    INFO: Zdaniem przedsiębiorców, niestabilność prawa, nadmiar obowiązków biurokratycznych oraz pozapłacowe koszty pracy to największe bariery w prowadzeniu firm w Polsce.

  • CBA weszło do MON | 27-07-2017 11:00:00

    INFO: Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do biura MON - podaje "Do Rzeczy".

  • Chciał zabić posła Budkę | 27-07-2017 06:45:00

    INFO: Jak podaje wp.pl, nieznany mężczyzna wtargnął do biura poselskiego WCz. Tomasza Kostusia z PO i groził, że zabije WCz. Borysa Budkę, byłego ministra sprawiedliwości i wiceprzewodniczącego PO.

  • Kaczyński pozwał Wałęsę | 26-07-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński pozwał p. Lecha Wałęsę. Domaga się od byłego prezydenta przeprosin m.in. za zarzut, że jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską - podaje dorzeczy.pl.

  • Duda podpisał ustawę o sądach powszechnych | 26-07-2017 19:30:00

    INFO: JE Andrzej Duda złożył podpis pod nowelizacją Prawa o ustroju sądów powszechnych - donosi onet.pl.

  • Siedziba "GW" w Gdańsku trafi pod młotek! | 26-07-2017 17:30:00

    INFO: Agora chce sprzedać siedzibę "Gazety Wyborczej" w Gdańsku - podaje telewizjarepublika.pl.

  • NIK: Szereg nieprawidłowości w resorcie Ziobry | 26-07-2017 15:30:00

    INFO: "Rzeczpospolita" donosi, że resort sprawiedliwości zatrudnił ekspertów, którzy nie spełniają ustawowych wymagań - żaden z nich nie został zatrudniony w ramach otwartego kursu.

  • Nie widać końca rozdawnictwa pieniędzy podatników | 26-07-2017 13:15:00

    FUTURO: JE Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej z PiS, chce wprowadzić dodatek dla najbiedniejszych emerytów w wysokości 500 zł - podaje „Super Express”.

  • Fiskus zagląda nam do komputerów | 26-07-2017 11:00:00

    INFO: Jak informuje portal forsal.pl, posłowie uzyskali dane o działaniach wywiadu skarbowego w 2016 r.

  • Urzędnicy utopili euromiliony w forcie | 26-07-2017 06:45:00

    INFO: W opinii specjalistów, działania krakowskich urzędników w sprawie fortu Łapianka noszą znamiona niegospodarności - podaje onet.pl.

  • Prof. Kieżun: W Polsce trwa ofensywa Sorosa | 25-07-2017 21:45:00

    OPINIA: Uważam, że w tej chwili mamy do czynienia z olbrzymią ofensywą Sorosa. Polska i Węgry to są kraje, które przeciwstawiają się lansowanej przez niego ideologii - stwierdził prof. Witold Kieżun w rozmowie z portalem wPolityce.pl.