Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-03-2017 14:15:00

Prof. Gwiazdowski skomentował rekordową wygraną w Lotto

OPINIA: Prof. Robert Gwiazdowski z CAS skomentował na Twitterze rekordową wygraną, jaka padła w Lotto.

 

Jeden z graczy ze Skrzyszowa (woj. małopolskie) wygrał w Lotto aż 36 726 210,2 zł. Fakt ten postanowił skomentować p. Gwiazdowski.

- Ktoś wygrał w totka 36 mln. Odda z tego państwu 3,6 mln. Jakby tyle samo zapłacił mu pracodawca musiałby oddać państwu 13 mln! :) - zauważył ekspert.

 

Źródło: twitter.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Plakaty/Bilbordy z pomysłami

    Witam. Co powiecie na taki pomysł? Mianowicie plakaty lub bilbordy z prostymi stwierdzeniami np. 70% Twojej pensji oddajesz Państwu, później napis "Obniżymy do 5%" czy coś, a dalej "zobacz...
  • Podatek dochodowy

    Jan: Podatek dochodowy odbiera ludziom pieniądze,sprawia,że mniej opłaca się pracować,przez co zniechęca do pracy-a to obniża poziom życia. Paweł: Tak może być w pewnych przypadkach,a w innych...
  • Pociski niepenetracyjne a podatki

    http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=826 moja propozycja nowelizacji: Kontrolerzy mogą stosować jebnięcie w ryj i poprawienie z kopyta - w sytuacji uzasadnionego...
  • Zniszczmy system - zostańmy menelami lub urzędnikami!

    Przeczytałem dziś taką notkę na portalu: http://korwin-mikke.pl/artykuly/zobacz/991_mieszkancow_na_garnuszku_panstwa/34977 i naszła mnie taka oto refleksja, jaką wyraziłem pod notką: "A ja ich...
  • kapitalizm to kłamstwo !

    witam kiedyś dałem sie nabrać ze wolny rynek jest taki super bo korwin ładnie bajki opowiadał a wystarczy sie troche zorientować i nagle sie okazuje ze w takim singapurze zarabia sie aby 600...

Poczytaj również

  • Będą milionowe kary za śmierć w miejscu pracy? | 17-11-2017 21:45:00

    FUTURO: Jeżeli w miejscu pracy na skutek wypadku zginie człowiek, odpowiedzialność spadnie również na firmę, a nie jak do tej pory - jedynie na menedżerów. Takie rozwiązanie chciałby wprowadzić resort sprawiedliwości - pisze "Gazeta Prawna".

  • Przez demokrację wszystko idzie wolno | 17-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Ja wiem, że Aleksander Macedoński w ciągu pół roku podbił pół Azji, ale nie miał konsultacji społecznych i konsultacji międzyresortowych. To wydłuża troszkę proces - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

  • PiS szykuje nowe rozwiązania socjalne | 17-11-2017 15:30:00

    INFO: Emeryci, samotni rodzice z niskimi dochodami i ludzie wracający z zagranicy to grupy, dla których PiS szykuje ofertę na kolejne 2 lata rządów - donosi fakt.pl.

  • Państwowe gospodarowanie w praktyce | 17-11-2017 13:15:00

    INFO: NIK skrytykowała budowę szkoły w Kazimierzu Dolnym.

  • Turecki trop Amber Gold | 17-11-2017 11:00:00

    INFO: Śledczy badają, czy spółki OLT miały być kupione m.in. przez Turkish Airlines - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Idiotyczne przepisy opóźniają autobusy | 17-11-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, kierowca Polskiego Busa nieoczekiwanie zatrzymał autobus i oświadczył pasażerom, że robi sobie przerwę.

  • Lewandowski straci Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski? | 16-11-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Adam Andruszkiewicz, były poseł Kukiz'15, a obecnie członek koła Wolni i Solidarni, zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o odebranie CEP-owi Januszowi Lewandowskiemu Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski - informuje dorzeczy.pl.

  • Program 500+ zatrzymał milion osób w Polsce? | 16-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Mateusza Morawieckiego, wicepremiera, ministra rozwoju i finansów z PiS, gdyby nie rządowy program "Rodzina 500+", z kraju wyjechałby milion osób - informuje bankier.pl.

  • Pół miliarda na ochronę polskiej armii! | 16-11-2017 17:30:00

    INFO: Jak donosi se.pl, polskie wojsko korzysta... z zewnętrznych agencji ochrony. Tylko w tym roku resort miał wydać 470 mln zł na wynajęcie wartowników.

  • Wolność krytykuje zmiany ordynacji wyborczej | 16-11-2017 15:30:00

    INFO: Politycy Wolności p. Zbigniew Wysocki, członek zarządu krajowego i WCz. Jacek Wilk, poseł na Sejm, ocenili poselski projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych.

  • Rybak jednak trafi do więzienia | 16-11-2017 13:15:00

    INFO: P. Piotr Rybak, skazany prawomocnie za spalenie kukły Żyda, jednak trafi do więzienia - informuje radiozet.pl.

  • Będzie pozew za słowa Verhofstadta | 16-11-2017 11:00:00

    INFO: P. Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, zapowiedział pozew za słowa CEP-a Gwidona Verhofstadta w PE.

  • Sprzeciw TK po słowach Timmermansa | 16-11-2017 06:45:00

    INFO: Biuro Trybunału Konstytucyjnego w specjalnym komunikacie wyraziło stanowczy sprzeciw wobec wypowiedzi p. Franciszka Timmermansa, wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej - podaje wprost.pl.

  • Lewacy próbowali podpalić siedzibę Stowarzyszenia Marsz Niepodległości | 15-11-2017 21:45:00

    INFO: Portal kresy.pl informuje, że doszło do próby podpalenia siedziby organizatorów Marszu Niepodległości w Warszawie.