Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-04-2016 15:30:00

Prezes IPN o sowieckich pomnikach w Polsce

OPINIA: Pozostawienie sowieckich pomników jest konsekwencją niedokończenia w Polsce przemian z początku lat 90. - powiedział Onetowi p. Łukasz Kamiński, prezes IPN.

 

- Inwentaryzujemy miejsca, w których jeszcze znajdują się sowieckie pomniki. Do czerwca zaproponujemy akcję, która będzie zachęcać samorządy do likwidowania sowieckich pomników, zanim jeszcze powstanie odpowiednia ustawa - wyjaśnia prezes IPN. - W mojej ocenie mamy dużą szansę na sukces - podkreśla.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • 14 maja 2009: Po co UPR idzie do tych wyborów?

    Zapraszamy do dyskusji http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • List otwarty i wyniki wyborów

    Jestem od rana rozczarowany. (dopiero słyszałem wyniki). Wszyscy pieją, że poszło aż 23-25%. Nikt nie powie, że 75% NIE POSZŁO. TRZY KOŁA ZEPSUTE - a oni się cieszą ;-) Co do rad w sprawie...

Poczytaj również

  • Shaded: Muzułmanie napływają do Polski | 26-04-2018 06:45:00

    OPINIA: W Polsce jest coraz więcej muzułmanów. Jest tragedia - powiedziała p. Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera.

  • Nowy biurokratyczny twór zwalczy oszustów? | 25-04-2018 21:45:00

    INFO: Prokuratura nie daje sobie rady z przestępcami gospodarczymi, dlatego postuluje powołanie Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych - podaje interia.pl.

  • Bunt właścicieli stacji kontroli pojazdów | 25-04-2018 19:30:00

    FUTURO: Przygotowywana nowelizacja prawa o ruchu drogowym wywraca do góry nogami dotychczasowy system badań technicznych pojazdów. Właściciele stacji kontroli pojazdów zapowiadają sabotaż - pisze Interia.

  • Rząd pozwany za wiatraki | 25-04-2018 17:30:00

    INFO: Spółka Invenergy rozpoczyna arbitraż przeciwko Polsce. Amerykanie, którzy zainwestowali nad Wisłą setki milionów dolarów, zarzucają Warszawie brak ochrony inwestycji, co miała gwarantować m.in. umowa dwustronna z Waszyngtonem - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Budżet PFN znacznie wyższy, niż się spodziewano | 25-04-2018 15:30:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa na promocję naszego kraju miała mieć 100 mln zł. Okazuje się jednak, że budżet fundacji jest ponaddwukrotnie wyższy - podaje newsweek.pl.

  • GDDKiA nie zabezpieczyła interesu Skarbu Państwa | 25-04-2018 13:15:00

    INFO: Umowy zawierane przez GDDKiA z wykonawcami inwestycji drogowych niedostatecznie zabezpieczały interes Skarbu Państwa - ocenia NIK.

  • Nowoczesna złożyła projekt ustawy o związkach partnerskich | 25-04-2018 11:00:00

    INFO: Jak podaje portal wprost.pl, Nowoczesna złożyła w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich.

  • Sosnowiec zakaże ulicznych reklam? | 25-04-2018 06:45:00

    INFO: Sosnowiec chce wprowadzić uchwałę krajobrazową. Z ulic mają zniknąć szpetne reklamy - podaje dziennikzachodni.pl.

  • Rosiewicz: Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie | 24-04-2018 21:45:00

    OPINIA: Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie - powiedział w jednym z programów p. Andrzej Rosiewicz, znany artysta estradowy - informuje Onet.

  • CBA donosi na władze Poznania | 24-04-2018 19:30:00

    INFO: CBA doniosło do prokuratury na władze Poznania - informuje portal tvp.info.

  • Wody Polskie rozpoczynają cykl szkoleń ws. opłat za pomosty | 24-04-2018 17:30:00

    INFO: Wody Polskie rozpoczynają na Mazurach cykl szkoleń dla firm i samorządowców m.in. ws. nowych opłat za użytkowanie gruntów pokrytych wodami, np. pomostów - informuje portal stooq.pl.

  • Skarb Państwa odpowiedzialny za katastrofę hali targowej | 24-04-2018 15:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Skarb Państwa ponosi cywilną odpowiedzialność za katastrofę hali Międzynarodowych Targów Katowickich - podaje onet.pl.

  • 90 tys. zł do zwrotu za obsługę 500+ | 24-04-2018 13:15:00

    INFO: Sąd zdecydował, że Skarb Państwa powinien zwrócić województwu zachodniopomorskiemu prawie 90 tys. zł za obsługę rządowego programu 500+ - donosi portal Interia.

  • Wielkie muzeum za unijne dotacje do zamknięcia | 24-04-2018 11:00:00

    INFO: Muzeum Śląskie w Katowicach jest w stanie, który nie pozwala na dalszą eksploatację zgodnie z przeznaczeniem - podaje wyborcza.pl.

  • TVP kupi 120 aut elektrycznych | 24-04-2018 06:45:00

    FUTURO: Telewizja Polska zamierza kupić 120 elektrycznych samochodów - informuje portal innpoland.pl.