Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-04-2016 15:30:00

Prezes IPN o sowieckich pomnikach w Polsce

OPINIA: Pozostawienie sowieckich pomników jest konsekwencją niedokończenia w Polsce przemian z początku lat 90. - powiedział Onetowi p. Łukasz Kamiński, prezes IPN.

 

- Inwentaryzujemy miejsca, w których jeszcze znajdują się sowieckie pomniki. Do czerwca zaproponujemy akcję, która będzie zachęcać samorządy do likwidowania sowieckich pomników, zanim jeszcze powstanie odpowiednia ustawa - wyjaśnia prezes IPN. - W mojej ocenie mamy dużą szansę na sukces - podkreśla.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • Aborcja

    znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • 14 maja 2009: Po co UPR idzie do tych wyborów?

    Zapraszamy do dyskusji http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • List otwarty i wyniki wyborów

    Jestem od rana rozczarowany. (dopiero słyszałem wyniki). Wszyscy pieją, że poszło aż 23-25%. Nikt nie powie, że 75% NIE POSZŁO. TRZY KOŁA ZEPSUTE - a oni się cieszą ;-) Co do rad w sprawie...

Poczytaj również

  • PiS planuje reformę na dwa takty | 28-03-2017 21:45:00

    INFO: Zmiany w przepisach dotyczących wybierania władz lokalnych zostaną podzielona na dwa etapy - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Priorytetem PiS jest dwukadencyjność.

  • Darmowa telewizja nie dla chorych dzieci | 28-03-2017 19:30:00

    INFO: Kilkadziesiąt nowych telewizorów, które przyjechały w prezencie dla szpitala w Bydgoszczy, wylądowało w magazynie zamiast w salach  - podaje tvn24.pl.

  • Kukiz’15 za czasowym wyrejestrowywaniem aut | 28-03-2017 17:30:00

    INFO: Projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym, autorstwa Kukiz'15, przewiduje możliwość czasowego wyrejestrowywania samochodów osobowych i motocykli - donosi polsatnews.pl.

  • W gminie zarządzanej przez wójta z PSL wycięto dęby warte 3 mln zł! | 28-03-2017 15:30:00

    INFO: W gminie Lewin Brzeski (woj. opolskie) pod inwestycję "Orlika" wartego niecałe 1,3 mln zł wycięto piłą łańcuchową 55 drzew wartych 3 mln zł - donosi polskaniepodlegla.pl.

  • Wybór Tuska nieważny? | 28-03-2017 13:15:00

    INFO: JE Witold Waszczykowski, minister spraw zagranicznych z PiS, stwierdził na antenie TVN 24, że posiada ekspertyzy, świadczące o tym, że doszło do fałszerstwa przy wyborze p. Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

  • Uniewinnienie ws. picia piwa nad Wisłą | 28-03-2017 11:00:00

    INFO: Warszawski sąd prawomocnie uniewinnił p. Marka Tatałę, aktywistę miejskiego ruchu "Legalnie nad Wisłą", obwinionego o picie piwa na nadwiślańskim bulwarze - podaje bankier.pl.

  • Autobusy powalczą ze smogiem | 28-03-2017 06:45:00

    INFO: Rząd planuje ułatwić wejście na rynek oraz eksploatację niskoemisyjnych pojazdów - pisze "Puls Biznesu". Chodzi przede wszystkim o ciężarówki oraz tabor do transportu publicznego.

  • Kolejni wyłudzacze unijnych dotacji | 27-03-2017 21:45:00

    INFO: ABW zatrzymała 4 osoby podejrzewane o udział w wyłudzeniach podatku VAT i unijnych dotacji.

  • Legionowo nie chce do stolicy | 27-03-2017 19:30:00

    INFO: Mieszkańcy Legionowa opowiedzieli się w referendum przeciwko przyłączeniu gminy do "Metropolii Warszawskiej" - podaje fakt.pl.

  • Edward Mazur współpracował z SB | 27-03-2017 17:30:00

    INFO: Służby specjalne III RP dobrze wiedziały, że p. Edward Mazur był zarejestrowanym agentem SB; do końca go chroniły, nie ujawniając tej informacji - pisze prof. Sławomir Cenckiewicz w tygodniku "Do Rzeczy".

  • Rząd nie przywróci małego ruchu granicznego | 27-03-2017 15:30:00

    INFO: Mały ruch graniczny z Rosją nie zostanie przywrócony, bo w obwodzie kaliningradzkim rośnie militaryzacja i aktywność rosyjskich służb specjalnych - pisze "Gazeta Prawna Codziennie", powołując się na stanowisko rządu.

  • Zanussi: Musimy konkurować ze sobą | 27-03-2017 13:15:00

    OPINIA: W moim przekonaniu, wszystko podlega wartościowaniu - powiedział znany reżyser Krzysztof Zanussi podczas rozmowy z portalem onet.pl.

  • Nadal można fałszować wybory | 27-03-2017 11:00:00

    INFO: System wyborczy trzeba zmienić, bo możliwości fałszerstwa jest kilkanaście - twierdzą członkowie Ruchu Kontroli Wyborów.

  • Najlepsze europejskie laboratoria zajmą się katastrofą smoleńską | 27-03-2017 07:00:00

    INFO: Cztery europejskie laboratoria kryminalistyczne pomogą polskiej prokuraturze w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej - informuje tygodnik "wSieci".

  • Zaostrzenie kar nie przywoła pijanych kierowców do porządku? | 26-03-2017 20:45:00

    OPINIA: Poseł ruchu Kukiz'15 WCz. Marek Jakubiak w programie „Gość Poranka” TVP Info przekonywał, że problem pijanych kierowców w naszym kraju jest złożony i samo zaostrzenie kar nie poprawi sytuacji.