Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

10-08-2011 13:14:00

Prawica RP i UPR wystartują wspólnie w ramach komitetu wyborczego Prawica

INFO: Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej wystartują wspólnie w wyborach do parlamentu jako komitet wyborczy Prawica. Hasłami kampanii będą niższe podatki dla rodzin, promocja cywilizacji życia i zablokowanie przyjęcia euro.
 

Oprócz członków Prawicy RP i UPR z list komitetu wystartują przedstawiciele Stronictwa Piast i Forum Ojcowizna - podaje dziennik.pl.
 
- Polska polityka wymaga zasadniczej zmiany. Chcemy być głosem tych Polaków, którzy chcą przywrócenia w naszym życiu publicznym znaczenia zasad, przekonań i odpowiedzialności. Chcemy, żeby w tych wyborach konserwatyści mieli swoją reprezentację - powiedział p. Marek Jurek, szef Prawicy RP.

Źródło: dziennik.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • Aleksander | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 14:20:19 | odpowiedz
  • witekpierwszy | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:12:01 | odpowiedz
  • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:17:02 | odpowiedz
    • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      10-08-2011 15:18:04 | odpowiedz

  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • Ankieta przy tekscie o eurowyborach, na interii (UPR - 10% juz)

    Ankieta przy tekscie o eurowyborach. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/europa-bedzie-rzadzic-skrajna-prawica,1315915
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • Jestem strasznie rozczarowany postawą Nowej Prawicy:(:(

    Już od zbierania podpisów Nowa Prawica mnie rozczarowała - u mnie w mieście, gdzie ostatnio pan JKM zresztą był. Zbieranie podpisów wyglądało strasznie źle - pierwszy raz widziałem, że podpisy są...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...

Poczytaj również

  • Król: "Faszystowska Polska" dobrze sprzedaje się w lewackiej Europie | 20-02-2017 15:30:00

    OPINIA: Stwarzanie w lewicowej Europie obrazu Polski opętanej faszystowskim terrorem dobrze się sprzedaje - powiedział w Telewizji Republika red. Marek Król, były naczelny "Wprost".

  • Macierewicz wyrzucił fortunę w błoto? | 20-02-2017 13:15:00

    INFO: Gigantyczne pieniądze przeznaczone na wykształcenie najlepszych generałów w Polsce zostały po prostu wyrzucone. Ich wiedza zmarnowana - pisze fakt.pl.

  • Szczurek: Czytałem "Najwyzszy Czas!" | 20-02-2017 11:00:00

    INFO: We wczesnych latach 90. zaczytywałem się w "Najwyższym Czasie!" - zdradził na antenie Tok Fm p. Mateusz Szczurek, były minister finansów.

  • Książki do kosza, pieniądze do kasy MEN | 20-02-2017 06:45:00

    INFO: 4,34 zł - tyle Ministerstwo Edukacji Narodowej liczy sobie za zniszczony lub zgubiony egzemplarz darmowego podręcznika, z którego właśnie zrezygnowano - donosi wp.pl.

  • W Jarocinie zakazali obchodzenia imienin | 19-02-2017 20:45:00

    INFO: Starosta Teodor Grobelny zadecydował, że mieszkańcy wielkopolskiego Jarocina nie będą obchodzić urodzin i imienin - podaje wp.pl.

  • Dwie nowe instytucje zadbają o prawa przedsiębiorców | 19-02-2017 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Rozwoju powoła dwie nowe instytucje, które mają zatroszczyć się o przedsiębiorców - podaje portal podatki.biz.

  • Gigantyczne nagrody za pracę dla częstochowskich urzędników | 19-02-2017 14:15:00

    INFO: Urzędnicy z częstochowskiego ratusza byli hojnie obdarowywani nagrodami w 2016 r. - donosi portal czestochowa.cz.

  • PiS jednym ruchem zaorał rynek | 19-02-2017 11:00:00

    INFO: PSL wypunktowało ustawę o ziemi, przeforsowaną przez PiS - donosi wprost.pl.

  • Narodowcy chcą przejść przez Hajnówkę | 19-02-2017 06:45:00

    FUTURO: Pod koniec lutego przez podlaskie miasteczko Hajnówka przejdzie prawdopodobnie II Hajnowski Marsz Żołnierzy Wyklętych - podaje fakt.pl.

  • Morawiecki tłumaczy się ze słów, że "prawo nie jest najważniejsze" | 18-02-2017 20:45:00

    INFO: Prawo nie jest najważniejsze - powiedział w telewizji Deutsche Welle wicepremier Mateusz Morawiecki. Polsat News otrzymał od wicepremiera wyjaśnienie w sprawie tych słów.

  • 6-godzinny dzień pracy? | 18-02-2017 17:30:00

    INFO: 6-godzinny dzień pracy wprowadzają powoli niektóre szwedzkie przedsiębiorstwa. Pomysł, by i w Polsce radykalnie skrócić czas pracy, z pozycji wolnorynkowych krytykują Nowoczesna i Kukiz'15 - pisze interia.pl.

  • Kaczyński: miasta i gminy potrzebują przewietrzenia | 18-02-2017 14:15:00

    OPINIA: Zdaniem WCz. Jarosława Kaczyńskiego, polskie "miasta i gminy potrzebują przewietrzenia", a także zmian w układzie sił u władzy - podaje wp.pl.

  • Agora odnotowała 13 mln zł straty | 18-02-2017 11:00:00

    INFO: W 2016 r. spółka Agora SA odnotowała ok. 13,2 mln zł straty. Również o 20% zmalały wpływy z reklam zamieszczanych w „Gazecie Wyborczej” - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • Rząd poszerza sieć płatnych dróg | 18-02-2017 06:45:00

    FUTURO: Od 9 lipca sieć dróg objętych systemem elektronicznych opłat viaToll wydłuży się aż o 359 km - podaje rp.pl.

  • Bezprawnie przetrzymywano tajne dokumenty | 17-02-2017 21:45:00

    INFO: W powstającym Centrum Eksperckim NATO bezprawnie przetrzymywano kilkadziesiąt tajnych dokumentów - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" p. Piotr Bączek, szef kontrwywiadu wojskowego.