Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

10-08-2011 13:14:00

Prawica RP i UPR wystartują wspólnie w ramach komitetu wyborczego Prawica

INFO: Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej wystartują wspólnie w wyborach do parlamentu jako komitet wyborczy Prawica. Hasłami kampanii będą niższe podatki dla rodzin, promocja cywilizacji życia i zablokowanie przyjęcia euro.
 

Oprócz członków Prawicy RP i UPR z list komitetu wystartują przedstawiciele Stronictwa Piast i Forum Ojcowizna - podaje dziennik.pl.
 
- Polska polityka wymaga zasadniczej zmiany. Chcemy być głosem tych Polaków, którzy chcą przywrócenia w naszym życiu publicznym znaczenia zasad, przekonań i odpowiedzialności. Chcemy, żeby w tych wyborach konserwatyści mieli swoją reprezentację - powiedział p. Marek Jurek, szef Prawicy RP.

Źródło: dziennik.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • Aleksander | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 14:20:19 | odpowiedz
  • witekpierwszy | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:12:01 | odpowiedz
  • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:17:02 | odpowiedz
    • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      10-08-2011 15:18:04 | odpowiedz

  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • Ankieta przy tekscie o eurowyborach, na interii (UPR - 10% juz)

    Ankieta przy tekscie o eurowyborach. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/europa-bedzie-rzadzic-skrajna-prawica,1315915
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • Jestem strasznie rozczarowany postawą Nowej Prawicy:(:(

    Już od zbierania podpisów Nowa Prawica mnie rozczarowała - u mnie w mieście, gdzie ostatnio pan JKM zresztą był. Zbieranie podpisów wyglądało strasznie źle - pierwszy raz widziałem, że podpisy są...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...

Poczytaj również

  • Prof. JR Nowak wystartuje z nardowcami | 16-08-2018 21:45:00

    INFO: Zawiodłem się na PiS, dlatego będę kandydował z list narodowców - ujawnił telewizji internetowej wrealu24 prof. Jerzy Robert Nowak.

  • Lustracja i dekomunizacja konieczna | 16-08-2018 19:30:00

    OPINIA: Przypadek pani Ewy Gawor pokazuje, dlaczego rzeczywistość we współczesnej Polsce wydaje się momentami „dziwaczna” - pisze p. Ryszard Makowski na portalu wPolityce.pl.

  • Prezydent chce, by było więcej weteranów wojennych | 16-08-2018 17:30:00

    FUTURO: Jak informuje portal bankier.pl, prezydencki projekt nowelizacji ustawy o weteranach zakłada, że o status weterana misji zagranicznych będzie się mogła ubiegać większa liczba żołnierzy.

  • Marsz narodowców przeszedł mimo blokad kontrmanifestantów | 16-08-2018 15:30:00

    INFO: Ulicami Warszawy przeszedł "IV Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej", zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" - donosi stooq.pl.

  • PiS uderza w środowisko strzeleckie? | 16-08-2018 13:15:00

    INFO: MSWiA w przepisach przejściowych przemyciło kompletną zmianę obecnej ustawy o broni i amunicji. W środowisku strzeleckim wrze - pisze publicysta p. Łukasz Warzecha na łamach "Rzeczpospolitej".

  • Lubelski sąd zmienił kontrowersyjny regulamin | 16-08-2018 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Lublinie wycofał zapis regulaminu o tym, że mogą do niego wchodzić wyłącznie osoby po okazaniu aktualnego wezwania lub zawiadomienia o terminie rozprawy lub posiedzenia lub po wykazaniu potrzeby wejścia - informuje "Rzeczpospolita".

  • Łożymy coraz więcej na lekkoatletykę | 16-08-2018 06:45:00

    INFO: Portal wp.pl podaje, że coraz większe pieniądze z kieszeni podatników trafiają do lekkoatletów.

  • Prezes NIK na ławie oskarżonych! | 15-08-2018 20:45:00

    INFO: P. Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK, stanął przed sądem, oskarżony o nadużycie władzy przy obsadzaniu stanowisk - informuje niezalezna.pl.

  • Mąż ofiary Najsztuba zbulwersowany wyrokiem | 15-08-2018 17:30:00

    OPINIA: Mąż poszkodowanej przez dziennikarza p. Piotra Najsztuba skomentował rozstrzygnięcie wymiaru sprawiedliwości, nazywając je „skandalicznym” - podaje wprost.pl.

  • Poseł chce ratować polskie cukrownictwo | 15-08-2018 14:15:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Sachajko z Kukiz`15 wyraził zaniepokojenie cenami cukru.

  • Konflikt w ZPP nabiera rozpędu | 15-08-2018 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Pruszczyński, odwołany wiceprezes ZPP, wezwał p. Cezarego Kaźmierczaka do ustąpienia ze stanowiska szefa ZPP - podaje money.pl.

  • Fiasko audytu rządu PO-PSL | 15-08-2018 06:45:00

    INFO: Premier Beata Szydło oraz ministrowie jej rządu zapowiadali, że rozliczą 8 lat rządów koalicji PO-PSL. 27 miesięcy później efekty kontroli prezentują się jednak dość mizernie - pisze fakt.pl.

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.