Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

10-08-2011 13:14:00

Prawica RP i UPR wystartują wspólnie w ramach komitetu wyborczego Prawica

INFO: Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej wystartują wspólnie w wyborach do parlamentu jako komitet wyborczy Prawica. Hasłami kampanii będą niższe podatki dla rodzin, promocja cywilizacji życia i zablokowanie przyjęcia euro.
 

Oprócz członków Prawicy RP i UPR z list komitetu wystartują przedstawiciele Stronictwa Piast i Forum Ojcowizna - podaje dziennik.pl.
 
- Polska polityka wymaga zasadniczej zmiany. Chcemy być głosem tych Polaków, którzy chcą przywrócenia w naszym życiu publicznym znaczenia zasad, przekonań i odpowiedzialności. Chcemy, żeby w tych wyborach konserwatyści mieli swoją reprezentację - powiedział p. Marek Jurek, szef Prawicy RP.

Źródło: dziennik.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • Aleksander | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 14:20:19 | odpowiedz
  • witekpierwszy | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:12:01 | odpowiedz
  • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:17:02 | odpowiedz
    • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      10-08-2011 15:18:04 | odpowiedz

  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • Ankieta przy tekscie o eurowyborach, na interii (UPR - 10% juz)

    Ankieta przy tekscie o eurowyborach. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/europa-bedzie-rzadzic-skrajna-prawica,1315915
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • Jestem strasznie rozczarowany postawą Nowej Prawicy:(:(

    Już od zbierania podpisów Nowa Prawica mnie rozczarowała - u mnie w mieście, gdzie ostatnio pan JKM zresztą był. Zbieranie podpisów wyglądało strasznie źle - pierwszy raz widziałem, że podpisy są...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...

Poczytaj również

  • Będą milionowe kary za śmierć w miejscu pracy? | 17-11-2017 21:45:00

    FUTURO: Jeżeli w miejscu pracy na skutek wypadku zginie człowiek, odpowiedzialność spadnie również na firmę, a nie jak do tej pory - jedynie na menedżerów. Takie rozwiązanie chciałby wprowadzić resort sprawiedliwości - pisze "Gazeta Prawna".

  • Przez demokrację wszystko idzie wolno | 17-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Ja wiem, że Aleksander Macedoński w ciągu pół roku podbił pół Azji, ale nie miał konsultacji społecznych i konsultacji międzyresortowych. To wydłuża troszkę proces - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

  • PiS szykuje nowe rozwiązania socjalne | 17-11-2017 15:30:00

    INFO: Emeryci, samotni rodzice z niskimi dochodami i ludzie wracający z zagranicy to grupy, dla których PiS szykuje ofertę na kolejne 2 lata rządów - donosi fakt.pl.

  • Państwowe gospodarowanie w praktyce | 17-11-2017 13:15:00

    INFO: NIK skrytykowała budowę szkoły w Kazimierzu Dolnym.

  • Turecki trop Amber Gold | 17-11-2017 11:00:00

    INFO: Śledczy badają, czy spółki OLT miały być kupione m.in. przez Turkish Airlines - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Idiotyczne przepisy opóźniają autobusy | 17-11-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, kierowca Polskiego Busa nieoczekiwanie zatrzymał autobus i oświadczył pasażerom, że robi sobie przerwę.

  • Lewandowski straci Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski? | 16-11-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Adam Andruszkiewicz, były poseł Kukiz'15, a obecnie członek koła Wolni i Solidarni, zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o odebranie CEP-owi Januszowi Lewandowskiemu Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski - informuje dorzeczy.pl.

  • Program 500+ zatrzymał milion osób w Polsce? | 16-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Mateusza Morawieckiego, wicepremiera, ministra rozwoju i finansów z PiS, gdyby nie rządowy program "Rodzina 500+", z kraju wyjechałby milion osób - informuje bankier.pl.

  • Pół miliarda na ochronę polskiej armii! | 16-11-2017 17:30:00

    INFO: Jak donosi se.pl, polskie wojsko korzysta... z zewnętrznych agencji ochrony. Tylko w tym roku resort miał wydać 470 mln zł na wynajęcie wartowników.

  • Wolność krytykuje zmiany ordynacji wyborczej | 16-11-2017 15:30:00

    INFO: Politycy Wolności p. Zbigniew Wysocki, członek zarządu krajowego i WCz. Jacek Wilk, poseł na Sejm, ocenili poselski projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych.

  • Rybak jednak trafi do więzienia | 16-11-2017 13:15:00

    INFO: P. Piotr Rybak, skazany prawomocnie za spalenie kukły Żyda, jednak trafi do więzienia - informuje radiozet.pl.

  • Będzie pozew za słowa Verhofstadta | 16-11-2017 11:00:00

    INFO: P. Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, zapowiedział pozew za słowa CEP-a Gwidona Verhofstadta w PE.

  • Sprzeciw TK po słowach Timmermansa | 16-11-2017 06:45:00

    INFO: Biuro Trybunału Konstytucyjnego w specjalnym komunikacie wyraziło stanowczy sprzeciw wobec wypowiedzi p. Franciszka Timmermansa, wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej - podaje wprost.pl.

  • Lewacy próbowali podpalić siedzibę Stowarzyszenia Marsz Niepodległości | 15-11-2017 21:45:00

    INFO: Portal kresy.pl informuje, że doszło do próby podpalenia siedziby organizatorów Marszu Niepodległości w Warszawie.