Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

10-08-2011 13:14:00

Prawica RP i UPR wystartują wspólnie w ramach komitetu wyborczego Prawica

INFO: Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej wystartują wspólnie w wyborach do parlamentu jako komitet wyborczy Prawica. Hasłami kampanii będą niższe podatki dla rodzin, promocja cywilizacji życia i zablokowanie przyjęcia euro.
 

Oprócz członków Prawicy RP i UPR z list komitetu wystartują przedstawiciele Stronictwa Piast i Forum Ojcowizna - podaje dziennik.pl.
 
- Polska polityka wymaga zasadniczej zmiany. Chcemy być głosem tych Polaków, którzy chcą przywrócenia w naszym życiu publicznym znaczenia zasad, przekonań i odpowiedzialności. Chcemy, żeby w tych wyborach konserwatyści mieli swoją reprezentację - powiedział p. Marek Jurek, szef Prawicy RP.

Źródło: dziennik.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • Aleksander | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 14:20:19 | odpowiedz
  • witekpierwszy | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:12:01 | odpowiedz
  • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    10-08-2011 15:17:02 | odpowiedz
    • Janojan | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      10-08-2011 15:18:04 | odpowiedz

  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • Ankieta przy tekscie o eurowyborach, na interii (UPR - 10% juz)

    Ankieta przy tekscie o eurowyborach. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/europa-bedzie-rzadzic-skrajna-prawica,1315915
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • Jestem strasznie rozczarowany postawą Nowej Prawicy:(:(

    Już od zbierania podpisów Nowa Prawica mnie rozczarowała - u mnie w mieście, gdzie ostatnio pan JKM zresztą był. Zbieranie podpisów wyglądało strasznie źle - pierwszy raz widziałem, że podpisy są...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...

Poczytaj również

  • RKW przedstawił propozycje zmian w systemie wyborczym | 23-04-2017 20:45:00

    INFO: Ruch Kontroli Wyborów przedstawił swoje propozycje zmian w systemie wyborczym - podaje stooq.pl.

  • Nie będzie referendum ws. reformy edukacji | 23-04-2017 17:30:00

    INFO: Premier Beata Szydło oceniła, że wniosek w sprawie referendum edukacyjnego wpłynął zbyt późno - informuje tvp.info.

  • Katowice będą się promować... w USA! | 23-04-2017 14:15:00

    INFO: Władze samorządowe Katowic wymyśliły nowy sposób na zmarnowanie pieniędzy podatników!

  • Nastolatek oskarża Biedronia o molestowanie seksualne! | 23-04-2017 11:00:00

    INFO: Gejowski prezydent Słupska, p. Robert Biedroń został oskarżony przez nastolatka o molestowanie seksualne - podaje pikio.pl.

  • Tak wyborcy oceniają swoje partie | 23-04-2017 06:45:00

    INFO: Zwolennicy PO, PiS, Nowoczesnej, Kukiz'15, Wolności, SLD, PSL i Razem wypowiedzieli się na temat mocnych i słabych stron partii politycznych, z którymi sympatyzują.

  • Ponad 70% Polaków za pełną ochroną życia | 22-04-2017 20:45:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że aż 71,6% badanych Polaków opowiedziało się za pełną ochroną życia od momentu poczęcia - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Nie sprostamy wymaganiom UE w zakresie OZE | 22-04-2017 17:30:00

    FUTURO: Za 3 lata musimy pokazać Brukseli, że 15% naszej energetyki to źródła odnawialne. Są sygnały, że nie damy rady - pisze pb.pl.

  • Na Caracalach Polska straciłaby miliardy złotych | 22-04-2017 14:15:00

    INFO: W przypadku zakupu wojskowych śmigłowców Caracal na warunkach wynegocjowanych przez rząd PO-PSL Polska straciłaby kilka miliardów złotych - informuje "Nasz Dziennik".

  • Korpus wyższej gotowości w Szczecinie | 22-04-2017 11:00:00

    INFO: Ze szczecińskiej kwatery dowodzone będą wojska NATO operujące w naszej części Europy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Praktykant wyniósł ważne dane z warszawskiego ratusza | 22-04-2017 06:45:00

    INFO: Dane dotyczące ponad 47 tys. nieruchomości w Warszawie, głównie na Mokotowie, wyciągnął w niespełna 3 miesiące aplikant radcowski na praktykach zawodowych w stołecznym ratuszu - donosi "Rzeczpospolita".

  • Polska to bardzo ciężko chory kraj | 21-04-2017 21:45:00

    INFO: Postępuje polaryzacja społeczeństwa. Polacy coraz agresywniej skaczą sobie do gardeł.

  • 500 mln zł na błędy szpitali | 21-04-2017 19:30:00

    INFO: Ofiary zdarzeń medycznych będą dostawać odszkodowania od 1,5 do 300 tys. zł. Resort zdrowia ma już gotowy projekt, chociaż na razie leży on w ministerialnej zamrażarce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Poseł PiS na celowniku prokuratury | 21-04-2017 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu sprawdza czy w 2011 r. WCz. Piotr Olszówka, aktualny poseł z PiS, przekupił urzędników ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju i załatwił sobie prawo jazdy kategorii A i C - podaje "Fakt".

  • Krok od gigantycznej kradzieży | 21-04-2017 15:30:00

    INFO: Czy strona Komisji Nadzoru Finansowego infekowała banki? – zastanawia się "Rzeczpospolita", opisując luki w systemie zabezpieczeń, z powodu których mogło dojść o gigantycznej kradzieży.

  • Byli esbecy stracą pracę w mediach publicznych | 21-04-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Joanna Lichocka z PiS, która zasiada w Radzie Mediów Narodowych, chce, by media publiczne rozwiązywały umowy z osobami, co do których udokumentowane jest, że byli pracownikami bądź współpracownikami komunistycznych służb - podaje wp.pl.