Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-06-2011 06:38:00

Prawica RP i UPR wystartują razem

FUTURO: Jak informuje "Rzeczpospolita", Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej wystartują w wyborach do Sejmu wspólnie na liście Prawicy Rzeczypospolitej.

 

Poinformował o tym p. Lech Łuczyński, Sekretarz Generalny Prawicy Rzeczpospolitej. Podkreślił on, że celem wspólnej polityki tych ugrupowań jest wzmocnienie w polityce państwa wolnej przedsiębiorczości i praw rodziny, co powinno być zrealizowane przede wszystkim przez zdecydowaną reformę podatkową, samodzielną politykę europejską z naciskiem na wspieranie solidarności środkowoeuropejskiej i silnej opinii chrześcijańskiej oraz naprawa polskiej polityki poprzez wprowadzenie wyborów większościowych w jednomandatowych okręgach wyborczych i zniesienie obecnego systemu finansowania partii politycznych.

 

Jak pisze "Rz", oba ugrupowania zapraszają do podjęcia rozmów o współpracy wyborczej także partię Polska Jest Najważniejsza.

 

Źródło: rp.pl

Opracował: G.K.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • rjurek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    11-06-2011 10:18:07 | odpowiedz
    • Virus_7 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      11-06-2011 13:55:55 | odpowiedz
      • rjurek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
        12-06-2011 10:27:41 | odpowiedz

  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • Ankieta przy tekscie o eurowyborach, na interii (UPR - 10% juz)

    Ankieta przy tekscie o eurowyborach. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/europa-bedzie-rzadzic-skrajna-prawica,1315915
  • Wpis o gwaltach na blogu

    Witam, Az zalozylem sobie tutaj konto - ponoc nie ma trolli. Wpis odnosi sie do http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Luzem-przy-sobocie-czyli-walen,2,ID382405994,n a dokladniej do...
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • z SLD do UPR?? czemu nie

    Dyskutowałem ostatnio przy kuflu piwa ze znajomym, który na wstępie oznajmił, że jego poglądy są lewicowe i bliżej mu do SLD niż do PO (ja osobiście nie widzę różnicy pomiędzy tymi partiami, ale...

Poczytaj również

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.

  • Rząd zbuduje 22 mosty | 23-05-2018 19:30:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział budowę 22 mostów - na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy i w wielu miejscach Polski - podaje money.pl.

  • NBP będzie graczem na giełdzie? | 23-05-2018 17:30:00

    OPINIA: Prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej, uważa, że Narodowy Bank Polski powinien mieć możliwość... grania na giełdzie - podaje bankier.pl.

  • Kolejny poseł odchodzi z Nowoczesnej | 23-05-2018 15:30:00

    INFO: Fakt.pl donosi, że z Nowoczesnej odejdzie WCz. Michał Jaros, młody polityk tej partii.

  • Radni PiS zdoili 17 milionów | 23-05-2018 13:15:00

    INFO: Radni PiS zarabiają fortuny dzięki pracy dla spółek Skarbu Państwa - donosi "Super Express".

  • Sąd skazał córkę JKM | 23-05-2018 11:00:00

    INFO: Córka p. Janusza Korwin-Mikkego została skazana przez sąd na 1,5 roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych za jazdę samochodem bez prawa jazdy i posiadanie heroiny - informuje telewizjarepublika.pl.

  • Będziemy łożyć na usuwanie piersi i jajników? | 23-05-2018 06:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia chce refundować profilaktyczne usunięcie zdrowych jajników i piersi u kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka - informuje "Rzeczpospolita".

  • MSWiA bierze się za Wolnych Obywateli | 22-05-2018 21:45:00

    INFO: MSWiA złożyło wniosek do sądu o zawieszenie zarządu fundacji Wolni Obywatele RP.

  • Polskie regiony "statystycznie wzbogacą się" w wyniku brexitu | 22-05-2018 19:30:00

    INFO: Z danych Eurostatu za 2016 rok wynika, że 11 polskich regionów "statystycznie wzbogaci się" w wyniku brexitu - podaje interia.pl.

  • PGNiG rozważa wyjście z Iranu! | 22-05-2018 17:30:00

    INFO: Jak donosi portal biznesalert.pl, koncern PGNiG rozważa wycofanie się z Iranu.

  • Lewiatan zaskarżył do Trybunału zakaz handlu w niedziele | 22-05-2018 15:30:00

    INFO: Konfederacja Lewiatan złożyła wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją RP niektórych przepisów ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni.

  • Wałęsa podburza niepełnosprawnych: Wezwijcie górników | 22-05-2018 13:15:00

    INFO: P. Lech Wałęsa spotkał się z niepełnosprawnymi, którzy protestują w Sejmie - podaje se.pl.

  • Nadchodzi nocna prohibicja | 22-05-2018 11:00:00

    INFO: W miastach i gminach przygotowywane są uchwały dostosowujące miejscowe przepisy do nowej ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi - podaje portal tychy.pl.

  • BBN stworzył czarną listę naukowców! | 22-05-2018 06:45:00

    INFO: 5 naukowców znalazło się na czarnej liście Biura Bezpieczeństwa Narodowego.