Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-06-2011 06:38:00

Prawica RP i UPR wystartują razem

FUTURO: Jak informuje "Rzeczpospolita", Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej wystartują w wyborach do Sejmu wspólnie na liście Prawicy Rzeczypospolitej.

 

Poinformował o tym p. Lech Łuczyński, Sekretarz Generalny Prawicy Rzeczpospolitej. Podkreślił on, że celem wspólnej polityki tych ugrupowań jest wzmocnienie w polityce państwa wolnej przedsiębiorczości i praw rodziny, co powinno być zrealizowane przede wszystkim przez zdecydowaną reformę podatkową, samodzielną politykę europejską z naciskiem na wspieranie solidarności środkowoeuropejskiej i silnej opinii chrześcijańskiej oraz naprawa polskiej polityki poprzez wprowadzenie wyborów większościowych w jednomandatowych okręgach wyborczych i zniesienie obecnego systemu finansowania partii politycznych.

 

Jak pisze "Rz", oba ugrupowania zapraszają do podjęcia rozmów o współpracy wyborczej także partię Polska Jest Najważniejsza.

 

Źródło: rp.pl

Opracował: G.K.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • rjurek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    11-06-2011 10:18:07 | odpowiedz
    • Virus_7 | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      11-06-2011 13:55:55 | odpowiedz
      • rjurek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
        12-06-2011 10:27:41 | odpowiedz

  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • Ankieta przy tekscie o eurowyborach, na interii (UPR - 10% juz)

    Ankieta przy tekscie o eurowyborach. http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/europa-bedzie-rzadzic-skrajna-prawica,1315915
  • Wpis o gwaltach na blogu

    Witam, Az zalozylem sobie tutaj konto - ponoc nie ma trolli. Wpis odnosi sie do http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Luzem-przy-sobocie-czyli-walen,2,ID382405994,n a dokladniej do...
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • z SLD do UPR?? czemu nie

    Dyskutowałem ostatnio przy kuflu piwa ze znajomym, który na wstępie oznajmił, że jego poglądy są lewicowe i bliżej mu do SLD niż do PO (ja osobiście nie widzę różnicy pomiędzy tymi partiami, ale...

Poczytaj również

  • Resort sprawiedliwości idzie na wojnę z alimenciarzami | 24-01-2017 15:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości zamierza wydać wojnę osobom, które uporczywie unikają płacenia alimentów.

  • Stonoga oszukany przez Dudę i PiS? | 24-01-2017 13:15:00

    INFO: P. Zbigniew Stonoga, znany biznesmen i publicysta, ujawnił, że ówczesny kandydat na prezydenta z ramienia PiS Andrzej Duda oraz jego współpracownicy obiecali mu ułaskawienie w zamian za poparcie w wyborach oraz ujawnienie przekazanych mu akt afery podsłuchowej - podaje pikio.pl.

  • Małopolski sejmik przyjął uchwałę antysmogową | 24-01-2017 11:00:00

    INFO: Sejmik Małopolski jednogłośnie przyjął chwałę antysmogową, która zakłada, że od 1 lipca w całym województwie będzie można montować w nowych domach wyłącznie piece spełniające najwyższe normy emisyjne. Stare kotły muszą zostać wymienione do 2023 r.

  • Kijowski wciąż nie płaci alimentów | 24-01-2017 06:45:00

    INFO: Długi alimentacyjne p. Mateusza Kijowskiego, lidera KOD, są ponad dwukrotnie wyższe, niż podają media - informuje "Wprost".

  • Radny PiS ostro o parach myślących o in vitro | 23-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Kazimierz Koralewski, radny PiS z Gdańska stwierdził na antenie Radia Gdańsk, że "metoda in vitro to fabryka produkująca zarodki, a bezpłodność można próbować leczyć u internisty".

  • Polscy przedsiębiorcy nagrodzili... Merkel za... dotacje | 23-01-2017 19:30:00

    INFO: Kanclerz Niemiec Aniela Merkel została uhonorowana przez polskich przedsiębiorców zrzeszonych w Business Centre Club - donosi wprost.pl.

  • Publicyści ciepło o śp. pośle Wójcikowskim | 23-01-2017 17:30:00

    INFO: Publicyści występujący w "Politycznym Podsumowaniu Tygodnia" w TV Republika bardzo ciepło wypowiedzieli się o śp. Rafale Wójcikowskim, pośle Kukiz`15.

  • Przedsiębiorcy zapłacą za błędy urzędników ZUS | 23-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Projekt nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksu pracy oraz niektórych innych ustaw może przysporzyć przedsiębiorcom nowych kłopotów i wydatków - podaje dziennik.pl.

  • Już w lutym ustawa ws. marihuany? | 23-01-2017 13:15:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Latos, wiceprzewodniczący komisji zdrowia z PiS, zapowiedział, że luty to realny termin realizacji projektu ustawy ws. medycznej marihuany.

  • Lewaccy studenci zapowiadają ogólnopolski protest | 23-01-2017 11:00:00

    FUTURO: Na środę 25 stycznia planowany jest "Ogólnopolski Protest Studentów i Studentek", którzy chcą protestować przeciwko łamaniu prawa przez rządzących - podaje wprost.pl.

  • Kaczyński określił cele dla PiS na najbliższe lata | 23-01-2017 06:45:00

    FUTURO: Wybory samorządowe 2018, wybory parlamentarne 2019 i... reforma mediów - to najważniejsze cele dla PiS na najbliższe lata - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Petru rozbijał się z kochanką po drogich hotelach za kasę podatników | 22-01-2017 20:45:00

    INFO: Tygodnik "W Sieci" dotarł do dokumentów, które potwierdzają, że wylot do Lizbony posłów Ryszarda Petru i Joanny Schmidt nie był jedynym takim przypadkiem.

  • Jakubiak: Pośredniaki powinny być zlikwidowane | 22-01-2017 17:30:00

    OPINIA: Bezrobocia de facto już nie ma, dlatego urzędy pracy powinny być zlikwidowane. Generują około 4 mld zł kosztów państwa rocznie - stwierdził trzeźwo WCz. Marek Jakubiak, wiceszef klubu Kukiz`15.

  • Fiskus wykończy polskiego giganta odzieżowego? | 22-01-2017 14:15:00

    INFO: Polski koncern odzieżowy LPP poinformował, że fiskus zażądał od niego 24 mln zł zaległych podatków - podaje portal wolnosc24.pl.

  • Synowa Wałęsy próbowała ukraść kurtkę | 22-01-2017 11:00:00

    INFO: Policja zatrzymała synową p. Lecha Wałęsy. Kobieta miała próbować okraść jeden ze sklepów - podaje pikio.pl.