Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

30-10-2017 06:45:00

Pracownicy szczecińskiej skarbówki przyjmowali łapówki

INFO: ABW zatrzymało w Szczecinie 8 osób w związku z zarzutami korupcyjnymi. Część z podejrzanych w tej sprawie to pracownicy szczecińskiej skarbówki - pisze tvp.info.

 

Zatrzymani usłyszeli zarzuty m.in. przyjmowania korzyści majątkowej przez osobę pełniącą funkcję publiczną oraz udzielenia takiej korzyści, a także powoływania się na wpływy w instytucji państwowej i podjęcia pośrednictwa w załatwieniu sprawy w zamian za łapówkę. Chodzi także o udzielenie łapówki w zamian za pośrednictwo w załatwieniu sprawy w instytucji państwowej.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Wyższe pensje urzędników, by nie byli podatni na łapówki::o

    Nie raz chyba słyszeliście w TV jak to się mówiło, że politykom, urzędnikom i innym tego typu ludziom należy dać podwyżki, by nie brali łapówek. Tylko jak trzeba być zaślepionym i głupim, bo po...
  • Czy nie będzie tak, że... ?

    Obecnie są Państwa tzw. zachodu (bo to jest kwestia względna), które obecnie stanowią "ostoję" demokracji. Oczywistym jest, że demokracja nie musi być związana z lokalizacją tego Państwa, choć...
  • Jak będzie wyglądać Polska za kilka lat?

    Zacznę swoj post od prognozy o której mało sie mówi, ze wzgledu na nie poprawny politycznie charakter. Przy założeniach ( ustrój polityczny,wydatki rządowe - ceteris paribus) z punktu widzenia...
  • Sport

    No właśnie... W tej chwili nasze "orły" ogrywają piłkarską potęgę - San Marino, stadion pełny, w TV Szpaku ucieszony, a mi wstyd. W wakacje najliczniejsza w historii reprezentacja zdobyła na...
  • Po co w ogóle podatki?

    Znaczna część libertarian kwestionuje każdy system podatkowy. Zatem - po co podatki? http://libertarianizm.wordpress.com/files/2009/03/sar.jpg

Poczytaj również

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej | 15-10-2018 17:30:00

    INFO: Skonstruowany przez money.pl "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej na giełdzie.

  • MinFin zagubił się we własnych przepisach | 15-10-2018 15:30:00

    INFO: Resort finansów nie panuje nad biegunką legislacyjną - alarmuje dziennik.pl.

  • Rząd kupił lotnisko w Radomiu | 15-10-2018 13:15:00

    INFO: Za 12,7 mln zł Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze kupiło będące w rękach samorządu lotnisko w Radomiu - donosi wgospodarce.pl.

  • Wolność popiera kandydata... PiS | 15-10-2018 11:00:00

    INFO: Partia Wolność udzieliła poparcia p. Marcinowi Horale, kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni.

  • Rząd "uratuje" Wieliczkę za... 1 mld zł | 15-10-2018 06:45:00

    INFO: Rząd "uratuje" zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce - informuje stooq.pl.

  • Absurdalne wydatki na niepracujących | 14-10-2018 20:45:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak z Kukiz`15 poinformował, że Warszawa wydaje duże pieniądze na obiboków - podaje tvp.info.

  • Rząd uruchomi program Prąd+? | 14-10-2018 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Energii chce uruchomić program dopłat do rachunków za prąd - podaje bankier.pl.