Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

26-11-2012 17:30:00

Porażka euroentuzjastów w Polsce

INFO: Mimo wydawania potwornych pieniędzy na autoporomocję, UE nie cieszy się dobrą opinią wśród Polaków.

 

Pokazał to ostatni sondaż dla "Wiadomości" TVP1. Wg niego, tylko 27% Polaków oceniło pozytywnie wpływ naszego członkostwa w UE na ich życie. 16% Polaków uważa, że ich sytuacja życiowa w związku z wejściem Polski do UE się pogorszyła. Zdaniem 54% - nic się nie zmieniło.

- Muszą sobie Państwo zdać sprawę z tego, że ten sondaż to nie tylko porażka euroentuzjastów w Polsce, ale i wyrzucone miliardy w ramach całej Unii Europejskiej. Jak podaje na swoim blogu p. Tomasz Cukiernik, który wykonał bardzo dobrą mrówczą robotę, UE wydaje miliardy na autopromocję, inaczej mówiąc na propagandę. I to w różnej formie, często jest tyle źródeł i sposobów finansowa tej propagandy, że nie sposób dokładnie tego policzyć. Wszystko jest rozwodnione i pomieszane, że można to wszystko tylko szacować, a kwoty są ogromne - komentuje p. Mariusz Gierej, przedsiębiorca i założyciel portalu mpolska24.pl.

 

Źródło: mpolska24.pl

Opracował: G.K.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • JOW są lepsze niż lustracja

    Ruszyła nowa akcja zbierania podpisów dla Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na portalu Wielu Może Więcej. Jak dotąd List Otwarty Walnego Zgromadzenia...
  • 7 maja 2009: Biedni uczniowie! PS.: Co robić w wyborach?

    Komentuj blog http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • SKANDAL! Rostowski podniesie nam VAT do 23%

    FUTURO: Aby ratować budżet, p. Jacek Rostowski, minister finansów, chce od września podnieść VAT z 22% na 23%. Ponadto VAT na transport i hotele ma wzrosnąć z aktulanych 7% do 23%. Na...
  • Brakujący element

    Chyba nie poruszono jeszcze na tej stronie tego trudnego tematu. I tak wypłynie, więc czas go zapodać i obgadać. Chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Polacy zasługują na nasze wysiłki. Być może...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • Sondaże prezydenckie 2010 ZBIORCZO !

    Szanowne Koleżanki i Koledzy, szanowni Państwo ! poniżej umieszczam klika linków do internetowych sondaży prezydenckich, gdzie oddając głos na JKM, można... zmieniać rzeczywistość ;-) albo jak...

Poczytaj również

  • Petru powołał nową partię | 18-11-2018 14:15:00

    INFO: Teraz! - taką nazwę nosić będzie nowa partia, założona przez WCz. Ryszarda Petru - podaje tysol.pl.

  • Jakubiak zakłada Federację dla Rzeczypospolitej | 18-11-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak buduje nową partię - Federację dla Rzeczypospolitej - donosi tvn24.pl.

  • Wyciekły szokujące zdjęcia dziennikarza TVN | 18-11-2018 08:00:00

    INFO: Portal wPolityce.pl opublikował szokujące zdjęcia operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu "Polscy neonaziści".

  • Masowe odejścia z Nowoczesnej | 17-11-2018 20:45:00

    INFO: Jak informuje portal tvp.info, około 200 działaczy Nowoczesnej z regionu podkarpackiego złożyło rezygnacje z członkostwa w partii.

  • Prezes NBP: Czarnecki mógł mnie nagrać | 17-11-2018 17:30:00

    INFO: Prof. Adam Glapiński, prezes NBP, nie wykluczył, że może istnieć nagranie jego rozmowy z biznesmenem Leszkiem Czarneckim - podaje bankier.pl.

  • MSZ finansuje polskim rolnikom... zagraniczną konkurencję | 17-11-2018 14:15:00

    INFO: Polscy dyplomaci z rozmachem starają się wspomóc rolnictwo na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii i Gruzji - alarmuje portal warszawskagazeta.pl.

  • Depozyty Polaków zagrożone? | 17-11-2018 11:00:00

    INFO: Władze uspokajają klientów banków, ale wkótce zbierze się Komitet Stabilności Finansowej - podaje bankier.pl.

  • Mocno rosną kary za prowadzenie psa bez smyczy | 17-11-2018 06:45:00

    INFO: 15 listopada weszła w życie nowelizacja kodeksu wykroczeń dotycząca pilnowania psów, która wprowadza ostrzejsze kary - podaje portal expressilustrowany.pl.

  • Pluł na Polskę, a dostał dotację | 16-11-2018 21:45:00

    INFO: Ukraiński dziennikarz, który pluł na Polskę i PiS, dostał od polskich władz dotację na prowadzenie portalu - podaje magnapolonia.org.

  • Od kogo UE wymusi na Polsce kupno OZE? | 16-11-2018 19:30:00

    INFO: Z raportu NIK wynika, że osiągnięcie przez Polskę wymuszanego unijnymi przepisami celu 15% udziału energii ze źródeł odnawialnych w ogólnym zużyciu energii brutto w 2020 r. może być zagrożone.

  • Skandaliczne zachowanie Owsiaka w sądzie | 16-11-2018 17:30:00

    INFO: O skandalicznym zachowaniu p. Jerzego Owsiaka w sądzie informuje portal dorzeczy.pl.

  • Szeremietiew nie wierzy w armię europejską | 16-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Wojsko jest jednym z głównych atrybutów niepodległości państwa. Nie sądzę, by poszczególne kraje zdecydowały się łatwo na rezygnację z armii - powiedział portalowi DoRzeczy.pl prof. Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony narodowej.

  • 70 "narodowych" ciąż | 16-11-2018 13:15:00

    INFO: Jak donosi dziennik.pl, Narodowy Program Prokreacyjny w ciągu 2 lat kosztował 30 mln zł. Jego efektem jest 70 ciąż.

  • Podatek od czystych pieców | 16-11-2018 11:00:00

    INFO: Dotacje na wymianę pieców i ocieplenie domów jednorodzinnych w ramach programu Czyste Powietrze traktowane są jak dodatkowy dochód i trzeba od nich zapłacić podatek - donosi "Fakt".

  • Paraliż śmieciowy na Mazowszu! | 16-11-2018 06:45:00

    INFO: Władze woj. mazowieckiego zawiadomiły ABW i NIK o paraliżu śmieciowym, do którego - ich zdaniem - doprowadził resort środowiska - podaje dziennik.pl.