Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 21:45:00

Polska to bardzo ciężko chory kraj

INFO: Postępuje polaryzacja społeczeństwa. Polacy coraz agresywniej skaczą sobie do gardeł.

 

Jak podaje portal wrealu24.pl dantejskie sceny rozgrywały sie na dworcu centralnym w Warszawie, gdzie wysiadał p. Donald Tusk, zmierzający do prokuratury na przesłuchanie. Na peronie zgromadzili się zwolennicy PiS i PO. Przekrzykiwaniom i przepychankom nie było końca. Ludzie jak zahipnotyzowani zdają się widzieć tylko Tuska lub Kaczyńskiego. Co najdziwniejsze, najbardziej agresywne były zwłaszcza osoby ok. 60. roku życia, które ze szczególną wściekłością atakowały ludzi z transparentami uderzającymi w p. Donalda Tuska.

- Widać, że ci ludzie stracili duże pieniądze na zmianie władzy i walczą o powrót tego co było - powiedział mężczyzna, który trzymał transparenty domagające się ukarania p. Tuska.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co się mówi motłochowi.Czego nie należy robić, chcąc odnieść sukces.

    Jak podaje onet Tusk pyta na kongresie: w co uwierzyliśmy? - Chcę zacząć ten kongres od pewnego wydarzenia bez którego nie obchodzilibyśmy dzisiaj wielu ważnych rocznic. Dokładnie 30 lat temu...
  • Wyniki wyborów do PE - kolejna porażka

    Po raz kolejny UPR dała ciała w wyborach. Nie ma co bełkotać o tym że to do PE i że to nas średnio bierze, wybory przegrane, tragicznie przegrane. Nie ma co bełkotać że głosy rozbite, że to nie...
  • PJKM -> NOWA NAZWA

    Proponuję w tym wątku zbierać wszelkie pomysły na zmianę nazwy. Mój (pierwszy): Wolność i Odpowiedzialność, czyli WiO! Jest dynamizm w tym skrócie, a i elektoratowi chłopskiemu może się...
  • Za Tuskiem pojde do piekla!

    wiadomosc z dziennika: http://www.dziennik.pl/polityka/article468567/Tusk_delegalizuje_drobny_hazard.html cytuje d.tuska: "Zastanawialiśmy się po pierwsze - jak ograniczyć i wyplenić gry,...
  • Tusk pisze do internautów

    Kopia listu: "List premiera do Internautów 26.01.2010 r. Moi Drodzy! Fakt, że tak wielu z Was zdecydowało się zabrać głos w sprawie ustawy wprowadzającej rejestr stron niedozwolonych to...

Poczytaj również

  • Gierek straci rondo w Sosnowcu | 15-12-2017 13:15:00

    INFO: Wojewoda śląski, p. Jarosław Wieczorek zdecydował o dekomunizacji ronda im. Edwarda Gierka w Sosnowcu oraz 10 innych ulic w województwie - informuje onet.pl.

  • Partia Razem zablokowała konferencję naukową na UJ! | 15-12-2017 11:00:00

    INFO: Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, pod naciskiem Partii Razem, podjęli decyzję o odwołaniu konferencji "Prawo dziecka do życia" - informuje portal stefczyk.info.

  • Rząd chce, by samorządy bardziej się zadłużały! | 15-12-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi gazetaprawna.pl, rząd zamierza poluzować śrubę samorządom.

  • Sejm wrzuci na luz | 14-12-2017 21:45:00

    INFO: Obrady Sejmu zwoływane rzadko i oddzielnie od posiedzeń komisji - to plan PiS na kolejne miesiące - pisze "Rzeczpospolita".

  • KJ: Budżet Obywatelski nie uzdrowi partycypacji społecznej | 14-12-2017 19:30:00

    OPINIA: Analitycy Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego negatywnie ocenili proponowane zmiany w systemie funkcjonowania budżetów partycypacyjnych.

  • PiS nada KRRiT nowe kompetencje kontrolne | 14-12-2017 17:30:00

    FUTURO: Rząd pracuje nad ustawą, która obejmie Internet nadzorem KRRiT - donosi portal crowdmedia.pl.

  • Radni zadbali o... komisy samochodowe | 14-12-2017 15:30:00

    INFO: Radni Myszkowa (woj. śląskie) podjęli decyzję o możliwości karania dzienną opłatą targową w wysokości nawet 751,65 zł wszystkich tych, którzy postanowią... wywiesić w swoim samochodzie kartkę z informacją o jego sprzedaży. Uchwała została podjęta na prośbę właścicieli lokalnych... komisów samochodowych - donoszą lokalne media.

  • Była posłanka PSL wstąpiła do PiS-u | 14-12-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Andżelika Możdżanowska, była posłanka PSL, dołączyła do klubu poselskiego PiS - podaje onet.pl.

  • Sanepid donosi na antyszczepionkowy spot | 14-12-2017 11:00:00

    INFO: Sanepid zawiadomił prokuraturę ws. antyszczepionkowego spotu wyświetlanego na telebimach w Pile (woj. wielkopolskie) - podaje onet.pl.

  • Wszyscy skorumpowani?! Nie ma kto rządzić! | 14-12-2017 06:45:00

    INFO: Gminą Białe Błota (woj. kujawsko-pomorskie) rządzi sekretarz gminy, na której ciążą zarzuty korupcyjne - donosi pomorska.pl.

  • Dług publiczny znów się powiększy | 13-12-2017 21:45:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki przyznał, że budżet w 2017 r. odnotuje niewielki deficyt - informuje stooq.pl.

  • Zatrzymano internautę, który nawoływał do "drugiego Majdanu" | 13-12-2017 19:30:00

    INFO: Policja zatrzymała mężczyznę, który w Internecie nawoływał do organizacji w Warszawie "drugiego Majdanu" - donosi dziennik.pl.

  • ZUS może podważać pensje! | 13-12-2017 17:30:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że ZUS ma prawo do zweryfikowania wysokości podstawy składki poprzez analizę wysokości wynagrodzenia pracownika - informuje pit.pl.

  • Powołani ministrowie dostaną odprawy? | 13-12-2017 15:30:00

    INFO: Politycy opozycji twierdzą, że powołani ministrowie dostaną dodatkowo 3-miesięczne odprawy - podaje portal polityczek.pl.

  • Dwóch senatorów opuszcza PO! | 13-12-2017 13:15:00

    INFO: WDost. Andrzej Misiołek i WDost. Leszek Piechota, senatorowie PO, zrezygnowali z członkostwa w Klubie Parlamentarnym PO i w partii.