Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-04-2018 06:45:00

Polska przyjęła prawie 3 tys. migrantów?

INFO: WCz. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, zwróciła się do ministra spraw zagranicznych o wyjaśnienie wątpliwej kwestii. Chodzi o 2,7 tys. migrantów - podaje wprost.pl.

 

Chodzi o wypowiedź JE Jacka Czaputowicza, który w wywiadzie dla francuskiego "Le Figaro" mówił o liczbie "2700 przyjętych migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią", którzy "nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska".

- POLACY są PRZECIW! OKŁAMUJEMY WYBORCÓW! Przez Pana przegramy wybory! Proszę o odpowiedź! - pisze p. Pawłowicz.

Odpowiedzi od ministra Czaputowicza domagał się w Sejmie także poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

- Trzeba pilnie zareagować - powiedział p. Winnicki. - Te słowa, które świadczą o tym, że minister mówi o jakimś przyjęciu imigrantów wbrew temu, co twierdzi rząd, domagają się wyjaśnienia - stwierdził. - Uważam, że jest to bulwersujące, i że pan Czaputowicz w trybie pilnym powinien zostać wezwany do Sejmu w związku z tym wywiadem - dodał.

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 12-04-2018 11:39:39 | odpowiedz
    antypolityk będzie w niebo wzięty (albo raczej w obroty wzięty)- wszak lubi być walony w zadek przez muzułmanów, których tak kocha, chce tu ściągać i do pedalstwa jako jednego ze swoich zainteresowań się oficjalnie przyznaje :)
    • 12-04-2018 12:21:55 | odpowiedz
      O ile mi wiadomo to ty jesteś gejem. Nie ja. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
      • 12-04-2018 13:59:30 | odpowiedz
        no nie dość, że masz paranoje to jeszcze rozdwojenie jaźni - nie to ty jesteś pedaluchem do czego sam się przyznałeś więc nie ściamniaj teraz i nadstawiaj brudasom tyłka pedrylu śmierdzący
        • 12-04-2018 14:24:55 | odpowiedz
          A kto pisze o śmierdzących, spoconych worach? Przecie nie ja, tylko ty. Wyłazi ego, co?
          • 12-04-2018 15:02:06 | odpowiedz
            ja pisze, a ty je niuchasz kurwi synu. taka sytuacja :)
            • 12-04-2018 15:34:35 | odpowiedz
              Jak niucham? Przez internet? Toż to niemożliwe!
              • 12-04-2018 15:45:42 | odpowiedz
                juz ty wiesz jak nicponiu. twoje pedalskie zainteresowania (poza trolowaniem w internecie), którymi sie chwaliłeś jasno dowodzą tego, że jestes zboczeńcem :)
                ps
                na pewno będą cie tu poważniej traktować i twój korwinistycznodarwinistowski bełkot :)

                • 12-04-2018 16:37:06 | odpowiedz
                  Nie korwinistycznodarwinistowski, lecz korwinistycznodarwinistyczny, a gejem jesteś ty, ukrytym co prawda, ale gejem. Zresztą to nic złego. To wy korwiniści-darwiniści nie lubicie gejów. Dlatego musisz się ukrywać pod płaszczykiem homofobii. Ale i tak nic ci to nie pomoże. Jak korwiniści-darwiniści dojdą do władzy zostaniesz w najlepszym przypadku zbanitowany. Już panMarek tego dopilnu.je
                  • 13-04-2018 11:42:35 | odpowiedz
                    możesz być nawet korwinistycznoonanistycznogejowski - nic mnie to nie obchodzi :)
                    przyznajesz publicznie, ze jesteś pedałem potem, ze nie jesteś, potem znowu ,że jesteś ciotą i masz homozainteresowania potem, że chodzisz w płaszczu homofobii, potem, ze bierzesz w paszczu... serio ciężko za tobą trafić, nie wiem po co to piszesz :)
                    zostaw to dla siebie to nie powód do chwalenia sie :)
                    chyba, że chcesz tu kogoś poderwać? jakiegoś korwinistę? kto cie tam wie pedalski/skrytopedalski (wybierz sobie) zjebie :)
  • 12-04-2018 18:35:03 | odpowiedz
    Zero nachodźców!!!!

  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Rynek pracy - otwarty czy zamknięty ?

    Jak to jest z otwieraniem rynku pracy dla obcokrajowców - czy to pomaga czy przeszkadza mieszkańcom państwa? Jeśli się nie mylę to nie ma państwa , któremu zaszkodziłoby otworzenie rynku pracy...
  • Uwaga imigrant!

    Warto jak sądzę napisać parę słów nt. przerażającej groźby jaką niesie dla Polski, Europy i w ogóle dla cywilizacji zachodniej legalna czy nielegalna emigracja ludzi z biednych krajów Afryki,...
  • Mit szwedzki

    ''Wychowanie bezstresowe! Tylko ono pozwoli naszej młodzieży rozwijać się zarówno fizycznie, jak i intelektualnie! Będą lepsi od swoich rówieśników z reszty krajów Zachodu, zobaczycie!'' Nie...

Poczytaj również

  • Małe miasto z ogromnymi nagrodami dla urzędników | 21-04-2018 20:45:00

    INFO: Portal tvp.info donosi o nagrodach, jakie przyznano urzędnikom w Inowrocławiu.

  • Ujawniono ukryty dług państwa polskiego | 21-04-2018 17:30:00

    INFO: GUS podliczył prawdziwe zadłużenie Polski - podaje money.pl.

  • PiS chce wydoić kierowców | 21-04-2018 14:15:00

    INFO: PiS chce bardzo głęboko sięgnąć do kieszeni kierowców - podaje portal nczas.com.

  • Ambasador Izraela nie ustaje w atakach na Polskę | 21-04-2018 11:00:00

    INFO: P. Anna Azari, ambasador Izraela w Polsce, nie przestaje atakować naszego kraju - podaje nczas.com.

  • Resort finansów łagodzi stanowisko ws. podatku od kryptowalut | 21-04-2018 06:45:00

    OPINIA: P. Paweł Cybulski, wiceminister finansów, stwierdził, że osoby inwestujące w kryptowaluty nie muszą płacić podatku od czynności cywilnoprawnych, jeśli udowodnią, że nie mają jak się z tego rozliczyć - podaje portal businessinsider.com.pl.

  • PO będzie się żaliła w UE | 20-04-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Grzegorz Schetyna, szef PO, zapowiedział, że informacje o sprawie WCz. Stanisława Gawłowskiego, aresztowanego posła PO, dotrą do europejskich partnerów - podaje interia.pl.

  • HGW żąda zwrotu grzywien | 20-04-2018 19:30:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zaapelowała do przewodniczącego komisji weryfikacyjnej, WCz. Patryka Jakiego, żeby jak najszybciej zwrócił jej pieniądze z grzywien za niestawienie się na komisji - informuje interia.pl.

  • Gigantyczne nagrody od resortu rolnictwa | 20-04-2018 17:30:00

    INFO: 173, 5 mln zł wydano w 2017 r. na nagrody dla pracowników agencji, instytucji badawczych, ośrodków i spółek podległych ministerstwu rolnictwa - ustalił "Fakt".

  • Dotacje gubią przedsiębiorców | 20-04-2018 15:30:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Szczecinie uznał winę założyciela sieci aptek w Gorzowie Wielkopolskim i skazał go na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat oraz zasądził 7,5 tys. zł grzywny - podaje gazetalubuska.pl.

  • Pół miliarda na strzelnice | 20-04-2018 13:15:00

    FUTURO: MON w ciągu 10 lat wyda na program budowy strzelnic blisko pół miliarda zł - podaje money.pl.

  • Miasta zaoszczędzą na liberalizacji transportu | 20-04-2018 11:00:00

    INFO: Z analizy firmy Mobilis, operatora komunikacji miejskiej wynika, że jeśli rynek transportu zbiorowego się otworzy, samorządy zaoszczędzą kilkanaście-kilkadziesiąt milionów złotych - podaje pb.pl.

  • Polska tonie w śmieciach | 20-04-2018 06:45:00

    INFO: Przez kulawy recykling Polska tonie w śmieciach - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Nowoczesna za... wejściem do strefy euro | 19-04-2018 21:45:00

    INFO: Nowoczesna opowiada się za jak najszybszym wejściem Polski do strefy euro - podaje interia.pl.

  • Nie chcą zakładać firm, bo boją się ZUS | 19-04-2018 19:30:00

    INFO: Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl zapytał użytkowników, co najbardziej zniechęca do założenia firmy w Polsce.

  • Kaczyński dostał 30 tys. zł odprawy | 19-04-2018 17:30:00

    INFO: W 2016 r. WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, otrzymał z Sejmu 30 tys. zł odprawy emerytalnej - informuje "Rzeczpospolita".