Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2010 11:36:00

Polański molestował także brytyjską aktorkę, jak miała 16 lat!

INFO: P. Karolina Lewis, brytyjska aktorka, oświadczyła publicznie, że jak miała 16 lat, to była molestowana seksualnie przez p. Romana Polańskiego.

 

- Wiedział, że miałam 16 lat, gdy zniewolił mnie w swym paryskim mieszkaniu - powiedziała 42-letnia dziś p. Lewis na konferencji prasowej w Los Angeles.

Miało to nastąpić w trakcie produkcji filmu "Piraci", w którym zagrała niewielką rolę. P. Gloria Alfred. adwokatka aktorki, oświadczyła dziennikarzom, iż p. Lewis jest gotowa złożyć zeznania pod przysięgą.

 

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Peru

    Urodziłem się w Polsce wyemigrowałem do USA w 1981 tam mieszkałem do 2008 a teraz w Peru w zeszłym roku odwiedziłem Polskę wrz z żomą Vanessą i bardzo się rozczarowałem były to moje 3 odwiedziny o...
  • Homeopatia, nauka i wiara

    Wreszcie ktoś sensownie o tym napisał: http://www.rp.pl/artykul/2,291622_Norkowski__Homeopatia__nauka_i_wiara.html Jacek Maria Norkowski OP 15-04-2009 Kościół nie uznaje stosowania leków...
  • Sprawa Polańskiego, czyli na jakim świecie żyjemy

    Co do meritum tej sprawy wiem niewiele ale chciałem nie o samej sprawie, a o reakcji (polityków, "twórców") na nią kilka słów napisać. Otóż przed chwilą w TVN24 niejaka Karolina...

Poczytaj również

  • Wybór Tuska nieważny? | 28-03-2017 13:15:00

    INFO: JE Witold Waszczykowski, minister spraw zagranicznych z PiS, stwierdził na antenie TVN 24, że posiada ekspertyzy, świadczące o tym, że doszło do fałszerstwa przy wyborze p. Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

  • Uniewinnienie ws. picia piwa nad Wisłą | 28-03-2017 11:00:00

    INFO: Warszawski sąd prawomocnie uniewinnił p. Marka Tatałę, aktywistę miejskiego ruchu "Legalnie nad Wisłą", obwinionego o picie piwa na nadwiślańskim bulwarze - podaje bankier.pl.

  • Autobusy powalczą ze smogiem | 28-03-2017 06:45:00

    INFO: Rząd planuje ułatwić wejście na rynek oraz eksploatację niskoemisyjnych pojazdów - pisze "Puls Biznesu". Chodzi przede wszystkim o ciężarówki oraz tabor do transportu publicznego.

  • Kolejni wyłudzacze unijnych dotacji | 27-03-2017 21:45:00

    INFO: ABW zatrzymała 4 osoby podejrzewane o udział w wyłudzeniach podatku VAT i unijnych dotacji.

  • Legionowo nie chce do stolicy | 27-03-2017 19:30:00

    INFO: Mieszkańcy Legionowa opowiedzieli się w referendum przeciwko przyłączeniu gminy do "Metropolii Warszawskiej" - podaje fakt.pl.

  • Edward Mazur współpracował z SB | 27-03-2017 17:30:00

    INFO: Służby specjalne III RP dobrze wiedziały, że p. Edward Mazur był zarejestrowanym agentem SB; do końca go chroniły, nie ujawniając tej informacji - pisze prof. Sławomir Cenckiewicz w tygodniku "Do Rzeczy".

  • Rząd nie przywróci małego ruchu granicznego | 27-03-2017 15:30:00

    INFO: Mały ruch graniczny z Rosją nie zostanie przywrócony, bo w obwodzie kaliningradzkim rośnie militaryzacja i aktywność rosyjskich służb specjalnych - pisze "Gazeta Prawna Codziennie", powołując się na stanowisko rządu.

  • Zanussi: Musimy konkurować ze sobą | 27-03-2017 13:15:00

    OPINIA: W moim przekonaniu, wszystko podlega wartościowaniu - powiedział znany reżyser Krzysztof Zanussi podczas rozmowy z portalem onet.pl.

  • Nadal można fałszować wybory | 27-03-2017 11:00:00

    INFO: System wyborczy trzeba zmienić, bo możliwości fałszerstwa jest kilkanaście - twierdzą członkowie Ruchu Kontroli Wyborów.

  • Najlepsze europejskie laboratoria zajmą się katastrofą smoleńską | 27-03-2017 07:00:00

    INFO: Cztery europejskie laboratoria kryminalistyczne pomogą polskiej prokuraturze w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej - informuje tygodnik "wSieci".

  • Zaostrzenie kar nie przywoła pijanych kierowców do porządku? | 26-03-2017 20:45:00

    OPINIA: Poseł ruchu Kukiz'15 WCz. Marek Jakubiak w programie „Gość Poranka” TVP Info przekonywał, że problem pijanych kierowców w naszym kraju jest złożony i samo zaostrzenie kar nie poprawi sytuacji.

  • Zaostrza się wojna taksówkarze kontra uberowcy | 26-03-2017 17:30:00

    INFO: Konflikt między kierowcami Ubera a taksówkarzami wkracza właśnie w kolejną, niebezpieczną fazę - ostrzega wp.pl.

  • Słaba frekwencja na marszu "Kocham Cię, Europo!" | 26-03-2017 14:15:00

    INFO: Środowiska lewicowe nie zdołały zapewnić wysokiej frekwencji na marszu "Kocham Cię, Europo!" - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Wnuk Wałęsy zatrzymany w Sopocie | 26-03-2017 11:00:00

    INFO: Wnuk byłego prezydenta Polski Michał W. został zatrzymany w Sopocie. Policjanci wyczuli woń marihuany - podaje radiogdansk.pl.

  • Reżyserzy mieszają ludziom w głowach | 26-03-2017 06:45:00

    OPINIA: P. Krzysztof Wojciechowski, reżyser filmów dokumentalnych, ostro skrytykował środowisko reżyserów filmowych.