Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2010 11:36:00

Polański molestował także brytyjską aktorkę, jak miała 16 lat!

INFO: P. Karolina Lewis, brytyjska aktorka, oświadczyła publicznie, że jak miała 16 lat, to była molestowana seksualnie przez p. Romana Polańskiego.

 

- Wiedział, że miałam 16 lat, gdy zniewolił mnie w swym paryskim mieszkaniu - powiedziała 42-letnia dziś p. Lewis na konferencji prasowej w Los Angeles.

Miało to nastąpić w trakcie produkcji filmu "Piraci", w którym zagrała niewielką rolę. P. Gloria Alfred. adwokatka aktorki, oświadczyła dziennikarzom, iż p. Lewis jest gotowa złożyć zeznania pod przysięgą.

 

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Peru

    Urodziłem się w Polsce wyemigrowałem do USA w 1981 tam mieszkałem do 2008 a teraz w Peru w zeszłym roku odwiedziłem Polskę wrz z żomą Vanessą i bardzo się rozczarowałem były to moje 3 odwiedziny o...
  • Homeopatia, nauka i wiara

    Wreszcie ktoś sensownie o tym napisał: http://www.rp.pl/artykul/2,291622_Norkowski__Homeopatia__nauka_i_wiara.html Jacek Maria Norkowski OP 15-04-2009 Kościół nie uznaje stosowania leków...
  • Sprawa Polańskiego, czyli na jakim świecie żyjemy

    Co do meritum tej sprawy wiem niewiele ale chciałem nie o samej sprawie, a o reakcji (polityków, "twórców") na nią kilka słów napisać. Otóż przed chwilą w TVN24 niejaka Karolina...

Poczytaj również

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.

  • Kaczyński i PiS nie mają żadnej wizji? | 23-07-2017 06:45:00

    OPINIA: Kaczyński nie ma żadnego określonego celu, nie ma żadnej wizji Polski - stwierdził w rozmowie z portalem dziennik.pl p. Ludwik Dorn, były bliski wspołpracownik lidera PiS.

  • Zwolnienie z podatku spadkobierców firm | 22-07-2017 20:45:00

    FUTURO: Płynne kontynuowanie działalności firmy po śmierci przedsiębiorcy - taki ma być skutek ustawy o sukcesji firm jednoosobowych, której projekt Ministerstwo Rozwoju skierowało do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych - podaje tvp.info.

  • Co czwarty Polak na socjalu! | 22-07-2017 17:30:00

    INFO: Z ostatnich badań wynika, że 26% Polaków deklaruje korzystanie z pomocy finansowej państwa, a 40% badanych jest zdania, że trzeba wykorzystywać system opieki społecznej i pomoc państwa jak tylko się da - donosi wprost.pl.

  • RDI o "polskich obozach": Na ogół to celowe działanie | 22-07-2017 14:15:00

    INFO: Do 20% przypadków sformułowań „polskie obozy koncentracyjne” wynika z niewiedzy, natomiast w zdecydowanej części przypadków to jest celowe działanie - uważają eksperci Reduty Dobrego Imienia, o czym donosi tvp.info.

  • Senator Rulewski w więziennym drelichu | 22-07-2017 11:00:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ubrany w strój więzienny, wystąpił o odrzucenie ustawy o SN - podaje stooq.pl.

  • Polska wypowiada bilateralne umowy | 22-07-2017 06:45:00

    INFO: Polska rozpoczęła wypowiadanie starych umów o ochronie inwestycji z poszczególnymi krajami UE - podaje pb.pl.

  • Tusk wtrąca się w sprawy Polski | 21-07-2017 21:45:00

    INFO: P. Donald Tusk, szef RE, wydał oświadczenie ws. sytuacji w Polsce - podaje onet.pl.

  • Poseł Kukiz`15: Lis do Tworek | 21-07-2017 19:30:00

    OPINIA: Tomasz Lis nawołuje do Majdanu. Czas najwyższy, aby odwiedził Tworki - stwierdził WCz. Adam Andruszkiewicz z Kukiz`15.

  • Polski biegun zimna chce mieć własne lotnisko! | 21-07-2017 17:30:00

    INFO: Suwałki złożyły wniosek ws. pozwolenia na budowę lotniska - donosi bankier.pl.