Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2010 11:36:00

Polański molestował także brytyjską aktorkę, jak miała 16 lat!

INFO: P. Karolina Lewis, brytyjska aktorka, oświadczyła publicznie, że jak miała 16 lat, to była molestowana seksualnie przez p. Romana Polańskiego.

 

- Wiedział, że miałam 16 lat, gdy zniewolił mnie w swym paryskim mieszkaniu - powiedziała 42-letnia dziś p. Lewis na konferencji prasowej w Los Angeles.

Miało to nastąpić w trakcie produkcji filmu "Piraci", w którym zagrała niewielką rolę. P. Gloria Alfred. adwokatka aktorki, oświadczyła dziennikarzom, iż p. Lewis jest gotowa złożyć zeznania pod przysięgą.

 

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Peru

    Urodziłem się w Polsce wyemigrowałem do USA w 1981 tam mieszkałem do 2008 a teraz w Peru w zeszłym roku odwiedziłem Polskę wrz z żomą Vanessą i bardzo się rozczarowałem były to moje 3 odwiedziny o...
  • Homeopatia, nauka i wiara

    Wreszcie ktoś sensownie o tym napisał: http://www.rp.pl/artykul/2,291622_Norkowski__Homeopatia__nauka_i_wiara.html Jacek Maria Norkowski OP 15-04-2009 Kościół nie uznaje stosowania leków...
  • Sprawa Polańskiego, czyli na jakim świecie żyjemy

    Co do meritum tej sprawy wiem niewiele ale chciałem nie o samej sprawie, a o reakcji (polityków, "twórców") na nią kilka słów napisać. Otóż przed chwilą w TVN24 niejaka Karolina...

Poczytaj również

  • PiS chce zmienić reguły wyborów do Sejmu | 17-08-2018 17:30:00

    INFO: PiS chce zmienić sejmową ordynację - alarmuje rp.pl.

  • Coraz więcej Arabów w Krakowie | 17-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak donosi Interia, w Krakowie można spotkać coraz więcej arabskich turystów.

  • NIK: Państwo pozwoliło bankom na zbyt wiele | 17-08-2018 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli zbadała skuteczność systemu ochrony konsumentów wobec problemu kredytów objętych ryzykiem walutowym w latach 2005-2017.

  • Lekarz zrezygnował z pracy, bo nie chciał szczepić dzieci | 17-08-2018 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, dr Andrzej Majkowski zrezygnował z pracy w państwowej przychodni, bo nie chciał dalej szczepić dzieci.

  • Polacy fatalnie oceniają prezydenta Dudę | 17-08-2018 06:45:00

    INFO: Z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że Polacy źle oceniają prezydenta Andrzeja Dudę.

  • Prof. JR Nowak wystartuje z nardowcami | 16-08-2018 21:45:00

    INFO: Zawiodłem się na PiS, dlatego będę kandydował z list narodowców - ujawnił telewizji internetowej wrealu24 prof. Jerzy Robert Nowak.

  • Lustracja i dekomunizacja konieczna | 16-08-2018 19:30:00

    OPINIA: Przypadek pani Ewy Gawor pokazuje, dlaczego rzeczywistość we współczesnej Polsce wydaje się momentami „dziwaczna” - pisze p. Ryszard Makowski na portalu wPolityce.pl.

  • Prezydent chce, by było więcej weteranów wojennych | 16-08-2018 17:30:00

    FUTURO: Jak informuje portal bankier.pl, prezydencki projekt nowelizacji ustawy o weteranach zakłada, że o status weterana misji zagranicznych będzie się mogła ubiegać większa liczba żołnierzy.

  • Marsz narodowców przeszedł mimo blokad kontrmanifestantów | 16-08-2018 15:30:00

    INFO: Ulicami Warszawy przeszedł "IV Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej", zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" - donosi stooq.pl.

  • PiS uderza w środowisko strzeleckie? | 16-08-2018 13:15:00

    INFO: MSWiA w przepisach przejściowych przemyciło kompletną zmianę obecnej ustawy o broni i amunicji. W środowisku strzeleckim wrze - pisze publicysta p. Łukasz Warzecha na łamach "Rzeczpospolitej".

  • Lubelski sąd zmienił kontrowersyjny regulamin | 16-08-2018 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Lublinie wycofał zapis regulaminu o tym, że mogą do niego wchodzić wyłącznie osoby po okazaniu aktualnego wezwania lub zawiadomienia o terminie rozprawy lub posiedzenia lub po wykazaniu potrzeby wejścia - informuje "Rzeczpospolita".

  • Łożymy coraz więcej na lekkoatletykę | 16-08-2018 06:45:00

    INFO: Portal wp.pl podaje, że coraz większe pieniądze z kieszeni podatników trafiają do lekkoatletów.

  • Prezes NIK na ławie oskarżonych! | 15-08-2018 20:45:00

    INFO: P. Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK, stanął przed sądem, oskarżony o nadużycie władzy przy obsadzaniu stanowisk - informuje niezalezna.pl.

  • Mąż ofiary Najsztuba zbulwersowany wyrokiem | 15-08-2018 17:30:00

    OPINIA: Mąż poszkodowanej przez dziennikarza p. Piotra Najsztuba skomentował rozstrzygnięcie wymiaru sprawiedliwości, nazywając je „skandalicznym” - podaje wprost.pl.

  • Poseł chce ratować polskie cukrownictwo | 15-08-2018 14:15:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Sachajko z Kukiz`15 wyraził zaniepokojenie cenami cukru.