Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2010 11:36:00

Polański molestował także brytyjską aktorkę, jak miała 16 lat!

INFO: P. Karolina Lewis, brytyjska aktorka, oświadczyła publicznie, że jak miała 16 lat, to była molestowana seksualnie przez p. Romana Polańskiego.

 

- Wiedział, że miałam 16 lat, gdy zniewolił mnie w swym paryskim mieszkaniu - powiedziała 42-letnia dziś p. Lewis na konferencji prasowej w Los Angeles.

Miało to nastąpić w trakcie produkcji filmu "Piraci", w którym zagrała niewielką rolę. P. Gloria Alfred. adwokatka aktorki, oświadczyła dziennikarzom, iż p. Lewis jest gotowa złożyć zeznania pod przysięgą.

 

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Opracował: TC

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Peru

    Urodziłem się w Polsce wyemigrowałem do USA w 1981 tam mieszkałem do 2008 a teraz w Peru w zeszłym roku odwiedziłem Polskę wrz z żomą Vanessą i bardzo się rozczarowałem były to moje 3 odwiedziny o...
  • Homeopatia, nauka i wiara

    Wreszcie ktoś sensownie o tym napisał: http://www.rp.pl/artykul/2,291622_Norkowski__Homeopatia__nauka_i_wiara.html Jacek Maria Norkowski OP 15-04-2009 Kościół nie uznaje stosowania leków...
  • Sprawa Polańskiego, czyli na jakim świecie żyjemy

    Co do meritum tej sprawy wiem niewiele ale chciałem nie o samej sprawie, a o reakcji (polityków, "twórców") na nią kilka słów napisać. Otóż przed chwilą w TVN24 niejaka Karolina...

Poczytaj również

  • Rzepliński "gwarantem układu, który sam tworzył" | 24-01-2017 17:30:00

    INFO: Tygodnik "wSieci" opisuje szereg nieprawidłowości stwierdzonych we wstępnym audycie Trybunału Konstytucyjnego.

  • Resort sprawiedliwości idzie na wojnę z alimenciarzami | 24-01-2017 15:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości zamierza wydać wojnę osobom, które uporczywie unikają płacenia alimentów.

  • Stonoga oszukany przez Dudę i PiS? | 24-01-2017 13:15:00

    INFO: P. Zbigniew Stonoga, znany biznesmen i publicysta, ujawnił, że ówczesny kandydat na prezydenta z ramienia PiS Andrzej Duda oraz jego współpracownicy obiecali mu ułaskawienie w zamian za poparcie w wyborach oraz ujawnienie przekazanych mu akt afery podsłuchowej - podaje pikio.pl.

  • Małopolski sejmik przyjął uchwałę antysmogową | 24-01-2017 11:00:00

    INFO: Sejmik Małopolski jednogłośnie przyjął chwałę antysmogową, która zakłada, że od 1 lipca w całym województwie będzie można montować w nowych domach wyłącznie piece spełniające najwyższe normy emisyjne. Stare kotły muszą zostać wymienione do 2023 r.

  • Kijowski wciąż nie płaci alimentów | 24-01-2017 06:45:00

    INFO: Długi alimentacyjne p. Mateusza Kijowskiego, lidera KOD, są ponad dwukrotnie wyższe, niż podają media - informuje "Wprost".

  • Radny PiS ostro o parach myślących o in vitro | 23-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Kazimierz Koralewski, radny PiS z Gdańska stwierdził na antenie Radia Gdańsk, że "metoda in vitro to fabryka produkująca zarodki, a bezpłodność można próbować leczyć u internisty".

  • Polscy przedsiębiorcy nagrodzili... Merkel za... dotacje | 23-01-2017 19:30:00

    INFO: Kanclerz Niemiec Aniela Merkel została uhonorowana przez polskich przedsiębiorców zrzeszonych w Business Centre Club - donosi wprost.pl.

  • Publicyści ciepło o śp. pośle Wójcikowskim | 23-01-2017 17:30:00

    INFO: Publicyści występujący w "Politycznym Podsumowaniu Tygodnia" w TV Republika bardzo ciepło wypowiedzieli się o śp. Rafale Wójcikowskim, pośle Kukiz`15.

  • Przedsiębiorcy zapłacą za błędy urzędników ZUS | 23-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Projekt nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksu pracy oraz niektórych innych ustaw może przysporzyć przedsiębiorcom nowych kłopotów i wydatków - podaje dziennik.pl.

  • Już w lutym ustawa ws. marihuany? | 23-01-2017 13:15:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Latos, wiceprzewodniczący komisji zdrowia z PiS, zapowiedział, że luty to realny termin realizacji projektu ustawy ws. medycznej marihuany.

  • Lewaccy studenci zapowiadają ogólnopolski protest | 23-01-2017 11:00:00

    FUTURO: Na środę 25 stycznia planowany jest "Ogólnopolski Protest Studentów i Studentek", którzy chcą protestować przeciwko łamaniu prawa przez rządzących - podaje wprost.pl.

  • Kaczyński określił cele dla PiS na najbliższe lata | 23-01-2017 06:45:00

    FUTURO: Wybory samorządowe 2018, wybory parlamentarne 2019 i... reforma mediów - to najważniejsze cele dla PiS na najbliższe lata - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Petru rozbijał się z kochanką po drogich hotelach za kasę podatników | 22-01-2017 20:45:00

    INFO: Tygodnik "W Sieci" dotarł do dokumentów, które potwierdzają, że wylot do Lizbony posłów Ryszarda Petru i Joanny Schmidt nie był jedynym takim przypadkiem.

  • Jakubiak: Pośredniaki powinny być zlikwidowane | 22-01-2017 17:30:00

    OPINIA: Bezrobocia de facto już nie ma, dlatego urzędy pracy powinny być zlikwidowane. Generują około 4 mld zł kosztów państwa rocznie - stwierdził trzeźwo WCz. Marek Jakubiak, wiceszef klubu Kukiz`15.

  • Fiskus wykończy polskiego giganta odzieżowego? | 22-01-2017 14:15:00

    INFO: Polski koncern odzieżowy LPP poinformował, że fiskus zażądał od niego 24 mln zł zaległych podatków - podaje portal wolnosc24.pl.