Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-09-2018 21:45:00

Polacy zaczynają dostrzegać, do czego prowadzi demokracja

INFO: Coraz większą popularnością cieszy się wszelka patologia, która prezentowana jest w internecie - donosi tvn.pl.

 

W internecie jak grzyby po deszczu powstają kanały prezentujące wszelkie możliwe patologie. Twórcy takich kanałów pokazują, jak piją alkohol, przeklinają, rzygają, biją się, sikają na siebie i robią wszelkie inne obrzydliwe rzeczy. Ludzie chętnie takie widowiska oglądają, dlatego menele zarabiają duże pieniądze. Internauci komentujący reportaż TVN zwracają uwagę, że winna jest demokracja i domagają się... systemu totalitarnego.

- Zamiast pokazywania zachowań pozytywnych, internet promuje zachowania ludzi psychicznie chorych, dewiantów lub zwykłych przestępców. Jedynie ustroje totalitarne są w stanie sobie poradzić z takimi zachowaniami i je wyeliminować. Demokracja ma tylko jedną możliwość, zaakceptować je - komentuje jeden z internautow.

- To nie patologia wymienionych prymitywów, to patologia ustroju i państwa. Ustrój demokratyczny jest jak niemowlę wobec patologii, bezradne - komentuje inny internauta.

 

Źródło: tvn.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 20-09-2018 09:41:14 | odpowiedz


    W obronie czcigodnego prezydenta Polski pana Andrzeja Dupy

    Jest wielu, których zdjęcie biedzi:
    Prezydent Polski Andrzej Dupa
    Stoi przy Trumpie, gdy Trump siedzi…
    Stoi, lecz nie w postaci słupa,
    A pochylony podpisuje…
    Właśnie wstał z kolan! Gratuluję!!!

  • Kler się nam rozzuchwalił.

    W tvn24 wypowiedź jakiegoś biskupa o przemowie P. Premiera dot. eutanazji: żadnej dyskusji nie będzie."] Ja jestem za, Watykan nie ma zbyt pokaźnej armii, a zawsze jakaś kolonia się...
  • Jak będzie wyglądać Polska za kilka lat?

    Zacznę swoj post od prognozy o której mało sie mówi, ze wzgledu na nie poprawny politycznie charakter. Przy założeniach ( ustrój polityczny,wydatki rządowe - ceteris paribus) z punktu widzenia...
  • blog internetowy

    Panie Prezesie ! Z przyjemnością czytam (i oglądam) Pański blog internetowy. Jest to niewątpliwie najuczciwiej pisany komentarz do otaczającej nas rzeczywistości. Ponieważ pamiętam jeszcze...
  • Demokracja władza ludu czy jego niewola

    Definicje Demokracji na pewno każdy zna i jej idee. Lecz to co jest na świstku papieru a w rzeczywistości to 2 różne rzeczy. Jakie szanse ma przeciętny Kowalski z zarobkiem 2000 zł netto na...
  • 17 czerwca - ONI znów nas straszą - a ja ICH

    Witam. W tym wpisie przeczytałem: To ja mam pytanie: gdyby inżynier tak konstruował maszynę, by klient musiał ją u niego naprawiać – to o co byśmy go oskarżyli? O sabotaż... W tej...

Poczytaj również

  • PSL chce 2 nowych dni wolnych od pracy | 12-12-2018 21:45:00

    INFO: Ludowcy chcą wprowadzić wolne w Wigilię i Wielki Piątek - donosi dziennik.pl.

  • 500+ nie nadąża za cenami | 12-12-2018 19:30:00

    INFO: "Samego 500 plus nie zmienimy, ale przyjdzie taki moment, że trzeba będzie się zastanowić nad progiem kryterium dochodowego" - stwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" JE Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

  • Kaczyński założy swoim posłom"dzienniczki uczniów" | 12-12-2018 17:30:00

    INFO: "Fakt" dotarł do kulisów zamkniętej części wystąpienia szefa PiS podczas zamkniętego posiedzenia klubu w Jachrance. WCz. Jarosław Kaczyński głównie straszył i łajał posłów.

  • Szokujące informacje twórcy tzw. partii Rydzyka | 12-12-2018 15:30:00

    INFO: W felietonie dla Radia Maryja CEP Mirosław Piotrowski dowodził, że najważniejsze decyzje ws. Polski zapadają w innych krajach - podaje onet.pl.

  • 500 zł za każdą literówkę w JPK | 12-12-2018 13:15:00

    INFO: Każda pomyłka w ewidencji VAT, nieskorygowana przez 2 tygodnie od jej ujawnienia przez fiskusa, będzie podatnika drogo kosztować - ostrzega portal Interia.

  • Czeka nas prawdziwa rewolucja w robieniu zakupów | 12-12-2018 11:00:00

    FUTURO: Resort finansów chce, by klienci otrzymywali dowód zakupu, m.in. paragon, jeszcze przed przyjęciem zapłaty - pisze "Rzeczpospolita".

  • Dziurawa i niekompetentna kontrola KNF | 12-12-2018 06:45:00

    INFO: Banki w kryzysie mieli nadzorować politolodzy, historycy i inżynierowie - wynika z raportu Najwyżej Izby Kontroli, o czym donosi "Rzeczpospolita".

  • Morawiecki ujawnił, ile rząd zainwestuje w elektromobilność | 11-12-2018 21:45:00

    FUTURO: W ciągu najbliższych 10 lat mamy zamiar przeznaczyć na ten cel, co najmniej 3 mld euro - napisał JE Mateusz Morawiecki - podaje pb.pl.

  • Projekt Kukiz'15: Długi partii będą płacić politycy | 11-12-2018 19:30:00

    INFO: Klub Kukiz'15 złoży w Sejmie projekt noweli ustawy o partiach politycznych, według którego długi partii - po jej likwidacji - będą płacić politycy, a nie obywatele - donosi dziennik.pl.

  • W inwestycjach najgorzej od 20 lat | 11-12-2018 17:30:00

    INFO: Pomimo dobrej koniunktury stopa inwestycji w Polsce w zeszłym roku spadła do najniższego poziomu od ponad 20 lat - podaje interia.pl.

  • MON pod lupą NIK | 11-12-2018 15:30:00

    INFO: NIK mnoży wątpliwości związane z funkcjonowaniem Biura ds. Proobronnych MON; zarzuty dotyczą m.in. finansowania organizacji paramilitarnych i ich udziału w ćwiczeniach wojskowych - informuje "Rzeczpospolita".

  • Bizancjum w Sejmie | 11-12-2018 13:15:00

    INFO: Aż 4,7 tys. zł kosztowała każda z szabel dla straży marszałkowskiej - donosi "Rzeczpospolita".

  • CBA zatrzymało 8 osób ws. wyłudzeń z ARiMR | 11-12-2018 11:00:00

    INFO: Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 8 osób, działających w rolniczej grupie producenckiej podejrzewanej o wyłudzenia środków z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

  • Polacy boją się brexitu | 11-12-2018 06:45:00

    INFO: Polacy są zorientowani, że Wielka Brytania opuszcza UE, ale nie zawsze wiedzą, co o tym myśleć - wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej".

  • Samorząd torpeduje inwestycje na Mierzei | 10-12-2018 21:45:00

    INFO: Samorząd woj. pomorskiego jest przeciwny budowie kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną - informuje wGospodarce.pl.