Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-11-2018 21:45:00

Polacy nic sobie nie robią z zakazu spalania śmieci

INFO: Mimo że od prawie 20 lat w Polsce obowiązuje zakaz spalania śmieci, proceder ten trwa w najlepsze - poinformował w raporcie Polski Alarm Smogowy.

 

Wg raportu PAS, w 80% gmin można bezkarnie palić śmieciami.

- Możemy tworzyć najlepsze prawo, ale jeżeli nie stworzymy odpowiednich mechanizmów, które będą zapewniały egzekwowanie prawa, to będziemy mieli do czynienia jedynie z martwą legislacją i martwymi przepisami. Tak się niestety dzieje - alarmuje PAS.

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 15-11-2018 23:43:46 | odpowiedz
  Może mi któryś lewak łaskawie wytłumaczy, dlaczego wolicie, żeby człowiek zmarzł na smierć, niż żeby się mógł ogrzać paląc śmieci i przeżyć. Gdzie wasza empatia i zrozumienie drugiego człowieka?
  • 16-11-2018 00:26:12 | odpowiedz
   Gdyz ten wyimaginowany czlowiek ginacy z zimna i palacy smieciami niszczy moje zdrowie. Jesli juz koniecznie nie chce ginac z zimna, niech sobie zatka komin i wdycha to g***o do ktorego wdychania zmusza wszystkich innych poza soba.

   I dziwna sprawa, ze na ogol przy tych slumsach z pruskiego muru, gdzie mieszkaja "ubodzy" jakos dziwnym trafem zawsze stoja ze dwie fury BMW. Albo tak ta marka spsiala, albo u nas olej opalowy drozszy jest od ww. fur.
 • 16-11-2018 12:06:12 | odpowiedz
  Węgiel zalegający wna terenie III RP (dswniej PRL) zalega w awartych plastrach miższośckilku metrów. To co dostarczane jest Polakom jako polski węgiel to mieszanina fifty fifty węgla i kamienia. POŁOWA PRZEWOZÓW to wożenie kamienia a potem jeszce raz tego kamienia w postaci popiołu.


  Morawiecki bełkocze w TVP o "KOPCIUCHACH" a węgiel z polskich kopalń wymieszany poół z kamieniem i piaskiem trafia do palenisk domowych, do ciepłowni miejskich i elektrowni państwowych. Co za barany w tych rządavch!!
  ŚLĄSKA DO GOSPODARSTW IN DO ELEKTROWNI TO WOŻENIE KAMIENIA. nO A POPIÓŁ GDZIE? aNO NA SKŁADOWISKA GDZIE POPADNIE.

 • Gminna uchwała śmieciowa

  Gmina w uchwale określiła normę produkcji śmieci na głowę. Oczywiście norma jest grubo z sufitu. Nie bardzo wiem jak poradzić sobie z taką uchwałą skoro nie produkuję ilości śmieci jak...
 • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

  Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
 • Wprowadzenie racjonalnego systemu

  To nie, arbitralnie, najstarsi, najlepiej wykształceni, najbogatsi, najczęściej występujący w mediach, najaktywniejsi, najreligijniejsi, najwyżsi rangą hierarchowie kościołów, najgłośniej...

Poczytaj również