Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-11-2017 17:30:00

Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej

INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

 

Jeszcze tylko kilka dni będzie trwała akcja zbiórki podpisów. Na adres Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję" przesyłane są codziennie setki kopert z wypełnionymi deklaracjami. Głosy poparcia dla pełnej ochrony życia spływają z kraju i od Polaków z zagranicy. Przeliczone deklaracje zostaną złożone w Sejmie przed końcem listopada - czytamy w "Naszym Dzienniku".

- Liczę na to, że liczba podpisów przekona polityków co do tego, że prawo powinno chronić chore dzieci tak samo jak zdrowe - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" p. Kaja Godek, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję".

Gazeta przypomina, że poparcie dla projektu zadeklarowało już wielu polityków, w tym premier Beata Szydło. Prezydent Andrzej Duda potwierdził w wywiadzie dla "Naszego Dziennika", że jeżeli Sejm i Senat przyjmą obywatelski projekt ustawy, to on na pewno ją podpisze.

 

Źródło: naszdziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 17-11-2017 18:15:41 | odpowiedz
  "od Polaków z zagranicy"

  Aha, czyli osoba mieszkajaca np. w Kanadzie bedzie decydowala jakie prawo ma obowiazywac w Polsce.

  Byloby nawet smieszne, gdyby nie bylo grozne.
  • 17-11-2017 18:48:52 | odpowiedz
   Osoba z Kanady może więcej wiedzieć o aborcji, niż my tutaj.
   Groźne jest nie to, że Polacy z całego świata mogą mieć wpływ na prawo u nas stanowione, ale groźne jest to, że większość uchwalanego u nas prawa pochodzi z Brukseli.

 • Kler się nam rozzuchwalił.

  W tvn24 wypowiedź jakiegoś biskupa o przemowie P. Premiera dot. eutanazji: żadnej dyskusji nie będzie."] Ja jestem za, Watykan nie ma zbyt pokaźnej armii, a zawsze jakaś kolonia się...
 • Aborcja

  znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296
 • Podpisy pod projektami ustaw

  Ad.1 niech sie Pan nawet nie wysila cyt. "Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Rzeczypospolitej." gg no re co...

Poczytaj również