Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-01-2018 19:30:00

Podatnicy pomogą zadłużonym rolnikom

INFO: Jak podaje gazetaprawna.pl, państwo pomoże zadłużonym rolnikom, bo ich długi przekraczają już 158 mln zł.

 

Wg portalu chodzi o blisko 1,7 tys. gospodarstw, które są w tak złej sytuacji, że nie mają możliwości uzyskania kredytów na rynkowych zasadach, co z kolei pozwoliłoby im odzyskać płynność finansową. Dlatego resort rolnictwa przygotował pakiet pomocowy w postaci różnego rodzaju dopłat i preferencyjnych kredytów. Za wszystko zapłacą oczywiście podatnicy.

Tak pomogły unijne dotacje do rolnictwa?

 

Źródło: gazetaprawna.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Jak będzie wyglądać Polska za kilka lat?

    Zacznę swoj post od prognozy o której mało sie mówi, ze wzgledu na nie poprawny politycznie charakter. Przy założeniach ( ustrój polityczny,wydatki rządowe - ceteris paribus) z punktu widzenia...
  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Batalia o jajka. Sanepid kontra pan...

    Kto pomoże w "walce" z przepisami i decyzjami Sanepidu ?! Przesyłam ten list z prośbą o pomoc panu ... * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *...
  • Naprawa Państwa - od czego zacząć?

    Wątek może trochę z innej beczki ale wydaje mi się że po tej dyskusji możemy przedstawić kolejne propozycje ustaw. Wyobraźmy sobie że UPR wygrywa wybory, rządzi samodzielnie i zaczyna naprawiać...
  • Budżet państwa - jak dojść do normalności

    Mówimy tu niezwykle często zlikwidować to, zlikwidować tamto. Ale właściwie o jakich kwotach rozmawiamy? Sięgnąłem do ustawy budżetowej 2009 i kilku innych źródeł żeby się temu bliżej przyjrzeć....
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...

Poczytaj również

  • Korwin szerzej o aferze wenerycznej w Wolności | 25-05-2018 21:45:00

    INFO: P. Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem wp.pl ujawnił więcej szczegóły sprawy partyjnego działacza, który miał zarażać kobiety kiłą.

  • Coraz mniejszy antysemityzm wśród Polaków | 25-05-2018 19:30:00

    INFO: Portal niezalezna.pl donosi, że maleje liczba postępowań karnych związanych z antysemityzmem.

  • Dziennikarze obnażyli słabość państwa | 25-05-2018 17:30:00

    INFO: Prowokacja dziennikarzy portalu energetyka24.com pokazuje słabość polskiego państwa i jego nieskuteczność wobec mechanizmów wojny informacyjnej.

  • Lawinowy wzrost postępowań karnych skarbowych | 25-05-2018 15:30:00

    INFO: Nawet 100 tys. postępowań karnych skarbowych może zostać wszczętych tym roku wobec przedsiębiorców i menedżerów - donosi money.pl.

  • Żydzi chcą wstrzymania kanonizacji prymasa Polski | 25-05-2018 13:15:00

    INFO: Komitet Żydów Amerykańskich poinformował, że w piśmie do Watykanu wyraził głębokie zaniepokojenie w związku z ogłoszeniem przez papieża uznania heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, prymasa Polski w latach 1926-1948 - podaje dziennik.pl.

  • Wszechpolacy spisani za... koszulki | 25-05-2018 11:00:00

    INFO: Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki - donosi serwis medianarodowe.com.

  • W Warszawie zamalowano Baumana | 25-05-2018 06:45:00

    INFO: Pięć dni po odsłonięciu murala z Zygmuntem Baumanem na Dworcu Gdańskim w Warszawie, nieznani sprawcy zdewastowali dzieło, wypisując na nim słowo „morderca” - podaje wprost.pl.

  • Rząd policzył, ile pieniędzy dostają protestujący niepełnosprawni | 24-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd policzył, że osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie, a takie osoby protestują w Sejmie, wraz z opiekunem otrzymują miesięczne wsparcie w wysokości co najmniej 3 tys. zł - podaje tvp.info.

  • Rząd wzmoże kontrole aptek | 24-05-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce skuteczniej walczyć z nielegalnym wywozem leków z Polski, dlatego zamierza wprowadzić "kontrole sprawdzające" - donosi Interia.

  • Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu! | 24-05-2018 17:30:00

    INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.

  • Radni przeciwko zmniejszeniu diet | 24-05-2018 15:30:00

    INFO: W Dąbrowie Górniczej i w Czeladzi (woj. śląskie) nie przeszły uchwały, których celem było zmniejszenie diet radnym.

  • Fiskus chce znać adresy IP | 24-05-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów zamierza błyskawicznie poszerzyć uprawnienia, które już dziś pozwalają szefowi KAS na blokadę rachunku bankowego firmy - pisze dziennik.pl.

  • Prawo jazdy znacznie podrożeje | 24-05-2018 11:00:00

    FUTURO: Zdobycie prawa jazdy będzie znacznie droższe, nawet o kilkaset złotych - podaje rp.pl.

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.