Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

11-03-2018 20:45:00

PO zniesie zakaz handlu w niedziele

INFO: Platforma Obywatelska zapowiedziała, że stworzyła projekt ustawy uchylającej ustawę o ograniczeniu handlu w niedziele i święta - podaje businessinsider.com.pl.

 

Zdaniem polityków PO, ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę to kolejna ustawa, którą PiS funduje Polakom w ramach państwa zakazowo-nakazowo-rozdzielczego.

- Ustawa, którą przyjął Jarosław Kaczyński i PiS za jego namową, to ustawa, która ogranicza nasze wolności, ogranicza też konkurencję, praktycznie gwarantuje podwyżki cen, powoduje zwalnianie ludzi z pracy - powiedział WCz. Sławomir Neumann, przewodniczący klubu PO.

 

Zobacz także: Jednak zrobimy zakupy w niedzielę?

 

Źródło: businessinsider.com.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 11-03-2018 22:10:39 | odpowiedz
    Nikt nie miał jakiekolwiek złudzeń co do PO i naiwnym nie spadną łuski z oczu.
    PO jest to partia służb, czyli szeroko pojętej bezpieki. Od generała Płatka, Ciastonia aż po bufetową z JW 1567 i sekretarkę w MON. Ten elektorat to około 6 mln w A.D. 2007. Stopniowo on maleje – z racji na ograniczenie długości życia -również wśród tych cwaniaczków z rodowodem ze Szkoły Oficerskiej w Riazaniu. Dlatego też żadne wygłupy Grzegorza idioty nic tu nie zmienią tylko to, że oni nie są nieśmiertelni i ich populacja się kurczy. Obecnie – po 10 latach – jest to około 3,5 – 4 mln. Oni się nie zmieniają tylko wymierają.
    Ot i cała tajemnica.

    Zamiast dyskusji potrzebny jest im tęgi kop w d…. Żenada.
  • 12-03-2018 00:38:25 | odpowiedz
    To powinna zapowiadać partia KORWiN - i co? I nic, dalej robią za pachołków PiS.
    • 12-03-2018 11:30:02 | odpowiedz
      Zakaz handlu w niedzielę jest zakazem wywalczonym przez związki (które Korwin uważa za zło, popartym przez Kościół ze względów religijnych.
      W sumie jak mam wybrać państwo multi-kulti i państwo wyznaniowe to wybieram wyznaniowe, ale nie podoba mi się państwo wyznaniowe zakłamane, wypierające się w oczy swej "wyznaniowści.
  • 12-03-2018 14:15:00 | odpowiedz
    "...go ahead, make my day, punk!"
  • 12-03-2018 16:28:00 | odpowiedz
    Biorąc pod uwagę stałość poglądów POlityków PO - i pamiętając jak tak samo obiecywali zrobić z 500+ a teraz to 500+ chcą wszystkim dawać - to za jakiś czas złotousty Grzegorz zapowie że zrobią nie tylko wolne od handlu wszystkie niedziele ale i soboty...

  • Hipermarkety a wolny rynek

    Nie od dziś wiadomo iż hipermarkety i supermarkety mają negatywny wpływ na rynek pracy, oraz budżety samorządów lokalnych i skarbu państwa. Ich właściciele są najbogatszymi ludźmi na świecie....
  • Unia kontra żarówki

    Polecam artykuł z rzepy; unia zakazuje od września produkcji żarówek i ludzie robią zapasy http://www.rp.pl/artykul/5,355092_Unia_kontra_zarowki__.html
  • Powieście bydlę wysoko! [FAQ]

    Od razu z grubej rury, bo nie chce mi się tracić czasu na wstępy. Aha, zaznaczam, że tekst nie jest ani "prawicowy", ani "lewacki", ani sponsorowany przez żydokomunę i boliwijskie kartele...
  • Najlepsze państwo do życia dla libertarianina

    Pewnie wielu użytkowników forum zastanawiało się, które państwo na świecie jest najbliższe libertariańskiemu ideałowi, w którym najlepiej libertarianinowi by się żyło. Sam coraz poważniej rozważam...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...

Poczytaj również

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej | 15-10-2018 17:30:00

    INFO: Skonstruowany przez money.pl "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej na giełdzie.

  • MinFin zagubił się we własnych przepisach | 15-10-2018 15:30:00

    INFO: Resort finansów nie panuje nad biegunką legislacyjną - alarmuje dziennik.pl.

  • Rząd kupił lotnisko w Radomiu | 15-10-2018 13:15:00

    INFO: Za 12,7 mln zł Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze kupiło będące w rękach samorządu lotnisko w Radomiu - donosi wgospodarce.pl.

  • Wolność popiera kandydata... PiS | 15-10-2018 11:00:00

    INFO: Partia Wolność udzieliła poparcia p. Marcinowi Horale, kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni.