Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-10-2017 14:15:00

PO proponuje jeszcze większe rozdmuchanie socjalu

INFO: PO proponuje 13. emeryturę i rozszerzenie programu 500 plus - donosi bankier.pl.

 

O propozycjach PO mówił na konwencji partii WCz. Grzegorz Schetyna, lider ugrupowania.

- Musimy wrócić do urynkowienia polskiej gospodarki. Platforma Obywatelska proponuje Polkom i Polakom wielki projekt "Akcja Twoja Polska". Po odsunięciu obecnej ekipy od władzy dokonamy uczciwej wyceny "zapastwionego" przez nią majątku. Największe polskie firmy otrzymają kompetentnych gospodarzy. Staną się naprawdę własnością Polaków, prawdziwą własnością - zapowiedział p. Schetyna [nic tylko w to uwierzyć hahaha - red.].

Polityk poinformował, że partia proponuje wprowadzenie trzynastej emerytury i rozszerzenie programu 500 plus na pierwsze dziecko. P. Schetyna zapowiedział też podwyższenie "katastrofalnie niskich" - jego zdaniem - pensji pielęgniarek i młodych lekarzy, a także pracowników innych zawodów medycznych. Tym w prywatnych szpitalach też?

 

Źródło: bankier.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 22-10-2017 16:41:07 | odpowiedz
    Tylko że ja już tym ludziom nie uwierzę. Już raz się o ich uczciwości i kompetencjach przekonałem.
    Enough is enough
  • 22-10-2017 17:59:46 | odpowiedz
    PO chce być bardziej PiSowska od samego PiSu.
    Jedna, postsolidarnościowa banda, rabująca Polskę na zmianę...

  • Wpis o gwaltach na blogu

    Witam, Az zalozylem sobie tutaj konto - ponoc nie ma trolli. Wpis odnosi sie do http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Luzem-przy-sobocie-czyli-walen,2,ID382405994,n a dokladniej do...
  • A masz Ty odrobinę honoru,leniu?

    W niedawnym felietonie pan Janusz poruszył bardzo interesująca kwestię,którą można wykorzystać do przekładania poglądów wolnościowych na język gawiedzi i obrony naszych ideałów. Szkoda,że nie...
  • Listy z podpisami - Wybory Prezydenckie - ZBIÓRKA OD 21 KWIETNIA

    Do pobrania dla Państwa lista z miejscami na podpisy. Uwaga - klik prawym - zapisz element docelowy jako... i zapisz Plik w pdf Plik w doc Wolno zbierać podpisy! Pomagajcie nam w tym...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...
  • Wybory w Irlandii 2011

    Tegoroczna kampania wyborcza jest bodaj najbardziej zaciekla, jaka kiedykolwiek widzialem w tym kraju. Fianna Fail (Zolnierze Przeznaczenia) Partia, ktora rzadzi Irlandia od 14 lat – dryfuje w...
  • Jak spłacić emerytów i rencistów?

    Na różnych forach zetknąłem się z sympatykami JKM. Przyznam, że zaintrygowali mnie i jednocześnie wzbudzili moją ciekawość. Jednym z nurtujących mnie pytań są wypłaty dla obecnych i przyszłych...

Poczytaj również

  • Cztery ambasady interweniują w sprawie ustawy frankowej | 21-02-2019 13:15:00

    INFO: Ambasady Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Portugalii chcą zmian w projekcie ustawy frankowej - podaje dziennik.pl.

  • Posłanka Teraz! przekazała papieżowi raport o pedofilii | 21-02-2019 11:00:00

    INFO: Posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus, prezes fundacji "Nie lękajcie się" Marek Lisiński oraz stołeczna radna i działaczka społeczna Agata Diduszko-Zyglewska spotkali się z papieżem Franciszkiem i przekazali mu raport o pedofilii wśród polskich księży - informuje dziennik.pl.

  • Soros kupił Radio Zet | 21-02-2019 06:45:00

    INFO: To pan Jerzy Soros, międzynarodowy spekulant pochodzenia żydowskiego, stoi za zakupem Radia Zet przez spółkę Agora - podaje money.pl.

  • Polacy nie chcą, by pomagać frankowcom | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Z najnowszego badania Kantar Public dla Instytutu Jagiellońskiego wynika, że miażdżąca większość ankietowanych jest przeciwna ustawowemu udzielaniu pomocy kredytobiorcom we frankach szwajcarskich - podaje bankier.pl.

  • Będzie wielka spowiedź podatników | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Wszystkie instytucje finansowe będą zmuszone zapytać miliony klientów o rezydencję podatkową - podaje pb.pl.

  • Ziobro przedstawil projekt antylichwiarski | 20-02-2019 19:30:00

    INFO: Resort sprawiedliwości zaprezentował projekt tak zwanej ustawy antylichwiarskiej - informuje businessinsider.com.pl.

  • Kukiz`15 domaga się dymisji prezes ZUS | 20-02-2019 17:30:00

    INFO: Kukiz'15 domaga się od premiera Mateusza Morawieckiego dymisji prezes ZUS Gertrudy Uścińskiej - donosi dziennik.pl.

  • Były zarząd PKP Cargo zatrzymany | 20-02-2019 15:30:00

    INFO: Były prezes i członkowie zarządu PKP Cargo zostali zatrzymani na polecenie prokuratury - informuje dziennik.pl.

  • NIK: W szkołach marnie uczy się matematyki | 20-02-2019 13:15:00

    INFO: Z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że nauczanie matematyki w szkołach pozostawia wiele do życzenia - podaje onet.pl.

  • Sąd za zbadaniem spotu PiS o uchodźcach | 20-02-2019 11:00:00

    INFO: Sąd w Warszawie orzekł, że prokuratura powinna prowadzić dochodzenie ws. spotu wyborczego PiS o uchodźcach - podaje stooq.pl.

  • Producenci soków przeciwko podwyżce podatku VAT | 20-02-2019 06:45:00

    INFO: Producenci soków oraz owoców i warzyw, negatywnie ocenili plany podwyżki podatku VAT do 23% na napoje owocowe i warzywne - informuje interia.pl.

  • Dane pokazują, ile problemów jest z podatkami w Polsce | 19-02-2019 19:30:00

    INFO: Jak donosi portal forsal.pl biuro prasowe Krajowej Administracji Skarbowej opublikowało dane przedstawiające ubiegłoroczne efekty wykorzystania jednolitych plików kontrolnych.

  • Wildstein: Polska nie będzie dłużej chłopcem do bicia | 19-02-2019 17:30:00

    OPINIA: Prawda o polskiej historii nie jest „na rękę” potężnym siłom na świecie, ani w kraju. Dopiero teraz, z obecnym rządem, zaczynamy przywracać tę prawdę - ocenił p. Bronisław Wildstein w rozmowie z Polskim Radiem 24.

  • Prezydent Warszawy: Rowność ponad wszystko! | 19-02-2019 15:30:00

    INFO: Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+ - informuje stooq.pl.

  • Partia Teraz! dołączyła do Koalicji Europejskiej | 19-02-2019 13:15:00

    INFO: Zarząd partii Teraz! podjął decyzję o przystąpieniu do Koalicji Europejskiej - informuje stooq.pl.