Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-06-2018 19:30:00

PO dogadała się z Unią ws. dotacji?!

INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

 

P. Trzaskowski wypowiadał się na temat sporu Polski z UE dotyczącego kwestii praworządności.

- Na szczęście, dzięki naszym staraniom pieniądze nie przepadają, tylko będą mrożone. Jak wygramy kolejne wybory, to będą odmrożone i Warszawa skorzysta z olbrzymich pieniędzy na inwestycje - powiedział poseł PO.

Na słowa polityka PO szybko zareagował WCz. Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości.

- Czy PO właśnie zdradziła taktykę? Umówili się z Bruksela, że „mrożą” środki, dopóki nie wygra PO? Fajnie. A jaka jest podstawa prawna takiej „taktyki”? Skandal to mało powiedziane! - skomentował.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Kilka pytań co do programu UPR

    a) co z takimi kosztownymi i długotrwałymi projektami jak np. eksploracja kosmosu, które profity mogą dać dopiero w przyszłości? Prywatnych inwestorów raczej nie zachęca. Czy więc w 'państwie...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • WiP – nieskuteczne posunięcie politycznie.

    Witam. Przyjęcie przez P-JKM nazwy Wolność i Praworządność uważam za posunięcie politycznie nieskuteczne, tym bardziej, że wiąże się pojęciowo z …. PiS-em. Nadto sama nazwa sugeruje, że jest to...

Poczytaj również

  • Tak samorządowcy doją podatników | 21-11-2018 13:15:00

    INFO: W Kolbuszowej (woj. podkarpackie) zastosowano trik, dzięki któremu starosta kolbuszowski z PiS zarobił małą fortunę - podaje portal wiesci24.pl.

  • Sąd: Mechanik z Bartoszyc winny! | 21-11-2018 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Olsztynie orzekł, że mechanik spod Bartoszyc, który był obwiniony o to, że nie wystawił paragonu za wymianę żarówki w aucie, jest winny zarzucanego mu czynu, ale nie zostanie ukarany - donosi dziennik.pl.

  • Problemy kół gospodyń wiejskich z nową ustawą | 21-11-2018 06:45:00

    INFO: Dopiero uchwalona przez Sejm nowa ustawa o kołach gospodyń wiejskich jeszcze nie weszła w życie, a już są z nią problemy - donosi wsensie.pl.

  • Mafia notariuszy bezkarna | 20-11-2018 20:43:12

    INFO: Sąd w Gdańsku uchylił decyzje prokuratury o zawieszeniu w prawie wykonywania zawodu notariuszy podejrzanych o wyłudzania mieszkań od ubogich ludzi.

  • Skarbówka dopadła piekarza z Olkusza | 20-11-2018 17:30:00

    INFO: Urzędniczki ze skarbówki podstępem dopadły piekarza z Olkusza (woj. małopolskie) - podaje nczas.com.

  • Narasta zniecierpliwienie nauczycieli | 20-11-2018 15:30:00

    FUTURO: Nauczyciele, tak jak policjanci, spróbują wywalczyć tysiąc złotych podwyżki i przygotowują się do protestów w czasie przyszłorocznych matur i egzaminów ósmoklasisty; chcą - wzorem policjantów - brać zwolnienia lekarskie - pisze "Rzeczpospolita".

  • Gadowski: Dziennikarz TVN popełnił przestępstwo | 20-11-2018 13:15:00

    OPINIA: Dziennikarz śledczy Witold Gadowski odniósł się do zdjęcia "hajlującego" operatora stacji TVN.

  • NBP wesprze banki Czarneckiego | 20-11-2018 11:00:00

    INFO: NBP ogłosił wsparcie finansowe dla banków p. Leszka Czarneckiego - podaje rp.pl.

  • Polska traci pracowników z Ukrainy | 20-11-2018 06:45:00

    INFO: Polskie agencje zatrudnienia działające na Ukrainie ostrzegają: nasila się konkurencja o tamtejszych pracowników ze strony Czech, Słowacji i Niemiec - podkreśla "Rzeczpospolita".

  • Prezydent Rybnika jeździł po pijaku | 19-11-2018 21:45:00

    INFO: Prezydent Rybnika kierował autem pod wpływem alkoholu - informuje portal rybnik.com.pl.

  • Państwowe spółki chcą podnieść ceny nawet o 30% | 19-11-2018 19:30:00

    INFO: Portal dziennik.pl alarmuje, że państwowe spółki chcą podnieść ceny energii elektrycznej dla odbiorców indywidualnych nawet o 30%.

  • 2 osoby chcą załamania polskiego systemu finansowego | 19-11-2018 17:30:00

    OPINIA: Dwie osoby próbują rozchwiać polski system finansowy - stwierdził w telewizji p. Adam Glapiński, prezes NBP.

  • Gwiazda TVN żąda zadośćuczynienia za smog | 19-11-2018 15:30:00

    INFO: P. Grażyna Wolszczak, aktorka serialowa stacji TVN, pozwała państwo za smog - podaje dorzeczy.pl.

  • Kolosalne koszty utrzymywania 2 oper | 19-11-2018 13:15:00

    INFO: Ponad 40 mln zł rocznie kosztuje podatników utrzymanie dwóch teatrów operowych w Warszawie - donosi dziennik.pl.

  • Empik zawiesił sprzedaż książki Międlara | 19-11-2018 11:00:00

    INFO: Sieć księgarni Empik zdecydowała, że książka autorstwa p. Jacka Międlara zostanie wycofana z oferty - donosi money.pl.