Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

05-08-2016 15:30:00

Pastor Chojecki ujawnia prawdę, po której trudno się otrząsnąć

OPINIA: Papież Franciszek bezczelnie kłamie na temat uchodźców - oświadczył pastor Paweł Chojecki w popularnym programie internetowym "Idź pod prąd".

 

- Papież Franciszek powiedział na spotkaniu z polskimi biskupami, że są kraje, które potrafią od wielu lat dobrze integrować imigrantów. Pytam się, w którym kraju islamscy imigranci z krajów arabskich się dobrze zintegrowali? Proszę o jedno państwo. Jeśli nie ma ani jednego, a on mówi, że jest wiele, to kłamie, czyli naszych biskupów robi w ciula - stwierdził p. Chojecki. - Fakty są takie, że nigdzie społeczność islamska nie zasymilowała się dobrze. Wszędzie tworzy najpierw getta, a potem próbuje przejmować, czego Kosowo jest najlepszym przykładem - podkreślił.

Pastor ujawnił również, że Niemiec, który z balkonu wrzeszczał na islamskiego terrorystę, który dokonał rzezi w Monachium, ma... proces.

- Mowa nienawiści do tego nieżyjącego terrorysty. Wyobrażacie sobie, na jaką poważną główkę upadła ta lewacka antycywilizacja, która okupuje UE? - pytał retorycznie p. Chojecki.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Kwestie wiary

    Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
  • 20 kwietnia 2009: Uderzmy na Hiszpanię!

    Zapraszamy do komentowania wpisu dostępnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Dwie koncepcje chrześcijańskie

    Jest ledwie kilka rzeczy co do których z p. JKM się nie zgadzam (co pokrzepiające bo dziwnym co najmniej byłoby gdybym zgadzał się we wszystkim). Jedną z tych dziedzin jest (w pewnej mierze)...
  • Rytualne poderżnięcie gardła w Italii - proszę...

    ...moderatora o ewentualne wrzucenie tego potem tam, gdzie może właściwsze miejsce...OKay ?.. Panie Januszu ! Właśnie zamieściłem to na wykop.pl, bo temat mnie "kręci" nieustająco, a szkoda mi...

Poczytaj również

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.