Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-01-2018 17:30:00

Palikot ostatecznie żegna się z polityką

INFO: P. Janusz Palikot, były poseł PO i były lider Ruchu Palikota, ogłosił na swoim blogu, że ostatecznie żegna się z polityką - informuje onet.pl.

 

- Podjąłem tę decyzję, aby ostatecznie rozstać się z polityką. Wiem, że wielu oczekuje mojego powrotu. Nieustannie o tym słyszę. Film z moją "przepowiednią" o rządach PiS bije rekordy popularności, a jednak powinienem odejść. Zakładam nawet, że ta decyzja najbardziej zmartwi zwolenników PiS-u, ale trudno - ocenia p. Palikot. - Odchodzę (chociaż boli mnie sytuacja w kraju), aby ktoś nowy odegrał właściwą rolę. Jest to możliwe, choć trudne, ale właśnie odpowiedzialność za kraj każe mi tak postąpić - napisał polityk.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 01-01-2018 20:35:34 | odpowiedz
    Widocznie brakuje im poparcia i muszą koncentrować siły, żeby PiS miał z kim przegrać.
  • 02-01-2018 06:26:46 | odpowiedz
    a on kiedykolwiek był w polityce?
    Myślisz, Panie Palikot,że ludzie nie dowiedzą się kim naprawdę byłeś towarzyszu miły ?

  • UPR/PJKM jako "think tank"

    Witam, UPR czy PJKM nie mają szans w wyborach. Jak mówią niektórzy szacowni członkowie: większość ich nie interesuje. Można tak - ale wtedy nie ma co marzyć o stołkach w sejmie i bezpośrednim...
  • 14 grudnia 2009 Jesteście Państwo genialni; w odróżnieniu od WWCzc.Posłów...

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ W tekscie "Jesteście Państwo genialni; w odróżnieniu od WWCzc.Posłów..." jest odwołanie do głosowania na polityka roku. Podążam za linkiem. Jest artykuł. Na...
  • Demokracja - opium dla Ludu [FAQ]

    Poniższy tekst poskładany został z fragmentów wyjętych z Bastiata, Erika von Kuehnelt-Leddihna (choćby tytuł topicu), a także - w dużej mierze - z wypowiedzi niektórych kolegów tutaj na forum (w...
  • Janusz Palikot

    Chciałbym poznać waszą opinię na temat tego polityka.Nie jest to z pewnością liberał na pełną miarę, jednak wszystko co zawiewa pozytywnie od Sejmu, jest autorstwa właśnie tego człowieka. Wieść...
  • Ruch Poparcia Palikota

    Kalisz, Gretkowska, Wojewódzki, Kutz, Środa... Jak widzę tych wszystkich pacjentów, to mam odruchy wymiotne. Fajnie rzecz skomentował Jacek Sierpiński - Dymanie niepoświęconym...

Poczytaj również

  • W Warszawie zamalowano Baumana | 25-05-2018 06:45:00

    INFO: Pięć dni po odsłonięciu murala z Zygmuntem Baumanem na Dworcu Gdańskim w Warszawie, nieznani sprawcy zdewastowali dzieło, wypisując na nim słowo „morderca” - podaje wprost.pl.

  • Rząd policzył, ile pieniędzy dostają protestujący niepełnosprawni | 24-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd policzył, że osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie, a takie osoby protestują w Sejmie, wraz z opiekunem otrzymują miesięczne wsparcie w wysokości co najmniej 3 tys. zł - podaje tvp.info.

  • Rząd wzmoże kontrole aptek | 24-05-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce skuteczniej walczyć z nielegalnym wywozem leków z Polski, dlatego zamierza wprowadzić "kontrole sprawdzające" - donosi Interia.

  • Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu! | 24-05-2018 17:30:00

    INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.

  • Radni przeciwko zmniejszeniu diet | 24-05-2018 15:30:00

    INFO: W Dąbrowie Górniczej i w Czeladzi (woj. śląskie) nie przeszły uchwały, których celem było zmniejszenie diet radnym.

  • Fiskus chce znać adresy IP | 24-05-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów zamierza błyskawicznie poszerzyć uprawnienia, które już dziś pozwalają szefowi KAS na blokadę rachunku bankowego firmy - pisze dziennik.pl.

  • Prawo jazdy znacznie podrożeje | 24-05-2018 11:00:00

    FUTURO: Zdobycie prawa jazdy będzie znacznie droższe, nawet o kilkaset złotych - podaje rp.pl.

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.

  • Rząd zbuduje 22 mosty | 23-05-2018 19:30:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział budowę 22 mostów - na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy i w wielu miejscach Polski - podaje money.pl.

  • NBP będzie graczem na giełdzie? | 23-05-2018 17:30:00

    OPINIA: Prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej, uważa, że Narodowy Bank Polski powinien mieć możliwość... grania na giełdzie - podaje bankier.pl.

  • Kolejny poseł odchodzi z Nowoczesnej | 23-05-2018 15:30:00

    INFO: Fakt.pl donosi, że z Nowoczesnej odejdzie WCz. Michał Jaros, młody polityk tej partii.

  • Radni PiS zdoili 17 milionów | 23-05-2018 13:15:00

    INFO: Radni PiS zarabiają fortuny dzięki pracy dla spółek Skarbu Państwa - donosi "Super Express".

  • Sąd skazał córkę JKM | 23-05-2018 11:00:00

    INFO: Córka p. Janusza Korwin-Mikkego została skazana przez sąd na 1,5 roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych za jazdę samochodem bez prawa jazdy i posiadanie heroiny - informuje telewizjarepublika.pl.

  • Będziemy łożyć na usuwanie piersi i jajników? | 23-05-2018 06:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia chce refundować profilaktyczne usunięcie zdrowych jajników i piersi u kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka - informuje "Rzeczpospolita".