Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-01-2018 17:30:00

Palikot ostatecznie żegna się z polityką

INFO: P. Janusz Palikot, były poseł PO i były lider Ruchu Palikota, ogłosił na swoim blogu, że ostatecznie żegna się z polityką - informuje onet.pl.

 

- Podjąłem tę decyzję, aby ostatecznie rozstać się z polityką. Wiem, że wielu oczekuje mojego powrotu. Nieustannie o tym słyszę. Film z moją "przepowiednią" o rządach PiS bije rekordy popularności, a jednak powinienem odejść. Zakładam nawet, że ta decyzja najbardziej zmartwi zwolenników PiS-u, ale trudno - ocenia p. Palikot. - Odchodzę (chociaż boli mnie sytuacja w kraju), aby ktoś nowy odegrał właściwą rolę. Jest to możliwe, choć trudne, ale właśnie odpowiedzialność za kraj każe mi tak postąpić - napisał polityk.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 01-01-2018 20:35:34 | odpowiedz
    Widocznie brakuje im poparcia i muszą koncentrować siły, żeby PiS miał z kim przegrać.
  • 02-01-2018 06:26:46 | odpowiedz
    a on kiedykolwiek był w polityce?
    Myślisz, Panie Palikot,że ludzie nie dowiedzą się kim naprawdę byłeś towarzyszu miły ?

  • UPR/PJKM jako "think tank"

    Witam, UPR czy PJKM nie mają szans w wyborach. Jak mówią niektórzy szacowni członkowie: większość ich nie interesuje. Można tak - ale wtedy nie ma co marzyć o stołkach w sejmie i bezpośrednim...
  • 14 grudnia 2009 Jesteście Państwo genialni; w odróżnieniu od WWCzc.Posłów...

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/ W tekscie "Jesteście Państwo genialni; w odróżnieniu od WWCzc.Posłów..." jest odwołanie do głosowania na polityka roku. Podążam za linkiem. Jest artykuł. Na...
  • Demokracja - opium dla Ludu [FAQ]

    Poniższy tekst poskładany został z fragmentów wyjętych z Bastiata, Erika von Kuehnelt-Leddihna (choćby tytuł topicu), a także - w dużej mierze - z wypowiedzi niektórych kolegów tutaj na forum (w...
  • Janusz Palikot

    Chciałbym poznać waszą opinię na temat tego polityka.Nie jest to z pewnością liberał na pełną miarę, jednak wszystko co zawiewa pozytywnie od Sejmu, jest autorstwa właśnie tego człowieka. Wieść...
  • Ruch Poparcia Palikota

    Kalisz, Gretkowska, Wojewódzki, Kutz, Środa... Jak widzę tych wszystkich pacjentów, to mam odruchy wymiotne. Fajnie rzecz skomentował Jacek Sierpiński - Dymanie niepoświęconym...

Poczytaj również

  • 143 mln zł nagród w skarbówce | 18-10-2018 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ujawniło, ile dokładnie wydało na nagrody dla wszystkich urzędników zatrudnionych w Izbach Administracji Skarbowej, czyli dawnych izbach skarbowych - donosi "Fakt".

  • Są dowody na związki Tuska z niemieckim wywiadem | 18-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Posiadamy mocne dowody ukazujące związki p. Donalda Tuska z niemieckim wywiadem BND - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem p. Wojciech Sumliński, autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

  • Resort finansów szykuje bezwzględny przepis | 18-10-2018 17:30:00

    INFO: MinFin chce zniechęcić przedsiębiorców do prób kwestionowania wyników kontroli celno-skarbowych - pisze money.pl.

  • Samorządy hojnie wspierają LGBT! | 18-10-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Ordo Iuris przygotował raport na temat samorządów wspierających ruch LGBT.

  • Prawo UE niekonstytucyjne? | 18-10-2018 13:15:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjne przepisów prawa Unii Europejskiej, które pozwalają sądom zadawać pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE w sprawach dot. sądownictwa - informuje Interia.

  • Szokujące nagrania z udziałem Pawlaka! | 18-10-2018 11:00:00

    INFO: Ujawniono kolejne nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem są to taśmy z udziałem pp. Waldemara Pawlaka i miliardera Michała Sołowowa - donosi wPolityce.pl.

  • Nie wystawiają mandatów, a na drogach coraz bezpieczniej | 18-10-2018 06:45:00

    INFO: Policja protestuje i nie wystawia mandatów, ale na drogach jest coraz bezpieczniej - podaje money.pl.

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".