Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-02-2009 13:29:48

Okraść bogatych

Tak można interpretować pomysł szefa klubu Lewicy Wojciecha Olejniczaka, który powiedział w czwartek w Sejmie  że przez dwa lata należy pobierać od najbogatszych 40-procentowy podatek.

 

Zrabowane bogatym pieniądze Janosik z Lewicy pragnie rozdać biednym. Dlaczego nie ukraść bogatym 70%? Przez skromność?

 

Opracował: Andrzej Wayda

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • jedrek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    02-06-2011 20:21:25 | odpowiedz

  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Bardzo wazne! Globalna telewizja, globalne podatki!

    The global agenda Z blogu http://orwell.blog.pl/ Swietnie napisane, bardzo goraca zachecam do przeczytania! ps Zauwazacie, ze CNBC powoli przejmuje stacje informacyjne?
  • Właściwe decyzje Korwina, a sprawa polska.

    Na blogu można przeczytać: "Ja dobrowolnie od wielu lat starałem się NIE wpływac na politykę Partii - w nadziei, że wyhoduję jakiegoś następcę. Najwyraźniej: nie udało się. Odkąd ustapiłem z...
  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • JKM o nadchodzącym "prawdziwym kryzysie"

    Pan Janusz często w swoich wypowiedziach o obecnym kryzysie finansowym podkreśla, że obecna sytuacja jest niczym w porównaniu z tym co ma nadejść. A nadejść ma upadek systemu emerytalnego w...

Poczytaj również

  • PiS odmładza kadry mundurowe i cywilne | 21-01-2017 17:30:00

    INFO: PiS odmładza kadry w Służbie Więziennej, policji, wojsku, służbie cywilnej i administracji podatkowej - informuje "Rzeczpospolita".

  • CBA chce wygaszenia mandatu prezydenta Radomia | 21-01-2017 14:15:00

    INFO: Według Centralnego Biura Antykorupcyjnego p. Radosław Witkowski, prezydent Radomia z PO, złamał przepisy tzw. ustawy antykorupcyjnej - donosi wprost.pl.

  • Rząd zapowiada kolejną ofensywę przeciw oszustom podatkowym | 21-01-2017 11:00:00

    INFO: Resort finansów zdecydował, że będzie dążył do wprowadzenia rozwiązania, które ostatecznie ma położyć kres masowym wyłudzeniom podatku VAT - podaje cakj.pl.

  • Dla kilku pacjentów można sprowadzać marihuanę | 21-01-2017 06:45:00

    INFO: Jest dopuszczalne, aby dla niewielkiej grupy pacjentów sprowadzać preparaty marihuanowe - powiedział JE Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia z PiS.

  • TVP chce więcej (naszych!) pieniędzy! | 20-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Jacek Kurski, prezes TVP, stwierdził, że bez zwiększenia wpływów abonamentowych spółka nie będzie mogła realizować misji publicznej i zacznie być powoli wygaszana - podaje portal businessinsider.com.pl.

  • Imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie | 20-01-2017 19:30:00

    INFO: JE Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych z PiS, poinformował, że imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie - donosi tvp.info.

  • Przełomowy wyrok SN ws. picia alkoholu w miejscach publicznych | 20-01-2017 17:30:00

    INFO: Sąd Najwyższy wypowiedział się ws. picia alkoholu nad Wisłą - pisze wprost.pl.

  • Prokuratura nie chce rozwiązania ONR | 20-01-2017 15:30:00

    INFO: Częstochowska prokuratura odrzuciła wniosek PO o rozwiązanie ONR - podaje wp.pl.

  • Rząd podniesie zasiłek dla bezrobotnych | 20-01-2017 13:15:00

    INFO: Rząd chce w tym roku podwyższyć wysokość zasiłków dla osób bezrobotnych do 50% minimalnego wynagrodzenia - informuje wprost.pl.

  • Rzepliński wydał z kasy TK 55 tys. zł na prywatne kolacje | 20-01-2017 11:00:00

    INFO: W ostatnich latach na uroczyste pożegnania 7 sędziów Trybunału Konstytucyjnego kończących kadencje z kasy Trybunału wydano ponad 55 tys. zł - podał portal wPolityce.pl.

  • Niemal 1200 zł składek na ZUS miesięcznie! | 20-01-2017 06:45:00

    INFO: Minimalna wysokość składek na ZUS dla przedsiębiorców wyniesie w tym roku ponad 1172 zł. To oznacza wzrost o 4,6% z obecnych 1121 zł - podaje onet.pl

  • Rząd ograniczy zagraniczne adopcje | 19-01-2017 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje ograniczyć możliwość adoptowania polskich dzieci przez zagraniczne pary. Chodzi o ok. 280-300 nieletnich w skali roku - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Kto płaci za pobyt Amerykanów w Polsce? | 19-01-2017 19:30:00

    INFO: W tym roku w Polsce będzie stacjonowało około 7 tys. żołnierzy z innych krajów. Największą grupę stanowią wojska amerykańskie. Kto finansuje ich pobyt? – zastanawia się "Rzeczpospolita".

  • Kukiz ostro skrytykował politykę PiS wobec Ukrainy | 19-01-2017 17:30:00

    INFO: P. Robert Choma, prezydent Przemyśla, nie został wpuszczony na Ukrainę. WCz. Paweł Kukiz zamieścił na Facebooku wpis, w którym negatywnie wypowiedział się o polityce rządu wobec Ukrainy.

  • Będzie wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej | 19-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Szykuje się wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej. Przyjeżdżający do nas ze Wschodu łatwiej znajdą pracę i szybciej uzyskają pobyt stały. Pod warunkiem, że spełnią warunki stawiane przez rząd - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".