Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-02-2009 13:29:48

Okraść bogatych

Tak można interpretować pomysł szefa klubu Lewicy Wojciecha Olejniczaka, który powiedział w czwartek w Sejmie  że przez dwa lata należy pobierać od najbogatszych 40-procentowy podatek.

 

Zrabowane bogatym pieniądze Janosik z Lewicy pragnie rozdać biednym. Dlaczego nie ukraść bogatym 70%? Przez skromność?

 

Opracował: Andrzej Wayda

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • jedrek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    02-06-2011 20:21:25 | odpowiedz

  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Bardzo wazne! Globalna telewizja, globalne podatki!

    The global agenda Z blogu http://orwell.blog.pl/ Swietnie napisane, bardzo goraca zachecam do przeczytania! ps Zauwazacie, ze CNBC powoli przejmuje stacje informacyjne?
  • Właściwe decyzje Korwina, a sprawa polska.

    Na blogu można przeczytać: "Ja dobrowolnie od wielu lat starałem się NIE wpływac na politykę Partii - w nadziei, że wyhoduję jakiegoś następcę. Najwyraźniej: nie udało się. Odkąd ustapiłem z...
  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • JKM o nadchodzącym "prawdziwym kryzysie"

    Pan Janusz często w swoich wypowiedziach o obecnym kryzysie finansowym podkreśla, że obecna sytuacja jest niczym w porównaniu z tym co ma nadejść. A nadejść ma upadek systemu emerytalnego w...

Poczytaj również

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.

  • Prostytutki wykorzystują RODO | 19-06-2018 21:45:00

    INFO: Prostytutki z największego seksportalu żądają usunięcia swoich danych. Powołują się na RODO - pisze wp.pl.

  • Nowe zasady zadłużania się samorządów | 19-06-2018 19:30:00

    INFO: Resort finansów opracował nowe zasady zadłużeniowe dla samorządów - podaje pb.pl.

  • Agora zacznie agresywnie przejmować firmy! | 19-06-2018 17:30:00

    FUTURO: Wydawca "Gazety Wyborczej" wyda prawie 500 mln zł na przejęcia - donosi interia.pl.

  • Minister rolnictwa złożył dymisję | 19-06-2018 15:30:00

    INFO: Minister Krzysztof Jurgiel ze względów osobistych złożył rezygnację ze stanowiska ministra rolnictwa i rozwoju wsi - donosi bankier.pl.

  • Utrącą reformę Gowina? | 19-06-2018 13:15:00

    INFO: Z Pałacu Prezydenckiego dobiegają sygnały, że tzw. ustawa 2.0 nie podoba się JE Andrzejowi Dudzie - czytamy w "Fakcie".

  • NIK krytycznie o wydatkach kancelarii Szydło | 19-06-2018 11:00:00

    INFO: Nieuzasadnione wydatki na wizaż, gigantyczne koszty podróży służbowymi limuzynami i nagrody dla swoich - to główne zarzuty NIK w stosunku do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w okresie, kiedy funkcję premiera pełniła JE Beata Szydło - informuje fakt.pl.

  • Kierowcy Ubera muszą mieć licencje | 19-06-2018 06:45:00

    INFO: Uber w Polsce się ugiął i zobowiązuje kierowców do wyrobienia licencji na krajowy przewóz osób samochodem osobowym - informuje bankier.pl.

  • Sopot chce ograniczyć liczbę aut w mieście | 18-06-2018 21:45:00

    INFO: Władze Sopotu mają pomysł na to, aby zachęcić kierowców, by w sezonie wakacyjnym nie wjeżdżali pojazdami do centrum kurortu oraz w pobliże plaży - podaje bankier.pl.

  • PO dogadała się z Unią ws. dotacji?! | 18-06-2018 19:30:00

    INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

  • Akcjonariuszem Ruchu Chorzów została... skarbówka! | 18-06-2018 17:30:00

    INFO: I Śląski Urząd Skarbowy z siedzibą w Sosnowcu objął 5,45% akcji klubu piłkarskiego Ruch Chorzów - podaje dziennik.pl.