Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-02-2009 13:29:48

Okraść bogatych

Tak można interpretować pomysł szefa klubu Lewicy Wojciecha Olejniczaka, który powiedział w czwartek w Sejmie  że przez dwa lata należy pobierać od najbogatszych 40-procentowy podatek.

 

Zrabowane bogatym pieniądze Janosik z Lewicy pragnie rozdać biednym. Dlaczego nie ukraść bogatym 70%? Przez skromność?

 

Opracował: Andrzej Wayda

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • jedrek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    02-06-2011 20:21:25 | odpowiedz

  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Bardzo wazne! Globalna telewizja, globalne podatki!

    The global agenda Z blogu http://orwell.blog.pl/ Swietnie napisane, bardzo goraca zachecam do przeczytania! ps Zauwazacie, ze CNBC powoli przejmuje stacje informacyjne?
  • Właściwe decyzje Korwina, a sprawa polska.

    Na blogu można przeczytać: "Ja dobrowolnie od wielu lat starałem się NIE wpływac na politykę Partii - w nadziei, że wyhoduję jakiegoś następcę. Najwyraźniej: nie udało się. Odkąd ustapiłem z...
  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • JKM o nadchodzącym "prawdziwym kryzysie"

    Pan Janusz często w swoich wypowiedziach o obecnym kryzysie finansowym podkreśla, że obecna sytuacja jest niczym w porównaniu z tym co ma nadejść. A nadejść ma upadek systemu emerytalnego w...

Poczytaj również

  • Pierwsza ofiara "apteki dla aptekarza" | 27-07-2017 21:45:00

    INFO: Zamknięto aptekę Galenica w Poznaniu, która działała ponad pół wieku - podaje fakt.pl.

  • Kijowski wystąpił z KOD | 27-07-2017 19:30:00

    INFO: P. Mateusz Kijowski poinformował, że wystąpił z KOD - podaje rp.pl.

  • Macierewicz: Bez sądów wszystko mogą nam cofnąć | 27-07-2017 17:30:00

    OPINIA: JE Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej z PiS, zapewnił, że reforma sądownictwa jest absolutnie fundamentalna i rząd nie cofnie się z drogi reform - donosi wp.pl.

  • Wykładowca UMCS na dywaniku za słowa o protestujących | 27-07-2017 15:30:00

    INFO: Dr hab. Artur Górak, wykładowca UMCS w Lublinie, musi niezwłocznie złożyć wyjaśnienia ws. swojego komentarza do protestów zorganizowanych rzekomo w obronie niezawisłości sądów - informuje wprost.pl.

  • Problemy przedsiębiorców ciągle te same | 27-07-2017 13:15:00

    INFO: Zdaniem przedsiębiorców, niestabilność prawa, nadmiar obowiązków biurokratycznych oraz pozapłacowe koszty pracy to największe bariery w prowadzeniu firm w Polsce.

  • CBA weszło do MON | 27-07-2017 11:00:00

    INFO: Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do biura MON - podaje "Do Rzeczy".

  • Chciał zabić posła Budkę | 27-07-2017 06:45:00

    INFO: Jak podaje wp.pl, nieznany mężczyzna wtargnął do biura poselskiego WCz. Tomasza Kostusia z PO i groził, że zabije WCz. Borysa Budkę, byłego ministra sprawiedliwości i wiceprzewodniczącego PO.

  • Kaczyński pozwał Wałęsę | 26-07-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński pozwał p. Lecha Wałęsę. Domaga się od byłego prezydenta przeprosin m.in. za zarzut, że jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską - podaje dorzeczy.pl.

  • Duda podpisał ustawę o sądach powszechnych | 26-07-2017 19:30:00

    INFO: JE Andrzej Duda złożył podpis pod nowelizacją Prawa o ustroju sądów powszechnych - donosi onet.pl.

  • Siedziba "GW" w Gdańsku trafi pod młotek! | 26-07-2017 17:30:00

    INFO: Agora chce sprzedać siedzibę "Gazety Wyborczej" w Gdańsku - podaje telewizjarepublika.pl.

  • NIK: Szereg nieprawidłowości w resorcie Ziobry | 26-07-2017 15:30:00

    INFO: "Rzeczpospolita" donosi, że resort sprawiedliwości zatrudnił ekspertów, którzy nie spełniają ustawowych wymagań - żaden z nich nie został zatrudniony w ramach otwartego kursu.

  • Nie widać końca rozdawnictwa pieniędzy podatników | 26-07-2017 13:15:00

    FUTURO: JE Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej z PiS, chce wprowadzić dodatek dla najbiedniejszych emerytów w wysokości 500 zł - podaje „Super Express”.

  • Fiskus zagląda nam do komputerów | 26-07-2017 11:00:00

    INFO: Jak informuje portal forsal.pl, posłowie uzyskali dane o działaniach wywiadu skarbowego w 2016 r.

  • Urzędnicy utopili euromiliony w forcie | 26-07-2017 06:45:00

    INFO: W opinii specjalistów, działania krakowskich urzędników w sprawie fortu Łapianka noszą znamiona niegospodarności - podaje onet.pl.

  • Prof. Kieżun: W Polsce trwa ofensywa Sorosa | 25-07-2017 21:45:00

    OPINIA: Uważam, że w tej chwili mamy do czynienia z olbrzymią ofensywą Sorosa. Polska i Węgry to są kraje, które przeciwstawiają się lansowanej przez niego ideologii - stwierdził prof. Witold Kieżun w rozmowie z portalem wPolityce.pl.