Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

10-10-2017 17:30:00

Oficer WSW występuje jako ekspert TVP Info

INFO: Prawnik Roman Sklepowicz występował w TVP Info w roli eksperta przy okazji forsowanych przez PiS zmian w sądownictwie. Problem w tym, że był oficerem służb PRL - ujawnił prof. Sławomir Cenckiewicz, historyk i dyrektor Wojskowego Biura Historycznego - podaje 3obieg.pl.

 

P. Sklepowicz występuje na antenie TVP Info, ale także w TVP1 jako komentator w programie red. Elżbiety Jaworowicz. Ostatnio zasłynął w Internecie wulgarnymi wypowiedziami na temat feministek. Jego zdaniem, takich kobiet nikt nie chce r***ć.

Prof. Cenckiewicz ujawnił, że p. Sklepowicz był oficerem służb PRL, dokładnie Wojskowej Służby Wewnętrznej.

- Jak tu nie kochać polskiej prawicy, skoro oficer WSW występuje jako autorytet TVP Info - pisze prof. Cenckiewicz. - Kochani dziennikarze! Zanim zaprosicie kogoś w aurze autorytetu do TV i radia, to wpiszcie nazwisko w katalogi IPN - radzi historyk.

 

Źródło: 3obieg.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Murzyn w Polsce

    Dzień dobry, Chciałbym podzielić się z Państwem takim doświadczeniem. Wczoraj byłem w aptece w Warszawie z trzyletnim synem, który na widok farmaceuty (chyba właściciela) powiedział Murzyn....
  • Czy napadną IRAN? (RUssia+Iran+Syria) VS (US+EU) ?

    Do takiej wojny chcą doprowadzić? (RUssia+Iran+Syria) VS (US+EU) ? od lat amerykańscy kłamcy kombinowali i w końcu napadną Iran. To jest ten projekt Wielki Bliski Wschód Busha...?! Napadać po...

Poczytaj również

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej | 15-10-2018 17:30:00

    INFO: Skonstruowany przez money.pl "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej na giełdzie.

  • MinFin zagubił się we własnych przepisach | 15-10-2018 15:30:00

    INFO: Resort finansów nie panuje nad biegunką legislacyjną - alarmuje dziennik.pl.

  • Rząd kupił lotnisko w Radomiu | 15-10-2018 13:15:00

    INFO: Za 12,7 mln zł Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze kupiło będące w rękach samorządu lotnisko w Radomiu - donosi wgospodarce.pl.

  • Wolność popiera kandydata... PiS | 15-10-2018 11:00:00

    INFO: Partia Wolność udzieliła poparcia p. Marcinowi Horale, kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni.

  • Rząd "uratuje" Wieliczkę za... 1 mld zł | 15-10-2018 06:45:00

    INFO: Rząd "uratuje" zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce - informuje stooq.pl.

  • Absurdalne wydatki na niepracujących | 14-10-2018 20:45:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak z Kukiz`15 poinformował, że Warszawa wydaje duże pieniądze na obiboków - podaje tvp.info.

  • Rząd uruchomi program Prąd+? | 14-10-2018 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Energii chce uruchomić program dopłat do rachunków za prąd - podaje bankier.pl.

  • Tygodnik "Nie" bliski upadku | 14-10-2018 14:15:00

    INFO: P. Jerzy Urban, redaktor naczelny tygodnika "Nie", przyznał, że jego gazeta może upaść - podaje dorzeczy.pl.

  • Przemoc na Marszu Równości w Lublinie | 14-10-2018 11:00:00

    INFO: Do dużej rozróby doszło podczas Marszu Równości w Lublinie - donosi wprost.pl.

  • Niebezpieczny program nauczania w Słupsku | 14-10-2018 06:45:00

    INFO: Zdaniem prawników Ordo Iuris, Rada Miasta w Słupsku, wprowadzając edukację seksualną, przekroczyła swoje kompetencje.