Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

26-09-2016 11:00:00

Nowe fakty ws. śmierci gen. Petelickiego

OPINIA: Gen. Sławomir Petelicki nie zginął za Smoleńsk - powiedział w Klubie Ronina p. Zygmunt Przetakiewicz, były członek stowarzyszenia Pax.

 

- Chciałem powiedzieć to, co się dowiedziałem o Sławku, z którym się przyjaźniłem. Z tego, co się dowiedziałem, to nawet nie za Smoleńsk zginął, tylko natrafił na ślad kontaktów tej najwyższej sfery mafijnej z jakimś wielkim przekrętem. Był umówiony na spotkanie w tej sprawie i uniemożliwiono to. I taka jest nasza IV RP w tej chwili - powiedział p. Przetakiewicz.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    26-09-2016 12:01:58 | odpowiedz
    • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      29-09-2016 10:33:44 | odpowiedz

  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • 17 października 2009: Wystąpiłem z UPR

    UPR się rozpadnie? Może. Szkoda mi będzie flagi UPR, fajna jest. Sama nazwa też niczego sobie, bardzo trafiona, chwytna, łatwo wpadająca w ucho. Nie będę rozpisywał się na tematy ideologiczne oraz...
  • 27 marca 2010: Śmierć kierowców - i "Totalitaryzm na podwórku"

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Smierc-kierowcow-i-Totalitaryz,2,ID403311927,n
  • Premier wzmacnia mafię

    Ukazał się premier Tusk i przestrzegł, żeby nikt nie ważył się podnieść ręki na policjanta, bo to i tamto. Znaczy się, że premier straszy. Czy to jest możliwe, że premier nie zna sytuacji w...
  • "S-syny z PO" - (odnośnie pytania Jana Pietrzaka)

    http://www.youtube.com/watch?v=4zYt2_qpubg Powyżej jest link do wypowiedzi Jana Pietrzaka. Wątek trafia do tego działu z tej przyczyny, że Jan Pietrzak od lat ma kłopoty z obozem, który...

Poczytaj również

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.

  • Prostytutki wykorzystują RODO | 19-06-2018 21:45:00

    INFO: Prostytutki z największego seksportalu żądają usunięcia swoich danych. Powołują się na RODO - pisze wp.pl.

  • Nowe zasady zadłużania się samorządów | 19-06-2018 19:30:00

    INFO: Resort finansów opracował nowe zasady zadłużeniowe dla samorządów - podaje pb.pl.

  • Agora zacznie agresywnie przejmować firmy! | 19-06-2018 17:30:00

    FUTURO: Wydawca "Gazety Wyborczej" wyda prawie 500 mln zł na przejęcia - donosi interia.pl.

  • Minister rolnictwa złożył dymisję | 19-06-2018 15:30:00

    INFO: Minister Krzysztof Jurgiel ze względów osobistych złożył rezygnację ze stanowiska ministra rolnictwa i rozwoju wsi - donosi bankier.pl.

  • Utrącą reformę Gowina? | 19-06-2018 13:15:00

    INFO: Z Pałacu Prezydenckiego dobiegają sygnały, że tzw. ustawa 2.0 nie podoba się JE Andrzejowi Dudzie - czytamy w "Fakcie".

  • NIK krytycznie o wydatkach kancelarii Szydło | 19-06-2018 11:00:00

    INFO: Nieuzasadnione wydatki na wizaż, gigantyczne koszty podróży służbowymi limuzynami i nagrody dla swoich - to główne zarzuty NIK w stosunku do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w okresie, kiedy funkcję premiera pełniła JE Beata Szydło - informuje fakt.pl.

  • Kierowcy Ubera muszą mieć licencje | 19-06-2018 06:45:00

    INFO: Uber w Polsce się ugiął i zobowiązuje kierowców do wyrobienia licencji na krajowy przewóz osób samochodem osobowym - informuje bankier.pl.

  • Sopot chce ograniczyć liczbę aut w mieście | 18-06-2018 21:45:00

    INFO: Władze Sopotu mają pomysł na to, aby zachęcić kierowców, by w sezonie wakacyjnym nie wjeżdżali pojazdami do centrum kurortu oraz w pobliże plaży - podaje bankier.pl.

  • PO dogadała się z Unią ws. dotacji?! | 18-06-2018 19:30:00

    INFO: Portal telewizjarepublika.pl informuje o dziwnej wypowiedzi WCz. Rafała Trzaskowskiego z PO, która może sugerować, że PO dogadała się z UE ws. uniodotacji dla Polski.

  • Akcjonariuszem Ruchu Chorzów została... skarbówka! | 18-06-2018 17:30:00

    INFO: I Śląski Urząd Skarbowy z siedzibą w Sosnowcu objął 5,45% akcji klubu piłkarskiego Ruch Chorzów - podaje dziennik.pl.

  • Zacznie się jatka pod dyktando lobbingu banksterów? | 18-06-2018 15:30:00

    INFO: Pod pretekstem dobrych zmian dla konsumentów rządzący zawiesili działanie przedawnienia długów względem roszczeń bankowych i windykacyjnych - alarmuje portal anuluj-dlug.pl.

  • Krzysztof Kawęcki następcą Marka Jurka | 18-06-2018 13:15:00

    INFO: Na posiedzeniu Rady Naczelnej Prawicy Rzeczypospolitej CEP Marek Jurek zdecydował o przekazaniu obowiązków prezesa partii, zgodnie ze statutem, wskazanemu przez Radę Naczelną wiceprezesowi.

  • Mafia ściąga do Polski imigrantów | 18-06-2018 11:00:00

    INFO: Mafia nielegalnie ściąga do Polski z Azji i Afryki nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie - podaje wPolityce.pl.

  • Armia zbiera dane o obywatelach polskich obcego pochodzenia | 18-06-2018 06:45:00

    INFO: Wojsko zbiera wrażliwe informacje na temat obywateli polskich obcego pochodzenia - informuje RMF FM.