Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

26-09-2016 11:00:00

Nowe fakty ws. śmierci gen. Petelickiego

OPINIA: Gen. Sławomir Petelicki nie zginął za Smoleńsk - powiedział w Klubie Ronina p. Zygmunt Przetakiewicz, były członek stowarzyszenia Pax.

 

- Chciałem powiedzieć to, co się dowiedziałem o Sławku, z którym się przyjaźniłem. Z tego, co się dowiedziałem, to nawet nie za Smoleńsk zginął, tylko natrafił na ślad kontaktów tej najwyższej sfery mafijnej z jakimś wielkim przekrętem. Był umówiony na spotkanie w tej sprawie i uniemożliwiono to. I taka jest nasza IV RP w tej chwili - powiedział p. Przetakiewicz.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    26-09-2016 12:01:58 | odpowiedz
    • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      29-09-2016 10:33:44 | odpowiedz

  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • 17 października 2009: Wystąpiłem z UPR

    UPR się rozpadnie? Może. Szkoda mi będzie flagi UPR, fajna jest. Sama nazwa też niczego sobie, bardzo trafiona, chwytna, łatwo wpadająca w ucho. Nie będę rozpisywał się na tematy ideologiczne oraz...
  • 27 marca 2010: Śmierć kierowców - i "Totalitaryzm na podwórku"

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Smierc-kierowcow-i-Totalitaryz,2,ID403311927,n
  • Premier wzmacnia mafię

    Ukazał się premier Tusk i przestrzegł, żeby nikt nie ważył się podnieść ręki na policjanta, bo to i tamto. Znaczy się, że premier straszy. Czy to jest możliwe, że premier nie zna sytuacji w...
  • "S-syny z PO" - (odnośnie pytania Jana Pietrzaka)

    http://www.youtube.com/watch?v=4zYt2_qpubg Powyżej jest link do wypowiedzi Jana Pietrzaka. Wątek trafia do tego działu z tej przyczyny, że Jan Pietrzak od lat ma kłopoty z obozem, który...

Poczytaj również

  • WszechPolacy popierają protest lekarzy | 20-10-2017 06:45:00

    INFO: Zarząd Główny Młodzieży Wszechpolskiej wydał oświadczenie, z którego wynika, że organizacja popiera postulaty lekarzy-rezydentów, którzy prowadzą protest głodowy - informuje wprost.pl.

  • Ile od koncernów farmaceutycznych otrzymują państwowe instytucje? | 19-10-2017 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia nie wie, ile darowizn od koncernów farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego otrzymują państwowe instytucje związane z ochroną zdrowia - informuje "Nasz Dziennik".

  • CBA złożyło zawiadomienie ws. byłego dyrektora Autosanu | 19-10-2017 19:30:00

    INFO: CBA złożyło zawiadomienie do prokuratury w sprawie jednego z byłych dyrektorów Autosanu, który miał złożyć ofertę w przetargu na autobusy dla wojska, ale spóźnił się o 20 minut - pisze onet.pl.

  • Eksmisja "na bruk" niekonstytucyjna | 19-10-2017 17:30:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny orzekł, że regulacje umożliwiające tzw. eksmisję na bruk nie mogą być dopuszczalne - informuje bankier.pl.

  • Państwowy monopolista chce mieć własne samoloty | 19-10-2017 15:30:00

    INFO: Poczta Polska rozważa możliwość budowy własnej floty samolotów - podaje bankier.pl.

  • Nowoczesna z nowym kandydatem na prezydenta Warszawy? | 19-10-2017 13:15:00

    FUTURO: 21 października na konwencji regionalnej w Poznaniu Nowoczesna zaprezentuje ogólnopolski przekaz na wybory samorządowe dotyczący m.in. współpracy opozycji. Czy zmieni się kandydat partii na prezydenta Warszawy? - zastanawia się "Rzeczpospolita".

  • Prezydent Duda "nie handluje" sądami | 19-10-2017 11:00:00

    INFO: Czy za większy wpływ na politykę zagraniczną prezydent Andrzej Duda zgodzi się na ustępstwa w kwestii reformy sądownictwa? Nie ma takiej możliwości - twierdzi portal fakt.pl.

  • PKP straci nieruchomości | 19-10-2017 06:45:00

    INFO: Jest szansa, że PKP nie straci ponad 90% nieruchomości z torami, dworcami oraz innymi budynkami i urządzeniami na rzecz gmin. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa chce w końcu uporządkować bałagan prawny, będący efektem zaniedbań PRL i III RP - pisze "Rzeczpospolita".

  • Warszawa chce sojuszu z Kijowem | 18-10-2017 21:45:00

    OPINIA: Polski rząd działa w głębokim przekonaniu, że dla bezpieczeństwa naszego kontynentu nieodzowna jest europejska, stabilna politycznie i ekonomicznie Ukraina - pisze w "Rzeczpospolitej" JE Witold Waszczykowski, szef MSZ z PiS.

  • ZUS nie umie liczyć | 18-10-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje dziennik.pl, przez błąd ZUS wyliczane emerytury są o 180-250 zł wyższe, niż powinny być, a państwo dopłaca do nich dodatkowo 9 mld zł rocznie.

  • ABW analizuje internetową aktywność Wałęsy | 18-10-2017 17:30:00

    INFO: Prokuratura we współpracy z ABW bada, czy p. Lech Wałęsa publikuje w Internecie tajne dokumenty, których nie powinien posiadać - donosi gpcodziennie.pl.

  • Grunty uzyskają jasny status prawny | 18-10-2017 15:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce uporządkować sytuację prawną budynków wielorodzinnych, które dziś stoją na gruntach o niejasnym stanie prawnym - informuje "Rzeczpospolita".

  • Wykryto kolejną szajkę, która wyłudzała dotacje | 18-10-2017 13:15:00

    INFO: CBŚP w Krakowie rozbiło zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o wyłudzenie dotacji z programów unijnych - podaje tvp.info.

  • Policyjne BMW są bezużyteczne? | 18-10-2017 11:00:00

    INFO: Posłowie partii Kukiz’15 wskazują na nieprawidłowości związane z wideorejestratorami w policyjnych BMW - podaje wp.pl.

  • Rząd wziął się za poszukiwaczy skarbów | 18-10-2017 06:45:00

    INFO: Od września poszukiwanie skarbów bez zezwolenia zagrożone jest grzywną, a nawet dwoma latami więzienia - podaje money.pl.