Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

26-09-2016 11:00:00

Nowe fakty ws. śmierci gen. Petelickiego

OPINIA: Gen. Sławomir Petelicki nie zginął za Smoleńsk - powiedział w Klubie Ronina p. Zygmunt Przetakiewicz, były członek stowarzyszenia Pax.

 

- Chciałem powiedzieć to, co się dowiedziałem o Sławku, z którym się przyjaźniłem. Z tego, co się dowiedziałem, to nawet nie za Smoleńsk zginął, tylko natrafił na ślad kontaktów tej najwyższej sfery mafijnej z jakimś wielkim przekrętem. Był umówiony na spotkanie w tej sprawie i uniemożliwiono to. I taka jest nasza IV RP w tej chwili - powiedział p. Przetakiewicz.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    26-09-2016 12:01:58 | odpowiedz
    • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      29-09-2016 10:33:44 | odpowiedz

  • Czemu kara śmierci?

    To ja też pozwolę sobie założyć wątek.Mam nadzieję ,że się nie powtarzam. Otóż jestem przeciwnikiem kary śmierci! Wiem,że to pewnie niedobrze tak mówić na forum jej zwolennika, ale nie mogę...
  • 17 października 2009: Wystąpiłem z UPR

    UPR się rozpadnie? Może. Szkoda mi będzie flagi UPR, fajna jest. Sama nazwa też niczego sobie, bardzo trafiona, chwytna, łatwo wpadająca w ucho. Nie będę rozpisywał się na tematy ideologiczne oraz...
  • 27 marca 2010: Śmierć kierowców - i "Totalitaryzm na podwórku"

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Smierc-kierowcow-i-Totalitaryz,2,ID403311927,n
  • Premier wzmacnia mafię

    Ukazał się premier Tusk i przestrzegł, żeby nikt nie ważył się podnieść ręki na policjanta, bo to i tamto. Znaczy się, że premier straszy. Czy to jest możliwe, że premier nie zna sytuacji w...
  • "S-syny z PO" - (odnośnie pytania Jana Pietrzaka)

    http://www.youtube.com/watch?v=4zYt2_qpubg Powyżej jest link do wypowiedzi Jana Pietrzaka. Wątek trafia do tego działu z tej przyczyny, że Jan Pietrzak od lat ma kłopoty z obozem, który...

Poczytaj również

  • Nie można odebrać prawa jazdy pijanemu rowerzyście | 19-02-2018 17:30:00

    INFO: Sąd Najwyższy zdecydował, że nie można odebrać prawa jazdy osobie, która jechała na rowerze pod wpływem alkoholu - donosi tvp.info.

  • Adamowicz będzie kandydował na prezydenta Gdańska | 19-02-2018 15:30:00

    INFO: P. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, poinformował, że będzie ubiegał się o reelekcję w tegorocznych wyborach samorządowych - donosi pb.pl.

  • Historyk zapowiada uderzenie w Polaków | 19-02-2018 13:15:00

    INFO: Historyk prof. Jan Grabowski zapowiedział przedstawienie szokujących materiałow na temat Polaków - podają media.

  • "Solidarność" przeciw ulgom dla młodych przedsiębiorców | 19-02-2018 11:00:00

    INFO: NSZZ "Solidarność" krytykuje projekt zwolnienia z ZUS przedsiębiorców do 24. roku życia - informuje businessinsider.com.pl.

  • Fiskus puka do internautów korzystających z aukcji | 19-02-2018 06:45:00

    INFO: MinFin poinformował, że fiskus skontaktuje się z podatnikami VAT, którzy na serwisach aukcyjnych sprzedają nowe towary, ale nie wystawiają faktur VAT - podaje interia.pl.

  • Delegat pracowników wyprze związkowca? | 18-02-2018 20:45:00

    INFO: Komisja kodyfikacyjna, która przygotowuje projekt nowego kodeksu pracy zamierza zmienić model reprezentowania załogi - monopol w tym zakresie stracą zakładowe organizacje związkowe. Pojawią się za to nowe formy przedstawicielstwa pracowników - pisze dziennik.pl.

  • Śląscy posłowie PO zażądali wyjęcia pieniędzy z naszych kieszeni | 18-02-2018 17:30:00

    INFO: Śląscy posłowie PO WCz. Krzysztof Gadowski oraz WCz. Paweł Bańkowski wystosowali do premiera Mateusza Morawieckiego apel o natychmiastową wypłatę rekompensat tysiącom osób za utracony deputat węglowy - informuje wprost.pl.

  • Przedstawiono Narodowy Program Trzeźwości | 18-02-2018 14:15:00

    INFO: Na konferencji prasowej w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski został zaprezentowany Narodowy Program Trzeźwości - informuje tvp.info.

  • Minister Brudziński chce powołania zespołu ds. przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu | 18-02-2018 11:00:00

    INFO: JE Joachim Brudziński, szef MSWiA, zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o powołanie międzyresortowego zespołu ds. przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz przestępstwom inspirowanym nienawiścią.

  • Skarbówka wykańcza Centrum Handlowe Ptak! | 18-02-2018 07:45:00

    INFO: Jak donosi dziennik.pl, Krajowa Administracja Skarbowa urządza naloty na ogromne centrum handlowe pod Łodzią, należące do p. Antoniego Ptaka.

  • Międlar skazany za słowa o Scheuring-Wielgus | 17-02-2018 20:45:00

    INFO: Sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu I instancji, który skazał p. Jacka Międlara za słowa o WCz. Joannie Scheuring-Wielgus, posłance Nowoczesnej - podaje wprost.pl.

  • Sąd odmówił rejestracji Porozumienia Gowina | 17-02-2018 17:30:00

    INFO: Sąd odmówił rejestracji Porozumienia - nowej partii wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina - podaje dziennik.pl.

  • Wysokie opłaty za deszczówkę w Poznaniu | 17-02-2018 14:15:00

    INFO: Przedsiębiorstwo wodociągowe Aquanet w Poznaniu od grudnia rozsyła mieszkańcom cywilnoprawne umowy do podpisania z horrendalną stawką za 1 m3 deszczówki.

  • Rząd chce zmienić przepisy o propagowaniu faszyzmu | 17-02-2018 11:00:00

    INFO: Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości potwierdził, że trwają prace nad art. 256 Kodeksu karnego. Chodzi o objęcie tym przepisem większej niż dotychczas liczby przypadków. Portal TVN24.pl ustalił, że jest to reakcja na materiał „Superwizjera” o faszyzmie ze stycznia tego roku.

  • Coraz więcej broni w polskich rękach | 17-02-2018 06:45:00

    INFO: Szybko rośnie liczba broni w prywatnych rękach - informuje "Rzeczpospolita", dodając jednak, że "liberalizacji zasad jej posiadania raczej nie będzie".