Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-09-2018 13:15:00

Nitras proponuje 50 zł miesięcznie dla każdego ucznia

INFO: Kandydat PO na prezydenta Szczecina Sławomir Nitras zaproponował 50 złotych dla każdego ucznia na spektakle teatralne, festiwale czy książki - informuje dorzeczy.pl.

 

Jak tłumaczy kandydat na prezydenta Szczecina „Kulturalny bon młodzieżowy” miałby pomóc zainteresować młodzież kulturą.

- W opuszczonej Szkole "Maciuś" powstanie Młodzieżowy Inkubator Kultury, który ożywi Śródmieście. Artyści będą mogli ćwiczyć i organizować występy. Utworzę Kulturalny Bon Młodzieżowy. Uczniowie od 16. roku życia będą mogli miesięcznie wydać 50 zł na wybrane wydarzenia: kulturalne - informuje p. Nitras.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 20-09-2018 13:47:47 | odpowiedz
    Idiota dyplomowany z tego Nitrasa! Nauczycielami a PRL i w III RP zostają istoty leniwe i bezmózgie. Nauczycielami są i te pokraki z tytułami profesorskimi. Ile w tym rozumu widać po wypowiedziach posłanek profesorzyc sejmowych. Nic czego mnie "uczono" przez 11 semestrów na AGH niebyło przydatne w pracy zawodowej a cały okres mojej pracy to praca w ruchu kopalń. Nie czytałem żadnej lektury ale byków nie robię jak prezydĘty Kwach i Kaczor - dlatego że dużo czytam. Ostatnio całego Pratchetta. Historię Polski odsłaniają mi Herling Grudziński, Wańkowicz Jasienica a ostatnio zdziera zasłony Piotr Zychowicz. Do dupy z państwowymi szkołami i z nitrasami.

  • Pokręcone życiorysy, aż się wierzyć nie chce :D

    Wątek o ludziach mniej lub bardziej z UPR związanych, czego po czasie poznać po sobie nie dają :D 1) Robert Smoktunowicz - sygnatariusz Ruchu Polityki Realnej 2) Julia Pitera - członek Unii...
  • TW Alek, czyli Aleksander Kwaśniewski

    Podobno pan prezydent Aleksander Kwaśniewski był Tajnym Współpracownikiem SB i "komunistycznym aparatczykiem gwarantującym Sowietom przynależność Polski do ich imperium". A ja nie mam...
  • Co nas obchodzą inne kraje...

    Kiedyś powiedział Pan, że w zasadzie Nas Polaków nie powinno obchodzić to co się dzieje w Chinach czy gdzieś tam indziej. Szanującym się socjalistom zależy nawet na tym, żeby w Nairobi była...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Dowody na istnienie Boga

    Ponieważ na tym forum istnieje duże zainteresowanie tematem Boga i dowodami na Jego istnienie lub na nieistnienie pozwalam sobie na dołączenie tego wątku. Na rozgrzewkę podaję kilka dowodów za, bo...

Poczytaj również

  • NBP ręcznie posteruje kredytami? | 15-02-2019 21:45:00

    FUTURO: Zamiast WIBOR-u stopy procentowe mogą być ustalane przez Radę Polityki Pieniężnej - informuje"Dziennik Gazeta Prawna".

  • Zarejestrowano tzw. partię o. Rydzyka | 15-02-2019 19:30:00

    INFO: Ugrupowanie nazywane jest "partią ojca Tadeusza Rydzyka" - "Ruch Prawdziwa Europa - Europa Christi" - został wpisany do ewidencji partii politycznych - informuje wp.pl.

  • Burmistrz Hajnówki zablokował marsz narodowców | 15-02-2019 17:30:00

    INFO: Burmistrz Jerzy Sirak nie wyraził zgody na organizację marszu pamięci żołnierzy wyklętych w Hajnówce - informuje wprost.pl.

  • Poczta Polska zakupi kilkadziesiąt aut elektrycznych | 15-02-2019 15:30:00

    INFO: Jak donosi portal bankier.pl, państwowy monopolista Poczta Polska zakupi kilkadziesiąt aut elektrycznych o ładowności do 800 kg.

  • Nieprawidłowości w grafenowej spółce | 15-02-2019 13:15:00

    INFO: W fimie Nano Carbon ruszył konkurs na nowego prezesa. Tyczasem warszawska prokuratura bada, czy w latach poprzednich nie doszło w firmie do nieprawidłowości - podaje rp.pl.

  • MON tworzy Wojska Obrony Cyberprzestrzeni | 15-02-2019 11:00:00

    INFO: MON tworzy Wojska Obrony Cyberprzestrzeni i już prowadzi do nich nabór - donosi rp.pl.

  • Sędzia przyjął 200 tys. zł łapówki? | 15-02-2019 06:45:00

    INFO: Śledczy chcą aresztowania sędziego Sławomira B., który obecnie orzeka w jednym z wydziałów sądu rejonowego w Warszawie - czytamy w "Super Expressie".

  • Rząd skoryguje 500+ | 14-02-2019 21:45:00

    FUTURO: Samotni rodzice, aby dostać 500+ na drugie i kolejne dziecko, nie będą musieli mieć ustalonego prawa do alimentów - donosi "Fakt".

  • Po brexicie trudniej ściągniemy przestępców z Wlk. Brytanii | 14-02-2019 19:30:00

    INFO: Po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z UE trudniej będzie ściągnąć przestępców do Polski - czytamy w "Rzeczypospolitej".

  • Wysokie nagrody dla dyrektorów ZUS | 14-02-2019 17:30:00

    INFO: W 2018 r. dyrektorzy ZUS dostali po 23,6 tys. złotych nagrody, a ich zastępcy po 18,6 tys. zł - informuje "Super Express".

     

  • Ultralewica nie chce iść z Wiosną | 14-02-2019 15:30:00

    INFO: Wygląda na to, że działaczy Partii Razem nie będzie na listach Wiosny Roberta Biedronia w wyborach do PE - podaje interia.pl.

  • Jest azyl dla Norweżki Silje Garmo | 14-02-2019 13:15:00

    INFO: Urząd do Spraw Cudzoziemców zdecydował, że udzieli azylu obywatelce Norwegii, Silje Garmo oraz jej dwuletniej córce Eirze - donosi onet.pl.

  • Rząd walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju | 14-02-2019 11:00:00

    INFO: Rząd przyjął projekt resortu sprawiedliwości, który ma zwalczyć mafię lekową - podaje wprost.pl.

  • Polska Fair Play - nowy projekt Gwiazdowskiego | 14-02-2019 06:45:00

    INFO: Polska Fair Play - to nazwa nowego projektu politycznego, którego powstanie ogłosił ekspert podatkowy i komentator polityczny Robert Gwiazdowski - podaje bankier.pl.

  • Kaczyński spotkał się z Kukizem | 13-02-2019 21:45:00

    INFO: W ostatnich tygodniach lider Kukiz’15 odbył serię spotkań z najważniejszymi politykami obozu rządzącego, w tym z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i prezydentem Andrzejem Dudą - informuje "Rzeczpospolita".