Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 06:45:00

Nieustannie spada sprzedaż "Gazety Wyborczej"

INFO: Jak informuje portal niezalezna.pl, wciąż spada sprzedaż "Gazety Wyborczej".

 

Portal pisze, że zmiany w papierowych wydaniach „Gazety Wyborczej” nie zahamowały spadków jej sprzedaży. Średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” w pierwszych czterech pełnych miesiącach po zmianach - od listopada 2016 r. do lutego 2017 r. - wynosiła 125 234 egzemplarzy. Czyli w porównaniu do analogicznego okresu z roku poprzedniego wynik ten zmniejszył się aż o 19,72%.

 

Zobacz także: Czarne chmury nad gazetą Michnika

 

Źródło: niezalezna.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 21-04-2017 09:45:04 | odpowiedz
    :)
  • 21-04-2017 10:12:33 | odpowiedz
    Dobry news nie jest zły:-)
    • 22-04-2017 22:40:52 | odpowiedz
      Feminazianka

      Jakiż to chłopiec piękny i młody?
      Jakaż to była dziewica?
      Swojej miłości dała dowody…
      Nowoczesnością zachwyca!

      Seks w domu starych uprawiać może.
      (Katolskim gardząc badziewiem,
      Jej starzy akcje mają w „Agorze”.)
      A kim jest chłopiec? Ja nie wiem.

      Może ministrant chłopcem dziewczyny?
      Dość nie jest on postępowy.
      W religię chciałby oblekać czyny.
      I ślub mu przyszedł do głowy!

      Tego już nadto było dziewczynie.
      Wyjęła kondom z koszyka:
      „Gdybyś używał to, s…synie!…
      Jest ciąża! Z testu wynika.”

      „A, jak jest ciąża, to zabieg będzie.
      Mój brzuch, więc sprawa jest moja!”
      I, przez skrobankę w Wielkim Weekendzie,
      Pozbyła się „zlepku” goja.

      *

      Gdykolwiek będziesz znowu w Warszawie
      Z antifą beścić stolyyycę,
      Jabcoka obal, legnij na trawie,
      I zobacz dwa półksiężyce!

      To meczet oraz minaret nowy
      Tolerastyczność nam wzniosła.
      Feminazianka dla tej budowy
      Podpis złożyła dorosła.

      A jej ekschłopak doczekał kary:
      Nie tylko stracił dziewczynę,
      Ale znów popadł w katolskie czary
      I wierzy w „dwojga nas winę”.

      Przestał więc zaraz być zwan „uroczym”,
      Jak każdy, który się skłania
      Iść do spowiedzi... Podreptał. Po czym
      Ciemnogród pochłonął drania!

      Widać go często z wieczornej pory
      W kościele. Ale ja nie wiem,
      Gdzie jest dziewczyna teraz? („Agory”
      Akcje się stały badziewiem.)
  • 21-04-2017 10:36:47 | odpowiedz
    A innym rośnie?
  • 21-04-2017 13:43:51 | odpowiedz
    Czyżby był to przejaw legendarnego polskiego antysemityzmu? A swoją drogą, wyraźnie na tym przykładzie widać, jakie cuda może zdziałać szeroka rzeka publicznych pieniędzy płynących do wybranych redakcji. I odwrotnie: jakie są skutki postawienia tamy na wspomnianej rzece. Poza zmianą priorytetów słynnego filantropa i finansisty, oczywiście.
    • 21-04-2017 19:20:59 | odpowiedz
      A propos sponsorów, 2 najświeższe limeryki:


      Fulda

      Donator KUL-u z miasta Fulda
      Z islamskim Kurdem piwo dulda.
      Funduje piwo wciąż dla Kurda,
      Mówiąc: "Pij, albo z Fuldy furda!"
      Stawia mu piwo... A na KUL da?!



      Mosul

      Kurd, skoro wrócił do Mosulu,
      Zapomniał już o głowy bólu.
      We Fuldzie go prowadził ból
      Do myśli, by sprowadzić KUL...
      I browar Lublin, o matulu!
  • 21-04-2017 15:13:56 | odpowiedz
    Prawda, ale połowiczna. Po pierwsze, wszystkim spada sprzedaż wydań papierowych, a po drugie, Wybiórczej wzrasta sprzedaż w internecie.

    https://www.magnapolonia.org/sprzedaz-gazety-wyborczej-mocno-w-dol-czy-aby-na-pewno/
  • 22-04-2017 18:29:25 | odpowiedz
    W czasie Powstania Warszawskiego sprzedaż "Gadzinówki" też drastycznie zmalała ... Trudno - co robić ....
  • 24-04-2017 13:35:33 | odpowiedz
    Nie ma jak zdrowa dawka schadenfeude...

    Nie rozumiem, to jakaś obsesja jest? Regularnie na tym portalu pojawia się "news", że GW spadło... a NCzas!owi wzrosło? I co to ma do rzeczy? Z litości nie wspomnę już o braku kontekstu...

  • Szkolnictwo

    Uważam, że najważniejszym projektem winien być projekt postulujący zniesienie przymusu edukacyjnego. Precyzyjnie: zniesienie czyli zupełne i całkowite wyzbycie się przez państwo prawa...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • BIlans finansowy z Unią. Czy to możliwe?

    Popełniłem taki artykuł i wyszło mi coś takiego. W sumie to sam się zdziwiłem. Na razie jest to szkic. Na dzisiejszym Onecie pojawiła się informacja, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...
  • Świąteczny "holokaust" karpi. "Gazeta Wyborcza", ekoterroryści, artyści i...prokurator generalny interweniują.

    Być może to już ostatnie lata, kiedy w Polsce można zgodnie ze starą tradycją kupić i przygotować karpia na Święta Bożego Narodzenia. Jak widać nawet ta tradycja musi zostać zniszczona. Za...
  • 23 stycznia 2011 - Belgia ma "problem"

    Jak donoszą media wczoraj w Brukseli odbyła się demonstracja wyrażająca protest belgijskich obywateli wobec nieudolności utworzenia rządu przez ichniejszy parlament. Jak pisze Gazeta...

Poczytaj również

  • Będą przekopywać się przez "wagony kolejowe dokumentow" | 24-09-2017 20:45:00

    OPINIA: Komisja śledcza ds. wyłudzeń VAT jest niezbędna; to największa afera finansowa III RP - stwierdził WCz. Janusz Szewczak, poseł PiS.

  • Odsłonią twarze ohydnych pedofilów | 24-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Od października w nowo utworzonym rejestrze przestępców seksualnych znajdą się dane ok. 800 najgroźniejszych sprawców - podaje tvp.info.

  • Ładowanie autobusów elektrycznych może destabilizować sieć | 24-09-2017 14:15:00

    INFO: Jak informuje portal wnp.pl, szybkie doładowywanie autobusów na trasie może powodować na tyle duże piki poboru prądu, że okoliczni odbiorcy mogą odczuwać zaburzenia dostaw, skoki napięcia.

  • Będzie dymisja w rządzie premier Szydło? | 24-09-2017 11:00:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa z PiS, od miesięcy wskazywany jest jako niemal pewny i pierwszy kandydat do wymiany - pisze "Fakt".

  • Rokita dostał 120 tys. zł za walkę z komuną | 24-09-2017 06:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Krakowie przyznał p. Janowi Rokicie 120 tys. zł odszkodowania za prawie pół roku internowania w stanie wojennym i za utracony zarobek - podaje se.pl.

  • IPN nie odpuszcza trucicielom Walentynowicz | 23-09-2017 20:45:00

    INFO: Sprawa uniewinnienia przez sąd 3 byłych esbeków, których IPN oskarżył o próbę otrucia w 1981 r. śp. Anny Walentynowicz, nie jest zamknięta. IPN domaga się osądzenia funkcjonariuszy bezpieki i zapowiada apelację - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • "Darmowe" owoce i mleko dla dzieci w szkołach | 23-09-2017 17:30:00

    FUTURO: 2 października rusza unijny program, który ma promować zdrowe odżywianie się dzieci. Na jego finansowanie UE przeznaczy 240 mln zł - informuje onet.pl.

  • Kierowcom Ubera przybędzie obowiązków | 23-09-2017 14:15:00

    INFO: Na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym - informuje se.pl.

  • Będą kasować konta piratów | 23-09-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie zadecydował, że serwis Chomikuj.pl ma kasować nie tylko rozpowszechniane za jego pośrednictwem nielegalne kopie filmów, ale także konta użytkowników, którzy się tego dopuścili - informuje fakt.pl.

  • Władze Gdańska dbają o finanse dziennikarzy antypisowskich | 23-09-2017 06:45:00

    INFO: Władze Gdańska zorganizowały Gdański Tydzień Demokracji i dały w ten sposób zarobić dziennikarzom, takich mediów jak Onet czy "Newsweek" - podaje niezalezna.pl.

  • Kolejny absurd państwa opiekuńczego | 22-09-2017 21:45:00

    INFO: NIK przeprowadziła kontrolę szkół dla dorosłych. Z najnowszego raportu wynika, że poziom nauki w tych placówkach jest bardzo niski - tylko co piąty uczeń kończy naukę - informuje rmf24.pl.

  • Nie chcą wieżowców tylko drzewka | 22-09-2017 19:30:00

    INFO: Nadciąga nowa afera warszawska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • MinFin ustaliło maksymalną stawkę opłaty uzdrowiskowej | 22-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Opłata uzdrowiskowa w 2018 r. będzie mogła wynosić maksymalnie 4,33 zł - podaje gazetaprawna.pl.

  • Gospodynie zaczęły się bać | 22-09-2017 15:30:00

    INFO: Po ostatnich kontrolach skarbówki koła gospodyń wiejskich zaczęły bać się wszelkich festynów, na których do tej pory wystawiały swoje domowe napitki - informuje polskatimes.pl.

  • Minister zdrowia o zmianie prawa aborcyjnego | 22-09-2017 13:15:00

    INFO: Rząd PiS sekunduje wszystkim inicjatywom zwiększającym prawo dzieci nienarodzonych do życia - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" JE Konstanty Radziwiłł, szef resortu zdrowia.