Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 11:00:00

Niemcy mają haki na pół tysiąca Polaków!

INFO: Przynajmniej pół tysiąca Polaków donosiło niemieckiej komunistycznej bezpiece. Duża część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - podaje portal polskaniepodlegla.pl.

 

Polska do tej pory - mimo że zarówno Niemcy, jak i USA są naszymi sojusznikami, nie dowiedziała się, kto w czasach komunistycznych pracował dla wschodnioniemieckiej bezpieki, czyli Stasi. Jednak wg nieoficjalnych informacji, takich agentów mogło być ok. pół tysiąca. Część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - pisze p. Jan Piński.

 

Źródło: polskaniepodlegla.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Podatek od dochodów osobistych

    Ciekawi mnie, jaka dochód ma budżet z podatku od dochodów osobistych. Nie wpływ, a dochód. To znaczy, ile wynoszą koszty uzyskania tego podatku. Podejrzewam, że ponosi społeczeństwo ponosi...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • 21 kwietnia 2009: Izrael - agresor prewencyjny?

    Zapraszamy do dyskusji. http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Co mnie wkurza

    "Inteligentne" kraje starają się być samowystarczalne zwiększając eksport nie import. Chronią rodzime firmy wiadomo ludzie mają pracę państwo pieniądze z podatków. Ale nie w Polsce Tutaj...
  • wpieranie Ukrainy

    Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis. Jestem ciekaw Waszej opinii n/t aktualnego śmiesznego wspierania Ukrainy, przez większość ekip rządzących ostatnio: 1) Czy jest to zasadne?...

Poczytaj również

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.

  • Macierewicz nie założy nowej partii | 18-01-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Antoni Macierewicz, były minister obrony z PiS, zdementował doniesienia, jakoby miał zakładać nową partię. Oskarżył byłych agentów WSI o rozsiewanie takich plotek - podaje onet.pl.

  • Wciąż zdarzają się kradzieże puszek WOŚP | 18-01-2018 17:30:00

    INFO: Młoda kobieta ukradła z jednego ze sklepów w Łodzi puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pisze wp.pl.

  • 30 lekarzy zrezygnowało z pracy | 18-01-2018 15:30:00

    INFO: 30 lekarzy ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy (woj. podlaskie) złożyło wypowiedzenia z pracy - podaje dziennik.pl.

  • Opozycja myli guziki podczas głosowań | 18-01-2018 13:15:00

    INFO: Ostatnia wpadka opozycji podczas głosowania to jedna z wielu takich pomyłek. "Rzeczpospolita" wylicza Platformie i Nowoczesnej nieprawidłowości, jakie posłowie tych partii popełnili podczas głosowań.

  • Lekarz nie chciał przyjmować pacjentów z PiS | 18-01-2018 11:00:00

    INFO: P. Wojciech Wieczorek, lekarz rodzinny z Rumi, wyleciał z pracy, bo nie chciał przyjmować pacjentów z PiS - donosi wprost.pl.

  • RPO: Naukowcy są nierówno traktowani | 18-01-2018 06:45:00

    INFO: Definicja młodego naukowca zawarta w ustawie o zasadach finansowania nauki może mieć charakter dyskryminujący ze względu na zamieszczone w nim kryterium wieku - ocenia rzecznik praw obywatelskich.

  • Paradoksalny skutek zakazu handlu w niedziele | 17-01-2018 21:45:00

    INFO: Przybędzie zatrudnionych, których można zmusić do pracy w dni świąteczne - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Wysokie nagrody w resorcie rolnictwa | 17-01-2018 19:30:00

    INFO: Wszyscy wiceministrowie w resorcie rolnictwa otrzymali bonusy za ubiegły rok w wysokości 51,4 tys. zł - ustalił "Super Express". Łączna kwota nagród wyniosła 5957 tys. zł.

  • Nie ma chętnych do nowej KRS | 17-01-2018 17:30:00

    INFO: Na razie nie wpłynęło ani jedno zgłoszenie kandydatury sędziego do nowej Krajowej Rady Sądownictwa - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

  • Autobusy elektryczne zwracają się po 30 latach! | 17-01-2018 15:30:00

    OPINIA: Przy obecnych cenach kupowanie auta czy autobusu elektrycznego to żadna oszczędność. Wydatek będzie się zwracał tyle lat, że nie ma to sensu ekonomicznego - pisze p. Jacek Frączyk, analityk portalu money.pl.

  • UE znów przepuszcza atak na polskie stocznie | 17-01-2018 13:15:00

    INFO: Komisja Europejska wszczęła kolejne postępowanie przeciwko Polsce w sprawie wsparcia dla stoczni - podaje portal niewygodne.info.pl.