Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 11:00:00

Niemcy mają haki na pół tysiąca Polaków!

INFO: Przynajmniej pół tysiąca Polaków donosiło niemieckiej komunistycznej bezpiece. Duża część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - podaje portal polskaniepodlegla.pl.

 

Polska do tej pory - mimo że zarówno Niemcy, jak i USA są naszymi sojusznikami, nie dowiedziała się, kto w czasach komunistycznych pracował dla wschodnioniemieckiej bezpieki, czyli Stasi. Jednak wg nieoficjalnych informacji, takich agentów mogło być ok. pół tysiąca. Część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - pisze p. Jan Piński.

 

Źródło: polskaniepodlegla.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Podatek od dochodów osobistych

    Ciekawi mnie, jaka dochód ma budżet z podatku od dochodów osobistych. Nie wpływ, a dochód. To znaczy, ile wynoszą koszty uzyskania tego podatku. Podejrzewam, że ponosi społeczeństwo ponosi...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • 21 kwietnia 2009: Izrael - agresor prewencyjny?

    Zapraszamy do dyskusji. http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Co mnie wkurza

    "Inteligentne" kraje starają się być samowystarczalne zwiększając eksport nie import. Chronią rodzime firmy wiadomo ludzie mają pracę państwo pieniądze z podatków. Ale nie w Polsce Tutaj...
  • wpieranie Ukrainy

    Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis. Jestem ciekaw Waszej opinii n/t aktualnego śmiesznego wspierania Ukrainy, przez większość ekip rządzących ostatnio: 1) Czy jest to zasadne?...

Poczytaj również

  • Posłanka Nowoczesnej znalazła sposób na milionowe oszczędności | 30-04-2017 14:15:00

    INFO: WCz. Elżbieta Stępień, posłanka Nowoczesnej, ma pomysł, jak zaoszczędzić kilka milionów złotych budżetowych pieniędzy - donosi wprost.pl.

  • Skorumpowany sędzia trafi za kratki | 30-04-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Koszalinie skazał p. Janusza K., sędziego z Kościerzyny na karę 4 lat pozbawienia wolności - informuje dziennikbaltycki.pl.

  • Kornel Morawiecki zakłada nową partię | 30-04-2017 06:45:00

    INFO: Wolni i Solidarni - tak będzie się nazywała nowa partia, której założycielem jest WCz. Kornel Morawiecki - donosi rmf24.pl.

  • Episkopat skrytykował polityków i nacjonalizm | 29-04-2017 20:45:00

    INFO: Stanowisko zawarte w najnowszym dokumencie Episkopatu zatytułowanym "Chrześcijański kształt patriotyzmu" można odczytać jako reprymendę pod adresem polityków, choć bez wskazywania konkretnych partii - pisze "Rzeczpospolita".

  • Poseł Wilk uratował rodzinę od głupiego prawa | 29-04-2017 17:30:00

    INFO: WCz. Jacek Wilk, poseł KNP z klubu Kukiz'15, pomógł rodzinie, która bez urzędniczego pozwolenia rozbudowała swój dom, aby dostosować go do potrzeb 12 dzieci - podaje onet.pl.

  • Ulgi podatkowe dla elektromobilności | 29-04-2017 14:15:00

    INFO: Ministerstwo Rozwoju przedstawiło projekt nowej ustawy o elektromobilności. Projektodawcy proponują m.in. wprowadzenie nowych preferencji podatkowych - podaje podatki.biz.

  • Chcą specjalnej straży do kontroli pieców | 29-04-2017 11:00:00

    INFO: Małopolska Straż Ekologiczna to najnowszy pomysł na wyeliminowanie palenia śmieciami w piecach w gminach wokół Krakowa - donosi dziennikpolski24.pl.

  • Sumliński prawomocnie uniewinniony | 29-04-2017 06:45:00

    INFO: Prokuratura w całości wycofała kasację. Oznacza to, że sprawa red. Wojciecha Sumlińskiego jest całkowicie zamknięta, a dziennikarz został prawomocnie uniewinniony - podaje niezalezna.pl.

  • Młodzi unikają budżetówki niczym ognia | 28-04-2017 21:45:00

    INFO: Coraz mniej młodych ludzi chce pracować w urzędach państwowych - donosi bankier.pl.

  • Polski Sejm zdradą i rozwiązłością stoi | 28-04-2017 19:30:00

    INFO: Grupa osób, wśród których jest p. Anna Kamińska, była żona byłego posła PiS, planuje zbiórkę podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy Wprowadzającej Zaostrzony Reżim Moralny w Parlamencie - podaje wprost.pl.

  • Zdemontowano pomnik upamiętniający UPA | 28-04-2017 17:30:00

    INFO: Jak donosi wp.pl, w Hruszowicach k. Przemyśla rozebrano postawiony nielegalnie w 1994 r. na miejscowym cmentarzu pomnik upamiętniający UPA.

  • MON chce zwiększyć liczbę żołnierzy do 200 tys. | 28-04-2017 15:30:00

    INFO: Chcemy zwiększyć liczbę żołnierzy do 200 tys., w tym 130 tys. zawodowych - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" p. Michał Dworczyk, wiceminister obrony narodowej. Jak zaznaczył, by ten cel osiągnąć, konieczna jest reforma systemu szkolenia i naboru do wojska.

  • Dbając o środowisko, nie zapłacą podatku od nieruchomości | 28-04-2017 13:15:00

    INFO: Rada Miasta Nowy Sącz podjęła uchwałę, że podatnik, który zastosuje niskoemisyjne źródło ogrzewania, przez 5 lat nie zapłaci podatku od nieruchomości - podaje dts24.pl.

  • Pojawi się konkurencja dla PKP | 28-04-2017 11:00:00

    INFO: Czeski przewoźnik LEO Express uzyskał certyfikat upoważniający do korzystania z polskiej infrastruktury kolejowej - podaje kurierkolejowy.eu.

  • Solidarność chce lustracji urzędników | 28-04-2017 06:45:00

    INFO: Działające w urzędach związki zawodowe chcą, aby rząd przeprowadził szeroką akcję lustracyjną w administracji państwowej - donosi portal Dziennik.pl.