Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 11:00:00

Niemcy mają haki na pół tysiąca Polaków!

INFO: Przynajmniej pół tysiąca Polaków donosiło niemieckiej komunistycznej bezpiece. Duża część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - podaje portal polskaniepodlegla.pl.

 

Polska do tej pory - mimo że zarówno Niemcy, jak i USA są naszymi sojusznikami, nie dowiedziała się, kto w czasach komunistycznych pracował dla wschodnioniemieckiej bezpieki, czyli Stasi. Jednak wg nieoficjalnych informacji, takich agentów mogło być ok. pół tysiąca. Część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - pisze p. Jan Piński.

 

Źródło: polskaniepodlegla.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Podatek od dochodów osobistych

    Ciekawi mnie, jaka dochód ma budżet z podatku od dochodów osobistych. Nie wpływ, a dochód. To znaczy, ile wynoszą koszty uzyskania tego podatku. Podejrzewam, że ponosi społeczeństwo ponosi...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • 21 kwietnia 2009: Izrael - agresor prewencyjny?

    Zapraszamy do dyskusji. http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Co mnie wkurza

    "Inteligentne" kraje starają się być samowystarczalne zwiększając eksport nie import. Chronią rodzime firmy wiadomo ludzie mają pracę państwo pieniądze z podatków. Ale nie w Polsce Tutaj...
  • wpieranie Ukrainy

    Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis. Jestem ciekaw Waszej opinii n/t aktualnego śmiesznego wspierania Ukrainy, przez większość ekip rządzących ostatnio: 1) Czy jest to zasadne?...

Poczytaj również

  • Lewacy uderzyli w Cisowiankę | 24-06-2017 20:15:00

    INFO: Partia Razem wyraziła swoje zaniepokojenie faktem, że wiceprezes zarządu spółki Nałęczów Zdrój, producenta Cisowianki, wsparł finansowo "Fundację Pro - prawo do życia" - podaje tvp.info.

  • Polska na szarym końcu w innowacyjności | 24-06-2017 17:30:00

    INFO: Polska zajęła 4. miejsce od końca w rankingu innowacyjności UE - podaje wprost.pl.

  • Skarbówka sprzedaje buty | 24-06-2017 14:15:00

    INFO: Jak podaje tvp.info, aż 1,7 tys. par butów sprzedaje Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej.

  • Szokujące informacje na temat Macierewicza | 24-06-2017 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Piątek, dziennikarz związany z "Gazetą Wyborczą", napisał książkę "Macierewicz i jego tajemnice". Na antenie "Superstacji" przedstawił najważniejsze wnioski, do których doszedł.

  • Weterani chcą większych praw | 24-06-2017 06:45:00

    INFO: MON zebrał opinie od stowarzyszeń skupiających byłych wojskowych i przygotowuje zmiany w ustawie o weteranach - informuje "Rzeczpospolita".

  • Wójt i były skarbnik Rewala usłyszeli zarzuty | 23-06-2017 21:45:00

    INFO: Wójt Rewala (woj. zachodniopomorskie) Robert S. i b. skarbnik Seweryn B. usłyszeli zarzuty ws. nieprawidłowości w finansach gminy - podaje radioszczecin.pl.

  • Sejm przyjął ustawę ws. leczniczej marihuany | 23-06-2017 19:30:00

    INFO: W Sejmie przegłosowano ustawę o legalizacji medycznej marihuany - podaje niedziela.pl.

  • Polska prawie bez deficytu | 23-06-2017 17:30:00

    INFO: Deficyt budżetowy stopniał po maju do 200 mln zł. To tylko... 0,3% rocznego planu - podaje money.pl.

  • Lasy Państwowe będą monitorować firmy | 23-06-2017 15:30:00

    FUTURO: Dyrekcja Lasów Państwowych chce monitorować firmy i być samowystarczalna energetycznie - podaje pb.pl.

  • Działacze PO zamieszani w aferę policką | 23-06-2017 13:15:00

    INFO: Dwóch działaczy Platformy Obywatelskiej zatrzymało Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku z nieprawidłowościami w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne "Police". Łącznie w tej sprawie śledczy zatrzymali 10 osób.

  • Rząd blokuje rozwój zielonej energii | 23-06-2017 11:00:00

    INFO: W ocenie posłów z Zespołu Energii Odnwialnej, rząd traktuje OZE jak zło konieczne i blokuje rozwój zielonej energii - podaje portal psl.pl.

  • Taksówkarze żądają paragonów od uberowców | 23-06-2017 06:45:00

    INFO: Taksówkarze znaleźli nowy sposób na walkę z uberowcami. Zamawiają przejazd, a po dotarciu na miejsce proszą kierowcę o paragon - pisze onet.pl.

  • TVP ścigać będzie piratów | 22-06-2017 21:45:00

    INFO: TVP chce zaangażować firmę, która będzie monitorowała serwisy internetowe pod kątem piractwa - podaje wmeritum.pl.

  • PSL ma pomysł na rozwiązanie problemu z imigrantami | 22-06-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje tvp.info, PSL przygotowało projekt uchwały Sejmu, w którym wzywa rząd do wypracowania wspólnego stanowiska ws. rozwiązania kryzysu migracyjnego.

  • Nowoczesna dostała za bezcen prestiżowy lokal w centrum Warszawy! | 22-06-2017 17:30:00

    INFO: "Fakt" ustalił, że ugrupowanie WCz. Ryszarda Petru otrzymało od warszawskiego Urzędu Dzielnicy Śródmieście lokal w prestiżowej części miasta. Mieści się w nim siedziba Biura Krajowego Nowoczesnej.