Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-04-2017 11:00:00

Niemcy mają haki na pół tysiąca Polaków!

INFO: Przynajmniej pół tysiąca Polaków donosiło niemieckiej komunistycznej bezpiece. Duża część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - podaje portal polskaniepodlegla.pl.

 

Polska do tej pory - mimo że zarówno Niemcy, jak i USA są naszymi sojusznikami, nie dowiedziała się, kto w czasach komunistycznych pracował dla wschodnioniemieckiej bezpieki, czyli Stasi. Jednak wg nieoficjalnych informacji, takich agentów mogło być ok. pół tysiąca. Część z nich jest dziś politykami, dziennikarzami, biznesmenami, a nawet sędziami - pisze p. Jan Piński.

 

Źródło: polskaniepodlegla.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Podatek od dochodów osobistych

    Ciekawi mnie, jaka dochód ma budżet z podatku od dochodów osobistych. Nie wpływ, a dochód. To znaczy, ile wynoszą koszty uzyskania tego podatku. Podejrzewam, że ponosi społeczeństwo ponosi...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • 21 kwietnia 2009: Izrael - agresor prewencyjny?

    Zapraszamy do dyskusji. http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Co mnie wkurza

    "Inteligentne" kraje starają się być samowystarczalne zwiększając eksport nie import. Chronią rodzime firmy wiadomo ludzie mają pracę państwo pieniądze z podatków. Ale nie w Polsce Tutaj...
  • wpieranie Ukrainy

    Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy wpis. Jestem ciekaw Waszej opinii n/t aktualnego śmiesznego wspierania Ukrainy, przez większość ekip rządzących ostatnio: 1) Czy jest to zasadne?...

Poczytaj również

  • Będą przekopywać się przez "wagony kolejowe dokumentow" | 24-09-2017 20:45:00

    OPINIA: Komisja śledcza ds. wyłudzeń VAT jest niezbędna; to największa afera finansowa III RP - stwierdził WCz. Janusz Szewczak, poseł PiS.

  • Odsłonią twarze ohydnych pedofilów | 24-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Od października w nowo utworzonym rejestrze przestępców seksualnych znajdą się dane ok. 800 najgroźniejszych sprawców - podaje tvp.info.

  • Ładowanie autobusów elektrycznych może destabilizować sieć | 24-09-2017 14:15:00

    INFO: Jak informuje portal wnp.pl, szybkie doładowywanie autobusów na trasie może powodować na tyle duże piki poboru prądu, że okoliczni odbiorcy mogą odczuwać zaburzenia dostaw, skoki napięcia.

  • Będzie dymisja w rządzie premier Szydło? | 24-09-2017 11:00:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa z PiS, od miesięcy wskazywany jest jako niemal pewny i pierwszy kandydat do wymiany - pisze "Fakt".

  • Rokita dostał 120 tys. zł za walkę z komuną | 24-09-2017 06:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Krakowie przyznał p. Janowi Rokicie 120 tys. zł odszkodowania za prawie pół roku internowania w stanie wojennym i za utracony zarobek - podaje se.pl.

  • IPN nie odpuszcza trucicielom Walentynowicz | 23-09-2017 20:45:00

    INFO: Sprawa uniewinnienia przez sąd 3 byłych esbeków, których IPN oskarżył o próbę otrucia w 1981 r. śp. Anny Walentynowicz, nie jest zamknięta. IPN domaga się osądzenia funkcjonariuszy bezpieki i zapowiada apelację - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • "Darmowe" owoce i mleko dla dzieci w szkołach | 23-09-2017 17:30:00

    FUTURO: 2 października rusza unijny program, który ma promować zdrowe odżywianie się dzieci. Na jego finansowanie UE przeznaczy 240 mln zł - informuje onet.pl.

  • Kierowcom Ubera przybędzie obowiązków | 23-09-2017 14:15:00

    INFO: Na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym - informuje se.pl.

  • Będą kasować konta piratów | 23-09-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie zadecydował, że serwis Chomikuj.pl ma kasować nie tylko rozpowszechniane za jego pośrednictwem nielegalne kopie filmów, ale także konta użytkowników, którzy się tego dopuścili - informuje fakt.pl.

  • Władze Gdańska dbają o finanse dziennikarzy antypisowskich | 23-09-2017 06:45:00

    INFO: Władze Gdańska zorganizowały Gdański Tydzień Demokracji i dały w ten sposób zarobić dziennikarzom, takich mediów jak Onet czy "Newsweek" - podaje niezalezna.pl.

  • Kolejny absurd państwa opiekuńczego | 22-09-2017 21:45:00

    INFO: NIK przeprowadziła kontrolę szkół dla dorosłych. Z najnowszego raportu wynika, że poziom nauki w tych placówkach jest bardzo niski - tylko co piąty uczeń kończy naukę - informuje rmf24.pl.

  • Nie chcą wieżowców tylko drzewka | 22-09-2017 19:30:00

    INFO: Nadciąga nowa afera warszawska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • MinFin ustaliło maksymalną stawkę opłaty uzdrowiskowej | 22-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Opłata uzdrowiskowa w 2018 r. będzie mogła wynosić maksymalnie 4,33 zł - podaje gazetaprawna.pl.

  • Gospodynie zaczęły się bać | 22-09-2017 15:30:00

    INFO: Po ostatnich kontrolach skarbówki koła gospodyń wiejskich zaczęły bać się wszelkich festynów, na których do tej pory wystawiały swoje domowe napitki - informuje polskatimes.pl.

  • Minister zdrowia o zmianie prawa aborcyjnego | 22-09-2017 13:15:00

    INFO: Rząd PiS sekunduje wszystkim inicjatywom zwiększającym prawo dzieci nienarodzonych do życia - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" JE Konstanty Radziwiłł, szef resortu zdrowia.