Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-05-2018 17:30:00

Nie ustają pielgrzymki do protestujących niepełnosprawnych

INFO: P. Lech Wałęsa, były prezydent RP, jest kolejną znaną osobą, która zamierza odwiedzić protestujących niepełnosprawnych w Sejmie - informuje onet.pl.

 

P. Andrzej Grzegrzółka, dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu, poinformował, że p. Wałęsa zostanie wpuszczony do budynku Sejmu. Zaznaczył, że p. Wałęsa jako była głowa państwa ma swobodny wstęp do budynków parlamentu bez okazywania jakichkolwiek dokumentów.

Protestujących w Sejmie odwiedzili już m.in.: prezydent JE Andrzej Duda i jego małżonka, premier Mateusz Morawiecki, a także wielokrotnie minister rodziny pracy i polityki społecznej JE Elżbieta Rafalska oraz pełnomocnik rządu ds. osób niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz. W sobotę protestujących odwiedził metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz. Z kolei p. Janina Ochojska, prezes PAH, nie została wpuszczona do Sejmu.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Gminna uchwała śmieciowa

    Gmina w uchwale określiła normę produkcji śmieci na głowę. Oczywiście norma jest grubo z sufitu. Nie bardzo wiem jak poradzić sobie z taką uchwałą skoro nie produkuję ilości śmieci jak...
  • Co wy na to?

    Mam dla wielbicieli demokracji, republikanizmu i wszelkich innych -izmów pewną tezę do przemyślenia. (Nieco - sporo!!! - na wyrost zakładam, że są oni zdolni do podjęcia się tego trudnego...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Lustracja 1992 a JKM

    Witam, od jakiegoś czasu szukam informacji na temat tamtego sejmu, wydarzeń. Może ktoś posiada protokoły obrad lub zna źródła gdzie można je znaleźć? Może posiada jakieś nagrania audio lub...
  • Partia a niezależność jednostki

    Zdaję sobie sprawę, że JKM walczy takimi narzędziami, jakie są dla Niego dostępne. Czyli - próbuje zdobyć poparcie dla swojej formacji (UPR). I tu widzę pewien problem: otóż ludzie, o których...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...

Poczytaj również

  • Coraz więcej Polaków przeciwnikami rządu | 19-10-2018 15:30:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że rośnie liczba przeciwników rządu JE Mateusza Morawieckiego - donosi interia.pl.

  • Żona prezydenta Dudy będzie dostawać pensję | 19-10-2018 13:15:00

    INFO: PiS planuje przyznać pensję pierwszej damie - podaje bankier.pl.

  • PiS chroni skazaną burmistrz | 19-10-2018 11:00:00

    INFO: P. Ewa Przybyło, burmistrz Rabki-Zdroju, jest skazana dokładnie tak, jak p. Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi z PO. W tym przypadku wojewoda nie chce jej jednak usunąć ze stanowiska - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • ZUS: Rośnie liczba okradanych Ukraińców | 19-10-2018 06:45:00

    INFO: ZUS podał, że już ponad 403 tys. Ukraińców płaci składki w Polsce na ubezpieczenia społeczne - informuje portal interia.pl.

  • 143 mln zł nagród w skarbówce | 18-10-2018 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ujawniło, ile dokładnie wydało na nagrody dla wszystkich urzędników zatrudnionych w Izbach Administracji Skarbowej, czyli dawnych izbach skarbowych - donosi "Fakt".

  • Są dowody na związki Tuska z niemieckim wywiadem | 18-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Posiadamy mocne dowody ukazujące związki p. Donalda Tuska z niemieckim wywiadem BND - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem p. Wojciech Sumliński, autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

  • Resort finansów szykuje bezwzględny przepis | 18-10-2018 17:30:00

    INFO: MinFin chce zniechęcić przedsiębiorców do prób kwestionowania wyników kontroli celno-skarbowych - pisze money.pl.

  • Samorządy hojnie wspierają LGBT! | 18-10-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Ordo Iuris przygotował raport na temat samorządów wspierających ruch LGBT.

  • Prawo UE niekonstytucyjne? | 18-10-2018 13:15:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjne przepisów prawa Unii Europejskiej, które pozwalają sądom zadawać pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE w sprawach dot. sądownictwa - informuje Interia.

  • Szokujące nagrania z udziałem Pawlaka! | 18-10-2018 11:00:00

    INFO: Ujawniono kolejne nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem są to taśmy z udziałem pp. Waldemara Pawlaka i miliardera Michała Sołowowa - donosi wPolityce.pl.

  • Nie wystawiają mandatów, a na drogach coraz bezpieczniej | 18-10-2018 06:45:00

    INFO: Policja protestuje i nie wystawia mandatów, ale na drogach jest coraz bezpieczniej - podaje money.pl.

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.