Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-05-2018 17:30:00

Nie ustają pielgrzymki do protestujących niepełnosprawnych

INFO: P. Lech Wałęsa, były prezydent RP, jest kolejną znaną osobą, która zamierza odwiedzić protestujących niepełnosprawnych w Sejmie - informuje onet.pl.

 

P. Andrzej Grzegrzółka, dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu, poinformował, że p. Wałęsa zostanie wpuszczony do budynku Sejmu. Zaznaczył, że p. Wałęsa jako była głowa państwa ma swobodny wstęp do budynków parlamentu bez okazywania jakichkolwiek dokumentów.

Protestujących w Sejmie odwiedzili już m.in.: prezydent JE Andrzej Duda i jego małżonka, premier Mateusz Morawiecki, a także wielokrotnie minister rodziny pracy i polityki społecznej JE Elżbieta Rafalska oraz pełnomocnik rządu ds. osób niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz. W sobotę protestujących odwiedził metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz. Z kolei p. Janina Ochojska, prezes PAH, nie została wpuszczona do Sejmu.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Gminna uchwała śmieciowa

    Gmina w uchwale określiła normę produkcji śmieci na głowę. Oczywiście norma jest grubo z sufitu. Nie bardzo wiem jak poradzić sobie z taką uchwałą skoro nie produkuję ilości śmieci jak...
  • Co wy na to?

    Mam dla wielbicieli demokracji, republikanizmu i wszelkich innych -izmów pewną tezę do przemyślenia. (Nieco - sporo!!! - na wyrost zakładam, że są oni zdolni do podjęcia się tego trudnego...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Lustracja 1992 a JKM

    Witam, od jakiegoś czasu szukam informacji na temat tamtego sejmu, wydarzeń. Może ktoś posiada protokoły obrad lub zna źródła gdzie można je znaleźć? Może posiada jakieś nagrania audio lub...
  • Partia a niezależność jednostki

    Zdaję sobie sprawę, że JKM walczy takimi narzędziami, jakie są dla Niego dostępne. Czyli - próbuje zdobyć poparcie dla swojej formacji (UPR). I tu widzę pewien problem: otóż ludzie, o których...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...

Poczytaj również

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.

  • Wilk: Tworzy się sekta gdańska | 20-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem posła KORWiN-y, WCz. Jacka Wilka mamy do czynienia z narodzinami "sekty gdańskiej" - podaje dorzeczy.pl.

  • Tempo wzrostu składek na ZUS budzi niepokój | 20-01-2019 14:15:00

    INFO: Składka ZUS dla przedsiębiorcy od nowego roku to 1316 zł. Wg ekspertów to bardzo dużo - donosi fakt.pl.

  • Problemy z wypłatą "500 plus" | 20-01-2019 11:00:00

    INFO: Olbrzymie opóźnienia występują w wypłacaniu świadczenia "500 plus" dla rodzin, w których jedno z rodziców pracuje za granicą - informuje "Super Express".

  • Owsiak wraca do Orkiestry | 20-01-2019 06:45:00

    INFO: P. Jerzy Owsiak oświadczył, że wróci na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP - podaje onet.pl.

  • TK oburzył środowiska kresowe | 19-01-2019 20:45:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z Konstytucją przepisy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, zawierające określenia „ukraińscy nacjonaliści” i „Małopolska Wschodnia” - informuje WCz. Tomasz Rzymkowski, poseł UPR.

  • Mentzen krytycznie o walce z mową nienawiści | 19-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Walka z mową nienawiści jest ideologicznym narzędziem do krępowania wolności słowa! - powiedział dr Sławomir Mentzen, wiceprezes KORWiN-y.

  • PSL chce stworzenia specjalnego funduszu | 19-01-2019 14:15:00

    INFO: Ludowcy chcą utworzenia specjalnego Funduszu Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych, który ma być gwarantem dochodów - donosi businessinsider.com.pl.

  • Andruszkiewicz będzie walczył z patostreamami | 19-01-2019 11:00:00

    INFO: Wiceminister cyfryzacji, p. Adam Andruszkiewicz zapowiada walkę z patostreamami, czyli pełnymi przemocy i wulgaryzmów transmisjami internetowymi - donosi dorzeczy.pl.

  • Kierownictwo Lasów Państwowych z gigantycznymi nagrodami | 19-01-2019 06:45:00

    INFO: Po 38 tys. zł na osobę - to średnia wysokość nagród wypłaconych w 2018 r. kierownictwu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych - donosi Radio ZET.

  • Już 20 zatrzymanych ws. mowy nienawiści | 18-01-2019 21:45:00

    INFO: Policja podaje, że od poniedziałku zatrzymała już ponad 20 osób podejrzanych o kierowanie gróźb pod adresem prezydentów, urzędników, polityków i samorządowców oraz takich, które publicznie drwiły ze śmierci śp. Pawła Adamowicza - informuje stooq.pl.

  • Michalkiewicz pod ostrzałem hejtu po wypowiedziach o WOŚP | 18-01-2019 19:30:00

    INFO: Red. Stanisław Michalkiewcz znów znalazł się w ogniu krytyki po nieprzychylnych opiniach na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  • Wchodzi ulga inwestycjna | 18-01-2019 17:30:00

    INFO: Wprowadzona w 2019 r. nowa ulga podatkowa (tzw. innovation box) sprawia, że inwestycje w badania i rozwój (B+R) są w Polsce coraz bardziej opłacalne - podaje portal podatki.biz.