Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-08-2018 11:00:00

Nic durniejszego już dzisiaj nie obejrzycie

INFO: Ruch społeczny Front Europejski opublikował spot zachwalający obecność Polski w UE. Internauci byli bezlitośni - podaje dorzeczy.pl.

 

"Dzięki Europie jestem wolna i bezpieczna. Unia Europejska daje mi wolność, dlatego, że nikt nie jest w niej w większości. To jest unia mniejszości. Wszyscy jesteśmy równi, bo wszyscy jesteśmy w mniejszości. (...) Zawsze noszę w portfelu moje fundamentalne prawa w Unii Europejskiej. W klapie flagę z UE i Polską. Gdy słyszę Odę do radości, drżę" – mówi w spocie lewicowa politolożka.

Portal podaje, że pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli bezlitośni.

- Nic durniejszego już dzisiaj nie obejrzycie - napisał internauta.

- Dawno nie słyszałem takich idiotyzmów. Unia w klapie, unia w portfelu, modły do unii, wdzięczność unii, wolność dzięki unii...T o chyba jakieś nowa sekta. A w praktyce chodzi prawdopodobnie o wymodlenie dla siebie stołka w unii - pisze inny internauta.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Czy żeby wejść do strefu euro trzeba zrezygnować ze złotego?

    Właśnie wykupiłem sobie tygodniowe wakacje na Słowacji płacąc z mojego konta Euro na konto Euro polskiej firmy. Firma wystawi fakturę w Euro. Na Słowacji będę mógł płacić kartą kredytową w której...
  • Francuska ustawa antypiracka przyjęta

    "Nie trzeba było długo czekać po tym, jak w marcu głośna francuska ustawa antypiracka trafiła do parlamentu. Efekt - ustawa przyjęta, piraci strzeżcie się. Głosowanie było bardzo emocjonujące....
  • Co nas obchodzą inne kraje...

    Kiedyś powiedział Pan, że w zasadzie Nas Polaków nie powinno obchodzić to co się dzieje w Chinach czy gdzieś tam indziej. Szanującym się socjalistom zależy nawet na tym, żeby w Nairobi była...
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • W spr. klipu komercyjnego, z 17.06 - pomysł na 2 turę

    Witam! Zobaczyłem wczoraj klip wyemitowany na TVP INFO i TVP1. Moja skromna uwaga jest taka, że błędem było nawiązywać do hasła Jarosława Kaczyńskiego "Polska jest najważniejsza" i...

Poczytaj również

  • Polacy nic sobie nie robią z zakazu spalania śmieci | 15-11-2018 21:45:00

    INFO: Mimo że od prawie 20 lat w Polsce obowiązuje zakaz spalania śmieci, proceder ten trwa w najlepsze - poinformował w raporcie Polski Alarm Smogowy.

  • Marczuk rzecznikiem praw dziecka? | 15-11-2018 19:30:00

    INFO: Jak podaje "Super Express", najpoważniejszym kandydatem na stanwisko Rzecznika Praw Dziecka jest obecnie p. Bartosz Marczuk, który tydzień temu złożył rezygnację z funkcji wiceministra w MRPiPS.

  • Rząd zrobi porządek w stawkach VAT | 15-11-2018 17:30:00

    INFO: Wszystkie kategorie owoców, produktów piekarniczych, prasy będą objęte taką samą stawką VAT - podaje Interia.

  • Skorumpowani urzędnicy niszczą prywatne przedsiębiorstwa | 15-11-2018 15:30:00

    INFO: P. Janusz Korwin-Mikke, prezes Wolności i WCz. Jakub Kulesza, poseł Wolności domagają się surowych kary za korupcję oraz zmiany formuły funkcjonowania KNF-u.

  • Jakubiak za ostrym ukaraniem "tego z KNF" | 15-11-2018 13:15:00

    OPINIA: Ten człowiek z KNF-u powinien siedzieć w więzieniu tyle lat, żeby się nikomu więcej nie opłaciło - mówił w TVP Info WCz. Marek Jakubiak.

  • 500 zł grzywny dla ministra sprawiedliwości | 15-11-2018 11:00:00

    INFO: Na początku listopada minister sprawiedliwości został ukarany grzywną, ponieważ nie wykonał wyroku sądu administracyjnego - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Dziennikarz zawieszony za "bydlaka Bartoszewskiego" | 15-11-2018 06:45:00

    INFO: Dyrekcja Programu III Polskiego Radia zawiesiła red. Wojciecha Reszczyńskiego za brak reakcji na nazwanie "bydlakiem" śp. Władysława Bartoszewskiego - podaje wp.pl.

  • NIK krytycznie o nadzorze nad spółkami Skarbu Państwa | 14-11-2018 21:45:00

    INFO: Zdaniem NIK reforma nadzoru właścicielskiego nad spółkami z udziałem Skarbu Państwa niewiele dała i potrzeba dalszych zmian.

  • Rondko za 28 tys. zł | 14-11-2018 19:30:00

    INFO: W Radomiu powstało minirondo za 28 tys. zł - podaje wp.pl.

  • PiS podtrzymuje decyzję PO | 14-11-2018 17:30:00

    INFO: Władze PiS podtrzymały decyzję PO i zamykają małe lokalne Radio Hobby z Legionowa. Radio pomagające poszkodowanym przez banksterów i niepełnosprawnym. Wstyd - skomentował na FB prawnik Tomasz Parol.

  • PO żąda powołania komisji śledczej ds. KNF | 14-11-2018 15:30:00

    INFO: PO zażądała od władz PiS powołania komisji śledczej ds. KNF i Getin Noble Banku - podaje stooq.pl.

  • Stanie przed sądem, bo nie chciał wybicia zdrowych świń | 14-11-2018 13:15:00

    INFO: P. Michał Kołodziejczak, zwany następcą śp. Andrzeja Leppera, stanie przed sądem za blokadę drogi - donosi portal 24wspolnota.pl.

  • Jak zabezpieczał swoje tyły miliarder Leszek Czarnecki | 14-11-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanego nagrania z rozmowy bankiera Leszka Czarneckiego z szefem KNF wynika, że polski miliarder ściśle współpracował z Żydami.

  • Poważny konflikt o 500 plus | 14-11-2018 06:15:00

    INFO: Samotni rodzice, by dostać 500 plus na drugie i kolejne dziecko, muszą mieć zasądzone alimenty, mimo że taka pomoc jest ustawowo gwarantowana wszystkim rodzinom, w których pojawił się drugi lub kolejny potomek - pisze gazetaprawna.pl.

  • Szef KNF podał się do dymisji | 13-11-2018 20:15:00

    INFO: P. Marek Chrzanowski, szef KNF, podał się do dymisji, a premier ją przyjął - podaje portal bankier.pl.