Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-03-2018 15:30:00

Narodowcy protestowali przed ambasadą Ukrainy

INFO: Działacze i zwolennicy Ruchu Narodowego protestowali przed ambasadą Ukrainy - podaje wp.pl.

 

Pikieta była aktem protestu wobec polityki państwa ukraińskiego oraz polityki uległości wobec władz w Kijowie prowadzonej przez państwo polskie. Narodowcy domagali się od polskich władz natychmiastowej rewizji polityki wobec Ukrainy. W czasie pikiety spalono portrety Bandery i Szuchewycza.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 20-03-2018 16:15:14 | odpowiedz
    Jak mało jest patriotów! Dla "naszych okupantów" ważniejsze jest działanie przeciw Rosji, niż dobro Polski.
  • 20-03-2018 16:45:58 | odpowiedz
    Do idioty witającego uchodźców
    dedykuję AntyHegemonowi z ndia.pl

    „Witamy!” napis trzymałeś, idioto.
    I powtarzałeś: „Cenniejsi niż złoto
    Są imigranci i uciekinierzy.”
    Spraw w dobre serce niech Twoje uwierzy
    Każdy, kto Ciebie ma za hipokrytę!

    Gdy pielęgniarki w szpitalach są bite
    Przez tych bandytów, których Ty witałeś,
    Pracuj w szpitalu – dostań czego chciałeś!
    Pod dach swój przyjmij, beztroski łajdaku,
    To „czarne złoto”, nie cierp jego braku!...

    Weź i spaceruj ze swą połowicą
    Po no-go strefie. Niech Cię w niej zaszczycą
    Czarni „lekarze i inżynierowie”
    „Ubogaceniem”. Żona Twa opowie
    O ich „kulturze”... „Interesujące”!...

    A krajów, które są „faszyzujące”,
    Takie jak Polska, nie obdarzaj „złotem”;
    „Złoto” do Ciebie chce... Weź je spowrotem!
    Udław się „dobrem”, które tak witałeś...
    Gdy „faszystami” Polaków nazwałeś,

    Bowiem nie chcieli mieć Twojego „złota”,
    Mają dziś prawo mówić Ci: IDIOTA.

  • Ruch Autonomii Mazur

    Ruch Autonomii Mazur to twór tak nowy, że jego szefowie nie zdążyli nawet wyrobić pieczątek. Zaledwie kilka dni temu został wpisany po Krajowego Rejestru Sądowego. Członkowie stowarzyszenia nie...
  • środowiska JKM, a narodowcy

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jaki ma sens zbliżenie środowisk Janusza Korwina Mikke, które są konserwatywno liberalne, takich jak: UPR, Nowa Prawica; ze środowiskami narodowo radykalnymi. Według...
  • 22 listopada 2012: Nicponia za burtę!

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/nicponia_za_burte/1553 Możemy się spodziewać odkrycia jeszcze paru takich przypadków. Akcja sitwy przeciw widmie transformacji ustrojowej trwa, a to...
  • 6 września 2013: UWAGA: Śląsk i Zagłębie! Sprawa "Teczki Holochera" - w formie zredeagowanej

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/uwaga_slask_i_zaglebie_sprawa_teczki_holochera__w_formie_zredeagowanej/1916 Wokół ułomnej idei ciężko się ludziom skupiać. Nawet wielu przyjdzie, ale...
  • 1 marca 2014: Gdyby takie były wyniki wyborów do Sejmu...

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/gdyby_takie_byly_wyniki_wyborow_do_sejmu/2128 Nadal trudno jest ocenić prawdziwe poparcie na podstawie sondaży, nawet na podstawie głosów. Propaganda tzw....
  • 13 kwietnia 2014: Kilka słów o sondażu

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/kilka_slow_o_sondazu/2160 Narodowcy po prostu jeszcze się nie przebili medialnie. W dodatku trzeba powiedzieć, że ogólnie nie mają dobrej prasy, atakowani...

Poczytaj również

  • Minister rolnictwa ostro o budżecie rolnym UE | 23-07-2018 15:30:00

    OPINIA: Budżet na Wspólną Politykę Rolną, zaproponowany przez Komisję Europejską, jest krzywdzący dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej - ocenił JE Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa z PiS.

  • Gminy nie zapewniają opieki senioralnej | 23-07-2018 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli alarmuje, że co piąta gmina w Polsce nie zapewnia seniorom opieki w miejscu zamieszkania, mimo że należy to do obowiązków własnych samorządów - podaje interia.pl.

  • Eksperci przestrzegają przed Orlikami | 23-07-2018 11:00:00

    INFO: Eksperci alarmują, że Orliki są w katastrofalnym stanie - informuje interia.pl.

  • PiS odżegnuje się od porównań do PZPR | 23-07-2018 06:45:00

    INFO: W Wąbrzeźnie i Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie) zaatakowano lokale PiS. Nieznani sprawcy zostawili napisy "PZPR" i "Czas na Sąd Ostateczny" - donosi Onet.

  • Rząd bliski zablokowania budowy zamku w Puszczy Noteckiej | 22-07-2018 20:45:00

    INFO: Prokuratura intensywnie zajmuje się zawiadomieniem ministra środowiska ws. budowy zamku w Stobnicy na terenie Puszczy Noteckiej - podaje onet.pl.

  • Żona posła PiS kandydatką na prezydenta Nowego Sącza | 22-07-2018 17:30:00

    INFO: P. Iwona Mularczyk, żona posła PiS, została kandydatką partii na prezydenta Nowego Sącza - informuje dorzeczy.pl.

  • Rząd szykuje pożyczki dla powracających do kraju | 22-07-2018 14:15:00

    FUTURO: Polakom, którzy zdecydują się wrócić do kraju rząd chce zaoferować niskooprocentowane pożyczki - podaje fakt.pl.

  • Państwo ostatecznie przejęło Stocznię Gdańską | 22-07-2018 11:00:00

    INFO: Agencja Rozwoju Przemysłu przejęła wszystkie udziały w Stoczni Gdańskiej - podaje pb.pl.

  • Minister rolnictwa wyzywa polskich przedsiębiorców od łajdaków i lumpów | 22-07-2018 06:45:00

    INFO: JE Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa z PiS, w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat polskich rolników i przedsiębiorców, którzy zajmują się hodowlą zwierząt futerkowych - podaje portal pomorska.pl.

  • Polacy chcą jawności stanu zdrowia polityków | 21-07-2018 20:45:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że informacje o zdrowiu najważniejszych polityków w państwie i liderów partii powinny być jawne.

  • Exit tax uderzy w zwykłego Kowalskiego | 21-07-2018 17:30:00

    INFO: Przepisy o tzw. podatku od wyjścia mogą dotknąć nie tylko przedsiębiorców, ale i zwykłego Kowalskiego przenoszącego się za granicę - pisze rp.pl.

  • Zamieszki pod Sejmem | 21-07-2018 14:15:00

    INFO: Przed siedzibą Sejmu doszło do starć z policją i przepychanek - podaje dorzeczy.pl.

  • Śledczy nie sprawdzali willi Kiszczaka | 21-07-2018 11:00:00

    INFO: Wdowa po peerelowskim generale Czesławie Kiszczaku sama wydała dokumenty będące w posiadaniu męża. Śledczy nie sprawdzali, czy miała w domu jeszcze inne akta komunistycznej SB - informuje rp.pl.

  • Sejmowy restaurator zatrzymany przez CBA | 21-07-2018 08:45:00

    INFO: Biznesmen z rozbitej przez CBA grupy "załatwiaczy" był ważną postacią w sejmowej gastronomii - ustaliła "Rzeczpospolita".

  • FOR: Polsce grozi los Grecji i Włoch | 20-07-2018 21:45:00

    INFO: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju ostrzega, że Polsce może grozić los Grecji i Włoch. Wszystko przez fakt, że praca większości polskich pracowników jest mało wydajna - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej".