Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-03-2018 15:30:00

Narodowcy protestowali przed ambasadą Ukrainy

INFO: Działacze i zwolennicy Ruchu Narodowego protestowali przed ambasadą Ukrainy - podaje wp.pl.

 

Pikieta była aktem protestu wobec polityki państwa ukraińskiego oraz polityki uległości wobec władz w Kijowie prowadzonej przez państwo polskie. Narodowcy domagali się od polskich władz natychmiastowej rewizji polityki wobec Ukrainy. W czasie pikiety spalono portrety Bandery i Szuchewycza.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 20-03-2018 16:15:14 | odpowiedz
    Jak mało jest patriotów! Dla "naszych okupantów" ważniejsze jest działanie przeciw Rosji, niż dobro Polski.
  • 20-03-2018 16:45:58 | odpowiedz
    Do idioty witającego uchodźców
    dedykuję AntyHegemonowi z ndia.pl

    „Witamy!” napis trzymałeś, idioto.
    I powtarzałeś: „Cenniejsi niż złoto
    Są imigranci i uciekinierzy.”
    Spraw w dobre serce niech Twoje uwierzy
    Każdy, kto Ciebie ma za hipokrytę!

    Gdy pielęgniarki w szpitalach są bite
    Przez tych bandytów, których Ty witałeś,
    Pracuj w szpitalu – dostań czego chciałeś!
    Pod dach swój przyjmij, beztroski łajdaku,
    To „czarne złoto”, nie cierp jego braku!...

    Weź i spaceruj ze swą połowicą
    Po no-go strefie. Niech Cię w niej zaszczycą
    Czarni „lekarze i inżynierowie”
    „Ubogaceniem”. Żona Twa opowie
    O ich „kulturze”... „Interesujące”!...

    A krajów, które są „faszyzujące”,
    Takie jak Polska, nie obdarzaj „złotem”;
    „Złoto” do Ciebie chce... Weź je spowrotem!
    Udław się „dobrem”, które tak witałeś...
    Gdy „faszystami” Polaków nazwałeś,

    Bowiem nie chcieli mieć Twojego „złota”,
    Mają dziś prawo mówić Ci: IDIOTA.

  • Ruch Autonomii Mazur

    Ruch Autonomii Mazur to twór tak nowy, że jego szefowie nie zdążyli nawet wyrobić pieczątek. Zaledwie kilka dni temu został wpisany po Krajowego Rejestru Sądowego. Członkowie stowarzyszenia nie...
  • środowiska JKM, a narodowcy

    Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jaki ma sens zbliżenie środowisk Janusza Korwina Mikke, które są konserwatywno liberalne, takich jak: UPR, Nowa Prawica; ze środowiskami narodowo radykalnymi. Według...
  • 22 listopada 2012: Nicponia za burtę!

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/nicponia_za_burte/1553 Możemy się spodziewać odkrycia jeszcze paru takich przypadków. Akcja sitwy przeciw widmie transformacji ustrojowej trwa, a to...
  • 6 września 2013: UWAGA: Śląsk i Zagłębie! Sprawa "Teczki Holochera" - w formie zredeagowanej

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/uwaga_slask_i_zaglebie_sprawa_teczki_holochera__w_formie_zredeagowanej/1916 Wokół ułomnej idei ciężko się ludziom skupiać. Nawet wielu przyjdzie, ale...
  • 1 marca 2014: Gdyby takie były wyniki wyborów do Sejmu...

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/gdyby_takie_byly_wyniki_wyborow_do_sejmu/2128 Nadal trudno jest ocenić prawdziwe poparcie na podstawie sondaży, nawet na podstawie głosów. Propaganda tzw....
  • 13 kwietnia 2014: Kilka słów o sondażu

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/kilka_slow_o_sondazu/2160 Narodowcy po prostu jeszcze się nie przebili medialnie. W dodatku trzeba powiedzieć, że ogólnie nie mają dobrej prasy, atakowani...

Poczytaj również

  • Sędzia stanie przed sądem? | 22-01-2019 21:45:00

    INFO: Jak dowiedział się portal tvp.info, sędzia Wojciech Łączewski może stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań i doniesienie o przestępstwie, którego nie było.

  • Reforma PiS kosztowała 7 mld zł | 22-01-2019 19:30:00

    INFO: Obniżony wiek emerytalny mógł dodać 300 tys. emerytów i kosztować 7 mld zł w 2018 r. - szacują ekonomiści Santander Bank Polska.

  • "Rachunek sumienia" Tomasza Lisa | 22-01-2019 17:30:00

    INFO: Rachunek sumienia należy zaczynać od siebie. To zaczynam - napisał na Twitterze p. Tomasz Lis - donosi dorzeczy.pl.

  • NIK: W Polsce nie funkcjonuje skuteczny system ochrony ludności | 22-01-2019 15:30:00

    INFO: NIK w swoim raporcie ostrzega, że w Polsce nie ma odpowiednich planów i procedur, a służby nie mają właściwych warunków do odpowiedniej koordynacji działań, szczególnie w sytuacjach kryzysowych - informuje dorzeczy.pl.

  • Lokatorzy ostrzegają przed "konfiskacyjnym podwyższaniem czynszu" | 22-01-2019 13:15:00

    FUTURO: Od kwietnia lokatorzy mieszkań komunalnych będą musieli ujawniać dochody, ryzykując jednocześnie podwyżkę opłat za mieszkanie - donosi money.pl.

  • RPO chce zmiany kodeksu karnego | 22-01-2019 11:00:00

    INFO: RPO, p. Adam Bodnar chce, by Polacy mieli prawo do odszkodowania za niesłuszne zarzuty i oskarżenia - podaje polsatnews.pl.

  • Prezes Pracodawców RP pracował dla tajnych służb PRL? | 22-01-2019 06:45:00

    INFO: Jak donosi tygodnik "Do Rzeczy", p. Andrzej Malinowski, prezes Pracodawców RP, pracował dla tajnych służb PRL.

  • Prokuratura lekceważy hejt? | 21-01-2019 21:45:00

    INFO: Prokuratura wyhamowała ze zwalczaniem przestępstw dokonanych z nienawiści. Śledczych szkolonych w tym zakresie przesunięto do innych spraw - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Rządowy Boeing nie przewiózł żadnego pasażera | 21-01-2019 19:30:00

    INFO: Zakupiony pod koniec 2017 r. przez rząd Boeing 737 nikogo jeszcze nie przewiózł, bo żaden wojskowy pilot nie ma odpowiednich umiejętności i uprawnień, aby usiąść za sterami - podaje fakt.pl.

  • Ludowiec sfałszował dokumenty kupna wozu strażackiego | 21-01-2019 17:30:00

    INFO: Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko politykowi PSL, któremu zarzucono sfałszowanie dokumentów zakupu wozu strażackiego dla OSP w Prusinowicach (woj. opolskie) - podaje tvp.info.

  • Mocne tąpnięcie w polskim przemyśle | 21-01-2019 15:30:00

    INFO: Produkcja przemysłowa w grudniu 2018 r. wzrosła jedynie o 2,8% rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła aż o 11,5% - informuje businessinsider.com.pl.

  • Trzaskowski walczy z nienawiścią we własnych szeregach | 21-01-2019 13:15:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Rafał Trzaskowski wezwał na dywanik p. Jarosława Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych - donosi nczas.com.

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.