Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-02-2018 06:45:00

Narodowcy demonstrowali przed Pałacem Prezydenckim

INFO: Środowiska narodowe demonstrowały przed Pałacem Prezydenckim - podaje onet.pl.

 

Uczestnicy demonstracji trzymali transparent z napisem: "Zdejmij jarmułkę, podpisz ustawę". Skandowano również: "Dosyć żydowskich kłamstw!", "Nie przepraszam za Jedwabne", "Znajdzie się kij na lewacki ryj".

Do zgromadzonych przemawiał m.in. prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

- Atakują naród, który niósł im pomoc w czasie wojny; który przez setki lat gościł ich na swojej ziemi - grzmiał p. Winnicki.

Przed Pałacem Prezydenckim protestowali również lewacy. Wśród demonstrujących, oprócz aktywistów KOD i Obywateli RP, pojawili się komuniści z czerwonymi flagami i działacz niesławnej fundacji Otwarty Dialog p. Bartosz Kramek. Niektórzy lewacy trzymali hasła "Jestem z narodu bohaterów. Jestem z narodu szmalcowników".

Protest lewaków na nic się nie zdał, bo prezydent Andrzej Duda podpisał jednak ustawę.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 07-02-2018 07:12:21 | odpowiedz
    banda kretynów sterowana z Łubianki
    • 07-02-2018 09:54:55 | odpowiedz
      Polski już nie będzie!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

Poczytaj również

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.

  • W Polsce kwitnie praca tymczasowa | 14-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak informuje bankier.pl, zatrudnienie czasowe rośnie, a Polska jest na pierwszym miejscu wśród państw UE, w którym najczęściej stosuje się ten rodzaj zatrudnienia.

  • Ordo Iuris pisze nową konwencję | 14-08-2018 13:15:00

    INFO: Resort dyplomacji "z zainteresowaniem" przyjął projekt międzynarodowego dokumentu, autorstwa Ordo Iuris - podaje "Rzeczpospolita".

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.

  • Macierewicz dostał nową misję od Kaczyńskiego | 13-08-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, poprosił WCz. Antoniego Macierewicza o przeprowadzenie całościowej oceny stanu armii - donosi "Wprost".

  • Pierwsze rządowe mieszkania sfuszerowane? | 13-08-2018 06:45:00

    INFO: Odkryto pleśń w pierwszych rządowych mieszkaniach - donosi wp.pl.

  • Polska wkroczyła w kolejny kryzys demograficzny | 12-08-2018 20:45:00

    INFO: GUS poinformował, że Polska wkroczyła w okres kolejnego kryzysu demograficznego - informuje businessinsider.com.pl.