Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-02-2018 06:45:00

Narodowcy demonstrowali przed Pałacem Prezydenckim

INFO: Środowiska narodowe demonstrowały przed Pałacem Prezydenckim - podaje onet.pl.

 

Uczestnicy demonstracji trzymali transparent z napisem: "Zdejmij jarmułkę, podpisz ustawę". Skandowano również: "Dosyć żydowskich kłamstw!", "Nie przepraszam za Jedwabne", "Znajdzie się kij na lewacki ryj".

Do zgromadzonych przemawiał m.in. prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

- Atakują naród, który niósł im pomoc w czasie wojny; który przez setki lat gościł ich na swojej ziemi - grzmiał p. Winnicki.

Przed Pałacem Prezydenckim protestowali również lewacy. Wśród demonstrujących, oprócz aktywistów KOD i Obywateli RP, pojawili się komuniści z czerwonymi flagami i działacz niesławnej fundacji Otwarty Dialog p. Bartosz Kramek. Niektórzy lewacy trzymali hasła "Jestem z narodu bohaterów. Jestem z narodu szmalcowników".

Protest lewaków na nic się nie zdał, bo prezydent Andrzej Duda podpisał jednak ustawę.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 07-02-2018 07:12:21 | odpowiedz
    banda kretynów sterowana z Łubianki
    • 07-02-2018 09:54:55 | odpowiedz
      Polski już nie będzie!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

Poczytaj również

  • IPN sprawdzi 130 tys. osób | 20-10-2018 11:00:00

    INFO: Około 130 tys. osób sprawdzi Instytut Pamięci Narodowej pod kątem współpracy ze służbami PRL - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Szwajcarzy ujawnili stan kont Polaków | 20-10-2018 06:45:00

    INFO: Szwajcarska Federalna Administracja Podatkowa dołączyła do globalnego standardu automatycznej wymiany informacji i przekazała polskiemu fiskusowi informacje o kontach Polaków w Szwajcarii - podaje privatebanking.pl.

  • Korwin-Mikke: To warszawiakom ma zależeć, żebym został prezydentem, a nie mi | 19-10-2018 22:00:00

    OPINIA: To w waszym interesie jest, abym został prezydentem Warszawy, a nie w moim - mówił p. Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta stolicy.

  • Rząd przeznaczył dodatkowe 15 mln zł na siatkówkę | 19-10-2018 19:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o przyznaniu dodatkowej dotacji Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej w wysokości 15 mln zł - donosi polskieradio.pl.

  • Rynek prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych rośnie jak na drożdżach | 19-10-2018 17:30:00

    INFO: Dynamicznie rośnie rynek prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych - podaje interia.pl.

  • Coraz więcej Polaków przeciwnikami rządu | 19-10-2018 15:30:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że rośnie liczba przeciwników rządu JE Mateusza Morawieckiego - donosi interia.pl.

  • Żona prezydenta Dudy będzie dostawać pensję | 19-10-2018 13:15:00

    INFO: PiS planuje przyznać pensję pierwszej damie - podaje bankier.pl.

  • PiS chroni skazaną burmistrz | 19-10-2018 11:00:00

    INFO: P. Ewa Przybyło, burmistrz Rabki-Zdroju, jest skazana dokładnie tak, jak p. Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi z PO. W tym przypadku wojewoda nie chce jej jednak usunąć ze stanowiska - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • ZUS: Rośnie liczba okradanych Ukraińców | 19-10-2018 06:45:00

    INFO: ZUS podał, że już ponad 403 tys. Ukraińców płaci składki w Polsce na ubezpieczenia społeczne - informuje portal interia.pl.

  • 143 mln zł nagród w skarbówce | 18-10-2018 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ujawniło, ile dokładnie wydało na nagrody dla wszystkich urzędników zatrudnionych w Izbach Administracji Skarbowej, czyli dawnych izbach skarbowych - donosi "Fakt".

  • Są dowody na związki Tuska z niemieckim wywiadem | 18-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Posiadamy mocne dowody ukazujące związki p. Donalda Tuska z niemieckim wywiadem BND - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem p. Wojciech Sumliński, autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

  • Resort finansów szykuje bezwzględny przepis | 18-10-2018 17:30:00

    INFO: MinFin chce zniechęcić przedsiębiorców do prób kwestionowania wyników kontroli celno-skarbowych - pisze money.pl.

  • Samorządy hojnie wspierają LGBT! | 18-10-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Ordo Iuris przygotował raport na temat samorządów wspierających ruch LGBT.

  • Prawo UE niekonstytucyjne? | 18-10-2018 13:15:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjne przepisów prawa Unii Europejskiej, które pozwalają sądom zadawać pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE w sprawach dot. sądownictwa - informuje Interia.

  • Szokujące nagrania z udziałem Pawlaka! | 18-10-2018 11:00:00

    INFO: Ujawniono kolejne nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem są to taśmy z udziałem pp. Waldemara Pawlaka i miliardera Michała Sołowowa - donosi wPolityce.pl.