Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

07-02-2018 06:45:00

Narodowcy demonstrowali przed Pałacem Prezydenckim

INFO: Środowiska narodowe demonstrowały przed Pałacem Prezydenckim - podaje onet.pl.

 

Uczestnicy demonstracji trzymali transparent z napisem: "Zdejmij jarmułkę, podpisz ustawę". Skandowano również: "Dosyć żydowskich kłamstw!", "Nie przepraszam za Jedwabne", "Znajdzie się kij na lewacki ryj".

Do zgromadzonych przemawiał m.in. prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki.

- Atakują naród, który niósł im pomoc w czasie wojny; który przez setki lat gościł ich na swojej ziemi - grzmiał p. Winnicki.

Przed Pałacem Prezydenckim protestowali również lewacy. Wśród demonstrujących, oprócz aktywistów KOD i Obywateli RP, pojawili się komuniści z czerwonymi flagami i działacz niesławnej fundacji Otwarty Dialog p. Bartosz Kramek. Niektórzy lewacy trzymali hasła "Jestem z narodu bohaterów. Jestem z narodu szmalcowników".

Protest lewaków na nic się nie zdał, bo prezydent Andrzej Duda podpisał jednak ustawę.

 

Źródło: onet.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 07-02-2018 07:12:21 | odpowiedz
    banda kretynów sterowana z Łubianki
    • 07-02-2018 09:54:55 | odpowiedz
      Polski już nie będzie!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

      UWAGA,UWAGA!!! Polskę dotknie niebawem straszny kataklizm. Będzie mieć to związek ze spiskiem kosmitów i kościoła katolickiego, którego polski rząd jest pacynką chlubującą Jizz-USA!

      Kataklizm to szerokie znaczenie tego co się wydarzy. Będzie miało to miejsce w okresie Maja-Czerwca 2018 roku. Wyjdą wkrótce brudy o powiązaniach kościoła katolickiego, który pomógł poprzez zaplecze w polsce zbiec nazistom do Argentyny.

      W wyniku kataklizmu, który będzie miał miejsce w okresie od Maja do Czerwca prawdopodobnie zginie od kilku do kilkudziesięciu procent populacji tego nic nieznaczącego kraju.

      To będzie koniec chuuujolandii, która zniknie z mapy świata na zawsze!!!

Poczytaj również

  • Rząd policzył, ile pieniędzy dostają protestujący niepełnosprawni | 24-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd policzył, że osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie, a takie osoby protestują w Sejmie, wraz z opiekunem otrzymują miesięczne wsparcie w wysokości co najmniej 3 tys. zł - podaje tvp.info.

  • Rząd wzmoże kontrole aptek | 24-05-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce skuteczniej walczyć z nielegalnym wywozem leków z Polski, dlatego zamierza wprowadzić "kontrole sprawdzające" - donosi Interia.

  • Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu! | 24-05-2018 17:30:00

    INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.

  • Radni przeciwko zmniejszeniu diet | 24-05-2018 15:30:00

    INFO: W Dąbrowie Górniczej i w Czeladzi (woj. śląskie) nie przeszły uchwały, których celem było zmniejszenie diet radnym.

  • Fiskus chce znać adresy IP | 24-05-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów zamierza błyskawicznie poszerzyć uprawnienia, które już dziś pozwalają szefowi KAS na blokadę rachunku bankowego firmy - pisze dziennik.pl.

  • Prawo jazdy znacznie podrożeje | 24-05-2018 11:00:00

    FUTURO: Zdobycie prawa jazdy będzie znacznie droższe, nawet o kilkaset złotych - podaje rp.pl.

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.

  • Rząd zbuduje 22 mosty | 23-05-2018 19:30:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział budowę 22 mostów - na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy i w wielu miejscach Polski - podaje money.pl.

  • NBP będzie graczem na giełdzie? | 23-05-2018 17:30:00

    OPINIA: Prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej, uważa, że Narodowy Bank Polski powinien mieć możliwość... grania na giełdzie - podaje bankier.pl.

  • Kolejny poseł odchodzi z Nowoczesnej | 23-05-2018 15:30:00

    INFO: Fakt.pl donosi, że z Nowoczesnej odejdzie WCz. Michał Jaros, młody polityk tej partii.

  • Radni PiS zdoili 17 milionów | 23-05-2018 13:15:00

    INFO: Radni PiS zarabiają fortuny dzięki pracy dla spółek Skarbu Państwa - donosi "Super Express".

  • Sąd skazał córkę JKM | 23-05-2018 11:00:00

    INFO: Córka p. Janusza Korwin-Mikkego została skazana przez sąd na 1,5 roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych za jazdę samochodem bez prawa jazdy i posiadanie heroiny - informuje telewizjarepublika.pl.

  • Będziemy łożyć na usuwanie piersi i jajników? | 23-05-2018 06:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia chce refundować profilaktyczne usunięcie zdrowych jajników i piersi u kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka - informuje "Rzeczpospolita".

  • MSWiA bierze się za Wolnych Obywateli | 22-05-2018 21:45:00

    INFO: MSWiA złożyło wniosek do sądu o zawieszenie zarządu fundacji Wolni Obywatele RP.