Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-10-2011 17:32:00

"Najwyższy CZAS!" bez flagi UPR!

INFO: Po 20 latach z okładki tygodnika "Najwyższy CZAS!" zniknęła flaga Unii Polityki Realnej. Jej miejsce zajęło logo Nowej Prawicy.
 
Tygodnik ukazuje się na rynku od 20 lat. Na jego okładce przez cały ten okres widniał symbol UPR. Jednak redakcja podjęła decyzję o jego usunięciu, a w miejsce dotychczasowego symbolu umieszczone zostało logo nowego ugrupowania p. Janusza Korwin-Mikkego.
 

Zobacz także: Będą Kluby "Najwyższego CZAS-u!".

 
Źródło: NowaPrawica.org.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Pomysły na działanie w sieci

    Większość akcje przeprowadzanych przez UPR była na ogół kosztowna, czasochłonna, a ich efekt – mizerny. Manifestacje czy pikiety to działania na które przechodnie patrzą w najlepszym wypadku...
  • Fotoblog "Wandea - Ostoja Ciemnogrodu"

    Dzień dobry! Skoro mamy tutaj pisać o blogach sympatyków JKM, to napiszę o swoim wrzucając tu wiadomość, jaką od jakiegoś czasu wysyłam tu i ówdzie......
  • o Panu Korwinie ( JKM )

    Tusk - daje bogatym , zabiera biednym . Korwin - nikomu nie daje i nikomu nie zabiera . Korwin wygląda jak 50 latek , bo znalazł metodą na długowieczność : mówienie prawdy , czego 85 % ludzi...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...
  • Leszek Sykulski - globalistyczny wąż pełzający pośród prawicy konserwatywnej i narodowej

    Bodaj od końca zeszłego roku na portalach prawicowych (głównie na Konserwatyzm.pl) zaczęły pojawiać się artykuły ze stajni niejakiego Leszka Sykulskiego. Muszę przyznać, że do wspomnianego momentu...
  • prof. Kolodko napisał o JKM na fejsbuku

    chciałbym przeczytaćodpowiedź JKM na blogu Oto co prof. Kolodko napisał na swoim fejbuku "Michał Lewandowski Kiedyś prof. Kolodko bardzo dobrze podsumował libertarianizm (w tym przypadku...

Poczytaj również

  • RKW przedstawił propozycje zmian w systemie wyborczym | 23-04-2017 20:45:00

    INFO: Ruch Kontroli Wyborów przedstawił swoje propozycje zmian w systemie wyborczym - podaje stooq.pl.

  • Nie będzie referendum ws. reformy edukacji | 23-04-2017 17:30:00

    INFO: Premier Beata Szydło oceniła, że wniosek w sprawie referendum edukacyjnego wpłynął zbyt późno - informuje tvp.info.

  • Katowice będą się promować... w USA! | 23-04-2017 14:15:00

    INFO: Władze samorządowe Katowic wymyśliły nowy sposób na zmarnowanie pieniędzy podatników!

  • Nastolatek oskarża Biedronia o molestowanie seksualne! | 23-04-2017 11:00:00

    INFO: Gejowski prezydent Słupska, p. Robert Biedroń został oskarżony przez nastolatka o molestowanie seksualne - podaje pikio.pl.

  • Tak wyborcy oceniają swoje partie | 23-04-2017 06:45:00

    INFO: Zwolennicy PO, PiS, Nowoczesnej, Kukiz'15, Wolności, SLD, PSL i Razem wypowiedzieli się na temat mocnych i słabych stron partii politycznych, z którymi sympatyzują.

  • Ponad 70% Polaków za pełną ochroną życia | 22-04-2017 20:45:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że aż 71,6% badanych Polaków opowiedziało się za pełną ochroną życia od momentu poczęcia - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Nie sprostamy wymaganiom UE w zakresie OZE | 22-04-2017 17:30:00

    FUTURO: Za 3 lata musimy pokazać Brukseli, że 15% naszej energetyki to źródła odnawialne. Są sygnały, że nie damy rady - pisze pb.pl.

  • Na Caracalach Polska straciłaby miliardy złotych | 22-04-2017 14:15:00

    INFO: W przypadku zakupu wojskowych śmigłowców Caracal na warunkach wynegocjowanych przez rząd PO-PSL Polska straciłaby kilka miliardów złotych - informuje "Nasz Dziennik".

  • Korpus wyższej gotowości w Szczecinie | 22-04-2017 11:00:00

    INFO: Ze szczecińskiej kwatery dowodzone będą wojska NATO operujące w naszej części Europy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Praktykant wyniósł ważne dane z warszawskiego ratusza | 22-04-2017 06:45:00

    INFO: Dane dotyczące ponad 47 tys. nieruchomości w Warszawie, głównie na Mokotowie, wyciągnął w niespełna 3 miesiące aplikant radcowski na praktykach zawodowych w stołecznym ratuszu - donosi "Rzeczpospolita".

  • Polska to bardzo ciężko chory kraj | 21-04-2017 21:45:00

    INFO: Postępuje polaryzacja społeczeństwa. Polacy coraz agresywniej skaczą sobie do gardeł.

  • 500 mln zł na błędy szpitali | 21-04-2017 19:30:00

    INFO: Ofiary zdarzeń medycznych będą dostawać odszkodowania od 1,5 do 300 tys. zł. Resort zdrowia ma już gotowy projekt, chociaż na razie leży on w ministerialnej zamrażarce - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Poseł PiS na celowniku prokuratury | 21-04-2017 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu sprawdza czy w 2011 r. WCz. Piotr Olszówka, aktualny poseł z PiS, przekupił urzędników ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju i załatwił sobie prawo jazdy kategorii A i C - podaje "Fakt".

  • Krok od gigantycznej kradzieży | 21-04-2017 15:30:00

    INFO: Czy strona Komisji Nadzoru Finansowego infekowała banki? – zastanawia się "Rzeczpospolita", opisując luki w systemie zabezpieczeń, z powodu których mogło dojść o gigantycznej kradzieży.

  • Byli esbecy stracą pracę w mediach publicznych | 21-04-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Joanna Lichocka z PiS, która zasiada w Radzie Mediów Narodowych, chce, by media publiczne rozwiązywały umowy z osobami, co do których udokumentowane jest, że byli pracownikami bądź współpracownikami komunistycznych służb - podaje wp.pl.