Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-10-2011 17:32:00

"Najwyższy CZAS!" bez flagi UPR!

INFO: Po 20 latach z okładki tygodnika "Najwyższy CZAS!" zniknęła flaga Unii Polityki Realnej. Jej miejsce zajęło logo Nowej Prawicy.
 
Tygodnik ukazuje się na rynku od 20 lat. Na jego okładce przez cały ten okres widniał symbol UPR. Jednak redakcja podjęła decyzję o jego usunięciu, a w miejsce dotychczasowego symbolu umieszczone zostało logo nowego ugrupowania p. Janusza Korwin-Mikkego.
 

Zobacz także: Będą Kluby "Najwyższego CZAS-u!".

 
Źródło: NowaPrawica.org.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Pomysły na działanie w sieci

    Większość akcje przeprowadzanych przez UPR była na ogół kosztowna, czasochłonna, a ich efekt – mizerny. Manifestacje czy pikiety to działania na które przechodnie patrzą w najlepszym wypadku...
  • Fotoblog "Wandea - Ostoja Ciemnogrodu"

    Dzień dobry! Skoro mamy tutaj pisać o blogach sympatyków JKM, to napiszę o swoim wrzucając tu wiadomość, jaką od jakiegoś czasu wysyłam tu i ówdzie......
  • o Panu Korwinie ( JKM )

    Tusk - daje bogatym , zabiera biednym . Korwin - nikomu nie daje i nikomu nie zabiera . Korwin wygląda jak 50 latek , bo znalazł metodą na długowieczność : mówienie prawdy , czego 85 % ludzi...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...
  • Leszek Sykulski - globalistyczny wąż pełzający pośród prawicy konserwatywnej i narodowej

    Bodaj od końca zeszłego roku na portalach prawicowych (głównie na Konserwatyzm.pl) zaczęły pojawiać się artykuły ze stajni niejakiego Leszka Sykulskiego. Muszę przyznać, że do wspomnianego momentu...
  • prof. Kolodko napisał o JKM na fejsbuku

    chciałbym przeczytaćodpowiedź JKM na blogu Oto co prof. Kolodko napisał na swoim fejbuku "Michał Lewandowski Kiedyś prof. Kolodko bardzo dobrze podsumował libertarianizm (w tym przypadku...

Poczytaj również

  • Poseł PSL przechodzi do Porozumienia | 21-01-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Mieczysław Baszko, podlaski poseł PSL, przeszedł do ugrupowania JE Jarosława Gowina - Porozumienie - donosi stooq.pl.

  • Poseł Józwiak: Hańba dla Senatu! | 21-01-2018 06:45:00

    INFO: Senat zdecydował, że WDost. Stanisław Kogut nie może zostać zatrzymany i tymczasowo aresztowany za zarzuty korupcyjne - podaje wp.pl.

  • PiS utrudni życie myśliwym? | 20-01-2018 21:45:00

    INFO: PiS rozważa wycofanie przepisów ułatwiających polowania. Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że taki scenariusz cieszy się poparciem WCz. Jarosława Kaczyńskiego.

  • 300 tys. zł na wyprawę Beaty Kempy | 20-01-2018 17:30:00

    INFO: 300 tys. zł kosztował przelot rządowym samolotem do Jordanii, gdzie z pomocą dla uchodźców udała się minister Beata Kempa - czytamy w "Fakcie".

  • Chrześcijanie nie są naiwniakami po lobotomii | 20-01-2018 14:15:00

    OPINIA: Szanujmy biskupów, ale mamy prawo mówić to, co uważamy za słuszne. Imigranci niosą ze sobą bardzo często, w warunkach tej fali, terroryzm. Niosą bardzo poważne zagrożenia, niosą ofiary - powiedział red. Jacek Karnowski w programie "Warto rozmawiać" w TVP1.

  • Wolność w libertariańskim sojuszu | 20-01-2018 11:00:00

    INFO: Wolność dołączyła do International Alliance of Libertarian Parties, organizacji skupiającej najbardziej liczące się partie konserwatywno-libertariańskie z całego świata.

  • Zmiany w CIT to wzrost obciążeń dla firm! | 20-01-2018 06:45:00

    INFO: Zdaniem ekspertów, zmiany w CIT, które weszły w życie 1 stycznia oznaczają wzrost obciążeń dla firm - podaje portal podatki.biz.

  • Bankructwo spółki po wycofaniu ministerialnej dotacji | 19-01-2018 21:45:00

    INFO: Portal bankier.pl donosi, że spółka Infosystems SA szykuje się do złożenia wniosku o upadłość. Decyzja ma związek z cofnięciem dofinansowania z ministerstwa rozwoju.

  • PRL-owski relikt wciąż spędza sen z powiek | 19-01-2018 19:30:00

    INFO: Rzecznik Praw Obywatelskich, p. Adam Bodnar wezwał premiera Morawieckiego, by rząd wreszcie rozwiązał problem posiadaczy książeczek mieszkaniowych - podaje wp.pl.

  • Rząd dzieli strefy wpływów i kompetencji | 19-01-2018 17:30:00

    INFO: "Puls Biznesu" ujawnił plany zmian w rządzie.

  • Kiszczakowa: Przekazałam teczki ze strachu | 19-01-2018 15:30:00

    INFO: P. Maria Kiszczak, wdowa po PRL-owskim generale, stwierdziła, że przekazała IPN-owi teczkę Wałęsy powodowana jedynie strachem o własne życie - podaje se.pl.

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.