Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-10-2011 17:32:00

"Najwyższy CZAS!" bez flagi UPR!

INFO: Po 20 latach z okładki tygodnika "Najwyższy CZAS!" zniknęła flaga Unii Polityki Realnej. Jej miejsce zajęło logo Nowej Prawicy.
 
Tygodnik ukazuje się na rynku od 20 lat. Na jego okładce przez cały ten okres widniał symbol UPR. Jednak redakcja podjęła decyzję o jego usunięciu, a w miejsce dotychczasowego symbolu umieszczone zostało logo nowego ugrupowania p. Janusza Korwin-Mikkego.
 

Zobacz także: Będą Kluby "Najwyższego CZAS-u!".

 
Źródło: NowaPrawica.org.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Pomysły na działanie w sieci

    Większość akcje przeprowadzanych przez UPR była na ogół kosztowna, czasochłonna, a ich efekt – mizerny. Manifestacje czy pikiety to działania na które przechodnie patrzą w najlepszym wypadku...
  • Fotoblog "Wandea - Ostoja Ciemnogrodu"

    Dzień dobry! Skoro mamy tutaj pisać o blogach sympatyków JKM, to napiszę o swoim wrzucając tu wiadomość, jaką od jakiegoś czasu wysyłam tu i ówdzie......
  • o Panu Korwinie ( JKM )

    Tusk - daje bogatym , zabiera biednym . Korwin - nikomu nie daje i nikomu nie zabiera . Korwin wygląda jak 50 latek , bo znalazł metodą na długowieczność : mówienie prawdy , czego 85 % ludzi...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...
  • Leszek Sykulski - globalistyczny wąż pełzający pośród prawicy konserwatywnej i narodowej

    Bodaj od końca zeszłego roku na portalach prawicowych (głównie na Konserwatyzm.pl) zaczęły pojawiać się artykuły ze stajni niejakiego Leszka Sykulskiego. Muszę przyznać, że do wspomnianego momentu...
  • prof. Kolodko napisał o JKM na fejsbuku

    chciałbym przeczytaćodpowiedź JKM na blogu Oto co prof. Kolodko napisał na swoim fejbuku "Michał Lewandowski Kiedyś prof. Kolodko bardzo dobrze podsumował libertarianizm (w tym przypadku...

Poczytaj również

  • Resort finansów łagodzi stanowisko ws. podatku od kryptowalut | 21-04-2018 06:45:00

    OPINIA: P. Paweł Cybulski, wiceminister finansów, stwierdził, że osoby inwestujące w kryptowaluty nie muszą płacić podatku od czynności cywilnoprawnych, jeśli udowodnią, że nie mają jak się z tego rozliczyć - podaje portal businessinsider.com.pl.

  • PO będzie się żaliła w UE | 20-04-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Grzegorz Schetyna, szef PO, zapowiedział, że informacje o sprawie WCz. Stanisława Gawłowskiego, aresztowanego posła PO, dotrą do europejskich partnerów - podaje interia.pl.

  • HGW żąda zwrotu grzywien | 20-04-2018 19:30:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zaapelowała do przewodniczącego komisji weryfikacyjnej, WCz. Patryka Jakiego, żeby jak najszybciej zwrócił jej pieniądze z grzywien za niestawienie się na komisji - informuje interia.pl.

  • Gigantyczne nagrody od resortu rolnictwa | 20-04-2018 17:30:00

    INFO: 173, 5 mln zł wydano w 2017 r. na nagrody dla pracowników agencji, instytucji badawczych, ośrodków i spółek podległych ministerstwu rolnictwa - ustalił "Fakt".

  • Dotacje gubią przedsiębiorców | 20-04-2018 15:30:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Szczecinie uznał winę założyciela sieci aptek w Gorzowie Wielkopolskim i skazał go na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat oraz zasądził 7,5 tys. zł grzywny - podaje gazetalubuska.pl.

  • Pół miliarda na strzelnice | 20-04-2018 13:15:00

    FUTURO: MON w ciągu 10 lat wyda na program budowy strzelnic blisko pół miliarda zł - podaje money.pl.

  • Miasta zaoszczędzą na liberalizacji transportu | 20-04-2018 11:00:00

    INFO: Z analizy firmy Mobilis, operatora komunikacji miejskiej wynika, że jeśli rynek transportu zbiorowego się otworzy, samorządy zaoszczędzą kilkanaście-kilkadziesiąt milionów złotych - podaje pb.pl.

  • Polska tonie w śmieciach | 20-04-2018 06:45:00

    INFO: Przez kulawy recykling Polska tonie w śmieciach - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Nowoczesna za... wejściem do strefy euro | 19-04-2018 21:45:00

    INFO: Nowoczesna opowiada się za jak najszybszym wejściem Polski do strefy euro - podaje interia.pl.

  • Nie chcą zakładać firm, bo boją się ZUS | 19-04-2018 19:30:00

    INFO: Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl zapytał użytkowników, co najbardziej zniechęca do założenia firmy w Polsce.

  • Kaczyński dostał 30 tys. zł odprawy | 19-04-2018 17:30:00

    INFO: W 2016 r. WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, otrzymał z Sejmu 30 tys. zł odprawy emerytalnej - informuje "Rzeczpospolita".

  • CBA zatrzymało byłego ministra sprawiedliwości! | 19-04-2018 15:30:00

    INFO: Agenci CBA zatrzymali 4 osoby związane z tzw. „grupą przebierańców”.

  • Kolejne zatrzymania dotacyjnych łapowników | 19-04-2018 13:15:00

    INFO: CBA zatrzymało b. wiceprezesa Urzędu Dozoru Technicznego, na Podkarpaciu b. funkcjonariusza Policji, a na Śląsku specjalistkę w dziedzinie pozyskiwania dotacji.

  • Żydzi domagają się zwrotu działek w gminie Żegocina! | 19-04-2018 11:00:00

    INFO: Grupa ponad 20 Żydów rozpoczęła procedurę starań o odzyskanie nieruchomości położonych w Żegocinie (woj. małopolskie) - donosi portal wprawo.pl.

  • 40 tysięcy zł na... wyłapywanie kur | 19-04-2018 06:45:00

    INFO: Za wyłapanie i utylizację ponad 70 kur 4-tysięczna gmina Poraj (woj. śląskie) zapłaciła... ponad 40 tys. zł.