Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-10-2011 17:32:00

"Najwyższy CZAS!" bez flagi UPR!

INFO: Po 20 latach z okładki tygodnika "Najwyższy CZAS!" zniknęła flaga Unii Polityki Realnej. Jej miejsce zajęło logo Nowej Prawicy.
 
Tygodnik ukazuje się na rynku od 20 lat. Na jego okładce przez cały ten okres widniał symbol UPR. Jednak redakcja podjęła decyzję o jego usunięciu, a w miejsce dotychczasowego symbolu umieszczone zostało logo nowego ugrupowania p. Janusza Korwin-Mikkego.
 

Zobacz także: Będą Kluby "Najwyższego CZAS-u!".

 
Źródło: NowaPrawica.org.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Pomysły na działanie w sieci

    Większość akcje przeprowadzanych przez UPR była na ogół kosztowna, czasochłonna, a ich efekt – mizerny. Manifestacje czy pikiety to działania na które przechodnie patrzą w najlepszym wypadku...
  • Fotoblog "Wandea - Ostoja Ciemnogrodu"

    Dzień dobry! Skoro mamy tutaj pisać o blogach sympatyków JKM, to napiszę o swoim wrzucając tu wiadomość, jaką od jakiegoś czasu wysyłam tu i ówdzie......
  • o Panu Korwinie ( JKM )

    Tusk - daje bogatym , zabiera biednym . Korwin - nikomu nie daje i nikomu nie zabiera . Korwin wygląda jak 50 latek , bo znalazł metodą na długowieczność : mówienie prawdy , czego 85 % ludzi...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...
  • Leszek Sykulski - globalistyczny wąż pełzający pośród prawicy konserwatywnej i narodowej

    Bodaj od końca zeszłego roku na portalach prawicowych (głównie na Konserwatyzm.pl) zaczęły pojawiać się artykuły ze stajni niejakiego Leszka Sykulskiego. Muszę przyznać, że do wspomnianego momentu...
  • prof. Kolodko napisał o JKM na fejsbuku

    chciałbym przeczytaćodpowiedź JKM na blogu Oto co prof. Kolodko napisał na swoim fejbuku "Michał Lewandowski Kiedyś prof. Kolodko bardzo dobrze podsumował libertarianizm (w tym przypadku...

Poczytaj również

  • Resort sprawiedliwości idzie na wojnę z alimenciarzami | 24-01-2017 15:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości zamierza wydać wojnę osobom, które uporczywie unikają płacenia alimentów.

  • Stonoga oszukany przez Dudę i PiS? | 24-01-2017 13:15:00

    INFO: P. Zbigniew Stonoga, znany biznesmen i publicysta, ujawnił, że ówczesny kandydat na prezydenta z ramienia PiS Andrzej Duda oraz jego współpracownicy obiecali mu ułaskawienie w zamian za poparcie w wyborach oraz ujawnienie przekazanych mu akt afery podsłuchowej - podaje pikio.pl.

  • Małopolski sejmik przyjął uchwałę antysmogową | 24-01-2017 11:00:00

    INFO: Sejmik Małopolski jednogłośnie przyjął chwałę antysmogową, która zakłada, że od 1 lipca w całym województwie będzie można montować w nowych domach wyłącznie piece spełniające najwyższe normy emisyjne. Stare kotły muszą zostać wymienione do 2023 r.

  • Kijowski wciąż nie płaci alimentów | 24-01-2017 06:45:00

    INFO: Długi alimentacyjne p. Mateusza Kijowskiego, lidera KOD, są ponad dwukrotnie wyższe, niż podają media - informuje "Wprost".

  • Radny PiS ostro o parach myślących o in vitro | 23-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Kazimierz Koralewski, radny PiS z Gdańska stwierdził na antenie Radia Gdańsk, że "metoda in vitro to fabryka produkująca zarodki, a bezpłodność można próbować leczyć u internisty".

  • Polscy przedsiębiorcy nagrodzili... Merkel za... dotacje | 23-01-2017 19:30:00

    INFO: Kanclerz Niemiec Aniela Merkel została uhonorowana przez polskich przedsiębiorców zrzeszonych w Business Centre Club - donosi wprost.pl.

  • Publicyści ciepło o śp. pośle Wójcikowskim | 23-01-2017 17:30:00

    INFO: Publicyści występujący w "Politycznym Podsumowaniu Tygodnia" w TV Republika bardzo ciepło wypowiedzieli się o śp. Rafale Wójcikowskim, pośle Kukiz`15.

  • Przedsiębiorcy zapłacą za błędy urzędników ZUS | 23-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Projekt nowelizacji ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, kodeksu pracy oraz niektórych innych ustaw może przysporzyć przedsiębiorcom nowych kłopotów i wydatków - podaje dziennik.pl.

  • Już w lutym ustawa ws. marihuany? | 23-01-2017 13:15:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Latos, wiceprzewodniczący komisji zdrowia z PiS, zapowiedział, że luty to realny termin realizacji projektu ustawy ws. medycznej marihuany.

  • Lewaccy studenci zapowiadają ogólnopolski protest | 23-01-2017 11:00:00

    FUTURO: Na środę 25 stycznia planowany jest "Ogólnopolski Protest Studentów i Studentek", którzy chcą protestować przeciwko łamaniu prawa przez rządzących - podaje wprost.pl.

  • Kaczyński określił cele dla PiS na najbliższe lata | 23-01-2017 06:45:00

    FUTURO: Wybory samorządowe 2018, wybory parlamentarne 2019 i... reforma mediów - to najważniejsze cele dla PiS na najbliższe lata - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Petru rozbijał się z kochanką po drogich hotelach za kasę podatników | 22-01-2017 20:45:00

    INFO: Tygodnik "W Sieci" dotarł do dokumentów, które potwierdzają, że wylot do Lizbony posłów Ryszarda Petru i Joanny Schmidt nie był jedynym takim przypadkiem.

  • Jakubiak: Pośredniaki powinny być zlikwidowane | 22-01-2017 17:30:00

    OPINIA: Bezrobocia de facto już nie ma, dlatego urzędy pracy powinny być zlikwidowane. Generują około 4 mld zł kosztów państwa rocznie - stwierdził trzeźwo WCz. Marek Jakubiak, wiceszef klubu Kukiz`15.

  • Fiskus wykończy polskiego giganta odzieżowego? | 22-01-2017 14:15:00

    INFO: Polski koncern odzieżowy LPP poinformował, że fiskus zażądał od niego 24 mln zł zaległych podatków - podaje portal wolnosc24.pl.

  • Synowa Wałęsy próbowała ukraść kurtkę | 22-01-2017 11:00:00

    INFO: Policja zatrzymała synową p. Lecha Wałęsy. Kobieta miała próbować okraść jeden ze sklepów - podaje pikio.pl.