Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

31-10-2011 17:32:00

"Najwyższy CZAS!" bez flagi UPR!

INFO: Po 20 latach z okładki tygodnika "Najwyższy CZAS!" zniknęła flaga Unii Polityki Realnej. Jej miejsce zajęło logo Nowej Prawicy.
 
Tygodnik ukazuje się na rynku od 20 lat. Na jego okładce przez cały ten okres widniał symbol UPR. Jednak redakcja podjęła decyzję o jego usunięciu, a w miejsce dotychczasowego symbolu umieszczone zostało logo nowego ugrupowania p. Janusza Korwin-Mikkego.
 

Zobacz także: Będą Kluby "Najwyższego CZAS-u!".

 
Źródło: NowaPrawica.org.pl
Opracował: TP

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Pomysły na działanie w sieci

    Większość akcje przeprowadzanych przez UPR była na ogół kosztowna, czasochłonna, a ich efekt – mizerny. Manifestacje czy pikiety to działania na które przechodnie patrzą w najlepszym wypadku...
  • Fotoblog "Wandea - Ostoja Ciemnogrodu"

    Dzień dobry! Skoro mamy tutaj pisać o blogach sympatyków JKM, to napiszę o swoim wrzucając tu wiadomość, jaką od jakiegoś czasu wysyłam tu i ówdzie......
  • o Panu Korwinie ( JKM )

    Tusk - daje bogatym , zabiera biednym . Korwin - nikomu nie daje i nikomu nie zabiera . Korwin wygląda jak 50 latek , bo znalazł metodą na długowieczność : mówienie prawdy , czego 85 % ludzi...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...
  • Leszek Sykulski - globalistyczny wąż pełzający pośród prawicy konserwatywnej i narodowej

    Bodaj od końca zeszłego roku na portalach prawicowych (głównie na Konserwatyzm.pl) zaczęły pojawiać się artykuły ze stajni niejakiego Leszka Sykulskiego. Muszę przyznać, że do wspomnianego momentu...
  • prof. Kolodko napisał o JKM na fejsbuku

    chciałbym przeczytaćodpowiedź JKM na blogu Oto co prof. Kolodko napisał na swoim fejbuku "Michał Lewandowski Kiedyś prof. Kolodko bardzo dobrze podsumował libertarianizm (w tym przypadku...

Poczytaj również

  • Rząd myśli o czwartym pasie na A2 | 21-06-2018 19:30:00

    INFO: Rząd zleci ekspertyzy ws. czwartego pasa na autostradzie A2 z Warszawy do Łodzi - informuje bankier.pl.

  • Darmowa komunikacja dla studentów, ale tylko... zagranicznych | 21-06-2018 17:30:00

    INFO: Rada Miasta w Rzeszowie zdecydowała, że zagraniczni studenci będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej za darmo - podaje rzeszow-news.pl.

  • Będzie wolontariat+ | 21-06-2018 15:30:00

    INFO: Jak donosi rp.pl, 35 mln zł w ciągu 12 lat chce wydać rząd na rozwój wolontariatu.

  • KE nie ma uprawnień w zakresie zmian w polskim sądownictwie | 21-06-2018 13:15:00

    OPINIA: Wszystkie ustawy wiążące się z reformą wymiaru sprawiedliwości pozostają poza zakresem prawa unijnego - powiedział WCz. Stanisław Piotrowicz, szef sejmowej komisji sprawiedliwości z PiS.

  • Dr Migalski po raz trzeci bez habilitacji | 21-06-2018 11:00:00

    INFO: Dr Marek Migalski, były europoseł i jeden z najlepiej rozpoznawanych pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach po raz trzeci nie uzyskał habilitacji.

  • Kaczyński chce się wycofać z polityki? | 21-06-2018 06:45:00

    INFO: Po przyszłorocznych wyborach parlamentarnych WCz. Jarosław Kaczyński chce wycofać się z czynnej polityki - donosi "Fakt".

  • Rząd uruchomi psychiatrów 24 h/7 | 20-06-2018 21:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia uruchomi program pomocy psychiatrów całą dobę, przez 7 dni w tygodniu - podaje medonet.pl.

  • Będą preferencje podatkowe dla innowacyjnych firm | 20-06-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Finansów przygotowuje preferencje podatkowe dla innowacyjnych polskich firm - donosi tvp.info.

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.

  • Prostytutki wykorzystują RODO | 19-06-2018 21:45:00

    INFO: Prostytutki z największego seksportalu żądają usunięcia swoich danych. Powołują się na RODO - pisze wp.pl.

  • Nowe zasady zadłużania się samorządów | 19-06-2018 19:30:00

    INFO: Resort finansów opracował nowe zasady zadłużeniowe dla samorządów - podaje pb.pl.