Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-03-2016 21:45:00

Największy koncern świata uratuje "Gazetę Wyborczą"?

INFO: Spółka Alphabet, do której należy koncern Google, stworzyła projekt Digital News Initiative Innovation Fund, który ma wpompować ponad milion euro na polski rynek wydawniczy - donosi parezja.pl.

 

Celem projektu jest "rozwój dziennikarstwa w sieci”. Fundusz będzie wspierał europejskich wydawców. W ciągu 3 lat ma do rozdania 150 mln euro, z czego prawie 1,5 mln euro ma trafić do Polski. Portal podaje, że pokaźne sumy mają otrzymać lewicowe media w Polsce - „Gazeta Wyborcza”, Radio Tok FM i portal p. Tomasza Lisa - naTemat.pl.

Jak podaje portal, "Gazeta Wyborcza” wystąpiła o dofinansowanie projektu "Prześwietlając polityków”, a radio Tok FM projektu "Mikrofon TOK FM”, gdzie każdy słuchacz będzie mógł współtworzyć audycję stacji. Pieniądze otrzyma również portal p. Lisa, który ma zająć się weryfikacją informacji znajdujących się w przestrzeni publicznej. Z informacji serwisu parezja.pl wynika, że w Radzie Digital News Initiative Innovation Fund zasiada p. Bartosz Hojka, szef Agory.

 

Źródło: parezja.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 04-03-2016 01:33:54 | odpowiedz
    Jak zwykle - żydowski syf i nic więcej.
  • jacuniek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-03-2016 02:49:18 | odpowiedz
  • 04-03-2016 05:55:55 | odpowiedz
    Szykują się do następnych wyborów, bez mediów tego nie wygrają.
    • 04-03-2016 07:14:35 | odpowiedz
      Obawiam się, że jest to szerszy projekt monopolizacji dostępu do informacji.
      • 04-03-2016 10:08:02 | odpowiedz
        Przegrali i znowu przegraja - jak dlugo nie opanuja internetu.

        Przypomne: liczbe "666" daje sie przetlumaczyc w nowohebrajskim metoda odwroconej numeralizacji slow jako:
        "Ten, ktory zaprowadzil porzadek w internecie." !!!
        • 04-03-2016 15:07:08 | odpowiedz
          A ty nie wiesz kto założył internet? Przecież internet wymyślili i wprowadzili Żydzi. Każdy post kontrolują
          • 04-03-2016 16:40:02 | odpowiedz
            Chyba miało być: "Każdy kompost kontrolują"
          • 04-03-2016 21:01:04 | odpowiedz
            666

            Reżym, co ludzkość dzierżyć chce w niewoli,
            Nie może obyć się bez zakłamania.
            Prawda odwagi wymaga i boli.
            A do wygody kłamstwa triada skłania:
            Państwowe szkoły, media i kultura
            I już się „normą” staje każda bzdura!

            Kryptotyrania skryta w demokracji
            Musi więc swoją roztoczyć kontrolę
            Nad nauczaniem i drogą dotacji
            Niszczyć kulturę, wspierając swawolę.
            Ale najbardziej tej władzy przeszkadza,
            Gdy się wymyka jej mass-mediów władza.

            „Sześćset sześćdziesiąt sześć” w hebrajskim nowym
            Można metodą słów numerowania
            Przyporządkować znaczeniom gotowym.
            (Politpoprawność j e s z c z e nie zabrania!)
            Resztki wolności swą tyranią zgniecie
            „Ten, kto porządek sprawi w Internecie”.
  • 04-03-2016 10:38:55 | odpowiedz
    Epitafium gen.Kiszki

    "Czlowiek honoru" tu lezy. Tak bywa:
    Honor ocala, ten kto ma archiwa...
  • 04-03-2016 14:11:10 | odpowiedz
    jeb.....ich pies.w necie żądzi MARIUSZ MAX KOLONKO i nigdy nie dacie mu rady wy ŻYDOWSKIE PROSTYTUTKI hehehe
  • 04-03-2016 16:48:33 | odpowiedz
    Dobrze by było zrobić jakąś akcję przekierowania tych pieniędzy na media prawicowe!! Zasypać ich mailami że nie chcemy tej propagandy itd.

  • Szkolnictwo

    Uważam, że najważniejszym projektem winien być projekt postulujący zniesienie przymusu edukacyjnego. Precyzyjnie: zniesienie czyli zupełne i całkowite wyzbycie się przez państwo prawa...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • BIlans finansowy z Unią. Czy to możliwe?

    Popełniłem taki artykuł i wyszło mi coś takiego. W sumie to sam się zdziwiłem. Na razie jest to szkic. Na dzisiejszym Onecie pojawiła się informacja, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego...
  • Sondaże prezydenckie 2010 ZBIORCZO !

    Szanowne Koleżanki i Koledzy, szanowni Państwo ! poniżej umieszczam klika linków do internetowych sondaży prezydenckich, gdzie oddając głos na JKM, można... zmieniać rzeczywistość ;-) albo jak...
  • Ostatnia prosta w kampanii - WSZYSTKIE SONDAŻE!

    Wklejam z bloga JKM! Ktoś się natrudził z tą całą listą :) NA POCZĄTEK NAJLEPSZA! http://www.przeglad-socjalistyczny.pl/ Korwin wyraźnie prowadził i usunęli sondę;) Teraz dali inny kandydat...
  • Haktywizm ?

    Witam, Kamil, lat 26, sympatyk z rocznym stażem. Interesuję mnie stosunek partii bądź osób sympatyzujących do zjawiska zwanym haktywizm. Kilka linków, słowem wyjaśnienia: Haktywizm -...

Poczytaj również

  • Tak rośnie dobrobyt Polaków w UE | 29-03-2017 19:30:00

    INFO: Z raportu analityków Open Finance wynika, że Polacy kupują coraz mniejsze mieszkania - podaje tvp.info.

  • Polska wycofuje się z Eurokorpusu | 29-03-2017 17:30:00

    INFO: Jak podaje RMF FM, JE Antoni Macierewicz, minister obrony z PiS, zdecydował o wyprowadzeniu Polski z Eurokorpusu.

  • Pierwsi laureaci Fundacji im. Kisielewskiego | 29-03-2017 15:30:00

    INFO: Prof. Andrzej Rzepliński, ks. Adam Boniecki oraz pp. Adam Kiciński i Marcin Iwiński, twórcy gry "Wiedźmin" odebrali Nagrody Fundacji im. Stefana Kisielewskiego - podaje rp.pl.

  • Fijor o wypowiedzi JKM nt. kobiet | 29-03-2017 13:15:00

    OPINIA: Może kobiety mają niższe IQ, ale co to ma za znaczenie? Nie rozumiem, dlaczego Korwin takie rzeczy podnosi - stwierdził na antenie Kontestacji p. Jan Fijor, wydawca książek wolnorynkowych.

  • Wałęsa chce wojny między Polakami! | 29-03-2017 11:00:00

    INFO: P. Lech Wałęsa podczas spotkania zorganizowanego przez Klub Obywatelski w Legnicy przedstawił swój pomysł na odsunięcie PiS od władzy - informuje wprost.pl.

  • Idiotyczne tłumaczenia aborterów | 29-03-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, zdaniem ginekologów, zdjęcia z plakatów antyaborcyjnych zakłamują rzeczywistość, bo... są co najmniej sprzed 20 lat.

  • PiS planuje reformę na dwa takty | 28-03-2017 21:45:00

    INFO: Zmiany w przepisach dotyczących wybierania władz lokalnych zostaną podzielona na dwa etapy - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej". Priorytetem PiS jest dwukadencyjność.

  • Darmowa telewizja nie dla chorych dzieci | 28-03-2017 19:30:00

    INFO: Kilkadziesiąt nowych telewizorów, które przyjechały w prezencie dla szpitala w Bydgoszczy, wylądowało w magazynie zamiast w salach  - podaje tvn24.pl.

  • Kukiz’15 za czasowym wyrejestrowywaniem aut | 28-03-2017 17:30:00

    INFO: Projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym, autorstwa Kukiz'15, przewiduje możliwość czasowego wyrejestrowywania samochodów osobowych i motocykli - donosi polsatnews.pl.

  • W gminie zarządzanej przez wójta z PSL wycięto dęby warte 3 mln zł! | 28-03-2017 15:30:00

    INFO: W gminie Lewin Brzeski (woj. opolskie) pod inwestycję "Orlika" wartego niecałe 1,3 mln zł wycięto piłą łańcuchową 55 drzew wartych 3 mln zł - donosi polskaniepodlegla.pl.

  • Wybór Tuska nieważny? | 28-03-2017 13:15:00

    INFO: JE Witold Waszczykowski, minister spraw zagranicznych z PiS, stwierdził na antenie TVN 24, że posiada ekspertyzy, świadczące o tym, że doszło do fałszerstwa przy wyborze p. Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

  • Uniewinnienie ws. picia piwa nad Wisłą | 28-03-2017 11:00:00

    INFO: Warszawski sąd prawomocnie uniewinnił p. Marka Tatałę, aktywistę miejskiego ruchu "Legalnie nad Wisłą", obwinionego o picie piwa na nadwiślańskim bulwarze - podaje bankier.pl.

  • Autobusy powalczą ze smogiem | 28-03-2017 06:45:00

    INFO: Rząd planuje ułatwić wejście na rynek oraz eksploatację niskoemisyjnych pojazdów - pisze "Puls Biznesu". Chodzi przede wszystkim o ciężarówki oraz tabor do transportu publicznego.

  • Kolejni wyłudzacze unijnych dotacji | 27-03-2017 21:45:00

    INFO: ABW zatrzymała 4 osoby podejrzewane o udział w wyłudzeniach podatku VAT i unijnych dotacji.

  • Legionowo nie chce do stolicy | 27-03-2017 19:30:00

    INFO: Mieszkańcy Legionowa opowiedzieli się w referendum przeciwko przyłączeniu gminy do "Metropolii Warszawskiej" - podaje fakt.pl.