Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-03-2016 21:45:00

Największy koncern świata uratuje "Gazetę Wyborczą"?

INFO: Spółka Alphabet, do której należy koncern Google, stworzyła projekt Digital News Initiative Innovation Fund, który ma wpompować ponad milion euro na polski rynek wydawniczy - donosi parezja.pl.

 

Celem projektu jest "rozwój dziennikarstwa w sieci”. Fundusz będzie wspierał europejskich wydawców. W ciągu 3 lat ma do rozdania 150 mln euro, z czego prawie 1,5 mln euro ma trafić do Polski. Portal podaje, że pokaźne sumy mają otrzymać lewicowe media w Polsce - „Gazeta Wyborcza”, Radio Tok FM i portal p. Tomasza Lisa - naTemat.pl.

Jak podaje portal, "Gazeta Wyborcza” wystąpiła o dofinansowanie projektu "Prześwietlając polityków”, a radio Tok FM projektu "Mikrofon TOK FM”, gdzie każdy słuchacz będzie mógł współtworzyć audycję stacji. Pieniądze otrzyma również portal p. Lisa, który ma zająć się weryfikacją informacji znajdujących się w przestrzeni publicznej. Z informacji serwisu parezja.pl wynika, że w Radzie Digital News Initiative Innovation Fund zasiada p. Bartosz Hojka, szef Agory.

 

Źródło: parezja.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-03-2016 01:33:54 | odpowiedz
  • jacuniek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    04-03-2016 02:49:18 | odpowiedz
  • 04-03-2016 05:55:55 | odpowiedz
    Szykują się do następnych wyborów, bez mediów tego nie wygrają.
    • 04-03-2016 07:14:35 | odpowiedz
      Obawiam się, że jest to szerszy projekt monopolizacji dostępu do informacji.
      • 04-03-2016 10:08:02 | odpowiedz
        Przegrali i znowu przegraja - jak dlugo nie opanuja internetu.

        Przypomne: liczbe "666" daje sie przetlumaczyc w nowohebrajskim metoda odwroconej numeralizacji slow jako:
        "Ten, ktory zaprowadzil porzadek w internecie." !!!
        • 04-03-2016 15:07:08 | odpowiedz
          A ty nie wiesz kto założył internet? Przecież internet wymyślili i wprowadzili Żydzi. Każdy post kontrolują
          • 04-03-2016 16:40:02 | odpowiedz
            Chyba miało być: "Każdy kompost kontrolują"
          • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
            04-03-2016 21:01:04 | odpowiedz
  • 04-03-2016 10:38:55 | odpowiedz
    Epitafium gen.Kiszki

    "Czlowiek honoru" tu lezy. Tak bywa:
    Honor ocala, ten kto ma archiwa...
  • 04-03-2016 14:11:10 | odpowiedz
    jeb.....ich pies.w necie żądzi MARIUSZ MAX KOLONKO i nigdy nie dacie mu rady wy ŻYDOWSKIE PROSTYTUTKI hehehe
  • 04-03-2016 16:48:33 | odpowiedz
    Dobrze by było zrobić jakąś akcję przekierowania tych pieniędzy na media prawicowe!! Zasypać ich mailami że nie chcemy tej propagandy itd.

  • Szkolnictwo

    Uważam, że najważniejszym projektem winien być projekt postulujący zniesienie przymusu edukacyjnego. Precyzyjnie: zniesienie czyli zupełne i całkowite wyzbycie się przez państwo prawa...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • BIlans finansowy z Unią. Czy to możliwe?

    Popełniłem taki artykuł i wyszło mi coś takiego. W sumie to sam się zdziwiłem. Na razie jest to szkic. Na dzisiejszym Onecie pojawiła się informacja, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego...
  • Sondaże prezydenckie 2010 ZBIORCZO !

    Szanowne Koleżanki i Koledzy, szanowni Państwo ! poniżej umieszczam klika linków do internetowych sondaży prezydenckich, gdzie oddając głos na JKM, można... zmieniać rzeczywistość ;-) albo jak...
  • Ostatnia prosta w kampanii - WSZYSTKIE SONDAŻE!

    Wklejam z bloga JKM! Ktoś się natrudził z tą całą listą :) NA POCZĄTEK NAJLEPSZA! http://www.przeglad-socjalistyczny.pl/ Korwin wyraźnie prowadził i usunęli sondę;) Teraz dali inny kandydat...
  • Haktywizm ?

    Witam, Kamil, lat 26, sympatyk z rocznym stażem. Interesuję mnie stosunek partii bądź osób sympatyzujących do zjawiska zwanym haktywizm. Kilka linków, słowem wyjaśnienia: Haktywizm -...

Poczytaj również

  • Kempa: Rząd woli kary niż uchodźców | 23-05-2017 06:45:00

    INFO: P. Beata Kempa, szefowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, na antenie TVP Info przekonywała, że rząd PiS nie ugnie się pod unijną presją w sprawie relokacji uchodźców. Zapewniała, że Polska nie przyjmie Syryjczyków.

  • W lipcu Kaczyński premierem? | 22-05-2017 21:45:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 podzielił się z Superstacją informacjami, które usłyszał w kuluarach od kolegów - posłów PiS-u - donosi dorzeczy.pl.

  • Polskie Radio nie toleruje kazirodztwa | 22-05-2017 19:30:00

    INFO: Polskie Radio wyrzuciło z pracy red. Filipa Memchesa za przeprowadzenie rozmowy z prof. Janem Hartmanem, lewicowym filozofem - donosi wirtualnemedia.pl.

  • Prezes Kaczyński o palących kwestiach | 22-05-2017 17:30:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS w wywiadzie dla TVP odniósł się do palących kwestii ostatnich tygodni, tj. zmian w wymiarze sprawiedliwości, kwestii uchodźców oraz postawy p. Donalda Tuska wobec Polski - podaje wPolityce.pl.

  • Jeden przelew do ZUS zamiast czterech | 22-05-2017 15:30:00

    INFO: JE Andrzej Duda podpisał ustawy, które ograniczą przelewy do ZUS - podaje wprost.pl.

  • Kuratorium sprawdza szkołę, która usunęła transseksualistę | 22-05-2017 13:15:00

    INFO: Portal wp.pl donosi, że Kuratorium Oświaty w Katowicach przeprowadziło kontrolę w Technikum w Rybniku, które usunęło z listy uczniów transseksualnego ucznia.

  • Jesteśmy skazani na biurokrację? | 22-05-2017 11:00:00

    OPINIA: Zdaniem prof. Witolda Modzelewskiego, eksperta podatkowego, biegunka legislacyjna, która trapi Polskę nie jest niczym nadzwyczajnym na tle UE.

  • Związek Ukraińców doniósł na Cejrowskiego | 22-05-2017 06:45:00

    INFO: Związek Ukraińców w Polsce złożył doniesienia do prokuratury na pp. Wojciecha Cejrowskiego, znanego podróżnika i dzienikarza Andrzeja Rudnika - podaje polskaniepodlegla.pl.

  • Setki tysięcy złotych dla siostry radnego | 21-05-2017 20:45:00

    INFO: Ujawniono kolejne dokumenty związane z Bytomskim Przedsiębiorstwem Komunalnym. Tym razem dotyczą umów zawieranych z siostrą byłego radnego z Miechowic, a obecnego prezesa klubu piłkarskiego i spółki powołanej do budowy miejskiego kompleksu sportowego - pisze serwis bytomski.pl.

  • "SE" o tajnej instrukcji dla uczestników Kongresu Prawników Polskich | 21-05-2017 17:30:00

    INFO: Sędziowie i adwokaci podczas Kongresu Prawników Polskich w Katowicach mieli nie poruszać tematów związanych z wynagrodzeniami sędziów, a także nie używać słów w rodzaju: "kasta" - podał "Super Express".

  • Cejrowski do Niemców: Oddajcie to, co ukradliście | 21-05-2017 14:15:00

    INFO: Najpierw proszę oddać to, co państwo ukradli. Potem możemy mówić o nowym otwarciu - powiedział p. Wojciech Cejrowski do niemieckiego dziennikarza na targach książki w Warszawie.

  • Lewicowy fanatyk Lis uderza w Jakiego | 21-05-2017 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Lis, czołowa postać lewicowego dziennikarstwa, skrytykował p. Patryka Jakiego, wiceministra sprawiedliwości, za słowa o walce z islamizacją Polski.

  • MSWiA prostuje kłamstwa PO ws. imigrantów | 21-05-2017 06:45:00

    INFO: Nie jest prawdą twierdzenie posłów PO, w tym byłej premier Ewy Kopacz, że rząd koalicji PO-PSL wypracował mechanizm pozwalający przyjąć do Polski wyłącznie kobiety i dzieci - informuje MSWiA.

  • Zakaz handlu w niedziele nie wejdzie w życie w 2017 | 20-05-2017 20:45:00

    INFO: Zdaniem JE Elżbiety Rafalskiej, minister rodziny, pracy i polityki społecznej z PiS, ustawa ograniczająca handel w niedziele nie wejdzie w życie w tym roku - informuje bankier.pl.

  • Cała Via Carpatia w Polsce do 2025 r. | 20-05-2017 17:30:00

    FUTURO: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa poinformowało, że cała trasa Via Carpatia długości niemal 600 km, przebiegająca przez wschodnią Polskę z południa na północ, ma być gotowa do 2025 r. - podaje forsal.pl.